Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Sraz Pražák u Vodňan

#21 18.06.2008 21:53:45

Frantis
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Místo: Lesy okolo Týna nad Vltavou
Motorka: TT600R
Věk: 25
0 0

Re: Sraz Pražák u Vodňan


mikkiwi napsal(a):

Tak na tom pražáku je to prý pravidlem ??????????? Tedy že se tam krade . Je to hnus !!

Ty si odsud,tak koukej koukat  big_smile  po mejch věcech,to bude nějakej místní šmejd co potřebuje   vysvětlit že krást se nemá  ee3

 offline 

 

#22 02.09.2008 23:15:35

Re: Sraz Pražák u Vodňan


Tak jsem měl noční návštěvu a ukradli mi 3 čtyřkolky. Fotky a popis jsou v databázi na www.motochina.cz nebo tady je přímo link.

http://www.motochina.cz/view.php?nazevc … 2008090001

Ještě jsem se nevzpamatoval z minulé krádeže a už je to zase.

Editoval Kovboj (02.09.2008 23:19:39)

 offline 

 

#23 02.09.2008 23:37:28

Re: Sraz Pražák u Vodňan


Pes štěkal jako blázen, já běhal v noci kolem haly a stejně se jim to povedlo

 offline 

 

#24 21.05.2009 14:16:12

Re: Sraz Pražák u Vodňan


pred dvoma tyzdnami mi ukradli taktiez 2kf.. ale mozem si za to vlastnou hlupostou, prisiel zaujemca isiel skusit a akosi zabudol vratit...chcel by som ho raz dostat do ruk, skusam na tom pracovat...asi o 40 km vedla v jednej dedine ukradli tiez XT takym istym sposobom, bol som s tym chalanom a zistili sme ze to bol rovnaky clovek,este v tej itej ciapke..jemu do konca na rozlucku este zamaval jebol na zadne a nebolo ho..ale takeho vychcaneho cloveka ste este nevideli snad, take rozpravky ze by ma to nikdy nenapadlo..davajte si na takych pozor..radsej by som dostal do ruk jeho ako naspat svoju motorku. ee3 uz by sa nenazral bez cudzej pomoci.. heh11 a to som si myslel ze sa uz takeho motorky nekradnu,bolo mi jej moc luto mad  a aby toho nebolo malo nechal som si vzadu v kapsicke penazenku s komplet dokladmi, a este aj 50euro mad hotovy debil zo mna..

 offline 

 

#25 21.05.2009 14:35:18

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Sraz Pražák u Vodňan


Tak to je fakt kus hajzla. Neboj, mu se to jednou vrátí - tomu věř jak ničemu jinýmu - a ty přijdeš dobře k jinému stroji za dobrý peníz. Tobě se to vrátí v dobrém...  cool   ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#26 21.05.2009 14:42:19

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: Sraz Pražák u Vodňan


Hele, u nás na firmě byla lapka, přišel na ni náhodou borec co šel na šatnu na záchod, ještě nic nestihl sebrat, ale okolo pasu měl tu velikánskou koskovanou tašku...
Přijeli policajti a řekli nám, že jsme mu měli dát do držky, že by do protokolu napsali pád ze schodů při útěku.... oni mu totiž nic nemůžou a to ho znali už dlouho...

Takže nachystat prodej na mobil ženy, a když se ukáže  dead  dead  dead  ano a pak teprve policajty... držku si rozbil když ujížděl...


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#27 21.05.2009 16:03:23

Re: Sraz Pražák u Vodňan


Raduz TT600r napsal(a):

Tak to je fakt kus hajzla. Neboj, mu se to jednou vrátí - tomu věř jak ničemu jinýmu - a ty přijdeš dobře k jinému stroji za dobrý peníz. Tobě se to vrátí v dobrém...  cool   ano

ved uz mam lepsi stroj Raduz.. TTR zipp1  a zatial som spokojny

 offline 

 

#28 21.05.2009 16:07:43

Re: Sraz Pražák u Vodňan


idem skusit za mesiac podat inzerat, a uvidime ci sa ozve..podla hlasu a podla sposobu jednania ho spoznam...keby sa ozve, zoberiem znameho policajta, nejakych chalanov, a ocelovu trubku, dohodnem sa s nim na mieste tak ako predtym, ale nepridem na moto ale autom..a by videl ten rachot ee3
clovek to neberie vazne pokial sa nepouci, fakt beha takychto curakov pekna kopa po svete, treba riedit vyk!
trosku som si zahojil dusu TTRkom ugh2

 offline 

 

#29 21.05.2009 16:22:58

Re: Sraz Pražák u Vodňan


Dědek TT600r napsal(a):

Bohužel v dnešní době je právo na straně těhle zmr..  ee3 a když se nezavede sekání rukou a věšení jak ve středověku. ano2 ,tak se budou obyč. slušnejm lidem jenom smát,bohužel heh1
EDIT:
P.S.
nejsem rasista ,sadista ani jinej  ....sta,jenom mě to hrozně sere

Souhlasím  ano

 offline 

 

#30 03.01.2011 10:19:06

vyhul05
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 261
Založená vlákna
Místo: Reci, Județul Covasna, Ru
Motorka: EC300
Věk: 27
0 0

Re: Sraz Pražák u Vodňan


Joo je to hnus. Krast na srazu je asi ta nejvetsi ubohost co znam. Ale takovej clovek musi mit vazne odvahu, protoze jak se znam, chytnout nekoho takovyho, jak okrada treba i cizi masinu, tak by to s nim nedopadlo dobre, podminka/nepodminka.  A co se tyce ukradeni motorky pri koupi, to taky neni nic hezkyho, ale nemuzu si pomoct, muzete si za to samy. Neni nic jednoduzsiho nez si pred odjezdem rict o obcanku, a az se vrati, vratit mu ji zpatky.
A posledni slovna patri zlodejum: Jen riskujte, ono se vam to jednou vrati tak, ze vsechny ty corky budete proklinat.


Co neopravi izolacka, to neopravi nic!

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů