Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Enduro bunda pro hard enduro

#1 27.02.2023 14:19:24

Enduro bunda pro hard enduro


Ahoj,
jakou byste doporučili zimní enduro bundu s odepínatelnými rukávy pro hard enduro?

Chtěl bych mít v bundě volnost v pohybu s předpaženýma rukama (pod bundou mám enduro vestu se všemi chrániči + funkční mikinu). Tzn. aby byl vhodný střih/tvar bundy pro jezdeckou pozici a dostatečně široké rukávy.

díky

 offline 

 

#2 27.02.2023 15:13:29

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: Enduro bunda pro hard enduro


blafo: Za mě nejlepší bunda pro hard enduro = žádná bunda  lol 
Jezdím v "zimním" dresu (na doporučení jsem pořídil) a perfektní.. dres neprofoukne a je voděodpudivý (pod dres triko/rolák + chránič vesta ) + dvě možnosti vesty na dres...
Když je řádově kolem 10st tak jedu  tenkou letní softshell 10tis vodní sloupec (proti vodě a větru perfektní)..  a dá krásně smotat do baťohu, druhá varinata pro teploty 0-10st je bunda s odepínacími rukávy... ale jezdím bez rukávů.. ta volnost pohybu je prostě top.

Jezdil jsem i tenkou bundu proti dešti, a v pohybu super, ale zase jsi jak ve fóliovníku a všechno teplo ti jde ke krku a do helmy  a5 

 offline 

 

#3 28.02.2023 07:42:41

Re: Enduro bunda pro hard enduro


Toman:
Jasný, "žádná bunda" je nejlepší. Já se bavím o používání bundy pro teploty pod nulou, kdy už je zima hlavně na přejezdech...
Co je to "zimní dres"? To jsem ještě neviděl...

 offline 

 

#4 28.02.2023 09:24:50

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: Enduro bunda pro hard enduro


blafo:
Mám "ACERBIS dres X-DURO WINTER" ..  případně hledej windproof u dresu. Opravdu když do toho pusou foukneš tak to utlumí nápor větru a po textilu kapka normálně stéká - dres ji nenasaje. Samozřejmě je to jen voděodpudivé, není nemromokavé.

Kkdyž jsme někde mimo na celý den a počasí je nic moc, vozím pláštěnku a na přejezdech zahřeje tato vrstva neskutečně...  takže varianta pláštěnka / nepromokavá šusťákovka" nebo pak varinata softshell bundy s odepínacími rukávy...  výkon/cena i z 24mx se dá, ale ideálně vyzkoušet. Klasické endurobundy jsou opravdu hutné, těžké.. ten softshell je víc poddajný   ano 

 offline 

 

#5 28.02.2023 10:37:42

Re: Enduro bunda pro hard enduro


Toman:
díky  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů