Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Enduro Rumunsko

#1 30.03.2022 21:22:11

joter
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 3
Založená vlákna
Motorka: 950 Adventure, EXC-F 450
0 0

Enduro Rumunsko


Borci poradte prosim kam do Rumunska na ostrych endurech - ja tam jeste nebyl, letos byla v planu Ukrajina, ale ta jaksi padla, takze je v planu Rumunsko, konkretne Banat - nejaky okruhy jsem si tam vymyslel, ale zda se mi to trosku nuda, nejsme uplny megastrelci, ale kdyz nahodou nekde obcas nekoho nekde tady v lese potkame, tak se zjisti, ze uz jsme na tom fakt docela dobre - jsou jeste lepsi borci, ale tech je min nez tech horsich smile

Kluci jezdili do RO vzdy do Borlove, ale nekoho tam loni snad nahaneli policajti, snad i nejaka pokuta padla, tak se tam nejak boji (i kdyz mne to spis prijde takova story "jedna pani povidala") no ale proste tam nechteji... mne podle mapy se zda super oblast mezi Bistrita-Borsa-Valtra Dornei (zřejmě část karpat nazvaná Muntii Rodnei). Nebyl jste tam nekdy nekdo? Da se tam jezdit? Prudi tam nekdo? Pripadne byl by tip na nejake rozumne bydleni?
Pripadne uplne neco jineho - predstavuju si nekonecny planiny a vyjezdy, pripadne nejakej potucek nebo reka - jako proplitat se hustym lesem nebo pres klady mne taky zas tak nebavi, ale treba jezdeni na sotoline si daleko vic uziju na tej 950, takze neco trochu obtizenjsiho bych chtel wink

My ted v cervnu stejne asi pojedeme ten Banat, ale letos bych chtel muj tradicni tydenni vylet na velkem enduru (KTM950) nahradit vyletem znovu na ostrych endurech, sice bylo v planu spis Chorvatsko-Bosna, ale kdyz jsem ted videl tu mapu, tak mne ta oblast Muntii Rodnei fakt laka wink

Diky moc vsem za postrehy a tipy  smile 
Joter

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů