Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

pomoct s quad lyda 250cc

#1 21.12.2009 19:19:34

pomoct s quad lyda 250cc


cau chlapi mam takovy problem vybral jsem si ctykolku http://ctyrkolky.sbazar.cz/quad-lyda-25 … 69260.html nevim co si mam oni myslet ale jeto 250cc a je za par supu takze nevim no koukal jsem na vase prispevky vypadate jako dobry lide smile zkuseny smile tak pls poradte

 offline 

 

#2 21.12.2009 23:10:34

Re: pomoct s quad lyda 250cc


aha tka ted nevim no tak jak uz jsi rikal jde oto co odtoho ocekavas big_smile jestli to mas na silnici nebo do kruteho terenu jako neco postelovat a opravit zvladnu no za tu ctyrkolku si myslim tak tech 30 tacu a stroj zatim zadny vlastni nemam sad ato prave chci zmenit smile

 offline 

 

#3 22.12.2009 09:44:14

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: pomoct s quad lyda 250cc


Jen moc nevěř tomu, že to je licence Honda. To že nějakej čong prošel s foťákem kolem čtyřkolky Honda a pak se to pokusil okopírovat, neznamená že to bude kvalitou podobný. Už jenom to že na to pak osaděj noname karbec za 500kč, kterej se nedá seštelovat ani za optimálních podmínek natož v zimě.
  Známej si koupil repliku Yamahy Trickera (nevim přesně tu značku) a vypadalo to opravdu schopně. Po ukrutnejch bojích s nastavením a seřízením zkusil vyměnit karbec za značkovej. To sice zlepšilo situaci ale rozhodně jí to nevyřešilo. Nakonec to nasr... prodal.
Já jsem pár podobnejch čtyřkolek zkoušel opravit nebo seřídit a nemělo to řešení.  a11 
Chápu že cena je lákavá, ale vidim jak to pak lidi proklínaj, každej měsíc si ke mě jezděj pro svíčky atd. (nemluvim o tomhle konkrétnim výrobku, ale pochybuju že to bude jiný). Nedoporučoval bych to.


Dej koním pít...

 offline 

 

#4 22.12.2009 10:50:41

radeva
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 368
Založená vlákna
Místo: Šumperk
Motorka: TT 600 R
Věk: 47
0 0

Re: pomoct s quad lyda 250cc


Asi před třema rokama jsem koupil Yuki 200 za 55000,- v testech o ní psali, že v teto cenové relaci je to to nej co u nás můžeš koupit. byl jsem rád, že jsem se toho zbavil za dvacet táců po 500km. Vem si sebou nějakého svářeče, když se podívá na sváry tak se pobaví. Podívej se jak je na raně elektrika, benzín, zavadíš o haluz a dojels. Nemluvě o tom když to obrátíš. Odlitek pal. kohoutku neměl v jednom místě tlouštku ani mm., motka spadla uražený. Zamysly se nad tím proč se toho lidi zbavujou po pár stovkách km. Dneska si říkám, za ty prachy jsem mohl mět Suzuki dr 650 se.

 offline 

 

#5 22.12.2009 16:48:29

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: pomoct s quad lyda 250cc


Pro dospělýho tyto 4kolky nic moc. Adam (8 let) má 200 Bashana a je to na něj tak akorát.

http://www.youtube.com/watch?v=XMV1shT9WCY


Vem za ní

 offline 

 

#6 22.12.2009 18:07:04

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: pomoct s quad lyda 250cc


LYDU nebráát.!!! ne 


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů