Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!

#1 12.08.2020 22:55:13

Frank
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 100
Založená vlákna
Motorka: Ktm 300 Tpi, gsxr 1000, KTM 790 R, SMCR 690
Věk: 43
0 0

I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


Kamarád jel přes půl republiky pro moto od zde známého René Zbranka a takhle to dopadlo, kopírují jeho příspěvek  z FB :

Ahoj chlapy.
Dlouho jsem váhal, zda to sem psát či ne, nemám rád konflikty, a nerad bych někoho poškodil, ale pak si uvědomil, že ten poškozený jsem já! Poškodil mě prodejce, neboli spíš inzerent této motorky René Zbranek
Jinak pánové, když sem tady četl vaše komentáře v předchozím inzerátu, jak a proč se tato motorka ještě neprodala, když je cena tak lákavá, a že tam někdo psal, že by ji vzal hned, jen to má daleko a vy jste se mu smáli...
Tak já jsem se tam vydal i bez ohledu na ty km, měl jsem to 320km takže 640km v kole...
Motorka byla trošku víc orabovana než jsem čekal, tedy hlavně plasty, tak říkám to je ok chápu, říkal že jezdí les... Ale podle stavu mě zajímá jestli tedy sedí ty Mt..
Ptám se, ty Mt 40 co píšeš tedy sedí? A on, no to právě nevim on nejde budík, ve čtvrtek tu byl kupec a zjistili jsme to, že budíky nejdou.. ale víc jak 75 Mt tam nebude.. (že mi o tom neřekl než sem vyjel? A upozorňuji, že u předchozího inzerátu z pátku, se ho někdo ptal v komentu kolik to má Mt a on tam napsal 40 a už dávno věděl, že ty Mt mu to neukazuje, vlastně je nezná a přesto na prasáka to tam napsal )
To je sakra rozdíl u nové motorky jestli má 40 nebo 70.. (ale to je to nejmenší, třeba má míň a bude mít jen 50mt..)
No na to konto ještě slevil 2000 tis.. Tak, že ji tedy nakonec vezmu. Ale pak přišla ta největší perla co si schovával,  vylezlo z něj, že je motorka na tchanovo firmu, tudíš není ofiko majitel a nemůže dát kupní smlouvu, ani plnou moc ani velký TP.. Říkám, to ti jako dám 160tis. a odjedu s motorkou bez papíru a bez smlouvy? No nejsem blázen..
Tak, že mi napíše tedy  papír , že ji mám v zápůjčče a až půjde odepsat za pár měsíců z firmy, tchán jí na mě převede.. 😂
No mazec, a to věděl, že tam jedu 320km, vyloženě jsem ho na to upozornil, že to mám daleko, a že musí být vše oka, ale nic mi úmyslně neřekl a vybalil to na mě až tam..
Takže takle se dnes prodávají motorky, bezohlednost a sobectví a podvody.. Nic jiného k tomuto inzerátu říct nemůžu! Sorry René, ale nějaké tvé tak sorry a měj se, když sem stím zabil celou neděli a projel třeba 1200kč mě nepřijde v pořádku.. A je třeba aby nenaletěl nikdo další.. 😉


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/6161_img_20200812_224444.jpg

 offline 

 

#2 13.08.2020 00:23:48

W.Geronimo
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 68
Založená vlákna
Místo: Šumava
Motorka: Husaberg FE570
Věk: 42
0 0

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


Tak hlavne pokud rekne ze ma motorka 40Mth a pak rekne ze vic jak 75Mth mit nebude tak by me zajimalo jak  a podle ceho menil olej.Dneska nemuzes verit nikomu.To je snad sen.  a31 

 offline 

 

#3 13.08.2020 05:58:31

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


Frank:
Tohle by chtělo hlavně napsat na ten motocross bazar na FB!

 offline 

 

#4 13.08.2020 06:51:44

Frank
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 100
Založená vlákna
Motorka: Ktm 300 Tpi, gsxr 1000, KTM 790 R, SMCR 690
Věk: 43
0 0

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


chalka: napsal to do Betariders cz/sk na fb on tam začal sprosté nadávat a kroutit se ,že to chtěl v pondělí řešit , vůbec mu nedocházelo ,že tohle měl řešit před prodejem . Každopádně pak kamarádovi napsalo několik lidí do soukromé zprávy , že mu děkujou , že dokonce tam chtěl jet jeden ze slovače. Co by mu řekl , pořeším to ,až se tchánovo účetní vrátí z dovolený a pak přijeď znova , pokud to půjde přepsat ? Ale jemu to přijde normální ,nevidí ve svém jednání nic špatného , podle jeho huvátskych reakcí. Admin to pak smazal , když tam bylo několik desítek komentářů, Admin je jeho kamarád ...

 offline 

 

#5 13.08.2020 06:57:54

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


Možná by to vyřešil, kdyby tam jel ze Slovače a tu ¨zmrdovinu¨ by z něj vyklepal....

Tím by se možná ulevilo oběma.

Tom

 offline 

 

#6 13.08.2020 08:14:39

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


To jako ze tchan je schopen jezdit na enduro-specialu a neni schopen si ho prodat????
Za tim bude spis nejaky podvudek, nekdo mu dluzil korunky tak si odvezl motorku a chce ji zpenezit.

Loni jste tu kamenovali Hozdyho ze si dovolil popsat jeho prihodu a nesplaceny dluh od zminovaneho ".... pozdě vytažené" a ted tohle. Zjevne mu nejsou tyhle praktiky cizi a za cas vyplave neco dalsiho usch 

 offline 

 

#7 13.08.2020 08:38:42

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


To že má někdo motorku na firmu, nemusí znamenat hned nějaký podvod.. Když to jde účetně tak je to -DPH za stroj i vše co k tomu člověk postupně koupí. Kupní smlouva jde normálně napsat ale píše jednatel firmy... 

Jiná věc je, pokud je to napsáno přes firmu a na leasing/úvěr... velký TP má třetí strana a posílá na přepis až po složení nedoplatku...

 offline 

 

#8 13.08.2020 08:58:03

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


Nedavno jsem koukal na jeho profil hledal jsem monterajznu a u tehle motorky mel.neco jako ze dekuji moto palic takze stim tchanem tomu taky moc.neverim

 offline 

 

#9 13.08.2020 09:30:32

Frank
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 100
Založená vlákna
Motorka: Ktm 300 Tpi, gsxr 1000, KTM 790 R, SMCR 690
Věk: 43
0 0

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


Toman:
Jasný , nemluvím o podvodu , to ani náhodou ,ale že na tohle vsechno měl kupujícího upozornit předem a ne ho nechat jet přes půl republiky. Měl mít dopředu udelanou plnou moc a jiné náležitosti... Tohle není fér jednání. Spoléhal ,že když už tam jede celé odpoledne ,že to vezme a když zavolal tchánovi, tak tomu se to nelíbilo.

 offline 

 

#10 13.08.2020 09:42:52

Frank
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 100
Založená vlákna
Motorka: Ktm 300 Tpi, gsxr 1000, KTM 790 R, SMCR 690
Věk: 43
0 0

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


kick-start:
Ne ne , nemluvím o podvůdku. On opravdu na té motorce jezdí ,dokonce i zavody.má ji od nova ,jen je napsána na tchána . Jde o to že na tyhle věci měl upozornit,ještě než tam kamarád jel a ne mu pak říct ,nech tady peníze vezmi si motorku a mi až to vyřešíme , tak to na tebe přepíšeme . Kamarád trval na smlouvě,že kdyby ho chytili policajti ,tak nemá od motorky ani papíry a ani smlouvu. René Zbranek nemohl smlouvu napsat ,když není vlastník vozidla. Když už ,tak měl mít plnou moc od tchána. Kamarád ze odjede a tak René volal tchánovi a tomu se to vůbec nelíbilo a že vůbec neví jestli bude moct takhle hned motorku zase z firmy vypsat a že to se musí pořešit s účetní ,která má zrovna dovolenou , takže evidentně o prodeji ani nevěděl . Že prý se kdyžtak ještě pár měsíců nechá napsána na firmu a pak teprve se přepíše a zatím se udělá smlouva o zápůjčce ,kterou stejně Zbranek nemohl nepsat ,když není majitel... To by byl kamarád blázen na tohle přistoupit od člověka kterého nezná ,pres půl republiky , to jde mezi kamarady...  A ukončit to sorry kámo ,tak čau... Já bych v tomhle případě chtěl náhradu cesty ,ale spíš bych mu tam jednu hned pustil...

Editoval Frank (13.08.2020 09:45:09)

 offline 

 

#11 13.08.2020 10:02:00

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


Frank:
40mth, rozbity budik - tak mozna 70mth, smlouva o zapujcce, .... Jako kdyz cigan prodava v zastavarne autoradio lol  ano

To nemel ani maly TP se zelenou kartu kdyz je jeho a jezdi na ni a u tchana je jen ucetne??? 

 offline 

 

#12 13.08.2020 10:20:51

Frank
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 100
Založená vlákna
Motorka: Ktm 300 Tpi, gsxr 1000, KTM 790 R, SMCR 690
Věk: 43
0 0

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


kick-start:
Papíry si chtěl nechat u sebe

 offline 

 

#13 13.08.2020 10:22:48

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


spíš až zjistí že bude muset doplatit dph pokud si ho nechal na firmu odečíst tak bude zle

 offline 

 

#14 13.08.2020 10:50:39

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


Blkns napsal(a):

Nedavno jsem koukal na jeho profil hledal jsem monterajznu a u tehle motorky mel.neco jako ze dekuji moto palic takze stim tchanem tomu taky moc.neverim

Myslím, že se ho tam ptali, proč prodává a on napsal, že může mít výhodně novou.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#15 13.08.2020 10:58:49

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


Frank:

díky, taky se mi líbila  lol  tak aspoň vím že nemám šetřit a vzít novou  cool 


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#16 13.08.2020 11:51:59

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


Frank: ano  ano  ano 
Za tu cenu nemá smysl řešit jestli má 50 nebo 150, ale ty papíry a zamlčení důležitých info je lumpárna.
Motorka má papíry, ale ještě nemusí být dohlášená .... Pokud původní majitel nezaplatil DPH a ty bys šel na první registraci, chtěli by tobě doklad o zaplacení DPH, pokud bys ho neměl, musel bys ho zaplatit a až potom by ti provedli registraci.
Tomhle moc nerozumím, ale vím, že je to poměrně častý podvod ... nízká prodejní cena, tlak na rychlý jednání a potom krutý vystřízlivění na úřadu.

 offline 

 

#17 13.08.2020 12:22:01

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


Milí přátelé kamarádi 😂😂případné dotazy na můj telefon rád vysvětlím okolnosti prodeje beta 390 2020 můj telefon 731408097
Enduru zdar


Hrnečku vař!   .... a sakra, hrnečku DOST!!!!

 offline 

 

#18 13.08.2020 17:15:05

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


byla to účelofka!


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#19 13.08.2020 18:18:55

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


No to jsou mi ale sračky smile)


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#20 13.08.2020 18:36:33

Frank
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 100
Založená vlákna
Motorka: Ktm 300 Tpi, gsxr 1000, KTM 790 R, SMCR 690
Věk: 43
0 0

Re: I TAKHLE SE DNESKA PRODÁVAJÍ MOTORKY !!!


renda:
To tady klidně vysvětli veřejně !!!

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů