Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Jak a proč mazat ložiska správně - plastické mazivo

#41 05.11.2019 20:26:29

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Jak a proč mazat ložiska správně - plastické mazivo


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Tvoje dohady a nepodložené obviněni  nikoho moc nezajímají, všichni tady vědí ze si nevidíš do huby, drz se tématu a vysvětli jak je to s tím poškozením ložisek auta při několikaměsíčním stání   ano 

Tema je
Jak a proč mazat ložiska správně - plastické mazivo
Takže se drž tématu ano 
Krom toho, 99% pisálků napíše k jakýkoliv řešený problematice, že je to pravda, protože jim to tak fungovalo. Když tu pitomost rozpráším realitou na mraky, tak stejně ta pitomost má stejnou váhu, jako pravdivý názor ne-li větší, oprotože cokoliv je postaveno proti názoru Janka je pravda, protože Janek je debil lol .
Když tu kluk nabídne opravu přírub výfuku, protože má reálně vyzkoušeno, že to funguje, tak přijde přisírka teoretik s nájezdem 25 mth ročně a to hlavně v teple, protože od podzimu do jara nejezdí aby sebe a moto neumazal (potom tu píše lži o ježdění v blátě, písku, vodě ) ... a z šikovnýho kluka, co se snaží pomoct .... dělá pitomce.
A takhle to tu je pořád. tobě podobným stačí k čemukoliv napsat, je to blbost, nesmysl, idiot ... a je to stejný argument, jako když si někdo dá tu práci a dá něco ze sebe, z reality, ...
Nemám už jediný důvod tu psát cokoliv navíc, než vy. Prostě už to bude jen "je to pitomost, nesmysl, to nemůže fungovat, protože já ani nikdo z mých kámošů o tom nikdy neslyšel...." Tyhle argumenty tu mají v řadách zdejších hlupáků větší váhu, než fyzikální zákony, zákonitosti, ....
Takže člověku, co si myslí, že montpáka je primárně určená k mlácení 14 letých dětí na diskošce nebo k rozbíjení skel aut a náhodou se s ní dá přezout i pneu, což nemumíš .... nebudu psát nic navíc, než to tak je.
Jsem si jistý na 100%, že mnou sdílené tipy, rady, návody .... tu pomohly hodně lidem, rozhodně víc než tvoje tlachání o ničem.
Nikdo mě tu nepřesvědčí, že si nevidím do huby, o tom se tu s těma přichcánkama přesvědčujte navzájem, mně je to fuk ano 

Janku poškození ložisek auta při několikaměsíčním stání jsi tu nakousnul ty takze já jen reagují na tvůj blábol a je to k tématu o loziskach tak nám to vysvětli a doloz důkazy k tomuhle nesmyslu co jsi vyplodil  ano 

 offline 

 

#42 05.11.2019 20:36:41

Re: Jak a proč mazat ložiska správně - plastické mazivo


roxteedy: Tvůj podložený argument je "je to blábol ... nesmysl, co jsem vyplodil"
Na to je můj podložený argument "není to blábol, není to nesmysl"
Bavím se s tebou na té úrovnim na které jsi ano 

Editoval Janek (05.11.2019 20:37:23)

 offline 

 

#43 05.11.2019 20:42:42

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Jak a proč mazat ložiska správně - plastické mazivo


Janek napsal(a):

roxteedy: Tvůj podložený argument je "je to blábol ... nesmysl, co jsem vyplodil"
Na to je můj podložený argument "není to blábol, není to nesmysl"
Bavím se s tebou na té úrovnim na které jsi ano 

Janku dobře....  spoustu aut než se dostane k zákazníkům stojí i víc než rok bez hnutí na místě, živí mě prodej autodílů, denně jsem v kontaktu s desítkami automechaniku s Googlem umím vcelku slušně a nikdy jsem neslyšel ani jsem nikde nenašel něco o poškození ložisek auta několikaměsíčním stáním tak mě zajímá kde jsi k tomu přišel...

 offline 

 

#44 06.11.2019 18:34:51

Re: Jak a proč mazat ložiska správně - plastické mazivo


roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

roxteedy: Tvůj podložený argument je "je to blábol ... nesmysl, co jsem vyplodil"
Na to je můj podložený argument "není to blábol, není to nesmysl"
Bavím se s tebou na té úrovnim na které jsi ano 

Janku dobře....  spoustu aut než se dostane k zákazníkům stojí i víc než rok bez hnutí na místě, živí mě prodej autodílů, denně jsem v kontaktu s desítkami automechaniku s Googlem umím vcelku slušně a nikdy jsem neslyšel ani jsem nikde nenašel něco o poškození ložisek auta několikaměsíčním stáním tak mě zajímá kde jsi k tomu přišel...

Ahááá, tak prodavač, který umí vcelku slušně s googlem .... kvalifikace jako brno  lol  lol  lol zkušenosti získává z rozhovorů se zákazníky ... wau, to mě posadilo na prdel  ano  gp  gp 
Dobře, tak se přizpůsobím tvý úrovni.
Když jsem studoval na traktorystu (za nás se ještě psalo tvrdý Y, protože komunisti neměli rádi cizý slova), tak nám mistr pořád říkal: "Ještě chvíli tu budete kecat a hovno dělat, že vám zareznou ložiska v kolech." a odtud je moje chápání věcí ohledně ložisek  ano 
Doufám, že ti to tak stačí. ano 
To jen k tvýmu levelu chápání věcí, protože když použiju termín mikrofilm. tak tu začneš tahat čínskou špionáž pod vedením ruskýho špiona Janka Jankoviče  lol 
Panáčku, já se v 6 letech pustil do svýho prvního tuningu 4 kolovýho vozidla. Byl to dvoumístný kočárek sportka .... po odstranění veškerých zbytečností měl minimální odpor vzduchu a na svoji dobu v porovnání s konkurencí stejně zručných kamarádů, dosahoval maximálních rychlostí. a po odstranění přebytečnýho maziva z ložisek kol pro minimalizaci odporů se z té strojovny stala F1 mezi kočárky na celým sídlišti  ano . a to nemluvím o neskutečný stabilitě v zatáčkách díky rozchodu kol.
Od té doby se "řemeslo" stalo tím, co jsem chtěl dělat. Jedna z mých nej radostí je, když můžu být v dílně a třeba si jen srovnat nářadí, uklidit, přemyšlet o tom, proč někdo najede tolik a jiný jen tolik i když se násobně víc stará ....
jsem si jistý, že to, co si myslím já o jednostranným tlaku na ložiska, by ti potvrdilo víc lidí a věřím, že i ty ses s tím musel setkat, jen to nevidíš ..... Možná jsem měl místo hrob použít slova jako poškozující/ mající velký vliv na životnost, ....
Teď dolož tvý vzdělání, třeba tam najdu důvod se s tebou dál bavit o nějakých technických detailech .... ano 

Editoval Janek (06.11.2019 18:36:23)

 offline 

 

#45 06.11.2019 18:54:18

Fullspeed
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 30
Založená vlákna
Motorka: Honda XR650R
Věk: 33
0 0

Re: Jak a proč mazat ložiska správně - plastické mazivo


roxteedy:

Zdareec...já zas znám jedneho co tvrdí,že když auto dýl stojí,tak se v těhlicách pro ložiska udělaj oválný díry...asi nejaké nové druh nebo co...

 offline 

 

#46 06.11.2019 20:00:50

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: Jak a proč mazat ložiska správně - plastické mazivo


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

roxteedy: Tvůj podložený argument je "je to blábol ... nesmysl, co jsem vyplodil"
Na to je můj podložený argument "není to blábol, není to nesmysl"
Bavím se s tebou na té úrovnim na které jsi ano 

Janku dobře....  spoustu aut než se dostane k zákazníkům stojí i víc než rok bez hnutí na místě, živí mě prodej autodílů, denně jsem v kontaktu s desítkami automechaniku s Googlem umím vcelku slušně a nikdy jsem neslyšel ani jsem nikde nenašel něco o poškození ložisek auta několikaměsíčním stáním tak mě zajímá kde jsi k tomu přišel...

Ahááá, tak prodavač, který umí vcelku slušně s googlem .... kvalifikace jako brno  lol  lol  lol zkušenosti získává z rozhovorů se zákazníky ... wau, to mě posadilo na prdel  ano  gp  gp 
Dobře, tak se přizpůsobím tvý úrovni.
Když jsem studoval na traktorystu (za nás se ještě psalo tvrdý Y, protože komunisti neměli rádi cizý slova), tak nám mistr pořád říkal: "Ještě chvíli tu budete kecat a hovno dělat, že vám zareznou ložiska v kolech." a odtud je moje chápání věcí ohledně ložisek  ano 
Doufám, že ti to tak stačí. ano 
To jen k tvýmu levelu chápání věcí, protože když použiju termín mikrofilm. tak tu začneš tahat čínskou špionáž pod vedením ruskýho špiona Janka Jankoviče  lol 
Panáčku, já se v 6 letech pustil do svýho prvního tuningu 4 kolovýho vozidla. Byl to dvoumístný kočárek sportka .... po odstranění veškerých zbytečností měl minimální odpor vzduchu a na svoji dobu v porovnání s konkurencí stejně zručných kamarádů, dosahoval maximálních rychlostí. a po odstranění přebytečnýho maziva z ložisek kol pro minimalizaci odporů se z té strojovny stala F1 mezi kočárky na celým sídlišti  ano . a to nemluvím o neskutečný stabilitě v zatáčkách díky rozchodu kol.
Od té doby se "řemeslo" stalo tím, co jsem chtěl dělat. Jedna z mých nej radostí je, když můžu být v dílně a třeba si jen srovnat nářadí, uklidit, přemyšlet o tom, proč někdo najede tolik a jiný jen tolik i když se násobně víc stará ....
jsem si jistý, že to, co si myslím já o jednostranným tlaku na ložiska, by ti potvrdilo víc lidí a věřím, že i ty ses s tím musel setkat, jen to nevidíš ..... Možná jsem měl místo hrob použít slova jako poškozující/ mající velký vliv na životnost, ....
Teď dolož tvý vzdělání, třeba tam najdu důvod se s tebou dál bavit o nějakých technických detailech .... ano 

Párkrát jsi dobře poradil, dal zajímavé informace, ale tohle musíš sám vědět, že fakt blbost. Jen už jsi v pozici kdy nemůžeš otočit. Tebe by to tady zabilo


Co shoří neshnije

 offline 

 

#47 06.11.2019 21:28:59

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Jak a proč mazat ložiska správně - plastické mazivo


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

roxteedy: Tvůj podložený argument je "je to blábol ... nesmysl, co jsem vyplodil"
Na to je můj podložený argument "není to blábol, není to nesmysl"
Bavím se s tebou na té úrovnim na které jsi ano 

Janku dobře....  spoustu aut než se dostane k zákazníkům stojí i víc než rok bez hnutí na místě, živí mě prodej autodílů, denně jsem v kontaktu s desítkami automechaniku s Googlem umím vcelku slušně a nikdy jsem neslyšel ani jsem nikde nenašel něco o poškození ložisek auta několikaměsíčním stáním tak mě zajímá kde jsi k tomu přišel...

Ahááá, tak prodavač, který umí vcelku slušně s googlem .... kvalifikace jako brno  lol  lol  lol zkušenosti získává z rozhovorů se zákazníky ... wau, to mě posadilo na prdel  ano  gp  gp 
Dobře, tak se přizpůsobím tvý úrovni.
Když jsem studoval na traktorystu (za nás se ještě psalo tvrdý Y, protože komunisti neměli rádi cizý slova), tak nám mistr pořád říkal: "Ještě chvíli tu budete kecat a hovno dělat, že vám zareznou ložiska v kolech." a odtud je moje chápání věcí ohledně ložisek  ano 
Doufám, že ti to tak stačí. ano 
To jen k tvýmu levelu chápání věcí, protože když použiju termín mikrofilm. tak tu začneš tahat čínskou špionáž pod vedením ruskýho špiona Janka Jankoviče  lol 
Panáčku, já se v 6 letech pustil do svýho prvního tuningu 4 kolovýho vozidla. Byl to dvoumístný kočárek sportka .... po odstranění veškerých zbytečností měl minimální odpor vzduchu a na svoji dobu v porovnání s konkurencí stejně zručných kamarádů, dosahoval maximálních rychlostí. a po odstranění přebytečnýho maziva z ložisek kol pro minimalizaci odporů se z té strojovny stala F1 mezi kočárky na celým sídlišti  ano . a to nemluvím o neskutečný stabilitě v zatáčkách díky rozchodu kol.
Od té doby se "řemeslo" stalo tím, co jsem chtěl dělat. Jedna z mých nej radostí je, když můžu být v dílně a třeba si jen srovnat nářadí, uklidit, přemyšlet o tom, proč někdo najede tolik a jiný jen tolik i když se násobně víc stará ....
jsem si jistý, že to, co si myslím já o jednostranným tlaku na ložiska, by ti potvrdilo víc lidí a věřím, že i ty ses s tím musel setkat, jen to nevidíš ..... Možná jsem měl místo hrob použít slova jako poškozující/ mající velký vliv na životnost, ....
Teď dolož tvý vzdělání, třeba tam najdu důvod se s tebou dál bavit o nějakých technických detailech .... ano 

Já se nepotrebuju bavit o technických detailech i já uznám ze jsi tady občas radil dobře i když většina nebyla z tvoji hlavy ale to s hrobem pro ložiska auta při několikaměsíčním stání to jsi fakt zabil ať tady k tomu napíšeš omáčky kolik chceš  lol  se divím ze nejsi někde ve vývoji v nadnárodní společnosti se svejma znalostma ale kroutis kolacem v mastný tyči Škoda takovýho talentu kde by mohlo lidstvo být ....

 offline 

 

#48 06.11.2019 21:38:45

xoblih
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 222
Založená vlákna
Místo: Prostějovsko
Tel: Mám
2 0

Re: Jak a proč mazat ložiska správně - plastické mazivo


Opravdu gratulace, zase další téma co šlo do hnědé díry.  ano 
V práci řešíme celkem často poškození a opotřebení kuličkových ložisek a říkal jsem si, že se třeba něco přiučim...
Zase nic, dohromady pár solidních informací a zbytek kydání hnoje...  a31 

 offline 

 

#49 07.11.2019 09:09:19

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: Jak a proč mazat ložiska správně - plastické mazivo


typy poškození ložisek a jejich příčiny
https://www.nskeurope.com/en/services/t … -type.html

 offline 

 

#50 07.11.2019 12:48:43

JirkaR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 353
Založená vlákna
Tel: mobilní
2 0

Re: Jak a proč mazat ložiska správně - plastické mazivo


Raduz TT600r napsal(a):

A dost! Tohle nebudu tolerovat - okamžitě odstraňte všechny sračky, které nesouvisí s tématem.

Jednoduché - tak zasáhni jako Admin a toho, co ti kazí fórum banuj. Nechápu, proč mu to toleruješ.
Už dost lidí tady napsalo, že než aby se účastnili podobných hádek, tak raději na nic nereagují. Fórum tím zbytečně upadá.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů