Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

MOIRA?

#21 11.12.2009 16:39:42

radeva
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 368
Založená vlákna
Místo: Šumperk
Motorka: TT 600 R
Věk: 47
0 0

Re: MOIRA?


vlk:

Kámoš mě jednou do toho navezl, koupil bundu 3vrstvého Raptora od Kammu. Tak jsem koupil Alasku dvouvrstvou. No to byla pohoda, člověk nebyl jak sněhulák. Odrovnali jsme je za necelého půl roku. Ty silné otěry o haluze,batohy, olej z pily a bylo po nich, větrovky za 8000,- Boty Meinl7000,- Podle prodejce na celý život, obstály jednu sezonu, vylítaly nýty u šněrování,švy. Co se mi osvědčilo, kukla flecová, a ty silnější druhy funkčního prádla( komár a hovado to napropichnou, no na vosu už bohužel).Ale hlavně mě ostatní hadry nestudí. smile 

 offline 

 

#22 11.12.2009 17:00:47

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: MOIRA?


Já jsem si koupil thermoprádlo od Hannahu. A zatím jsem spokojenej. Mám ho dva roky a první rok vněm jezdím. Beru si tohle prádlo, tenkou ale teplou mikinu, krunýř, hrubou mikinu a na to podle teploty buď dres nabo bundu na motorku.
Vůbec nepoznám jestli se už potím, dokaď se doma nesvlíknu.  ano 


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#23 11.12.2009 23:59:44

cizak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 191
Založená vlákna
Místo: Střední čechy okolo Prahy
Motorka: Enduro Boxer , Husaberg FE , obě modré - modrá je dobrá , 2x Babetta 207 , ČZ 175 / 477
Věk: prý 15
0 0

Re: MOIRA?


petan> co přesně máš za typ MOIRY ? máš to těsně na tělo ?

 offline 

 

#24 12.12.2009 07:30:44

radeva
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 368
Založená vlákna
Místo: Šumperk
Motorka: TT 600 R
Věk: 47
0 0

Re: MOIRA?


cizak:

Nejse sice žádný odborník, ale i kdyby nebyla úplně na tělo, pořád by plnila funkci mezikusu, který sice neodvádí pot podle vzoru tkaniny, ale steče dolů. Když pojedeš na motce toto nehrozí, pokud budeš běhat, máš to v trenkách, ty si taky nakonec mužeš koupit z Moiry wink , tam kde se moc nehýbe v pažích tam bych bral těsnou, mě ale dřely v podpaží, mám asi moc široký záda. tongue 

 offline 

 

#25 12.12.2009 15:03:08

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: MOIRA?


cizak:

Je to triko s dlouhym rukávem a jako rolák ke krku, žádnej typ nebo něco takovýho jsem nenašel - jsem alergickej na cedulky tak jsem jí možná už utrhnul usch . Ale je tam znak MOIRA s "R" . Žádnej silnej materiál spíš jako nátělník jak dělali dřív se svislejma proužkama.
...A na tělo ji mám, řek bych že akorát nikde neškrtí


Vem za ní

 offline 

 

#26 12.12.2009 18:28:26

task
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 74
Založená vlákna
Místo: Hláska 29 Liberk
Motorka: Honda NX 650 Dominátor
Věk: 39
Tel: 775228236
0 0

Re: MOIRA?


A co řikáte na termopradlo 4F Sport Performance???? smile 

 offline 

 

#27 12.12.2009 20:21:11

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: MOIRA?


Já nosim taky první tu tenkou vrstvu a na to si hned dám obyč bavlněný triko, který ten pot nasákne a zadrží. Protože je ale až na tý první vrstvě, tak mě to nestudí. Značky mám různý od Moiry až po bůhví co. Rozdíl jse mv tom moc nepocejtil.
Pak dělám další vrstvy podle toho v jaký zimě jezdim. Tyhle dvě vrstvy většinou dodržuju i v létě v horku abych se nekoupal ve vlastnim potu. Pravda je, že se nepotim zas nějak uplně extrémně.


Dej koním pít...

 offline 

 

#28 12.12.2009 22:28:42

Skylab
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 198
Založená vlákna
Motorka: yamaha TT600R
Věk: 59
0 0

Re: MOIRA?


Můžu doporučit X-Bionic, je to švýcarský patent vyráběný v Itálii, ale je to na všeliké sporty, cyklistika běh, běžecké lyžování, atd. sesterská značka X-Socks dělá všechny možné fusekle, také na motokros. http://www.progresscycle.cz/pcyc/firma.asp?ID=160

 offline 

 

#29 30.01.2014 04:42:11

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: MOIRA?


Novimka na českém,termoprádlo SIXS

Originální karbonové termoprádlo je navrženo za účelem podpory co nejvyššího výkonu společně s maximálním komfortem. Poprvé v historii výroby technického oblečení je dosaženo opravdu skutečné ochrany pokožky od potu a to díky patentovaného materiálu SIXS.

Ve výsledku:
- žádný chlad a vlhkost na vaší kůži
- žádné náhlé prochladnutí
- žádný nepříjemný zápach
- méně únavy

Tohle vše je skloubeno v prádle SIXS určeného ke každému druhu tělesné aktivity. Od atletiky po cyklistiku, od lyžování po motorismus. Je nemoderní používat jiné výrobky.

MOTORISMUS
Je velice namáhavý a únavný.

Oblečením vhodného oděvu jakým SIXS je, zvýšíte svůj výkon.

Zkoušením našich výrobků v praxi, jsme dokázali maximálně zdokonalit jejich funkční vlastnosti.

Vedle spodního prádla TS1, TS2, TS3, PNX oceněného spousty motoristy, jsou jedinečné i nové „pro-tech“ modely", vyrobené ještě z lepších technických materiálů.

Ty navyšují mechanickou odolnost výrobků a tím i Vaši bezpečnost.

BĚH
Pro letní období stačí obléct pouze TS1 a TS2 nebo RUN1, k zajištění co nejlepší termoregulace v obtížných situacích.

Vyhnete se rušivému prochladnutí či přehřátí svalstva a to bude pracovat efektivněji.

BĚŽKY
Použití výrobků SIXS zvyšuje navyklý standart komfortu tréninku.

Termoprádlo SIXS je navrženo tak, aby skutečně odvádělo váš pot od pokožky do dalších vrstev a to díky patentovanému a jedinečnému způsobu tkaní. Pouze pokud je pot rychle odváděn od pokožky, může být zachována perfektní termoregulace, kdy při velice nízkých teplotách nehrozí prochladnutí.

Naše výrobky jsou perfektní pro užití ve všech druzích sportu. Boxerky jsou navrženy ke zvýšení Vašich výkonů a pro nejlepší komfort ve všech situacích.

Materiál: 85% PP, 5% EL, 5% PA, 5% CARBON
Barevnost: černá, bílá
Velikosti: XS, S, M, LXL, XXL

http://www.zbozi.cz/?q=SIXS+karbonov%C3 … r%C3%A1dlo

Editoval MotoDriver (30.01.2014 04:55:13)


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#30 30.01.2014 05:58:54

Re: MOIRA?


Doporučuju první vrstvu craft, druhou Dewolt.....investice je vyšší, ale pár let do vydrží a funguje to:o)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů