Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti

#41 24.11.2011 17:25:48

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


YZ 426 mám skoro půl roku a musím říct že už od začátku se jen srala..Hned první den se urval výfukový ventil a ten se rozlámal a kousek se v pichnul do sedla ventilu,takže šly tam komplet nové všechny ventily,místo origo titanových oceláky od PROXu,nové sedlo ventilu,zabrušení,gufera ventilů,těsnění a nakonec i píst..Celkově to dělalo kolem 17 Tis.,stoho polovinu mi cvakal borec od kterého jsem to bral,protože se to stalo ještě u něho když prdnul ten ventil (naštěstí)..Jinak teď když je to vše nové tak šlape a jede parádně,a takové ty řeči že špatně startuje třeba za studena nebo za tepla to na té mojí neplatí,jen to chce grif a cvik,ze začátku jsem měl se starty dost velké problémy ale teď už pohoda,když je studená tak dám sytič,jednou otočím plyn do fullu,chytím horní úvrat a vždy chytne na poprvé.. smile Taky mi to startování usnadňuje automatický dekompres-váčka YZ 450,takže dekompres ani nemám.. smile 
Chtěl jsem ji prodat ale nakonec si ji nechám,je to opravdu hodně velký držák a to se mi líbí,dokonce je dravější než kámošova RM-Z 450 rok 07..Možná to bude tým laďákem od ARROW a přetryskovaným karbcem.. a1 

Ale je to přece už jen starší mašina takže do budoucna plánuju koupit něco nevějšího,nejspíš YZ 450.. gp 


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#42 24.11.2011 18:45:09

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


Jawson: když budeš mít špatný vůle na ventilech, blbou směs, bude ti trošku brát olej, na filtr budeš používat převoďák, tak nenastartuješ ani kdejakou "novou" motorku big_smile je to skoro vždy jen o stavu té motorky, přeci jen vyždímat 56 koníků z 426 už potřebuje trochu přesnější nastavení než Jawa... co mě trošku štvě na 426 je podvozek, přesněji ovládání... přeci jen se to furt chová jako ty staré těžké čtyřtakty... na hodně technickejch tratích je znát že se to valí jak tank a je někdy problém to pořádně zlomit do nějaké malé zavřené zatáčky... na podvozku prodělalo YZ  za tu dobu dost velké změny, za to motor se držel stejné koncepce 11 let a to už o něčem vypovídá...

 offline 

 

#43 24.11.2011 19:10:47

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


Williams:

Jojo je to tak... smile A stím podvozkem souhlasím,ikdyž není to nejhorší ale přední tlumiče mám strašně tvrdé,mám tam olej 5W,šroubky povolené na nejměkčí a stéjně jsou na mě pořád dost tvrdé..


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#44 29.11.2011 22:38:00

YZ426F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 577
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Yamaha YZ426F,KTM 250 EXCF,Yamaha YZ250F,Honda XR400R
Věk: 36
Web
0 0

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


nikdo to neřekl přesněji než Williams ano  ano  ano2 


život se mi rozpadá jako čínská motorka :-)
www.bebile.cz

 offline 

 

#45 03.12.2011 11:39:44

Kopi
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 141
Založená vlákna
Místo: Strmilov
Motorka: Yamaha WR 250 F
Věk: 26
0 0

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


Když jsem měl wr400f,tak chytala na první šloupnutí studená i teplá.Po zalehnutí bylo třeba použít ochuzovač a chytla taky na drc.Proti 450,kterou jsem měl taky má ostřejší spodek.Bohužel po pár neschopenkách jsem usoudil,že bude lepší wr250f otevřená na full.Mám najeto zhruba 150mth.Občas nějakej strnišťák,CC a 2x za rok Rumunsko.Musel jsem nechat komplet předělat tlumiče p+z,protože origo je hrozný bláto.Minulou zimu jsem měnil komplet spojku a teď budu dělat přepákování.Jinak běžná údržba.Moje bejvalý wr 400 co jezdí kamarád je taky bez problému a to jsem jí do CZ přivezl z Itálie před pěti lety.Prostě mě Yamaha přesvědčila.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů