Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti

#21 17.12.2009 22:34:48

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


kick-start:
Koupit si krosku na enduro ježdění? Nevím kolik jsi toho v terénu najezdil, ale asi mnoho ne, nebo nevíš o čem píšeš. Právě že tu krosku v terénu lehce odrovnáš, což se už u nás podařilo několika mlaďochům. Jinak na XR 400 nedám dopustit, už jsem to tu psal, že je to ideální stroj na enduro ježdění. A to abych si kupoval motorku a hned na ní dělal GO, tak to bych si asi nekoupil a nebo by musela být tak levná abych o tom uvažoval.
A tvrdit, že na enduro ježdění vydrží kroska víc než enduro je myslím dost nadsazené. Na endurech jezdím víc jak pět let a ještě se mi nestalo, že bych nedojel domů a zatím jsem se nikdy nestrachoval o motor, že by nevydržel a pod.

 offline 

 

#22 17.12.2009 23:16:14

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


kick-start:

Chápu, že jsme se tě vlastně dotkli, pač jsme zkritizovali stroj, kterej ti slouží v pohodě.
Já jsem psal zkušenosti právě konkrétně k týhle motorce, protože můj kamarád, kterej jí cca 3roky vlastnil, nebyl zrovna tak šťastný majitel jako ty. To jí kupoval po prvním majiteli a sám za to tahal tak na půl plynu. Já jí měl na pár dní půjčenou.
Mě osobně vadilo to startování ( YZ450 právě i kvůli tomu automatickýmu dekompresoru jde našlápnout snadněji, RMZ ještě líp) a potom poměrně nepružnej motor. Podtočit ho pod 1/3otáček víceméně nepřipadalo v úvahu. Jeho stála repase cca 26tis.
Další věc je že třeba výměnu pístu, ložisek na klice a těsnění ani zdaleka nepovažuju za GO. A jestli tam ten píst máš už další skoro 4roky, tak bych nechtěl vidět momentální stav válce. Spousta lidí vymění píst a pak v inzerátu udávaj GO, což je békovina.
Nevim kolik hodin najedeš ročně, ale každej kdo dělá motory ti řekne, že po 50ti hodinách už ten píst začíná pěkně vyjíždět válec a to i u hobby ježdění. Já těch 50hodin ročně najedu určitě, ikdyž nemám moc času.
Nebuď naštvanej, ale spíš uvažuj co bude obsahovat příští repase, která je za dveřma smile


Dej koním pít...

 offline 

 

#23 17.12.2009 23:40:55

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


viteka 32
vim o cem pisu. ANO crossku na enduro, crossku na trat, pouzivam ji na vsechno. nemusim resit kdyz litam po lese a dostanu naladu zajet si zablbnout na trat ze na to nemam stroj. je to trosku o necem jinem zaskakat si na trati na YZf nebo na XR.
enduro jezdeni pro me nejsou jen polnacky a lesni cesty, ale teren jako takovy. les nejlepe nekde cerstve po tezbe, koryta ve stranich vymleta po poradnem desti atd... placat se tam s tezkym endurem nee1  nee1  dekuji ale ne. (to jsem si uzil na Jawe homecross. asi 5x zadrenej motor z peraka a po schladnuti - pochcani porad jezdil lol
bat se ze nekde orvu zrcatka, rozbiju svetlo, uklepou se mi budiky, utavim to kdyz se nekde zahrabu..... ja tu motorku mam JEN na vyblbnuti, kdyz na ni sedim nechci resit  ze tam ten vyjezd nepojedu jen proto ze bych na ni neco znicil. proste si s ni muzu dovolit placat o zem o dost vic nez s endurem. ta motorka je uz z vyroby postavena na mnohem hrubsi zachazeni a proto jsem si ji taky poridil. i kdyz mam taky samozrejme jakysi strop co si dovolim a co uz ne. ale to je spis problem mych dovednosti, odvahy a rozumu-nerozumu nez techniky na ktere sedim. na nejaky presuny po asfaltu s obcasnym projetim pres les na to jsou fakt lepsi stroje co pouzivas ty.

tak at moc neodbyhame od tematu "zkusenosti s YZ426f" je to proste vecna debata tohle to "enduro nebo crossku" stejne jako temata "kuze nebo textil", "2-val nebo 4-val" atp... a1 

to ze jsem koupil motorku a hned jsem na si na ni nechal udelat GO je otazka pristupu kazdeho soudruha. duvody ktere me k tomu vedly jsem uz popsal vyse.
jinak si stojim za tvrzenim: lepsi pouzivat crossku i na enduro nez enduro na coross.

 offline 

 

#24 18.12.2009 13:49:12

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


No ono to bude možná tím, že v tý době nebyla tahle motorka tak moc odlišná od endura jako dnešní krosky jsou. Dneska maj 4t krosky tak dlouhou jedničku a ostrej motor, že se s tim ve výjezdu ani normálně nerozjedeš. Mimochodem ten kámoš měl taky YZ ale bylo to se světlama a papírama.  ou2 

Na to poslední tvrzení bych ti přál absolvovat pár countrycrossů (nejlépe třeba Extreme enduro Ohrazenice- ideální kombinace všeho) na obou typech motorek abys to pochopil. Já jezdim na enduru (EXC300) obojí a pokud zrovna nepřeskočim 15metrovou lavici, tak s tim problém nemám.
Možná bys to měl zkusit.


Dej koním pít...

 offline 

 

#25 19.12.2009 19:29:30

cizak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 191
Založená vlákna
Místo: Střední čechy okolo Prahy
Motorka: Enduro Boxer , Husaberg FE , obě modré - modrá je dobrá , 2x Babetta 207 , ČZ 175 / 477
Věk: prý 15
0 0

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


hele teď čtu na M.cz Skobik měl 426 3 roky a 450 4 roky a na obou po 100mth , ten ti řekne lépe jakej je rozdíl ... -  http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=104106

 offline 

 

#26 19.12.2009 23:31:54

Jpour
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 378
Založená vlákna
Motorka: yz 400, KTM EXC 450
Tel: 725521561
0 0

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


hele presne to tak je jezdime s klukama enduro ale.... kdys prijedes na trat nekdo z nas jezdime(te 570.yz250,byvalo tt 600,kx 250,yz 400 atd....)tak je to absolutni ubohost trapit tam to enduro ve stylu tt exc 300 at je enduro jaky chce uz je skoro kroska dle me treba to beru blbe ale uz je to lehoucky atd...a na nase jezdeni urcite lepsi kroska nez enduro v lese a na horach jezdime celkem brutalitky mame tu kamenolom a oficialne to mame domluveny z majitelem ze j to "nase"trat takze brutalni vyjezdy skoky dolu a atd...takze urcite yz jakykoliv super stroj a kdys se udela komplet go tak ta masina musi dlouho jezdit proste v poho jde mi v tomhle tematu fakt jen o ruzny skusenosti z 400 nebo 426 nebo 450 a veci typu jde spatne startovat(ale jel sem na ni jen jednou)takze to vlastne jen neumis startovat je proste blbost urcite se to da vyladit,naucit atd...slo my o takovy ty povery jako ze se u yz 426 sere trojka v prevodovce atd...ale koukam ze na tom asi nic moc nebude kazdopadne naprosto chapu ze yz 450 je vychytanejsi nez ty starsi modely vo tom ani potom to je proste fakt tongue ---at vam to lita vysoko daleko a pada pomalu a na meko tongue 

 offline 

 

#27 20.12.2009 22:10:42

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


Jasný chápu. Ty myslíš enduro typu TT-R atd. To je jasný. S tim opravdu nemá smysl skákat lavice. Já řešil rozdíl mezi např EXC a SX u KTM a rozdíl v tom opravdu je.
Je jasný, že když je někdo kus chlapa s výškou 2m a váhou 100kg, tak s trochou cviku nastartuje i tank s nakopávačkou. smile
Já se svejma necelejma 70kg už pocejtim každej rozdíl. S novou RM-Z jsem ale problém neměl vůbec. Zato tehdy jsem se vyvztekal s tou YZ.
Jinak teď jsem se bavil s jednim kamrádem co taky jezdí celej život Yamahu a řikal, že u čtyřtaktů mění píst až po 100-130 motohodinách. Kupuje funglovky a má jí vždycky 1-2 roky.


Dej koním pít...

 offline 

 

#28 20.12.2009 22:53:35

cizak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 191
Založená vlákna
Místo: Střední čechy okolo Prahy
Motorka: Enduro Boxer , Husaberg FE , obě modré - modrá je dobrá , 2x Babetta 207 , ČZ 175 / 477
Věk: prý 15
0 0

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


K tomu kros - ostré enduro ,


všici mi říkaly hlavně nekupuj krosku !

Tak jsem zkusil kde co , na KTM dni jsem si pučil SX a byl jsem z toho otrávenej a po druhým kole jim to vrátil, pak na EXC bych nejrači chtěl jezdit celé odpoledne a museli mě z toho sundat zavřením tratě ...  hmm 

Já je poslech, mám spz a už se těším i na vyjížďky na Ukrainu atd kam jinak moto bez SPZ  nepustěj ani na vleku, když jsme měli problémy na cestě daleko od baráku a museli se vrátit po asfaltu v provozu s ulomenou řadičkou nebo sákajícím olejem , řachlým kolem přímou cestou tak se těžko ujíždí policajtům , mám i šestku a na silnici to jede na miniplyn ca 90km/h a maximálka prej 170 - mám nakopávačku i starter a 109kg suchá hmotnost , nebojím se jízd bez SPZ přejet třeba 15 -30 km po silnici a ujíždět policajtům, klepat se kdy se za nápadně zablácenými skorokroskami vydaj , čekat kdy po mne začnou střílet nebo mě srazej autem jak dnes v televizi furt ukazujou a měl jsem jednou na mále  roll 

Kamarád neposlech že nebude kupovat na vyblbnutí a krosové trati za nesmyslně vysokou cenu ostré enduro a jen přeplácet SPZ , ušetřil koupil CRF450R za 43tis - přikoupil za 12tis vlek - vozil to po Praze na vleku po tratích , pak různě ladil převody že mu to jednou v lese na jedničku nemělo sílu vyjet krpál a pak to po položení skoro nemohl nakopnout když to bylo ulitý a nemělo to starter na protočení , byl rudej jak rak a nejednou uplně vyplivanej z těch startů tak jsem si říkal ježíši ještě že mám starter když jsem ho viděl bo on má fyzičku desetkrát větší jak já !

Mě jen jednou stačilo že mi upadl drátek od relé starteru, musel jsem nakopavat zbytek vyjížďky a takové moto bych okamžitě prodal !!!!   
Kamarád během necelého roku krosku prodal, koupil CRF450 X za 90tis , má spz , starter , nemusí na přejetí kousku Prahy na trať řešit nakládání a skládání z vleku, je konečně štastnej  ano 
Jinak ten kámoš jezdí jen krosové tratě a má šílenej ochranářskej cit že do lesa nee , žádnej nešika není , vyhrál Mastodont RAlly , ještě jezdil sjezd kolo a byl v tom hustokrutej žádný mejdlo  !  hmm 


Tož tak asi ode mne nějaké postřehy ...

O hluku který krosky vydávaj po lese proti jakž takž homologovanejm ostrejm endurům ani nemluvě , jezdí s náma jeden dvoutakt CR a když někde zapikáme je to masakr bordel co ten dvoutakt dovede dělat za kravál , jen se klepeme kdy na nás někdo vlítne a stojíme přichystaný u motorek jen na ně skočit a mizet pryč , 4T zvuk origo ostrého endura docela klídek . Jsem příznivec motorek a motorismu ale za neorigo výfuky, hluk bych povolil střílet o kroskách a hlavně 2 T po lese ani nemluvě, vůbec se moc lidem nedivím mít někde v klidu chatu u lesa a řádit mi tam často krosky a nedejbože o víkendu kdy je pěkně asi bych za sebe neručil ...  a11  a11  a11  Táta kluka co má to CR má CRM s spz a to docela de to je úplně jiné kafe ...




.

Editoval cizak (21.12.2009 00:16:34)

 offline 

 

#29 20.12.2009 23:28:18

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


cizak napsal(a):

K tomu kros - ostré enduro ,

Tož tak asi ode mne nějaké postřehy ... o hluku který krosky vydávaj po lese proti jakž takž homologovanejm ostrejm endurům ani nemluvě , jak jsem příznivec motorek tak za neorigo výfuky a hluk bych moto silničáře autaře povolil střílet, o kroskách po lese ani nemluvě a vůbec se moc lidem nedivím mít někde v klidu chatu u lesa a řádit mi tam krosky asi bych za sebe neručil ...  a11  a11  a11 

 lol usch  lol  usch    ......asi bych za sebe nerucil....  lol  usch  lol  usch  lol  usch
no, to mozna jednou, ale na te chate bys nebyl porad a kdyz by ses priste vratil k rozhrabanemu anglicaku co si pestujes kolem tak by sis pristi reakci 100% rozmyslel  ano2  usch  ano2  usch 

 offline 

 

#30 20.12.2009 23:37:49

cizak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 191
Založená vlákna
Místo: Střední čechy okolo Prahy
Motorka: Enduro Boxer , Husaberg FE , obě modré - modrá je dobrá , 2x Babetta 207 , ČZ 175 / 477
Věk: prý 15
0 0

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


kick-start > nejanči nestartuj já nikde neřekl že bych někde tahal dráty ve výšce krku s tím nesouhlasím ale jen se snažím neprovokovat po lese když už děláme co nemáme ... 

a mít chatu u lesa asi určitě bych jezdil s váma a vůbec na ní nejsem, anglický trávníky, načinčanost a kýčovitost to nesnáším , ale chtěl jsem říci že se vůbec nedivím lidem že nás motorkáře tak nesnášej , snažím se např chovat po lese nenápadně , neřádit na jednom výjezdu hodinu ale jednou dvakrát nahoru a šup pryč ale jeden z mých velkých důvodů proč nekoupit kros za 50tis ale moto za 100tis byl hluk , jinak můj původní nápad byl si k velkému enduru koupit krosku dvoutakt bez SPZ ale dopadlo to jinak a jsem rád ...

Neříkám že bych s tebou nepojezdil a nejrači tě střelil do hlavy to ne ale být jak ty chataři co jsou jim moto volný někde jedou 50-100km na víkend na chatu kde si to kýčovitě činčaj a chtěj na stáří klid a tam jim za barákem po lese řáděj krosky tak se jim moc nedivím že jim rupnou saze ... to jsem myslel víš  wink  roll 




.

Editoval cizak (20.12.2009 23:47:43)

 offline 

 

#31 20.12.2009 23:51:52

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


jo chatari chtej klid  ano  usch  treba tak v nedeli kdyz vyspavas opici po sobotni chlastacce, nebo po celotydeni makacce na vesnici chces mit v nedeli klid a oni vytahnou tu svoji 2T sekacku a pul dne vrkaj po travniku velikosti vybehu pro slepice kterej bys ty normalne posekal kosou za 15minut - tohle delaj chatari tak jak je znam ja.  ee3 
takze oni dobre vedi ze se proti nikomu z mistnich nemuzou ani sluvkem zminit jinak by prave oni dopadly zle ano2  usch 

 offline 

 

#32 21.12.2009 00:31:57

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


No pravda je, že když jsem chodil trénovat za Říčany do lesa na šlapačce, tak mě docela občas rozštípli někteří jedinci, kteří tam přilítli lesem na krosce s laďákem. Byl to fakt řev. Pak to někdo jednou za čas nevydržel a votraoval tam nás šlapačkáře i přestože ta šlapačka už po 100m nebyla slyšet. Prostě to někdo odnést musel. Nicméně jsme se nedali.

Jednou jsem tam jezdil asi hodinu. Projel jsem sekci, kterou jsem si řekl a za sekcí jsem chcípnul motorku abych si odpočinul. Najednou čumim jak puk, že asi 20m odemě stojí srnka a nechápavě na mě čumí co to tam dělám. To bublání šlapačky jí vůbec nevadilo. big_smile


Dej koním pít...

 offline 

 

#33 21.12.2009 08:56:37

radeva
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 368
Založená vlákna
Místo: Šumperk
Motorka: TT 600 R
Věk: 47
0 0

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


Semis:

Zvířátka už jsou zvyklé, takových zážitků mám spousty. Letos se mi před motkou nakrucoval muflon. Ale takový na který nezapomenu, když jsem si všiml, že se motám bachyni v pelechu se selaty, zbalil jsem pilu a mazal pryč. Měl jsem štěstí. smile 

 offline 

 

#34 21.12.2009 21:39:45

Jpour
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 378
Založená vlákna
Motorka: yz 400, KTM EXC 450
Tel: 725521561
0 0

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


cus draci dlouho sem se tu neobevil a zvrhava se to v chaterskej pokec o travniku mam kamarada ma holou hlavu a na hatare a myslivce atd...sebou vozi zbrane....taky moznost ale vecina z nas je nekonfliktnich v klidu zamavame a uletime zase nekam jinam ale spatky k tematu schanim seznam ND na yz 426 nebo yz 450 klidne i na yz 400 by se hodil hodte nekdo pls. nejakej odkaz nemuzu nikde najit dikm moc a ticho v lese lol 

 offline 

 

#35 21.12.2009 22:37:09

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


www.partsdepot.cz

Tam máš taky online fische včetně českych cen


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#36 22.12.2009 01:01:01

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


mam katalog dilu 2,5MB i manual 23MB oboje v pdf tak mi pisni e-mail kam to chces poslat. nebo bych to mohl i uploadnout sem na web jenze nevim kam. dival jsem se do databaze a na YZ426f tam nic neni takze bych doplnil.

 offline 

 

#37 20.05.2010 22:07:33

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


yz250f
cau.jako jeden z mala co ti pisou jsem 426 mel.jakozto pro zacinajiciho hobika v roce 2005 kdy jsem ji kupoval tak to bylo nehorazne kladivo.5ti stupnova prevodovka teto krasce vyhovovala.a neni pravda ze se sypala.jakozto motokrosova motorka na trati byla super.ja mel 2001 uz z vackou ze 450,tak se lepe startovala.nemusels pouzivat dekompresni packu.ja vetsinou jezdim enduro a tato motorka se do lesa absolutne nehodi.nejde to dobre zpredvodovat tak,aby se dalo po lese v klidu jezdit.nesmi se podtacet.zacnou jinak klepat ventily ktere jsou titanove a je to docela draha zalezitost.ale motor je drzak.ja osobne i kdyz jsem byl spokojeny tak bych do ni dneska rozhodne nesel.uz je to stara ku... a stalo by to spoustu prachu na go.pocitej tak 20 az 30 tisic.to je docela dost.dneska koupis uz 07 nebo 08 okolo 70000kc.kdyz kouipis ji mozna za 40000kc pak do ni 30000 vrazis a jsi na samych penezich.ta 250yzf bohate staci,nemluve o podvozku.je to nadhera.ja ji prave prodavam,ikdyz jsem absolutne spokojen.je to skvela motorka ale 2takt je dvoutakt.a nejdi ani do 450.je to nehorazne kladivo.tak se mej a dobre porid.cus yz250f.schneiderdavid@centrum.cz ano 

 offline 

 

#38 20.05.2010 22:33:48

PETOX
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 287
Založená vlákna
Motorka: JAWA 21
Věk: Plnolety :)
Tel: Samsung
0 0

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


kick-start : Suhlasim s Tebou na 101 percent...Tiez teraz budem nieco kupovat a blabolam ako ze motor po GO vobec neverim. Radsej  ju hned preventivne obhliadnem zvnutra,ako tu mam potom pisat o zlomenej ojnici... a1   K tej YZF 426 mozem povedat tolko, ze ma milo prekvapila.Tiez som motocrossove 4.takty odsudzoval,ale po par zvezeniach som zmenil nazor... Daval som na nej vacsie vyjazdy ako na velaospevovanej XR 400...

 offline 

 

#39 24.11.2011 02:58:48

YZ426F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 577
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Yamaha YZ426F,KTM 250 EXCF,Yamaha YZ250F,Honda XR400R
Věk: 36
Web
0 0

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


Zdravim,nedá mi to nepřidat.Každá motorka at už enduro nebo cross ma nějaký proti.U těch crossových je to holt údržba a servis,ale vlastnosti (pokud jezdím motokros a ne jen polní cesty) jsou nesrovnatelný.A pokud tady řešíte takový věci,jako našlápnout 426 když máš jen manuální dekompresor...sorry,ale pokud Ti tohle dělá problém,tak to není jen tak...najít si úvrať a šlápnout pořádně a ne jak do hov.. já nevim ale já ji našlapávám na první šlápnutí a to jak teplou tak naprosto zmrzlou...to je prostě o tom,že na ten servis máš a to začíná svíčkou...pak chytá všechno...ale chce to umět startovat a cejtit v noze kdy to půjde že...a jak píše Semis chce to jen grif a běží to.Nikdy mě nikde nenechala a chytá i padlá po kotrmelcích max na 4 šlápnutí...jinak jakákoliv Yamaha YZ...F je dobrá volba.Vedle Hondy CRF jsou nejlepší.A souhlasím že Enduro Honda XR 400 R je super a podle mě nejlepší Enduro.Nechtěl jsem nikoho naštvat,jen vyjadřuju názor.

Editoval YZ426F (24.11.2011 03:15:41)


život se mi rozpadá jako čínská motorka :-)
www.bebile.cz

 offline 

 

#40 24.11.2011 03:19:45

YZ426F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 577
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Yamaha YZ426F,KTM 250 EXCF,Yamaha YZ250F,Honda XR400R
Věk: 36
Web
0 0

Re: Yamaha YZ 426 vaše zkušenosti


to co píše schneiderdavid a  kick-start to vyjadřuje naprosto přesně...lepší cross na enduro než naopak,jezdit s tramvají po lese nic moc...jen asi jen mě navíc nevadí to našlapování,naopak,mám to rád :-)

Editoval YZ426F (24.11.2011 03:44:03)


život se mi rozpadá jako čínská motorka :-)
www.bebile.cz

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů