Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!

#41 25.09.2018 09:06:20

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


Jinak co se týče nového memoriálu tak se ničemu nebráním  wink 

 offline 

 

#42 25.09.2018 10:31:23

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


SethX napsal(a):

roxteedy napsal(a):

250 4t je pro takový mrdaly s 90+kg jako jsme my dobrá tak na mx nebo CC v Hard enduru ti nepomůže a držet ji furt u držky tak jak to potřebuje v každý situaci se už stejně nenaučíš lol 

Když si tlustej a umíš hovno tak je MX na 250 4T spíš utrpení, mám to vyzkoušený  usch Měl sem jí teda jen půjčenou, ale na 450 se jako tlustá lemra svezu líp  a1 

obě podmínky splňuju ale zase tý 250 můžu vytínat  lol  ve finále stejně pomalu jedu na 250  i na 450  lol  lol  lol 

 offline 

 

#43 25.09.2018 10:48:25

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


kick-start napsal(a):

Janku, ty vole, proc se porad snazis do Hozdyho stourat? Prehodnotil svuje pozadavky, naskytla se mu prilezitost tak do toho sel. Je to jeho volba ze 9 dni chtel tamhleto a 11 den koupil tohleto. Kvuli tomu nemusi byt verejne pranyrovan.
Kdybys znal okoli jeho bydliste neprislo by ti vubec divny ze sel do TM. V Sumperku a blizkem okoli se jezdi na TM-kach uz od revoluce 89. Jeste jako skolak si pamatuji na reklamni poutac ktery visel na plote u autobusaku "servis TM". Tehdy jsem si myslel ze tam zapomeli na "K", nevedel jsem ze nejaka TM existuje a oni uz tam na nich drandily.
V Sumpru kdyz vyjedes ze dvorka jses po ujeti 1km v lese. Zadny brezovy haj na rovine, kopce kam se podivas na Bludovskou stranu, na Hanusovickou, na Kouty, na Skritek, vsude je to kousek a vsude samy kopec. O tom se ti jako pupikovi do Pilsneru muze jen zdat.
Mluvi z tebe zavist, toz nerypej a radsi cekej na srovnani 4T 450 a 2T 144 ktere se tu jiste za chvily objevi.

rejpe protože nic jiného v životě nemá a nezná machruje s cizím peřím přitom mu nedochází že mluví o lidech a motorkách který známe taky a že víme že  slova a zkušenosti ostatních vydává za svoje moudra  smile  potřebuje bejt vidět aspoň tady když už to nejde tím že by něco uměl a je mu jedno jak ale hlavně že je centrem pozornosti   ano jediný co mu jde k dobru že občas někomu poradí nějakou věc co se týká techniky to mu jde na google hledat fakt dobře  ano  ano2 

s tím Šumprem máš pravdu je to tam boží co se endura týká ale Hoždyho s jeho kilama a stylem jízdy si tam v těch kopcích na 144 neumím představit  lol  to bude možná ještě lepší než ten nováček na 500  lol  lol  lol 

 offline 

 

#44 25.09.2018 11:04:03

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


s tím Šumprem máš pravdu je to tam boží co se endura týká ale Hoždyho s jeho kilama a stylem jízdy si tam v těch kopcích na 144 neumím představit  lol 

Tohle bylo první co mě napadlo, když podemnou v některejch místech mrčí 300 2t  lol ... Mooooc bych tu 144 chtěl vidět v kopci  smile 
Ale zase věřím tomu že na nějaké CC to bude ultra zábavná a hravá motorka, která člověka fakt baví...  ano  ano 


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#45 25.09.2018 11:29:09

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


Po neděli bude video  gp   Snad to nebude tragikomedie  lol  lol  lol 

 offline 

 

#46 25.09.2018 12:11:26

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


peTTR napsal(a):

s tím Šumprem máš pravdu je to tam boží co se endura týká ale Hoždyho s jeho kilama a stylem jízdy si tam v těch kopcích na 144 neumím představit  lol 

Tohle bylo první co mě napadlo, když podemnou v některejch místech mrčí 300 2t  lol ... Mooooc bych tu 144 chtěl vidět v kopci  smile 
Ale zase věřím tomu že na nějaké CC to bude ultra zábavná a hravá motorka, která člověka fakt baví...  ano  ano 

každej si musí sám přijít na to co mu nejvíc vyhovuje za mě s těma kilama co má do HARD jak Hoždy s oblibou říká je ta 144 (stejně jako 200) dobrá tak akorát na pohodlný vynášení do kopce  lol  ale třeba překvapí jako Janek na 200 na drapáku i když ten je poloviční proti Hoždymu  lol 

 offline 

 

#47 25.09.2018 20:16:32

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


kick-start napsal(a):

Janku, ty vole, proc se porad snazis do Hozdyho stourat? Prehodnotil svuje pozadavky, naskytla se mu prilezitost tak do toho sel. Je to jeho volba ze 9 dni chtel tamhleto a 11 den koupil tohleto. Kvuli tomu nemusi byt verejne pranyrovan.
Kdybys znal okoli jeho bydliste neprislo by ti vubec divny ze sel do TM. V Sumperku a blizkem okoli se jezdi na TM-kach uz od revoluce 89. Jeste jako skolak si pamatuji na reklamni poutac ktery visel na plote u autobusaku "servis TM". Tehdy jsem si myslel ze tam zapomeli na "K", nevedel jsem ze nejaka TM existuje a oni uz tam na nich drandily.
V Sumpru kdyz vyjedes ze dvorka jses po ujeti 1km v lese. Zadny brezovy haj na rovine, kopce kam se podivas na Bludovskou stranu, na Hanusovickou, na Kouty, na Skritek, vsude je to kousek a vsude samy kopec. O tom se ti jako pupikovi do Pilsneru muze jen zdat.
Mluvi z tebe zavist, toz nerypej a radsi cekej na srovnani 4T 450 a 2T 144 ktere se tu jiste za chvily objevi.

No, já byl u Hoždyho jezdit, když tys ještě čekal na recenze o AJP PR4 lol  .... je to tam krásný, bydlet tam, užívám si to, ale ono vždy záleží na víc okolnostech a úhlu pohledu, takže bych si to možná ani neužíval .... ale evidentně vůbec nezáleží, jestli jsem pupík od plzně nebo hustorkutopřísnej střelec od šumperka, když si ho dám s prstem v nose kdekoliv a kdykoliv ano lol  .
A nejvíc je, když si hustokrutej hard enduro jezdec přímo ze šumperka, kde má terény, o kterých se pupíkovi z plzně jen zdá a závidí, nechá udělat tetování z fotky pořízený v plzeňským potoce, kde se málem rozbrečel  lol  lol to se potom se směješ .... nejen troubům, co chytaj na  Kickstart lol 

Já jsem šťastnej za terény kolem plzně  ano, když dám čistě to "v porovnání se šumperkem hovno", co je v plzni, můžu kamkoliv na závod v evropě a dojedu dobře. zatím nemám ani na tu čistou jízdu v plzni, tak mě šumperk nechává klidným ano 

Když dáš víkend ježdění v plzni bez toho, abys rozthal plasty, zlomil řídítka, trhnul chladič, rozvěsil moto na strom, způsobil si zranění .... pojedeš to samý co já, nebudeš zdržovat a dojedeš to celý, zaplatím ti dopravu palivo dle spotřeby + amortizace na auto  1km x 3,- kč, ubytování, náklady na ujetou mth x 200,- kč. Když to nedáš, omluvíš se. je to fér nabídka, co říkáš?
Můžu si dovolit být velkorysý .... vím, že nepřijedeš, umíš jen prudit od pc, plácat nesmysly a čekat na recenze  lol .
Proč mám čekat na srovnání 450 4t x 144 2t, když mám představu, jak je to je z reálnýho ježdění? .... krom toho od někoho, kdo skončil předposlední z dojetých v kategorii na drapáku, neví, co je dát na 450 plnej a se spjkou zachází jak se vým pinďourem - nahoru a dolů  lol  .... to fakt nechápu. Osobně si beru příklad vždy z těch lepších ano 

Už jsi několikátej, co se terénům okolo plzně vysmívá .... viz hoždy, roxana, .... lol 

 offline 

 

#48 25.09.2018 20:41:30

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


Janek napsal(a):

kick-start napsal(a):

Janku, ty vole, proc se porad snazis do Hozdyho stourat? Prehodnotil svuje pozadavky, naskytla se mu prilezitost tak do toho sel. Je to jeho volba ze 9 dni chtel tamhleto a 11 den koupil tohleto. Kvuli tomu nemusi byt verejne pranyrovan.
Kdybys znal okoli jeho bydliste neprislo by ti vubec divny ze sel do TM. V Sumperku a blizkem okoli se jezdi na TM-kach uz od revoluce 89. Jeste jako skolak si pamatuji na reklamni poutac ktery visel na plote u autobusaku "servis TM". Tehdy jsem si myslel ze tam zapomeli na "K", nevedel jsem ze nejaka TM existuje a oni uz tam na nich drandily.
V Sumpru kdyz vyjedes ze dvorka jses po ujeti 1km v lese. Zadny brezovy haj na rovine, kopce kam se podivas na Bludovskou stranu, na Hanusovickou, na Kouty, na Skritek, vsude je to kousek a vsude samy kopec. O tom se ti jako pupikovi do Pilsneru muze jen zdat.
Mluvi z tebe zavist, toz nerypej a radsi cekej na srovnani 4T 450 a 2T 144 ktere se tu jiste za chvily objevi.

No, já byl u Hoždyho jezdit, když tys ještě čekal na recenze o AJP PR4 lol  .... je to tam krásný, bydlet tam, užívám si to, ale ono vždy záleží na víc okolnostech a úhlu pohledu, takže bych si to možná ani neužíval .... ale evidentně vůbec nezáleží, jestli jsem pupík od plzně nebo hustorkutopřísnej střelec od šumperka, když si ho dám s prstem v nose kdekoliv a kdykoliv ano lol  .
A nejvíc je, když si hustokrutej hard enduro jezdec přímo ze šumperka, kde má terény, o kterých se pupíkovi z plzně jen zdá a závidí, nechá udělat tetování z fotky pořízený v plzeňským potoce, kde se málem rozbrečel  lol  lol to se potom se směješ .... nejen troubům, co chytaj na  Kickstart lol 

Já jsem šťastnej za terény kolem plzně  ano, když dám čistě to "v porovnání se šumperkem hovno", co je v plzni, můžu kamkoliv na závod v evropě a dojedu dobře. zatím nemám ani na tu čistou jízdu v plzni, tak mě šumperk nechává klidným ano 

Když dáš víkend ježdění v plzni bez toho, abys rozthal plasty, zlomil řídítka, trhnul chladič, rozvěsil moto na strom, způsobil si zranění .... pojedeš to samý co já, nebudeš zdržovat a dojedeš to celý, zaplatím ti dopravu palivo dle spotřeby + amortizace na auto  1km x 3,- kč, ubytování, náklady na ujetou mth x 200,- kč. Když to nedáš, omluvíš se. je to fér nabídka, co říkáš?
Můžu si dovolit být velkorysý .... vím, že nepřijedeš, umíš jen prudit od pc, plácat nesmysly a čekat na recenze  lol .
Proč mám čekat na srovnání 450 4t x 144 2t, když mám představu, jak je to je z reálnýho ježdění? .... krom toho od někoho, kdo skončil předposlední z dojetých v kategorii na drapáku, neví, co je dát na 450 plnej a se spjkou zachází jak se vým pinďourem - nahoru a dolů  lol  .... to fakt nechápu. Osobně si beru příklad vždy z těch lepších ano 

Už jsi několikátej, co se terénům okolo plzně vysmívá .... viz hoždy, roxana, .... lol 

Nelzi tady a radši si zjisti co jsem řekl o drazce kluků v Plzni když jsem tam byl... A k tomu Drapáku kolikatej a v jaký skupině jsi dojel na svém prvním drapaku ty hrdino s krosnou?  lol 

 offline 

 

#49 25.09.2018 20:52:57

Leeeo
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 43
Založená vlákna
Místo: BK
Motorka: KTM 250 EXC Racing , ex Berg FE650 , XT600,CR250,XL600V,DR800,CBR600,CBR900,XJR1300,ZR7,RSV1000Mille
Tel: Samsung Note 9
0 0

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


Byly doby,kdy se místní kluci smáli úrovni debat na motorkářích ( a právem) , bohužel,tato doba je již dávno pryč......

 offline 

 

#50 25.09.2018 20:55:05

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


roxteedy: Jestli sis nesmazal svoje příspěvky, jak je tvým zvykem, tak se to tu nechá dohledat. Jen doufám, že si dotčení pamatují ano , až jim polezeš do zadele, že bys jako chtěl do plzně zase přijet ....

a jinak když jsem jel svůj první Drapák, dojel jsem ve svý kategorii na 3. místě  ano. Mám za to nějaký tričko, diplom .... a hezký vzpomínky.
Jak jsi dojela ty ve svým prvním drapáku?  lol Jestli jsi dojela líp než já, políbím ti prdel .... můžu být velkorysý, protože vím, žes lepší než já jsi nebyla lol  lol 

 offline 

 

#51 25.09.2018 21:12:31

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


Janek napsal(a):

roxteedy: Jestli sis nesmazal svoje příspěvky, jak je tvým zvykem, tak se to tu nechá dohledat. Jen doufám, že si dotčení pamatují ano , až jim polezeš do zadele, že bys jako chtěl do plzně zase přijet ....

a jinak když jsem jel svůj první Drapák, dojel jsem ve svý kategorii na 3. místě  ano. Mám za to nějaký tričko, diplom .... a hezký vzpomínky.
Jak jsi dojela ty ve svým prvním drapáku?  lol Jestli jsi dojela líp než já, políbím ti prdel .... můžu být velkorysý, protože vím, žes lepší než já jsi nebyla lol  lol 

Tak hledej  ale ten kdo tady z nás dvou zdatně mazal svoje sračky jsi ty  ano  samozřejmě myšleno Drapak rodeo v dnešní podobě a co že to bylo za kategorii?  

 offline 

 

#52 25.09.2018 21:13:49

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


Janek:

Janku ty vole tohle nepiš ani ve srandě heh2  Pár lidí na to může startovat na první dobrou ano  cool  Pokud chceš vše hradit a vydět toho člověka, jak blije do přilby, nadává a zahazuje motorku, tak není těžký si něco najet a potopit tam kde koho kdo tam pojede poprvé v životě. Ale kdyby tak přijel někdo a dal to, jak píšeš. Hrozně by mě zajímalo, jak by ses zachoval vzhledem k tomu co jsi napsal.  gp  a32 

 offline 

 

#53 25.09.2018 21:21:20

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

roxteedy: Jestli sis nesmazal svoje příspěvky, jak je tvým zvykem, tak se to tu nechá dohledat. Jen doufám, že si dotčení pamatují ano , až jim polezeš do zadele, že bys jako chtěl do plzně zase přijet ....

a jinak když jsem jel svůj první Drapák, dojel jsem ve svý kategorii na 3. místě  ano. Mám za to nějaký tričko, diplom .... a hezký vzpomínky.
Jak jsi dojela ty ve svým prvním drapáku?  lol Jestli jsi dojela líp než já, políbím ti prdel .... můžu být velkorysý, protože vím, žes lepší než já jsi nebyla lol  lol 

Tak hledej  ale ten kdo tady z nás dvou zdatně mazal svoje sračky jsi ty  ano  samozřejmě myšleno Drapak rodeo v dnešní podobě a co že to bylo za kategorii?  

Svůj první závod Drapák - byl to první ročník formátu Drapák rodeo jsem dojel na 3. místě a tím to pro tebe hasne holko ano . kolikátej jsi dojel ty svůj první drapák? Když se tu chceš vytahovat?

 offline 

 

#54 25.09.2018 21:23:42

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

roxteedy: Jestli sis nesmazal svoje příspěvky, jak je tvým zvykem, tak se to tu nechá dohledat. Jen doufám, že si dotčení pamatují ano , až jim polezeš do zadele, že bys jako chtěl do plzně zase přijet ....

a jinak když jsem jel svůj první Drapák, dojel jsem ve svý kategorii na 3. místě  ano. Mám za to nějaký tričko, diplom .... a hezký vzpomínky.
Jak jsi dojela ty ve svým prvním drapáku?  lol Jestli jsi dojela líp než já, políbím ti prdel .... můžu být velkorysý, protože vím, žes lepší než já jsi nebyla lol  lol 

Tak hledej  ale ten kdo tady z nás dvou zdatně mazal svoje sračky jsi ty  ano  samozřejmě myšleno Drapak rodeo v dnešní podobě a co že to bylo za kategorii?  

Svůj první závod Drapák - byl to první ročník formátu Drapák rodeo jsem dojel na 3. místě a tím to pro tebe hasne holko ano . kolikátej jsi dojel ty svůj první drapák? Když se tu chceš vytahovat?

Co to bylo za kategorii Janku? A v kterém to bylo roce?

 offline 

 

#55 25.09.2018 21:28:55

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


Small napsal(a):

Janek:

Janku ty vole tohle nepiš ani ve srandě heh2  Pár lidí na to může startovat na první dobrou ano  cool  Pokud chceš vše hradit a vydět toho člověka, jak blije do přilby, nadává a zahazuje motorku, tak není těžký si něco najet a potopit tam kde koho kdo tam pojede poprvé v životě. Ale kdyby tak přijel někdo a dal to, jak píšeš. Hrozně by mě zajímalo, jak by ses zachoval vzhledem k tomu co jsi napsal.  gp  a32 

Zkus si všimnout, že lidi, co opravdu jezdí a jezdí tak, že to daj na pohodu, tady nepíšou, max. sem tam nějaká glosa. pozvání platí Kickstartovi, a to platí. Vždyť tady není žádný terén, tak nevím, proč by nejel.
A kdo umí jezdit, tak není nic jako že si něco najedeš a potopíš ho. Nedá jednou, podívá se a už je nahoře ano . Je to spíš naopak, jedeš doma, jsi vystreslý, aby vše klaplo ... a děláš chybu za chybou ... jet doma není moc výhoda wink 

 offline 

 

#56 25.09.2018 21:30:15

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


roxteedy napsal(a):

Co to bylo za kategorii Janku? A v kterém to bylo roce?

Kolikátej jsi dojel ty ve svým 1. Drapáku?

 offline 

 

#57 25.09.2018 21:32:29

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Co to bylo za kategorii Janku? A v kterém to bylo roce?

Kolikátej jsi dojel ty ve svým 1. Drapáku?

Asi o 450 míst před tebou   ano 

 offline 

 

#58 25.09.2018 21:38:50

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Co to bylo za kategorii Janku? A v kterém to bylo roce?

Kolikátej jsi dojel ty ve svým 1. Drapáku?

Asi o 450 míst před tebou   ano 

Píšu, že jsem byl 3. Že jsi holka víme, ale ještě se nemusíš chovat jako idiot ... nemohl jsi být asi 450 míst přede mnou. Neumíš jasně napsat, kolikátý jsi dojel svůj první Drapák?
Vždyť jsi ten rok ani nejel, tak jak bys mohl být přede mnou  lol To už je schýza ano 
Je jednoduchý dokázat, žes nedojel 450 míst přede mnou, ale ono stačí, co za idiota tu ze sebe děláš sám, k tomu mě konec konců nepotřebuješ  ano 
Dobrou, nemám čas na šotky

Editoval Janek (25.09.2018 21:40:58)

 offline 

 

#59 25.09.2018 21:40:57

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


Janek: já týden před Drapákem neudržel kartáček v ruce. Při závodě jsem tahal koho jsem mohl (jel jsem pro radost) a ještě jsem se tam pěkně rozmrdal v tom nejhorším sjezdu tak že jsem už druhej den nechtěl nastoupit do závodu. Mrkni na svůj prolog ty krutopřísnej rajdre jak jsi zajel na trati na míru šité 200ccm ;-) - skoro poslední a to jsi ještě podváděl  ne Nehledně na tom že jsi to tam už moc dobře vše znal a tahal tě všude kdo měl ruky a nohy  lol - to není závod na motorce ale řízená píčovina. Sám bez pomoci by jsi byl marnej  wink  ne Jó a ano ty hvězdo jasná. Byl jsi u mě na pojezdu a taky jsi tam byl zdaleka ta největší lama. Ještě teď si pamatuju jak jsi na Šumperáku klel na celej les (v létě) big_smile To je kopec kterej jezdíme jen pod sněhem protože jinak to nemá smysl  lol  




http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/6054_1125.png

Editoval Hoždy jitrnice :D (25.09.2018 21:43:45)

 offline 

 

#60 25.09.2018 21:42:00

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sháním KTM exc 250 2017 karburátor!


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):


Kolikátej jsi dojel ty ve svým 1. Drapáku?

Asi o 450 míst před tebou   ano 

Píšu, že jsem byl 3. Že jsi holka víme, ale ještě se nemusíš chovat jako idiot ... nemohl jsi být asi 450 míst přede mnou. Neumíš jasně napsat, kolikátý jsi dojel svůj první Drapák?
Vždyť jsi ten rok ani nejel, tak jak bys mohl být přede mnou  lol To už je schýza ano 
Je jednoduchý dokázat, žes nedojel 450 míst přede mnou, ale ono stačí, co za idiota tu ze sebe děláš sám, k tomu mě konec konců nepotřebuješ  ano 
Dobrou, nemám čas na šotky

Janku je vidět jak jsi tupej na svým prvním drapaku jsem byl cca o 450 míst před tebou protože ty jsi ten rok byl asi 3 od konce co si pamatuju  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů