Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK

#81 20.03.2018 10:04:25

Re: Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK


Miguel:
Teď vážně  vyk!  vyk!  vyk! 
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=15396
Měl bys vydat na offmotu varování před plagiátorem. Tento výrobek - protože není originální - může být nekvalitně vyrobený a může způsobit škody na majtku a zdraví, pokud dojde při přepravě k projevení vady na výrobku.  vyk!  vyk!  vyk! 

To je fakt vážný, je to jiný než originál, takže zákonitě šmejd ne 

Tady další
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=246640#p246640
Taky plagiát. Umíš si představit, co se může stát, když něco povolí při přezouvání, že jo.
Je to jiný než originál, takže je to šmejd. prosím, jdi do toho, ochraň nás před zlem ano 

 lol  lol  lol 

 offline 

 

#82 20.03.2018 10:27:30

Re: Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK


Každý, kdo to přečetl od začátku do konce má můj obdiv a1  a1  a1  a1 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#83 20.03.2018 11:11:38

Re: Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK


Miguel napsal(a):

Každý, kdo to přečetl od začátku do konce má můj obdiv a1  a1  a1  a1 

Vážně myslíš, že tvůj obdiv něco znamená?
Je to přínos tématu?
To je ten tvůj způsob, jak zlepšovat offmoto?
Můžeš svůj příspěvek nahlásit třeba jako zbytečný? Když už znáš funkci toho tlačítka ....

 offline 

 

#84 20.03.2018 11:27:00

Re: Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK


Janek napsal(a):

Dres - 12.40,- za ty peníze nádhera, nesedí velikost v porovnání s dresem origo na hrudníku a průměru rukávů - neřeším, unosím ho nebo dám na inzerci za 300,- + pošta a bude v tu ránu prodaný. Koupil jsem ho pro zkušenost.

Rukavice no name, kopie alpinestars - krásně sedly na ruku, rozthl jsem je, protože docela často uklízím v drážce bordel, vyřezávám, .... mechanicky poškozený, ale dobrý. Proto jezdím radši v pracovních rukavicích. klidně koupím znovu, byly na ruce překvapivě příjemný, nedělaly se mozoly ....

tak nějak bych shrnul i své zkušenosti z Ali, dá se to za ty peníze, ale originál to není

 offline 

 

#85 20.03.2018 11:40:02

Re: Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK


Janek napsal(a):

Miguel napsal(a):

Každý, kdo to přečetl od začátku do konce má můj obdiv a1  a1  a1  a1 

Vážně myslíš, že tvůj obdiv něco znamená?
Je to přínos tématu?
To je ten tvůj způsob, jak zlepšovat offmoto?
Můžeš svůj příspěvek nahlásit třeba jako zbytečný? Když už znáš funkci toho tlačítka ....

vyplýtval jsi tři drážní hodiny abys tady napsal zkušenost se zbožím, o které v tomhle topicu vůbec nejde a to jsou hadry a1  a1  a1 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#86 20.03.2018 12:28:00

Re: Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK


Miguel napsal(a):

Janek napsal(a):

Miguel napsal(a):

Každý, kdo to přečetl od začátku do konce má můj obdiv a1  a1  a1  a1 

Vážně myslíš, že tvůj obdiv něco znamená?
Je to přínos tématu?
To je ten tvůj způsob, jak zlepšovat offmoto?
Můžeš svůj příspěvek nahlásit třeba jako zbytečný? Když už znáš funkci toho tlačítka ....

vyplýtval jsi tři drážní hodiny abys tady napsal zkušenost se zbožím, o které v tomhle topicu vůbec nejde a to jsou hadry a1  a1  a1 

Co takhle pridana hodnota tematu?
Opravdu to skodi tematu?  Neni tam nic k veci?

Nebo te vic stve,  ze ty nemas zadnou realnou zkusenost,  ale vis,  ze z ali je to sracka a socka a potazmo dalsi socky maji realnou zkusenost a muzou dost zbozi doporucit?
Jde opet jen o tve ego?
Ze by opet tva neskousnutelna prohra,  protoze jsi vsechny nepresvedcil, ze tvuj nazor je jediny spravny? 
Nebo chlubeni ......?
Jak vazne to myslis s lepsim offmotem?

 offline 

 

#87 20.03.2018 12:59:35

Re: Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK


koupil jsem si blastry racetech. aby ladily k fluo barvě mojí motorky. o dvou pádech se ne že ohnuly, ale roztrhnuly!!!! v životě už si takovou mrdku na motorku nedámsmile
a ty psychologické vydírky si nech pro někoho, kdo vychodil pět tříd, na toho zaberou:)
člověk, který v každém jednom příspěvku napíše nějaký osobní útok mi bude psát, jak to myslím s lepším offmotem, který špicluje moje soukromí aby to sem mohl dávat k lepšímu:)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#88 20.03.2018 13:15:16

Re: Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK


Miguel: ty bastry Racetech byly z CZ nebo z Číny? Já je měl, vlastně částečně ještě mám, z CZ a vydržely celkem dost. Teď zkouším kopii Cycry z PRCu, tak uvidíme

 offline 

 

#89 20.03.2018 13:17:44

Re: Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK


Osobně jsem si z čínského eshopu nikdy nic neobjednal,  vše jsem kupoval v obchodě i tady u nás přes internet neobjednávám, štvalo by mě při reklamaci někam něco posílat. Ale teď mě kámoš naočkoval na ali a objednal jsem nejaký osvětlení do koupelny a dodávky a za tu cenu bych to prostě nesehnal, tak uvidím. Ještě mám dotaz naistaloval jsem si ali a joom, máte někdo zkušenost s tím joom, když si tam v dlouhé chvíli listuju,  zdá se mi levnější než ali.
Osobně bych si věci,  jako helma atd. důležité věci taky neobjednával, ale dres, nebo led žárovku atd., toho bych se asi nebál, protože za tu cenu to v nejhorším vyhodim.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#90 20.03.2018 14:08:37

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK


jees: Racetechy s ALu výztuhou tu od nás jeden kluk jezdí a fungujou mu. Padá opravdu dost. Ale zase nutno říct, že ne v rychlosti ale spíš takové ty odložení kolikrát ale taky dost na tvrdo  big_smile Měl jsem origo Cycry s ALu výztuhou a taky jsem je řádně popravil. Padal jsem v té době docela dost  lol 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#91 20.03.2018 14:19:57

Re: Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK


koupeno v Česku, vyrobeno v Číně. Možná páteční kus. Nejspíš jsem je vyhodil, škoda, mohl jsem to vyfotit. Materiál roztržený vejpůl na motorce s najetou jednou motohodinou. Kdo mě obviní z toho, že jsem jezdil rychle, toho si podám a1  a1  a1  mám na to svědky:)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#92 20.03.2018 22:18:19

Re: Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK


Miguel, WoxmenRX: ty Racetechy jsem několikrát rovnal, pak praskly, tak asi 3x vařil migem a pak už se vylomila objímka a byl konec. Pak už vařené při pádu na kámen rovnou praskly, bylo to jenom lepené, provařit mi to moc nešlo. Kdyby byly za 2.000 s montážní sadou, tak bych je možná vzal znovu

 offline 

 

#93 23.03.2018 21:24:23

PetrXX
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 75
Založená vlákna
Místo: Heřmanůf Mjestets
Motorka: KTM EXC 250
0 0

Re: Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK


jopr napsal(a):

Osobně jsem si z čínského eshopu nikdy nic neobjednal,  vše jsem kupoval v obchodě i tady u nás přes internet neobjednávám, štvalo by mě při reklamaci někam něco posílat.

Za sebe - prakticky bez vyjimky, kdyz problem, tak refund zpatky na ucet, nikdy jsem nic neposilal.
Nakup tam beru jako zabavu, zas bych nemel asi nervy kupovat osvetleni do koupelny, jak to smrdi 240V tak mam rad veci s certifikatem.. preci jen pozar je svinstvo.
Sice OT, ale:
drevenej nabijeci dock na iphone (couha jen kovovej kolik) - parada a za facku
nabijeci kabely k telefonum - ruzny delky, ruzny provedeni, cena komicka - bez problemu
tvrzeny skla na telefony - parada a cena 10% beznych, stejne tak plastovy kryty Baseus
novy sklo na iPad - meneno minuly tyden, 15 Euro a iPad jak novej
na auto jsem z hecu koupil vyhrivany zrcatko do zpetnyho - druhym rokem jak novy, cena zlomek bezny
drzaky na iPady do auta, bez problemu, v obchode jsem nasel uplne stejny za trojnasobek ceny
Na motorku se mi osvedcily hefty a spis z hecu oranzovy krytky na kacenu. A malej batuzek KTM s vakem na vodu.
Jo a na muziku u nich pravidelne kupuju koncovky na reprokabely & RCA koncovky, za tu cenu naprosto famozni (zlacena med).

 offline 

 

#94 24.03.2018 13:11:11

Re: Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK


PetrXX:

Hele já fakt ješte nic neobjednával, jen si to prohlížím atd.
Manželka objednala jednou irobot za 16tisic a přišlo to poškozený a musela to posílat do Brna, ani bych se na to nevysral  (pro mě zbytečně ztracený čas, když už se výjímečně dostanu na poštu, tak bych jí nejraději vyhodil do vzduchu). Kamarád musel taky televizi posílat.
To osvětlení objednával kámoš elektrikář, který tam nakupuje hodně (a přivedl mě k tomu), jedná se jen o patice a led žárovky, měním za halogeny, korpus zůstává a ruším trafo a pak k tomu objednal ještě to led osvětlení do dodávky, co jsem teď koupil.
Osobně, ať si každý kupuje co chce, já s tím nemám problém.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#95 24.03.2018 17:38:00

PetrXX
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 75
Založená vlákna
Místo: Heřmanůf Mjestets
Motorka: KTM EXC 250
0 0

Re: Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK


jopr:
to co jsem napsal nechapej spatne, elektrikar vi mnohem lepe nez ja co kupuje a pozna smejd. Ja "rizikovy" veci z Ali nekupuju, nemam na to odvahu a asi ani znalost poznat, jestli se takovemu vyrobku sverit nebo ne. Vylecila me nabijecka na telefon, ktera po zapnuti jemne piska  smile 
Stejne tak bych si nekupoval z ciny kola na motorku nebo Atrapovic abych cekal, kdy se rozzhavi tak ze shori motorka  smile proste cokoli co selze a muze mit vazny nasledky beru jen provereny zbozi, cina je preci jen loterie.
Ten beznej spotrebak ale za me fakt dobry. Treba samolepky Monster High pro deti  lol 

 offline 

 

#96 25.03.2018 00:47:56

Re: Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK


Tak si neodpustim recenzi z realu (ne hypotezi od pc)
Dnes prvně odzkoušeny TLD kalhoty z Alika v reálu (to je pro zdejší originali v sedle motorky) připomínám zaslana velikost od soudruhů z čínské lidově demokratické republiky byla tak č 36, ja objednal 32. Pokud máte šikovnou maminu, neni problem trochu upravit velikost na šicim stroji a na jezdeni paráda, srovnavam s kalhotama Thor, alpinestars, tak tyhle pruží a jsou opravdu pohodlný. Upozorňuji, ze kalhoty stoji 1000 kc na nase :-) Objednany kalhoty Vam nejsou ??? Vaše mamina je neumi opravit ??? Tak je to shit mamina, vyměňte maminu !!!

Dnes jsem jezdil i prvně cele bryle 100% z chiny a ve funkcnosti bez
rozdilu s originálem !!!    Lidi, nenechte se ojebavat a objednejte primo od vyrobce !!!

Editoval Fantom1945 (25.03.2018 00:56:44)

 offline 

 

#97 25.03.2018 08:34:52

maany
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 4
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: Rmz 250
Věk: mladík
0 0

Re: Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK


Já z ali už taky pár věcí mám, co se motorky týče, jsou to jedny rukavice TLD (týden staré) - zatím jsem v nich odjel tak 20 minut, ale sednou dobře a nevidím na nich zatím nic špatného. To samé platí pro rukavice Fox, ty už mám delší dobu a jsem spokojený. Obojí mi sedí, ruku mám jak v bavlnce. A ještě dres Fly, který zatím slouží a snad mu to i vydrží, byť je z nějakého lehčího materiálu, než dresy kupované tady u nás v obchodě.
Je dobrý omrknout si recenze prodávajícího, podívat se, když jsou fotky od ostatních kupujících a nemusíš řešit , co je origo a co padělek, protože to za a) nikdo nepozná a za b)  stejně víme prd, jestli to ti kluci čínský kradou ve fabrice nebo si je šijou "doma na koleni".


Pošli tam plnej

 offline 

 

#98 28.03.2018 20:24:25

Re: Výbava jezdce - ORIGINÁL vs PADĚLĚK


sirr:
To byly casy  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů