Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

"Ostré" endurko pro velké postavy

#41 07.03.2018 07:07:57

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Janek napsal(a):

Miguel napsal(a):

dobře, tak já jsem po ruce, kdyby něco:)

Hold jste tým Sirr, Miguel, Roxana, Jitrnice, AJP fans a ještě ten péťa brňák ...  lol lol 

Prosil bych tě, abys mě do žádnýho týmu netahal. Dělejte si tu, co chcete, ale mne je to u riti. Krome Roxany, kteryho jsem videl asi 5 minut pred startem na závodě ty lidi ani neznam, nevim, kdo jsou, nemam na ne kontakt nic. a je mi jedno, co si tu navzajem pisete, ibcas je to k pobaveni, obcas je mi vas lito. Na tebe neutocim, i diky tobe (a nejen tobe), sem prispivam sporadicky. Ze jsi dusevne naruseny vime oba. Nelze ti uprit, ze sem neco napises vecnyho, ale to je zlomek prispevku, co sem blijes. A kdyz blijes, tak to stoji za to.
Timto se pouze ohrazuji vuci tomu, co jsi ted o me napsal. Na zbytek opet reagovat nebudu, pis si sem, co chces. Jen doufam, ze sem nebudes psat i moji adresu, jsi jeden z mala, co vi kde bydlim a mrzi me, ze to vis.


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#42 07.03.2018 08:19:11

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Raduzi,
mezi tvoje moderátorské funkce určitě spadá možnost vymazat mě odsud včetně mých příspěvků.... Já sem lézt nepotřebuju, na toho čůráka jsem jak červená na bejka, akorát bude psychopat sledovat kde co napíšu, aby mohl vysírat, tohle nemám zapotřetí...
končím tady

Editoval Miguel (07.03.2018 08:19:47)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#43 07.03.2018 08:39:12

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


.. moderátor toto téma může opravdu smazat, já si odnesl vše více i méně podstatné... Dalšímu, kdo by hledal otázky viz nadpis toto vlákno stejně nepomůže a je ztráta času pročítat dvě strany nějaké rozepře.
Díky T.

 offline 

 

#44 07.03.2018 10:19:38

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Miguel napsal(a):

V tvojí garáži ale není co ukrást:(  Účel světí prostředky znamená, že bych se za normálních okolností nikomu neposmíval za to, že bydlí v hnusným baráku,
ale protože mě neustále urážíš, nevidím důvod si brát servítky. To není žádné lhaní.
V moji garáži co ukrást je, ale zase je to všechno pojištěný, takže sem klidně dej, co chcešsmile
A to ostatní? Já jsem pouhý uživatel motorky, nikdy se v ní nebudu hrabat, zrovna tak, jako nespravuju lednici, televizor, počítač, auto. Jestli v Husqvarně
prodávají Technomousse a dali mi ho tam - tak ho tam dali... V té nové už mám mousse od Michelinu, spokojený? A že jsem nepoznal pokaženou Rekluse spojku?
V kolika motorkách jsi ji měl, experte? Já v první...
A že jsem platil někomu za to, že mě učí jezdit? no pane jó, to je ale ostuda, nikomu to neříkej, to bych nemohl mezi lidi... že někomu "musím platit" a1 
A neříkej mi tady, jaká je to odvaha otírat si hubu o 44 kg ženskou, vod někoho, kdo jí řeže jak žito, je to fakt k smíchu a1 

No jo,  kis kis , mas hnusnej barak, mas hnusnej barak lol  lol 

A ze nemam hradbu.... zjistil jsem,  ze kdyz mas takhle., netahne to paradoxne tolik zlodeje.....
Ale vis jak, temer vse svepomoci od zakladu,  ktery jsou komplet salovany od 1.4 - 1.8 metru, zadny ztraceny bedneni,  ale cca 50 ccm betonu + sutry. Po zateplenou fasadu,  kdy jsme jen s manzelkou staveli leseni, lepili polystyren a perlinku ....
Mam totiz nejlepsi zenu na svete a stesti rict tohle ma jeden chlap z "tisice" ano - krasna,  hodna,  chytra,  vzdelana, neskutecne tolerantni ...uzasna  heart 
Uhlopricka na celym baraku, teda domecku,  do 3 mm,  vnitrni omitky takovy,  ze kdyz das lat,  tak neprostrcis papir,  .... ano 
Na maly rozmery jsem se snazil max efektivne resit prostor a budes se divit i majitel firmy (paradoxne z Brna), co mi delal vnitrni oblozky a dvere, si privezl brachu a oba manzelky,  protoze se jim vnitrni reseni libilo a meli to jako inspiraci..... vc samonosneho kovoveho tociteho schodiste,  ktery jsem si kompletne vymyslel,  nakreslil nechal vypalit a posvaroval, vyrobil ze sparovky schodnice... .
Jsme na sebe pravem pysny,  ze jsme to s manzelkou zvladli,  k tomu chodit do prace, starat se o deti, .... to nemuzes pochopit,  co to udela se vztahem,  jak ho takovy tezkosti posili....
Jsme za ten domek hruzy stastny jako blechy ano . Asi do 5 let bude doplaceny uver a bude snad nas.
Nastesti prace neni zajic a nikdo ji za me na baraku neudela,  tak to jde pomalu po etapach.
Vis drahousku,  je naivni si myslet,  ze jsou domy,  ktery se stavi ihned s fasadou  lol  lol Nejdriv je hruba stavba a az potom se dela fasada, u svepomoci se taky del,  az se nasetri penize .....

Ty zijes v jiny dimenzi,  ale evidentne nejsi stastny,  spis ubohy a hloupoucky. Uzivam si se smichem,  jak te ovladam,  jak ovladam tvuj hnev a ty nejnizsi pudy.... a tesi me,  jak i ostatni vidi,  co v tobe je za svinstvo,  pane bohaty.

Stara moudrost,  a neco na ni je,  rika,  ze spravnej chlap ma pry postavit dum,  zplodit syna a zasadit strom.
Takze mam splneno a vse ostatni je nadstavba....
Co z toho jsi dokazal ty ve svych 44 letech si nam tu rekl.
Nechal sis postavit a machrujes,  jak to ma krasny,  syna nemas a strom je pro nej bezcenny,  protoze se spatne prepocitava na materialni hodnotu lol 
A kdyz chces kamarada na enduro,  jdes a koupis si ho  lol 
Kdo z nas je vlastne chudak???


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_img_20180306_121930.jpg

 offline 

 

#45 07.03.2018 10:23:31

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


mkrata napsal(a):

Toman napsal(a):

.. moderátor toto téma může opravdu smazat, já si odnesl vše více i méně podstatné... Dalšímu, kdo by hledal otázky viz nadpis toto vlákno stejně nepomůže a je ztráta času pročítat dvě strany nějaké rozepře.
Díky T.

Smaž svůj první příspěvek a smaže se celé vlákno. Moderátor zde nefunguje, bohužel.

Nastesti by tohle uz fungovat nemelo, doufam ano 
Moderator funguje - kazdy z nas je moderator a moderuje svy prispevky  lol 

 offline 

 

#46 07.03.2018 10:52:09

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Miguel napsal(a):

Raduzi,
mezi tvoje moderátorské funkce určitě spadá možnost vymazat mě odsud včetně mých příspěvků.... Já sem lézt nepotřebuju, na toho čůráka jsem jak červená na bejka, akorát bude psychopat sledovat kde co napíšu, aby mohl vysírat, tohle nemám zapotřetí...
končím tady

Mezi tvy uzivatelsky funkce spada moznost si vymazat svy prispevky sam a neotravovat jiny,  aby po tobe uklizeli nadrobeny drobky.
A ze se vymazes...  S tim nepocitej i kdyz te nekdo vymaze lol 

 offline 

 

#47 07.03.2018 11:00:35

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Nechápu to posmívání se přes barák, takovýchto domů a řadovek jsou plné satelity a nejen ty, to by aspoň 1/2 majitelů nemovitostí byli nuzáci. Pořád lepší tohle než barokní betonové zábradlí a věže na střeše. Když už se chci někomu smát že nemá úroveň, tak bych jí měl sám mít

 offline 

 

#48 07.03.2018 12:33:44

Wenca24
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 468
Založená vlákna
Místo: Jeseník
Motorka: Transalp, Konopnice
0 0

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Janek:
Taky jsme tak stavěli..minimalisticky, všechno sami... Cíl byl domek za cenu bytu v paneláku, což se povedlo... Naštěstí jsme to stihly ještě pře dětma... smile  Kdyby ses chtěl pochlubit těma dispozicema, pošli mi je prosím do PM. Mě takové věci zajímají.
Zbytek vašich žabomyších válek se snažím nesledovat...

 offline 

 

#49 07.03.2018 13:14:59

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


jees napsal(a):

Nechápu to posmívání se přes barák, takovýchto domů a řadovek jsou plné satelity a nejen ty, to by aspoň 1/2 majitelů nemovitostí byli nuzáci. Pořád lepší tohle než barokní betonové zábradlí a věže na střeše. Když už se chci někomu smát že nemá úroveň, tak bych jí měl sám mít

Má smysl ti něco psát? Krypl tady rozebírá moje rodinné poměry, uráží mě, hodnotí, ale jediné co tebe zajímá - pravděpodobně proto, že v něčem podobném bydlíš a dotklo se tě to - je jeho barák...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#50 07.03.2018 13:20:14

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Janek napsal(a):

Miguel napsal(a):

V tvojí garáži ale není co ukrást:(  Účel světí prostředky znamená, že bych se za normálních okolností nikomu neposmíval za to, že bydlí v hnusným baráku,
ale protože mě neustále urážíš, nevidím důvod si brát servítky. To není žádné lhaní.
V moji garáži co ukrást je, ale zase je to všechno pojištěný, takže sem klidně dej, co chcešsmile
A to ostatní? Já jsem pouhý uživatel motorky, nikdy se v ní nebudu hrabat, zrovna tak, jako nespravuju lednici, televizor, počítač, auto. Jestli v Husqvarně
prodávají Technomousse a dali mi ho tam - tak ho tam dali... V té nové už mám mousse od Michelinu, spokojený? A že jsem nepoznal pokaženou Rekluse spojku?
V kolika motorkách jsi ji měl, experte? Já v první...
A že jsem platil někomu za to, že mě učí jezdit? no pane jó, to je ale ostuda, nikomu to neříkej, to bych nemohl mezi lidi... že někomu "musím platit" a1 
A neříkej mi tady, jaká je to odvaha otírat si hubu o 44 kg ženskou, vod někoho, kdo jí řeže jak žito, je to fakt k smíchu a1 

No jo,  kis kis , mas hnusnej barak, mas hnusnej barak lol  lol 

A ze nemam hradbu.... zjistil jsem,  ze kdyz mas takhle., netahne to paradoxne tolik zlodeje.....
Ale vis jak, temer vse svepomoci od zakladu,  ktery jsou komplet salovany od 1.4 - 1.8 metru, zadny ztraceny bedneni,  ale cca 50 ccm betonu + sutry. Po zateplenou fasadu,  kdy jsme jen s manzelkou staveli leseni, lepili polystyren a perlinku ....
Mam totiz nejlepsi zenu na svete a stesti rict tohle ma jeden chlap z "tisice" ano - krasna,  hodna,  chytra,  vzdelana, neskutecne tolerantni ...uzasna  heart 
Uhlopricka na celym baraku, teda domecku,  do 3 mm,  vnitrni omitky takovy,  ze kdyz das lat,  tak neprostrcis papir,  .... ano 
Na maly rozmery jsem se snazil max efektivne resit prostor a budes se divit i majitel firmy (paradoxne z Brna), co mi delal vnitrni oblozky a dvere, si privezl brachu a oba manzelky,  protoze se jim vnitrni reseni libilo a meli to jako inspiraci..... vc samonosneho kovoveho tociteho schodiste,  ktery jsem si kompletne vymyslel,  nakreslil nechal vypalit a posvaroval, vyrobil ze sparovky schodnice... .
Jsme na sebe pravem pysny,  ze jsme to s manzelkou zvladli,  k tomu chodit do prace, starat se o deti, .... to nemuzes pochopit,  co to udela se vztahem,  jak ho takovy tezkosti posili....
Jsme za ten domek hruzy stastny jako blechy ano . Asi do 5 let bude doplaceny uver a bude snad nas.
Nastesti prace neni zajic a nikdo ji za me na baraku neudela,  tak to jde pomalu po etapach.
Vis drahousku,  je naivni si myslet,  ze jsou domy,  ktery se stavi ihned s fasadou  lol  lol Nejdriv je hruba stavba a az potom se dela fasada, u svepomoci se taky del,  az se nasetri penize .....

Ty zijes v jiny dimenzi,  ale evidentne nejsi stastny,  spis ubohy a hloupoucky. Uzivam si se smichem,  jak te ovladam,  jak ovladam tvuj hnev a ty nejnizsi pudy.... a tesi me,  jak i ostatni vidi,  co v tobe je za svinstvo,  pane bohaty.

Stara moudrost,  a neco na ni je,  rika,  ze spravnej chlap ma pry postavit dum,  zplodit syna a zasadit strom.
Takze mam splneno a vse ostatni je nadstavba....
Co z toho jsi dokazal ty ve svych 44 letech si nam tu rekl.
Nechal sis postavit a machrujes,  jak to ma krasny,  syna nemas a strom je pro nej bezcenny,  protoze se spatne prepocitava na materialni hodnotu lol 
A kdyz chces kamarada na enduro,  jdes a koupis si ho  lol 
Kdo z nas je vlastne chudak???


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 121930.jpg

fšecičko ve zlatě. pak přijdu do hospody, loupnou pár kousků, jdu domů, seřežu to všechno na hromadu a jdu se vypsat z té mizérie na offmoto a1  a1  a1 
závidím ti Janku. a už mě prosím tě vynech. víš o mě hovno, to cos vytáhnul z Jaryna a vygoogloval z inzerátů na prodej motorky.
víš, proč sem ostatní nenapíšou? nikdo nechce, abys na něho tahal špínu, cos někde vyšpicloval... a já se ti tu nebudu obhajovat ze svého života.
na to jsi moc smradlavá nula... v jiné dimenzi, to jsi trefil úplně přesně.

a že si někdo zaplatí učitele angličtiny, ještě neznamená, že si kupuje kamaráda. Faryn může jezdit v týdnu a přes den, to moji kamarádi moc nezvládají...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#51 07.03.2018 13:22:50

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Jsi chcipak......

 offline 

 

#52 07.03.2018 14:17:11

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


xfany napsal(a):

Jsi chcipak......

A ja furt hledal spravne slovo  ano 

 offline 

 

#53 07.03.2018 14:18:25

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Miguel:
Jsi uplne vedle,ale to je mozna i dobre.
Karma je zdarma .... a1 

 offline 

 

#54 07.03.2018 14:47:20

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Jarynn napsal(a):

xfany napsal(a):

Jsi chcipak......

A ja furt hledal spravne slovo  ano 

vidíš to. když se dáte s Fanouškem dohromady, vykřešete holou větu a1 
a pak se přidá Janek a bude z toho souvětí, sice s třema hrubkama, ale bude lol 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#55 07.03.2018 15:06:23

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Janek:

Pobavils  lol  ano  za chvilku budu mít hlavu tak od hoven že se ti začnu i podobat  lol  usch 

 offline 

 

#56 07.03.2018 16:01:47

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Miguel napsal(a):

jees napsal(a):

Nechápu to posmívání se přes barák, takovýchto domů a řadovek jsou plné satelity a nejen ty, to by aspoň 1/2 majitelů nemovitostí byli nuzáci. Pořád lepší tohle než barokní betonové zábradlí a věže na střeše. Když už se chci někomu smát že nemá úroveň, tak bych jí měl sám mít

Má smysl ti něco psát? Krypl tady rozebírá moje rodinné poměry, uráží mě, hodnotí, ale jediné co tebe zajímá - pravděpodobně proto, že v něčem podobném bydlíš a dotklo se tě to - je jeho barák...

Hele hochu, v ničem podobném nebydlím, ale to není tvoje starost. Janek tady pozurážel kde koho, ve spolupráci s Xfanym a pod. to bylo ještě horší a já osobně to neberu jako zpestření fóra, ale jako jednu z cest k jeho zániku. Ale nepamatuju, že by tady zveřejňovali nějaké soukromé informace. Ty ses svým jednáním téhle skupině ale už zdatně přiblížil a částečně už jí i předčíš

 offline 

 

#57 07.03.2018 16:10:49

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


jees napsal(a):

Miguel napsal(a):

jees napsal(a):

Nechápu to posmívání se přes barák, takovýchto domů a řadovek jsou plné satelity a nejen ty, to by aspoň 1/2 majitelů nemovitostí byli nuzáci. Pořád lepší tohle než barokní betonové zábradlí a věže na střeše. Když už se chci někomu smát že nemá úroveň, tak bych jí měl sám mít

Má smysl ti něco psát? Krypl tady rozebírá moje rodinné poměry, uráží mě, hodnotí, ale jediné co tebe zajímá - pravděpodobně proto, že v něčem podobném bydlíš a dotklo se tě to - je jeho barák...

Hele hochu, v ničem podobném nebydlím, ale to není tvoje starost. Janek tady pozurážel kde koho, ve spolupráci s Xfanym a pod. to bylo ještě horší a já osobně to neberu jako zpestření fóra, ale jako jednu z cest k jeho zániku. Ale nepamatuju, že by tady zveřejňovali nějaké soukromé informace. Ty ses svým jednáním téhle skupině ale už zdatně přiblížil a částečně už jí i předčíš

už jsem tady kurva třikrát napsal, že mi to nedošlo tak jdi do prdele..


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#58 07.03.2018 17:37:31

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Miguel: koukám, že se chováš mile i k těm, co na tebe neútočí - pokud tedy cokoliv k tobě se vztahující nebereš jako útok

 offline 

 

#59 07.03.2018 17:42:04

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


ale ty jsi na mě útočil. třikrát jsem v diskusi napsal, že mi nedošlo, že se krom obrázku zobrazí i adresa. a ty mě tady porovnáváš s psychopatem, co se vyznává z toho, že jeho zálibou je provokovat lidi a pozorovat jejich reakce. a píšeš, že jsem ještě horší. a navíc píšeš, že to ten čůrák dělá odjakživa. tak s prominutím, jebe vám? na každém normálním fóru by s takovým psychopatem vymetli dveře.
tady pan majitel řekne, že tady není od toho aby nás vychovával...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#60 07.03.2018 18:49:53

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Miguel: Tu hůl jsi sem vyvěsil ty v podobě odkazu. Já jinak na vaše přestřelky nereaguju ale tohle mě sere. Stejně tak jako mě odjakživa sere zajíždějí do rodiny, rodinných poměrů atd. Díky že jsi to smazal.


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů