Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (119)
Srazy (69)
Výlety (113)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

RM Design - nikdy víc

#161 15.05.2019 01:21:20

Re: RM Design - nikdy víc

Syphoon:

Omlouvam se, ale nic tak osklivyho / nevkusnyho jsem dlouho nevidel. Za to asi  Mil nemuze.
Skoda, ze to bylo bez reci, ze to nejde, protoze tohle ti mel rozmluvit a3 
Toho pana jsem videl na zivo a rikal mi, ze nechape, proc ho tolik lidi nema rado  lol  lol 

#162 15.05.2019 12:08:44

roxteedy
Spammer
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
7 0

Janek napsal(a):

Syphoon:

Omlouvam se, ale nic tak osklivyho / nevkusnyho jsem dlouho nevidel. Za to asi  Mil nemuze.

Tak koukni do zrcadla občas...

Toho pana jsem videl na zivo a rikal mi, ze nechape, proc ho tolik lidi nema rado  lol  lol 

Radek ti vzkazuje že jsi měl říct že to jsi ty a ne se posrat (jako vždycky) chtěl ti osobně poděkovat za to jak ho všude pomlouvas protože od ty doby co tu na něj plives to skoro nestíhají dělat kolik mají práce  lol  ano takže pojď vyblej se tady zase nejlepší reklama zadarmo  a1 

#163 15.05.2019 12:30:42

roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

Syphoon:

Radek ti vzkazuje že jsi měl říct že to jsi ty a ne se posrat (jako vždycky) chtěl ti osobně poděkovat za to jak ho všude pomlouvas protože od ty doby co tu na něj plives to skoro nestíhají dělat kolik mají práce  lol  ano takže pojď vyblej se tady zase nejlepší reklama zadarmo  a1 

Ty furt meleš, že jsem ničeho nedosáhl, že jsem socka, nicka ..... no a vidíš, díky mně "TO SKORO NESTÍHAJÍ DĚLAT KOLIK MAJÍ PRÁCE" lol  lol  lol Slušný obchodník by takovýmu člověku, co mu dělá reklamu a zprostředkuje práci, zaplatil provizi. Tady vidíš, že on slušnej není.
Jinými slovy je to asi takto. Mají práce tolik, že to stíhá dělat ... jinými slovy - má práci lol 
Ty jsi taky skoro závodník, co skoro porazil Jarvise .... lol 
Krom toho mi Mil o tobě řekl, jó Tůča, on hrozně přehání .... lol 

Mít práci je požehnání a já tohle přeju každýmu  ano 

Škoda, že ses před tou klecí posral a couvl jsi, mohli jsme to mít vyřešený a nemusel by ses pořád jen prsit na fóru, fb, ....  Další šanci máš za 5 let. ano 

#164 15.05.2019 12:56:06

roxteedy
Spammer
Fotogalerie
Založená vlákna
7 0

Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

Syphoon:

Ty furt meleš, že jsem ničeho nedosáhl, že jsem socka, nicka ..... no a vidíš, díky mně "TO SKORO NESTÍHAJÍ DĚLAT KOLIK MAJÍ PRÁCE" lol  lol  lol Slušný obchodník by takovýmu člověku, co mu dělá reklamu a zprostředkuje práci, zaplatil provizi. Tady vidíš, že on slušnej není.
Jinými slovy je to asi takto. Mají práce tolik, že to stíhá dělat ... jinými slovy - má práci lol 

Škoda, že ses před tou klecí posral a couvl jsi, mohli jsme to mít vyřešený a nemusel by ses pořád jen prsit na fóru, fb, ....  Další šanci máš za 5 let. ano 

Posral jsi se ty já ti nabídku dal ty jsi cuknul tak nebreč big_smile ty už šanci nedostaneš jsi pro mě vyřešenej posera... A zapominas nějak na "dobrý den vy jste pan Míl?" ale v klidu čím víc tady lžeš tím víc lidí tě nesnáší a tím víc lidí dělá přesnej opak toho co píšeš  lol tak pojd dal vymejslet ty tvoje sračky ať je tohle téma co nejvíc nahoře  lol  

#165 15.05.2019 13:05:25

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KTM950ADV, KX250 89', YZ250
Věk: 34
5 0

roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Posral jsi se ty já ti nabídku dal ty jsi cuknul tak nebreč big_smile ty už šanci nedostaneš jsi pro mě vyřešenej posera... A zapominas nějak na "dobrý den vy jste pan Míl?" ale v klidu čím víc tady lžeš tím víc lidí tě nesnáší a tím víc lidí dělá přesnej opak toho co píšeš  lol tak pojd dal vymejslet ty tvoje sračky ať je tohle téma co nejvíc nahoře  lol  

Hoši ten fight ste měli dát normálně se vstupným a pak prachy rozdělit v nějakým poměru, na to bych se přijel podívat i kdyby byl ten lístek drahej  a1 

#166 15.05.2019 13:13:53

roxteedy
Spammer
Fotogalerie
Založená vlákna
7 0

SethX:

Mě nešlo o to mít ty peníze ale o to stáhnout vrtokolena z autobusu o kilo a pak sem dávat co za to kupuju to by mě pobavilo a jeho zabilo  lol  lol  lol 

#167 15.05.2019 13:25:46

Janek a roxteedy: Tohle si řešte na Facebooku nebo v hospodě, ty vaše osobní potyčky moc lidí nezajímají a nejsou moc ku prospěchu tohohle webu. ne 

#168 15.05.2019 13:39:45

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
2 2

JirkaR napsal(a):

....nejsou moc ku prospěchu tohohle webu. ne 

Někdo to vidí jinak, jinak už by se s tim něco dělalo. Ale na adresu admina raději nic nepodotýkej, jinak Ti ukáže kdo je tu pán a řekne aby sis dával bacha co píšeš na jeho adresu.  wink Takhle to tady funguje  a31 

Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

#169 15.05.2019 14:20:45

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: 6 km od hraníc ČR Lysá, Púchov
Motorka: 690
Věk: 33
Tel: +421904249455
1 1

Kua furt neviem o čo tu ide  beer 

http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2192_3017_68284753-smiley-ball-enjoying-watching-a-movie-at-home-smiley-ball-enjoying-watching-a-movie-at-home-smiley-b-stock-photo.jpg

dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

#170 15.05.2019 14:51:46

MichalEXC napsal(a):

JirkaR napsal(a):

....nejsou moc ku prospěchu tohohle webu. ne 

Někdo to vidí jinak, jinak už by se s tim něco dělalo. Ale na adresu admina raději nic nepodotýkej, jinak Ti ukáže kdo je tu pán a řekne aby sis dával bacha co píšeš na jeho adresu.  wink Takhle to tady funguje  a31 

Přesně tak - bohužel

#171 15.05.2019 15:45:02

roxteedy
Spammer
Fotogalerie
Založená vlákna
7 0

JirkaR, Michalexc, Jees:

tak proč to čtete? Vidím Roxteedy/Janek tak to nečtu... Chodí sem x100 lidí denně a stezujete si 3... Zbytek to tady hlta tak nepraste téma svejma offtopic nářkama... Přečtěte si jak se jmenuje téma a pak si teprve stezujte...

#172 15.05.2019 17:14:06

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
2 2

roxteedy napsal(a):

JirkaR, Michalexc, Jees:

tak proč to čtete? Vidím Roxteedy/Janek tak to nečtu... Chodí sem x100 lidí denně a stezujete si 3... Zbytek to tady hlta tak nepraste téma svejma offtopic nářkama... Přečtěte si jak se jmenuje téma a pak si teprve stezujte...

Já to nečtu  big_smile  Ani si neztěžuju  big_smile  Kdo to hltá by mě zajímalo, a taky mi vysvětli proč píšeš abychom neprasili téma offtopicem a sám píšeš offtopic  big_smile  big_smile  big_smile  Téma se jmenuje RM Design - nikdy víc tak se podívej na svoje poslední příspěvky a pak piš aby ostatní nezasírali téma offtopicem  usch 

#173 15.05.2019 17:18:34

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Janek napsal(a):

Syphoon:

Nešlo mi ani tak o pochvalu grafiky (to je zřejmě věc názoru, sto lidí sto chutí) jak spíš o to, když by se někomu stal podobný problém, co Lados nezvládne, že nemusí házet flintu do žita.
Já bych si zase v životě nedal na motorku kamufláž, ale neměl jsem potřebu ti to komentovat, ale je mi jasné, že ty tu potřebu prostě máš, vidíš v tom záminku pro další shity, co bys tady mohl řešit.  a11 

#174 15.05.2019 19:09:16

lados350
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Přerov
Motorka: HSQ FE 250
Tel: 777 976 331
Web
0 0

Syphoon:

takovou grafiku skutečně nedokážu -  nejsem mistr designu. Přesto doufám, že se časem dostanu na takovou úroveň, abych uměl nakreslit i tyto vesmírné polepy   wink  ano 

Vše dobré, ahoj

Editoval lados350 (15.05.2019 20:54:58)

#175 15.05.2019 19:29:17

roxteedy
Spammer
Fotogalerie
Založená vlákna
7 0

MichalEXC napsal(a):

roxteedy napsal(a):

JirkaR, Michalexc, Jees:

Já to nečtu  big_smile  Ani si neztěžuju  big_smile  Kdo to hltá by mě zajímalo, a taky mi vysvětli proč píšeš abychom neprasili téma offtopicem a sám píšeš offtopic  big_smile  big_smile  big_smile  Téma se jmenuje RM Design - nikdy víc tak se podívej na svoje poslední příspěvky a pak piš aby ostatní nezasírali téma offtopicem  usch 

Je to téma o RM design a kromě odpovědi pro SethX píšu k tématu o RM DESIGN  smile je to forum takže diskuze je žádoucí ať máš názo na danou věc jakej chceš tak to prostě je  smile tisíc lidí tisíc chutí syphoon jen napsal svoji zkušenost s Lados350 a RM design, Lados350 to sám potvrdil a jestli se to někomu líbí nebo ne je věc vkusu  cool 

#176 15.05.2019 20:13:17

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
2 2

roxteedy:

Hele chlape, mě je to fakt u prdele co si tady kdo píše, ale celý offmoto ví kdo jsou hlavní aktéři a kolik sraček mimo téma tu píšete. Obhajuj si to jak chceš.  A že napíšeš něco k věci, a obalíš to haldou hnoje co je opět mezi tebou a tim druhým, co je mimo téma, nad tím se zamysli.  Můžeš mi poslat v sz telefonní číslo a můžem o tom pokecat. Ale nepoukazuj na to že tu jiný píšou mimo téma, když sám v mnoha tématech píšeš věci co s tématem nesouvisí  wink To je jedinný důvod proč píšu.  Nemyslím to ve zlém.  beer   wink 

#177 15.05.2019 20:45:29

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

mě to baví, já to čtu

Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

#178 15.05.2019 21:17:20

MichalEXC napsal(a):

roxteedy:

Hele chlape, mě je to fakt u prdele co si tady kdo píše, ale celý offmoto ví kdo jsou hlavní aktéři a kolik sraček mimo téma tu píšete. Obhajuj si to jak chceš.  A že napíšeš něco k věci, a obalíš to haldou hnoje co je opět mezi tebou a tim druhým, co je mimo téma, nad tím se zamysli.  Můžeš mi poslat v sz telefonní číslo a můžem o tom pokecat. Ale nepoukazuj na to že tu jiný píšou mimo téma, když sám v mnoha tématech píšeš věci co s tématem nesouvisí  wink To je jedinný důvod proč píšu.  Nemyslím to ve zlém.  beer   wink 

ano  ano  ano 

#179 15.05.2019 21:21:15

roxteedy
Spammer
Fotogalerie
Založená vlákna
7 0

MichalEXC:

Hele já to ve zlém neberu je mi to jedno  smile je to veřejný forum úroveň debaty tady je xlet stejná a offtopic bude vždycky a všude jinak to tady asi ani nejde prostě moc testosteronu na jednom místě...

#180 15.05.2019 22:12:25

roxteedy: Já to psal hlavně jako souhlas s Michalovým hodnocením práce majitele. O tobě to nebylo, ale tím věčným dohadováním s Jankem už jsi téměř jako Janek. Rozdíl je jen v tom, že Janek se naveze do téměř každého, kdo je v dosahu Offmota - s výjimkou chlapců, co s ním mluví.

Jinak, jestli je Lados hvězda hvězd, tak si asi budu muset pomalovat motorku vodovkama

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů