Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm

#381 23.12.2017 19:45:13

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Míra 89 napsal(a):

roxteedy:

A kde jsi ho nabral? To by me strašně zajímalo  tull 

Jak už jsem ti psal několikrát přijeď ty posero a já ti to ukážu  wink 

 offline 

 

#382 23.12.2017 19:46:08

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

... moc se mi líbí jak ti nedám spát a kolik travis času pokusy mě dostat  lol 

Ty ses dostal dávno sám ano  ano , na to mě nepotřebuješ nee1 
Krom toho moje spaní je OK, nemáme televizi, tak si tě pouštím večer jako Roxtedýčka lol  lol ... jen pro srandu ano 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … rnieek.jpg

Jsem rád že jsem dal tvému životu smysl  ano 

 offline 

 

#383 23.12.2017 19:48:44

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


roxteedy napsal(a):

Jsem rád že jsem dal tvému životu smysl  ano 

Přesně tak, lidi jako ty si už nikdy víc nepouštet k sobě ano (člověka spíš připomínáš jen vzpřímenou chuzí)

 offline 

 

#384 23.12.2017 19:54:34

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


SethX napsal(a):

mansly:

Já sem se svez na všech nových Betách kromě 480 tu kluci na předváděčce neměli a za mě dobrý  smile  Akorát na trat měly všechny moc měkký podvozek, ale mám kolem 90kg nahej  a1 

dík moc za postřehy... co tak různě čtu tak ten podvozek je asi jediná bolest  smile 

 offline 

 

#385 23.12.2017 20:01:26

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

... moc se mi líbí jak ti nedám spát a kolik travis času pokusy mě dostat  lol 

Ty ses dostal dávno sám ano  ano , na to mě nepotřebuješ nee1 
Krom toho moje spaní je OK, nemáme televizi, tak si tě pouštím večer jako Roxtedýčka lol  lol ... jen pro srandu ano 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … rnieek.jpg


mansly napsal(a):

TPI a GASE už tu bylo dost smile ......povězte mi radši něco chytrého o Betě , měl někdo , má někdo???...docela o ní uvažuji (rok 2016 a víš ideálně 250 Racing bez oil injection )...druhá možnost je samozřejmě KTM smile teď jezdím Tm En 300, 2013. Na trať super ano  , v lese už moc ne  usch  ...až ji prodám budu tady něco poptávat xD .....díky moc smile

Zkus koukat po 17 nebo 18. Už maj lepší podvozek v základu, ale na trať nevím. Do lesa paráda. Dneska jsem viděl v akci 18tku v lese ... a fakt pěkný ano  ano . Taky výhoda pro menší postavy. Jde o to, co preferuješ, chce se to svézt, vyzkoušet, od PC se vybírá hůř.
Pro mě je to horkej kůň na případnou další moto.
Kvality celkově bych se vůbec nebál, ale druhovýroba nic moc nabídka v porovnání s KTM.

vidím to stejně chce se to svézt,  okolo mě je to samá oranžáda.  Ty racing Bety by měli mít dvoukomorový marzochi. Podobné mám teď na TM a na mojí  jízdu po trati dobrý a1 ... jde mi spíš o motor.  na Tm je to moc divoká jizda na trati supr v lese to s tím prostě neumím ... chtěl bych něco víc uhlazeného

 offline 

 

#386 23.12.2017 20:05:46

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


kg kgnsly:

Bylo to měkký fakt až dost, ale co si budem povídat v serii to není z továrny naladěný pružinama na 90kg buřta  smile Ale jinak se mi s tim super jezdily zatáčky, je to takový fajn padnoucí do ruky  smile 

 offline 

 

#387 23.12.2017 20:37:33

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


SethX napsal(a):

kg kgnsly:

Bylo to měkký fakt až dost, ale co si budem povídat v serii to není z továrny naladěný pružinama na 90kg buřta  smile Ale jinak se mi s tim super jezdily zatáčky, je to takový fajn padnoucí do ruky  smile 

tak to rád slyším že padne do ruky..... podvozek se nějak nakliká a1 mám 80kg+výstroj.....a jak v porovnání s ktm a jejich tlumičema xplorer?.. Ktm by asi byla druhá volba(dostupnost dílů atd...).... jen ty ceny a8 

 offline 

 

#388 23.12.2017 20:47:36

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Jsem rád že jsem dal tvému životu smysl  ano 

Přesně tak, lidi jako ty si u ž nikdy víc nepouštet k sobě ano (člověka spíš připomínáš jen vzpřímenou chuzí)

Janku zase jsi mimo mám od mala problém se zadama takže se dost hrbim ale podle mě je to menší vada než ta tvoje na mozku...

 offline 

 

#389 23.12.2017 22:42:21

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


mansly napsal(a):

SethX napsal(a):

kg kgnsly:

Bylo to měkký fakt až dost, ale co si budem povídat v serii to není z továrny naladěný pružinama na 90kg buřta  smile Ale jinak se mi s tim super jezdily zatáčky, je to takový fajn padnoucí do ruky  smile 

tak to rád slyším že padne do ruky..... podvozek se nějak nakliká a1 mám 80kg+výstroj.....a jak v porovnání s ktm a jejich tlumičema xplorer?.. Ktm by asi byla druhá volba(dostupnost dílů atd...).... jen ty ceny a8 

To bohužel nemůžu sloužit, na nových KTM jsem nejel, tak nemůžu porovnat.  smile 

 offline 

 

#390 24.12.2017 00:32:02

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


roxteedy:
 usch  usch  usch 
Nevím jeslti ses tak blbej nebo to děláš, ale jsi tu všem pro smích ty extrémní enduristo.

 offline 

 

#391 24.12.2017 10:20:53

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Míra 89 napsal(a):

roxteedy:
 usch  usch  usch 
Nevím jeslti ses tak blbej nebo to děláš, ale jsi tu všem pro smích ty extrémní enduristo.

To že jsi natolik omezenej že něco nechápeš není můj problém a to že tady pořád jen placas jako nejvetsi borec a kde nic tu nic za to já taky nemůžu... I ten Sally nebo Hoždy měli koule na to svoje nesmyslný tvrzení hájit v reálu ale chápu nechceš přijít o svoji image borce takže žádný ježdění aby se neukazalo jak prázdný řeči to všechno z tvoji strany jsou...

 offline 

 

#392 24.12.2017 10:32:34

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


mansly napsal(a):

Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

... moc se mi líbí jak ti nedám spát a kolik travis času pokusy mě dostat  lol 

Ty ses dostal dávno sám ano  ano , na to mě nepotřebuješ nee1 
Krom toho moje spaní je OK, nemáme televizi, tak si tě pouštím večer jako Roxtedýčka lol  lol ... jen pro srandu ano 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … rnieek.jpg


mansly napsal(a):

TPI a GASE už tu bylo dost smile ......povězte mi radši něco chytrého o Betě , měl někdo , má někdo???...docela o ní uvažuji (rok 2016 a víš ideálně 250 Racing bez oil injection )...druhá možnost je samozřejmě KTM smile teď jezdím Tm En 300, 2013. Na trať super ano  , v lese už moc ne  usch  ...až ji prodám budu tady něco poptávat xD .....díky moc smile

Zkus koukat po 17 nebo 18. Už maj lepší podvozek v základu, ale na trať nevím. Do lesa paráda. Dneska jsem viděl v akci 18tku v lese ... a fakt pěkný ano  ano . Taky výhoda pro menší postavy. Jde o to, co preferuješ, chce se to svézt, vyzkoušet, od PC se vybírá hůř.
Pro mě je to horkej kůň na případnou další moto.
Kvality celkově bych se vůbec nebál, ale druhovýroba nic moc nabídka v porovnání s KTM.

vidím to stejně chce se to svézt,  okolo mě je to samá oranžáda.  Ty racing Bety by měli mít dvoukomorový marzochi. Podobné mám teď na TM a na mojí  jízdu po trati dobrý a1 ... jde mi spíš o motor.  na Tm je to moc divoká jizda na trati supr v lese to s tím prostě neumím ... chtěl bych něco víc uhlazeného

Marzocchi už off road vidlice nevyrábí, což je škoda protože nebyly v§bec špatky ( kopie KYB ). Beta má v základu obyčejnej Sachs, racing verze dvoukomorovej Sachs. Fungujou velmi solidně, ale nadváhu bez silnjších pružin nevyřeší žádný pérování :-)

 offline 

 

#393 24.12.2017 10:52:52

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


roxteedy napsal(a):

Míra 89 napsal(a):

roxteedy:
 usch  usch  usch 
Nevím jeslti ses tak blbej nebo to děláš, ale jsi tu všem pro smích ty extrémní enduristo.

To že jsi natolik omezenej že něco nechápeš není můj problém a to že tady pořád jen placas jako nejvetsi borec a kde nic tu nic za to já taky nemůžu... I ten Sally nebo Hoždy měli koule na to svoje nesmyslný tvrzení hájit v reálu ale chápu nechceš přijít o svoji image borce takže žádný ježdění aby se neukazalo jak prázdný řeči to všechno z tvoji strany jsou...

Jojo a taky jsem dostal řádně po kulích  lol 

 offline 

 

#394 24.12.2017 11:58:11

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


 tull 

 offline 

 

#395 24.12.2017 17:12:43

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Míra 89 napsal(a):

roxteedy:
 usch  usch  usch 
Nevím jeslti ses tak blbej nebo to děláš, ale jsi tu všem pro smích ty extrémní enduristo.

To že jsi natolik omezenej že něco nechápeš není můj problém a to že tady pořád jen placas jako nejvetsi borec a kde nic tu nic za to já taky nemůžu... I ten Sally nebo Hoždy měli koule na to svoje nesmyslný tvrzení hájit v reálu ale chápu nechceš přijít o svoji image borce takže žádný ježdění aby se neukazalo jak prázdný řeči to všechno z tvoji strany jsou...

Jojo a taky jsem dostal řádně po kulích  lol 

Jak jsem uz psal když nic jinyho tak aspoň odvahu hájit svůj názor naživo  narozdil od toho posery jsi měl  ano 

 offline 

 

#396 24.12.2017 19:02:14

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


 usch 

 offline 

 

#397 24.12.2017 20:41:20

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Marker1:

Marker1 napsal(a):

Marzocchi už off road vidlice nevyrábí, což je škoda protože nebyly v§bec špatky ( kopie KYB ). Beta má v základu obyčejnej Sachs, racing verze dvoukomorovej Sachs. Fungujou velmi solidně, ale nadváhu bez silnjších pružin nevyřeší žádný pérování :-)

Marzocchi motopodvozky vyrábí,i offroad.
Od roku 2015 je Marzocchi pod novým majitelem -http://www.marzocchimoto.com/en/
Marzocchi Moto VRM s.p.a.

Offroad vidlice v odkazu.

http://www.marzocchimoto.com/en/special-forks/

http://www.marzocchimoto.com/en/products/offroad-48/


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3488_usdenduro48.jpg

Editoval MotoDriver (24.12.2017 20:59:30)


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#398 25.12.2017 07:32:24

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


MotoDriver napsal(a):

Marker1:

Marker1 napsal(a):

Marzocchi už off road vidlice nevyrábí, což je škoda protože nebyly v§bec špatky ( kopie KYB ). Beta má v základu obyčejnej Sachs, racing verze dvoukomorovej Sachs. Fungujou velmi solidně, ale nadváhu bez silnjších pružin nevyřeší žádný pérování :-)

Marzocchi motopodvozky vyrábí,i offroad.
Od roku 2015 je Marzocchi pod novým majitelem -http://www.marzocchimoto.com/en/
Marzocchi Moto VRM s.p.a.

Offroad vidlice v odkazu.

http://www.marzocchimoto.com/en/special-forks/

http://www.marzocchimoto.com/en/products/offroad-48/


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … duro48.jpg

po krachu Marzocchi a převzetí novým majitelem tam zůstalo ve skladu asi 2000 sad 48mm dvoukomor. Přes polovinu odebral Gas Gas do  modelů 2017, co je se zbytkem....? Vývoj neprobíhá, výroba neprobíhá. Zkus tam cokoli koupit a uvidíš jak to fakticky je. Veškerá produkce je určena pro prvovýrobu silničních motocyklů.

 offline 

 

#399 25.12.2017 10:17:26

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


mansly napsal(a):

SethX napsal(a):

mansly:

Já sem se svez na všech nových Betách kromě 480 tu kluci na předváděčce neměli a za mě dobrý  smile  Akorát na trat měly všechny moc měkký podvozek, ale mám kolem 90kg nahej  a1 

dík moc za postřehy... co tak různě čtu tak ten podvozek je asi jediná bolest  smile 

jeste jedna bolest drahe origo nahradni dily ...pokud je teda nebudes kupovat nekde jinde nez v cz

 offline 

 

#400 26.12.2017 09:14:23

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


gsxrm:

a jak je to s druhovýrobu?..... vypadá to že jediná rozumná volba bude ta Ktm,  jak druhovýroba,  tak dostupnost starších dílů  bude bez problémů... nebudete někdo prodávat,  nebo váš  známý? ?  ideálně EXC 250/300cena do 160......... jakmile prodám současné moto budu něco poptávat.... díky moc za vaše postřehy,  rady a tipy,  moc si toho vážím  smile 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů