Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm

#281 12.12.2017 20:47:51

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Na schodech do buransky knajpy? lol 

 offline 

 

#282 12.12.2017 20:48:14

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Letos mám najeto 200 + mth a na všech kanálech mám asi 3 minuty videí  to jsem teda chlubic  lol jsem si jistej že nepatřím mezi takový pozery jako jsi ty a to mi stačí ke štěstí  ano 

V první řadě seš kunda, smaž si profil a laskavě to tady nezasírej. Machýrku. Díky  ano 

 offline 

 

#283 12.12.2017 20:58:21

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


xfany napsal(a):

roxteedy napsal(a):

xfany napsal(a):


Presne, nebo neremcat a jit sam s kuzi na trh, pujcit si to v Kmoto a udelat recenzi z lidu. Ale asi se stejne dovis ze nejsi strelec a poznas hovno. A je fuk ze nekdo chce vedet aspon to hovno. 

Dozvíš se jestli ti to sedí nebo ne a pokud ne připrav se na peklo protože fanouškovi to sedělo a přes to vlak nejede  ano 

No ale od tebe se toho tady dovedel, o TPi lol  lol  lol 

No od tebe taky  lol 

 offline 

 

#284 12.12.2017 20:59:30

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


chalka napsal(a):

Letos mám najeto 200 + mth a na všech kanálech mám asi 3 minuty videí  to jsem teda chlubic  lol jsem si jistej že nepatřím mezi takový pozery jako jsi ty a to mi stačí ke štěstí  ano 

V první řadě seš kunda, smaž si profil a laskavě to tady nezasírej. Machýrku. Díky  ano 

Tak vloni jsem byl lempl co neumí jezdit letos jsem machyrek kdo ví co budu za rok  lol 

 offline 

 

#285 12.12.2017 21:00:50

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Míra 89 napsal(a):

200 mth + usch  to nebudeš moc velkej talent a kdy nam ukážeš jak umíš vzít za plyn? usch 

A kdy přijedeš ukázat ty co umíš? Jak už jsem psal rád se priucim  od střelce jako jsi ty  lol  ano 

 offline 

 

#286 12.12.2017 21:07:36

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


To nevím, asi budu muset začít trénovat... prece jenom si dojel drapak tull  usch  velice lukrativní závod.  Takže až natrenuju dám vědět  usch 

 offline 

 

#287 12.12.2017 21:10:07

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Míra 89 napsal(a):

To nevím, asi budu muset začít trénovat... prece jenom si dojel drapak tull  usch  velice lukrativní závod.  Takže až natrenuju dám vědět  usch 

No já si to myslel zase kecy a skutek utekl to už se tady stává pravidlem  ano 

 offline 

 

#288 12.12.2017 21:18:51

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Myslíš,  že si potřebuji něco dokazovat?

 offline 

 

#289 12.12.2017 21:41:39

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Jak se tu chces neco dozvedet o moto kdyz ani lidi konkretne nedokazou rict kdo by jako mel dostat ban jsou tak nerozhodni ze to reknou obecne protoze sami nemaji jasno. Neco jako ze Tpi se musi vychytat a doladit. Coz znamena ze si sami neumi udelat obrazek a breci po adminech at to.roseknou jako.roxana at tu vystoupi jarvis a rekne very power very strong. Skoda ze budu jezdit svou plisen a neuvidim jeho ksicht jak se bude tvarit az na startu hard endura budou drncet  kolemTpi a on bude jak mimozemstan na vychytany 450 se strikackou. Doufam ze aspon tam si uvedomi co tu vyblil.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#290 12.12.2017 21:48:01

S4ne
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 448
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300, HBG FE 350
Věk: 28
0 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


a co tak plynule prejst do toho vlakna ? http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=15182&p=12

a nevyhovarat sa resp. spoliehat sa na moderatorov/adminov ze to tam presunu - vsak ste vsetci sucastou tohto fora...to je akokeby ste si nasrali v dome a chceli aby to niekto iny upratal...  a11 trochu zodpovednosti a nevyhovarat sa na druheho jak maly ze to on zacal...pozadie vasich sporov nepoznam a ani ma nezaujima...a asi ani nikoho ineho na tomto fore okrem vas dotknutych.

 offline 

 

#291 12.12.2017 21:52:10

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


S4ne:

Ale k necemu to snad je ne?poznat co je kdo zac zas neni tak tezka pisemka ne?

 offline 

 

#292 12.12.2017 21:59:28

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Míra 89 napsal(a):

Myslíš,  že si potřebuji něco dokazovat?

 lol  lol    lol 

 offline 

 

#293 12.12.2017 22:00:32

S4ne
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 448
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300, HBG FE 350
Věk: 28
0 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Jarynn:

uprimne, ako som napisal, neviem ake spory maju medzi sebou a uz tie prispevky aj preskakujem a necitam smile ja sa snazim vychadzat s kazdym, snazim sa poradit ked viem a dufam ze ked budem potrebovat poradit ja tak mi poradia (od toho predsa forum je smile ) a zatial mi to chvalabohu vychadza smile

 offline 

 

#294 12.12.2017 22:02:04

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Tristan napsal(a):

Jak se tu chces neco dozvedet o moto kdyz ani lidi konkretne nedokazou rict kdo by jako mel dostat ban jsou tak nerozhodni ze to reknou obecne protoze sami nemaji jasno. Neco jako ze Tpi se musi vychytat a doladit. Coz znamena ze si sami neumi udelat obrazek a breci po adminech at to.roseknou jako.roxana at tu vystoupi jarvis a rekne very power very strong. Skoda ze budu jezdit svou plisen a neuvidim jeho ksicht jak se bude tvarit az na startu hard endura budou drncet  kolemTpi a on bude jak mimozemstan na vychytany 450 se strikackou. Doufam ze aspon tam si uvedomi co tu vyblil.

Taky se na to těším až to pro mě bude k tomu zase skočím do 2t  ano 

 offline 

 

#295 12.12.2017 22:08:34

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


JJ modifikovana kosmicka  lol 
telefon...tak co tohle tamto no nic praskla nadobka ale jinak super nic s toho co jsi hlasil za zavady.....ja vim je to dobra moto ale jeste sem na tom nejel.
NA 450 mam asi 70mth...nekdy 30 podle toho komu volam nebo pisu lol  lol  lol  lol  lol 

 offline 

 

#296 12.12.2017 22:12:38

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


xfany:

Takze dalsi 2 roky se 450.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#297 12.12.2017 22:14:05

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Tristan napsal(a):

xfany:

Takze dalsi 2 roky se 450.

To mi je fuk, tohle a ted a kolem toho od zacatku je best  lol 

 offline 

 

#298 12.12.2017 22:20:56

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


xfany napsal(a):

Tristan napsal(a):

xfany:

Takze dalsi 2 roky se 450.

To mi je fuk, tohle a ted a kolem toho od zacatku je best  lol 

No hlavně jestli ty už máš objednanou tpi když ji tak miluješ

 offline 

 

#299 12.12.2017 23:15:00

cimo2T
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 365
Založená vlákna
Motorka: HSQ TE 300
Věk: 28
2 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Ja napisem nieco k moto.porovnanie a zvezenie sa na HSQ Te 300 2016 a vzapeti presadnutie na HSQ Te 300 TPI na tej istej CC trati v priebehu par minut.

TE 2016 moto s koncovkou vyfuku fmf q stealth /pevnejsi silnejsi spodok ako seria a mototaka viac uhladena od spodu az povrch/

TPI seria ako zisla z linky

TPI nie je taka agresivna ako karbec co mne niekedy vadilo bolo treba zvolit trosku inu techniku jazdy viac pracovat zo spojkou proste sa jej nechce tak za plynom ako karbiku ale prave to moze bit pre hoby jazcou vyhoda hlavne na cc zavodoch a tu moze bit pravda ze pilotovy co to na 2t naozaj vie tak ten vyhladeny gumovy chod motora nemusi vyhovovat co bude asi aj dovod preco to fabrika este nejazdi.ja som tiez hobyk cize bi som si nato zvykol.priebehom mi to pripadalo ako 4T s vahou a ovladatelnostu 2T.kamos sa toez natom vozil a vyjadril sa ze tpi ano a karbec nie lebo podla jeho pocitu je tpi podstatne kludnejsie a kontrolovatelnejsie a neprekvapi tak ako karbec.tpi som nemohol skusit v lese takze neviem ako sa sprava v tiahlich prudkych vyjazdoch, ale chalan co sa snami obcas zveze tak povychadzal daleko viac ako na karbecovej te 300 ta moto proste viac odpusti a tam kde karbec zakape tak tpi este veselo mele dalej.osobne som videl ako tpi nastartoval a moto isla dozadu !!! Na rovine.zhasol  startol znova a moto sla dopredu stalo sa mu to asi 2x.neviem si to predstavit na starte cc.podvozkovo nebudem porovnavat tpi s mojou /karbecovou/ te 300 pretoze by to bolo neobjektyvne stoho dovodu ze vzadu mam ohlins ttx a vpredu vyladene dvojkomory, ale pracovalo to na tpicku velmi pekne  gp 

 offline 

 

#300 12.12.2017 23:47:44

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


cimo2T napsal(a):

Ja napisem nieco k moto.porovnanie a zvezenie sa na HSQ Te 300 2016 a vzapeti presadnutie na HSQ Te 300 TPI na tej istej CC trati v priebehu par minut.

TE 2016 moto s koncovkou vyfuku fmf q stealth /pevnejsi silnejsi spodok ako seria a mototaka viac uhladena od spodu az povrch/

TPI seria ako zisla z linky

TPI nie je taka agresivna ako karbec co mne niekedy vadilo bolo treba zvolit trosku inu techniku jazdy viac pracovat zo spojkou proste sa jej nechce tak za plynom ako karbiku ale prave to moze bit pre hoby jazcou vyhoda hlavne na cc zavodoch a tu moze bit pravda ze pilotovy co to na 2t naozaj vie tak ten vyhladeny gumovy chod motora nemusi vyhovovat co bude asi aj dovod preco to fabrika este nejazdi.ja som tiez hobyk cize bi som si nato zvykol.priebehom mi to pripadalo ako 4T s vahou a ovladatelnostu 2T.kamos sa toez natom vozil a vyjadril sa ze tpi ano a karbec nie lebo podla jeho pocitu je tpi podstatne kludnejsie a kontrolovatelnejsie a neprekvapi tak ako karbec.tpi som nemohol skusit v lese takze neviem ako sa sprava v tiahlich prudkych vyjazdoch, ale chalan co sa snami obcas zveze tak povychadzal daleko viac ako na karbecovej te 300 ta moto proste viac odpusti a tam kde karbec zakape tak tpi este veselo mele dalej.osobne som videl ako tpi nastartoval a moto isla dozadu !!! Na rovine.zhasol  startol znova a moto sla dopredu stalo sa mu to asi 2x.neviem si to predstavit na starte cc.podvozkovo nebudem porovnavat tpi s mojou /karbecovou/ te 300 pretoze by to bolo neobjektyvne stoho dovodu ze vzadu mam ohlins ttx a vpredu vyladene dvojkomory, ale pracovalo to na tpicku velmi pekne  gp 

Je poznat že si na tom jel a o motorkách jako takových přemýšlíš,  protože detaily  s chodu motoru a celkově s motorky a následně psaného textu jsou evidentní.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů