Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Ochranná klec na 2t

#41 09.12.2017 05:57:07

eliška
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 116
Založená vlákna
Motorka: pštros
Věk: 43
1 0

Re: Ochranná klec na 2t


Stači to střevo namotat jinak pár příkladů je že se to dá udělat.Asi se do toho nikomu nechce stejně maj smradoši odzvonino tak to už nějak dojedou.

 offline 

 

#42 09.12.2017 12:16:26

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Ochranná klec na 2t


eliška:

Myslím že se mýlíš, 2 t bude stále v kurzu z důvodu své konstrukce,dokud to nezruší elektrika s novýma baterkama a dojezdem okolo 400km na baterku, jedno nabiti,a je to velmi blízko.....akorát spekulují jak to udělat aby z toho bylo tolika peněz jako z ropy. Proto je ve světě ten marast a nepořádek. 2 t zatím do těžkého terénu a pozor na slova , 2 t voní Nesmrdí😂😂😂


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#43 09.12.2017 13:07:44

eliška
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 116
Založená vlákna
Motorka: pštros
Věk: 43
1 0

Re: Ochranná klec na 2t


blejdamint:

Je to jen odhad proč to asi tak je.Moje generace nejspíš ještě ropu dožije.Vuně to je dokonce poznám kdo tam co leje za olej ale jezdit za tim celej den je smrad na bleee  a22  a22 

 offline 

 

#44 09.12.2017 13:15:14

hansr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: východ
Motorka: 300
Věk: 10,7 let
Web
0 2

Re: Ochranná klec na 2t


Eliska ano  ten smrad snad bude u tpi mensi, jinak je to hnus jedna  celodenní vyjížďka za dvoutaktem a 2roky života v prde.. a22  bliz2 

 offline 

 

#45 09.12.2017 14:36:27

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Ochranná klec na 2t


hansr napsal(a):

Eliska ano  ten smrad snad bude u tpi mensi, jinak je to hnus jedna  celodenní vyjížďka za dvoutaktem a 2roky života v prde.. a22  bliz2 

Nemáš jezdit jak posranej a můžeš jezdit první   lol 

 offline 

 

#46 10.12.2017 01:22:04

Scorpion27
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 63
Založená vlákna
Motorka: TPI 300
Věk: 39
0 0

Re: Ochranná klec na 2t


Roxteedy : vy jezdite asi hroznou palbu k Vam nepojedu jak zničite 5 kolen za rok... a1  a1 
Na to se divat nemusim to musi byt hardcore..

 offline 

 

#47 10.12.2017 08:28:29

Re: Ochranná klec na 2t


Scorpion27 napsal(a):

Roxteedy : vy jezdite asi hroznou palbu k Vam nepojedu jak zničite 5 kolen za rok... a1  a1 
Na to se divat nemusim to musi byt hardcore..

Ber to tak,  ze zase lze. 
Jeste nedavno tu nabizel min 4 kolena na prodej,  takze ber udajne 5 znicenych za sezonu,  jedno na moto,  nekolik nabizel v inzerci....to je 10 kolen
Ten celohlinik jsem mu osobne vezl ja z Plzne myslim na jare 2016 a letos nekde od leta jezdi na 450.
Do roku 16 jezdil asi tak, ze xfany vyhulil krabicku s velbloudem,  nez on vyfunel nejaky kopec,  az se mu kourilo zvhlavy...  lol 
On si mysli,  ze si nikdo nic nepamatuje.
Jinak ted bomby jezdi a za posledni rok sel hodne nahoru ano 

 offline 

 

#48 10.12.2017 11:25:58

Scorpion27
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 63
Založená vlákna
Motorka: TPI 300
Věk: 39
0 0

Re: Ochranná klec na 2t


Janek:   ano  dobrý report...  lol  lol 

D

 offline 

 

#49 10.12.2017 12:45:07

Re: Ochranná klec na 2t


roxteedy napsal(a):

jees napsal(a):

WoxmenRX: můžu se zeptat jaký má průměr ten materiál? Je to asi plný nerez, trubka ne? Napadlo mě, jestli nezkusit něco pod zadní blatník aby se tak snadno nezlomil když se škrtne o zem, ale zase aby to mohlo nějak pracovat

Pak ti to utrhne zrovna celou podsedlovku  lol 

proto píšu aby to mohlo pracovat. Zadní malý blatník sám o sobě mi je jedno, ale rád bych nějak ochránil ten velký plastový blatník do kterého je ten malý zasazený, ten spoj mám právě už vylomený ((Gas 250). Jen mě to tak napadlo

 offline 

 

#50 10.12.2017 18:14:33

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Ochranná klec na 2t


Janek napsal(a):

Scorpion27 napsal(a):

Roxteedy : vy jezdite asi hroznou palbu k Vam nepojedu jak zničite 5 kolen za rok... a1  a1 
Na to se divat nemusim to musi byt hardcore..

Ber to tak,  ze zase lze. 
Jeste nedavno tu nabizel min 4 kolena na prodej,  takze ber udajne 5 znicenych za sezonu,  jedno na moto,  nekolik nabizel v inzerci....to je 10 kolen
Ten celohlinik jsem mu osobne vezl ja z Plzne myslim na jare 2016 a letos nekde od leta jezdi na 450.
Do roku 16 jezdil asi tak, ze xfany vyhulil krabicku s velbloudem,  nez on vyfunel nejaky kopec,  az se mu kourilo zvhlavy...  lol u
On si mysli,  ze si nikdo nic nepamatuje.
Jinak ted bomby jezdi a za posledni rok sel hodne nahoru ano 

Tak ukaž kde jsem nabízel 4 kolena na prodej to by mě zajímalo  lol  nabízel jsem 1 nový na prodej co mi zbylo ten celohlinik tam byl asi 2 jízdy a šel pryč a že jsi mi ho vezl to máš pravdu a naposledy kdy xfany stihl vytáhnout retka  bylo kdyz jsem byl poprvé v Ralsku a  měl jsem najeto všeho všudy asi 50 mth pak už byl vždycky on ta brzda provozu co tahá retka protože nemůže... Ps: na tebe jak jezdíš by stačilo bohatě i to co jsem uměl v roce 13   lol  až přestanes trpět sebelaskou přináš si že jsi lama a budeš s tím chtít něco rychle  udělat poznáš tě když se kaci les litaj třísky  wink 

 offline 

 

#51 10.12.2017 18:26:20

Re: Ochranná klec na 2t


roxteedy: Buď ZASE nevíš, co píšeš nebo neumím počítat a nebo je to celý jinak ... třeba "já zkoušel, kdo se první chytne" lol 

roxteedy napsal(a):

Thomaster:

Kolena budu prodávat nějaký mám i fungl nový voe   wink

koll napsal(a):

roxteedy:
Jaký kolena máš a co bys za ně chtěl?

roxteedy napsal(a):

koll:
Hele nějaký jetý fmf,  procircuit, origo a jedno nový origo ale počkám až co si vezme thomaster a kluci tady u nás a pak sem ten zbytek hodím   wink

1. FMF
2. Procircuit
3. Origo
4. Nový origo

+ 1 na motorce
+ 5 zničenejch za rok

a je to krásných 10 kousků  a1 .... ale chvíli jsi tu byl zase za hvězdu ultra mega hard endura ano 

 offline 

 

#52 10.12.2017 18:34:51

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Ochranná klec na 2t


Scorpion27 napsal(a):

Roxteedy : vy jezdite asi hroznou palbu k Vam nepojedu jak zničite 5 kolen za rok... a1  a1 
Na to se divat nemusim to musi byt hardcore..

Stačí mít trochu smůly a chtít se rovnat lidem který jsou jezdecky úplně jinde než ty pak to jde samo  wink 

 offline 

 

#53 10.12.2017 18:46:47

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Ochranná klec na 2t


Janek napsal(a):

roxteedy: Buď ZASE nevíš, co píšeš nebo neumím počítat a nebo je to celý jinak ... třeba "já zkoušel, kdo se první chytne" lol 

roxteedy napsal(a):

Thomaster:

Kolena budu prodávat nějaký mám i fungl nový voe   wink

koll napsal(a):

roxteedy:
Jaký kolena máš a co bys za ně chtěl?

roxteedy napsal(a):

koll:
Hele nějaký jetý fmf,  procircuit, origo a jedno nový origo ale počkám až co si vezme thomaster a kluci tady u nás a pak sem ten zbytek hodím   wink

1. FMF
2. Procircuit
3. Origo
4. Nový origo

+ 1 na motorce
+ 5 zničenejch za rok

a je to krásných 10 kousků  a1 .... ale chvíli jsi tu byl zase za hvězdu ultra mega hard endura ano 

Janku nejsem socka takže zničený koleno = zdeformovany koleno = nikdy už ho nesrovnas jak má bejt a to mi vadí = kupuju nový a posílám ty pro mě zničený dál lidem kterejm  to nevadí = s klecí z nerezu prakticky žádný zničený kolena a navíc ty kolena byli od  každyho víc kusů takže zase děláš mylné závěry s nedostatkem informací jako vždycky ale to je v klidu tady už všichni vědí že jsi fakt tupoun a odpustí ti to  lol 

 offline 

 

#54 10.12.2017 19:06:15

Re: Ochranná klec na 2t


roxteedy: Když neumíš ani přezout gumu, poklepat plovákovku, .... jak chceš srovnat koleno ... to je rovnou lepší říct, že "to jede"
I když je to zas součást tvýho lhaní - viděl jsem kolena, který jsi jezdil a jak ti bylo všechno fuk, že to netěsnilo v přírubě, tak jsi mávnul rukou ... všechno na sráč dojetý ...
Tak jsem se seknul o 3 kusy, ale jen proto, že když někdo píše "zničený", tak to považuju za zničený
Takže i tak investice 7 kolen za rok lol 

5 zničených, ale vlastně nezničených, jedno na moto a jedno nový v inzerci, když odečtu 3, který tu tedy nabízíš jako jetý, ale jsou vlastně zničený - Obrázek ať si každej udělá sám ano.

A dál už jen o klecích  ano
Vypadá to, že se přes zimu pustím do výroby.

 offline 

 

#55 10.12.2017 19:09:18

Re: Ochranná klec na 2t


roxteedy:

Ješte teda jsi zase zamluvil urážením .... kolik kolen jsi tu tedy nabízel, když dnes tvrdíš, že jenom jedno nový?
Nebo budeš zase tvrdit, že jsem ti editoval příspěvek a dopsal to tam já, jako tady o tom lžeš std.? lol  lol 

 offline 

 

#56 10.12.2017 19:39:14

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Ochranná klec na 2t


Janek napsal(a):

roxteedy: Když neumíš ani přezout gumu, poklepat plovákovku, .... jak chceš srovnat koleno ... to je rovnou lepší říct, že "to jede"
I když je to zas součást tvýho lhaní - viděl jsem kolena, který jsi jezdil a jak ti bylo všechno fuk, že to netěsnilo v přírubě, tak jsi mávnul rukou ... všechno na sráč dojetý ...
Tak jsem se seknul o 3 kusy, ale jen proto, že když někdo píše "zničený", tak to považuju za zničený
Takže i tak investice 7 kolen za rok lol 

5 zničených, ale vlastně nezničených, jedno na moto a jedno nový v inzerci, když odečtu 3, který tu tedy nabízíš jako jetý, ale jsou vlastně zničený - Obrázek ať si každej udělá sám ano.


A dál už jen o klecích  ano
Vypadá to, že se přes zimu pustím do výroby.

Janku jen o 3 kusy  lol  u tebe je to vždycky jen...   lol vážně myslíš že když budeš psát v každým příspěvku že lžu že to zamaskuje tvoje lži?   lol   obrázek si o tobě už opravdu kazdej udělal to máš pravdu...

 offline 

 

#57 10.12.2017 19:41:00

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Ochranná klec na 2t


Janek napsal(a):

roxteedy:

Ješte teda jsi zase zamluvil urážením .... kolik kolen jsi tu tedy nabízel, když dnes tvrdíš, že jenom jedno nový?
Nebo budeš zase tvrdit, že jsem ti editoval příspěvek a dopsal to tam já, jako tady o tom lžeš std.? lol  lol 

Janku ukaž mi tu nabídku   a3 kde jsem nabízel kolena na prodej s cenou atd. Zase si cucas nesmysly z prstu jako vždycky...

 offline 

 

#58 10.12.2017 19:49:21

Re: Ochranná klec na 2t


roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

roxteedy:

Ješte teda jsi zase zamluvil urážením .... kolik kolen jsi tu tedy nabízel, když dnes tvrdíš, že jenom jedno nový?
Nebo budeš zase tvrdit, že jsem ti editoval příspěvek a dopsal to tam já, jako tady o tom lžeš std.? lol  lol 

Janku ukaž mi tu nabídku   a3 kde jsem nabízel kolena na prodej s cenou atd. Zase si cucas nesmysly z prstu jako vždycky...

V tom případě kde jsi nabízel nový koleno s cenou .... lol 
To už je ta úroveň, že napíšu, že bílá je bílá a ty budeš tvrdit, že to není pravda ....
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=313208#p313208
Kdybys napsal: "Jsem si zase trochu vymejšlel, sorry" byl by to hezký konec a vyšel bys z toho  trochu jako chlap.
Achóóój

Editoval Janek (10.12.2017 19:50:26)

 offline 

 

#59 10.12.2017 20:02:35

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Ochranná klec na 2t


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

roxteedy:

Ješte teda jsi zase zamluvil urážením .... kolik kolen jsi tu tedy nabízel, když dnes tvrdíš, že jenom jedno nový?
Nebo budeš zase tvrdit, že jsem ti editoval příspěvek a dopsal to tam já, jako tady o tom lžeš std.? lol  lol 

Janku ukaž mi tu nabídku   a3 kde jsem nabízel kolena na prodej s cenou atd. Zase si cucas nesmysly z prstu jako vždycky...

V tom případě kde jsi nabízel nový koleno s cenou .... lol 
To už je ta úroveň, že napíšu, že bílá je bílá a ty budeš tvrdit, že to není pravda ....
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=313208#p313208
Kdybys napsal: "Jsem si zase trochu vymejšlel, sorry" byl by to hezký konec a vyšel bys z toho  trochu jako chlap.
Achóóój

Ty fakt nebudeš moc inteligentní  a3  prodával jsem jedno nový přes FACEBOOK zbytek si rozebrali kámoši takže zase varis z vody jako vždycky...

 offline 

 

#60 10.12.2017 22:13:02

kokonhead
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 274
Založená vlákna
Místo: činu
Motorka: pomeranč
0 1

Re: Ochranná klec na 2t


Kdyz jsme u tech kolen, radeji prisetrit na origo nebo staci koupit za pulku fmf/pro circuit?
A kontakt na nekoho kdo by byl schopnej tu klec ukutit?
Je to na babicku exc 250 2006 (ilustracni foto)
http://databikes.com/imgs/a/c/u/w/u/ktm__exc_250__2006_1_lgw.jpg

Editoval kokonhead (10.12.2017 22:15:31)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů