Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

KTM EXC 300

#21 03.11.2017 16:05:24

cimo2T
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 365
Založená vlákna
Motorka: HSQ TE 300
Věk: 28
2 0

Re: KTM EXC 300


Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

Rozeta není origo  nee1 Proč v 60mth?

mozno zmena prevodu??? a moto moze kludne mat 60mth len jazdi hard enduro

toto si ja predstavujem pod hard

https://www.youtube.com/watch?v=cmoozEw0f4U

 offline 

 

#22 03.11.2017 16:05:24

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: KTM EXC 300


Ale čeho jsem si všimnul jak první jsou ty ošuntělí stupačky, motor, koleno - nedokážu si představit co by to muselo jezdit aby to po 60mth vypadalo takhle navíc k tomu nekorespondují plasty  wink  Evidentně se jezdilo na jiné a tyhle se tam potom dali a stejně tak budík ;-) taková ta klasika  ne 

 offline 

 

#23 03.11.2017 16:12:36

Re: KTM EXC 300


Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

Hoždy jitrnice big_smile:

Čínské plasty?

jj maska 100% neorigo a přední blatník myslím taky ;-)

Ty vis o cinskych maskach,  ktery se delaji pro ktm jen na horni 2 gumy, jako to ma origo maska viz co je na fotkach?  Dej prosim odkaz ano , potrebuju nutne. Vse,  co jsem nasel,  tak gumy nahore i dole.
Rozeta je mozna neorigo,  ze chtel jiny prevod... predni blatnik je tvyrove origo a predpokladam,  ze bude i Acerbis.

Jinak za sebe za 15 mth jezdeni a stalo by se mi to i nuve moto - predni blatnik napraskly, na svetle prasklina a utrhany drzaky pro kryt zarovky, na masce utrhany spodni cipky,   zadni blatnik utrhany drzaky pro podblatnik u drzaky na ram,  prskly podsedlak vlevo,  co je soucast airboxu,  koleno promackany a uz jsem ho musel 1x rovnat. To je to hlavni. lol  lol 
Co bych dal za to,  aby moje moto vypadala po 60 mth takhle a pokud ma vic,  vypada luxusne

 offline 

 

#24 03.11.2017 16:19:43

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: KTM EXC 300


Janek napsal(a):

Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

Hoždy jitrnice big_smile:

Čínské plasty?

jj maska 100% neorigo a přední blatník myslím taky ;-)

Ty vis o cinskych maskach,  ktery se delaji pro ktm jen na horni 2 gumy, jako to ma origo maska viz co je na fotkach?  Dej prosim odkaz ano , potrebuju nutne. Vse,  co jsem nasel,  tak gumy nahore i dole.
Rozeta je mozna neorigo,  ze chtel jiny prevod... predni blatnik je tvyrove origo a predpokladam,  ze bude i Acerbis.

Jinak za sebe za 15 mth jezdeni a stalo by se mi to i nuve moto - predni blatnik napraskly, na svetle prasklina a utrhany drzaky pro kryt zarovky, na masce utrhany spodni cipky,   zadni blatnik utrhany drzaky pro podblatnik u drzaky na ram,  prskly podsedlak vlevo,  co je soucast airboxu,  koleno promackany a uz jsem ho musel 1x rovnat. To je to hlavni. lol  lol 
Co bych dal za to,  aby moje moto vypadala po 60 mth takhle a pokud ma vic,  vypada luxusne

Jistě že se dělají repliky masek na horní 2 gumy  lol (k nové motorce kvůli převodu dostaneš 2 sekundární kolečka). Jinak moje moto v 65 mth - sleduj ty stupačky, motor atd. a né o moc hůř to vypadalo po memoriálu (kromě nějakých zlomených plastů a škrábanců nic - z takové dle fotky by jsi nepoznal rozdíl  wink 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/6054_20151112_122136.jpg

 offline 

 

#25 03.11.2017 16:28:55

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: KTM EXC 300


Tady maska: https://motorky.bazos.cz/inzerat/813355 … 3-Nova.php - prodává to kámoš akorát já to od něj měl myslím za 800kč i se světlem samozřejmě.

 offline 

 

#26 03.11.2017 17:04:44

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: KTM EXC 300


Člověk který se chce něco naučit a nejezdí jen po louce, tak těžko udrží motorku v zánovním stavu po dobu 60Mth.
Já kupoval motorku s podobným nájezdem ( 52Mth) a konkrétně koleno tam bylo laděné FMF s carbon krytem. To staré, dojebané, vyrovnávané, dostalo několikrát řádně na prdel. Vypadalo hůř než tohle. Jediná věc kterou koleno napoví, je o schopnostech jezdce. Lempl co se snaží jezdit bomby ho dojebe za 4 vyjížďky a 20 Mth. Plasty? Spotřebák. První věc co to při pádu odnese. Soudit dle nich počet motohodin? Nejde. Ošoupaný stupačky? To může napovídat o pohybu jezdce při jízdě. Jestli pracuje dostatečně tělem, nohama, pohybuje se ve stupačkách, pak nevidim důvod proč by je po 60Mth nemohl ošoupat. Když někdo dřepí 50Mth ze 60Mth na prdeli v sedle, tak je těžko ošoupe. Rozeta..jak bylo psáno. Změna převodu třeba. Starou rozetu někdo viděl? Druhé přední kolečko 13-14z. To napoví o stylu jezdce. U mě po 60 Mth v perfektním stavu. Předchozí majitel moc netahal, já taky ne. Dle kolečka vpředu bych si klidně tipoval že moto má 20Mth. Hodně padal viz dojebaný plasty, šrouby od chráničů páček. Taky jsem měl třeba ohnutý chladiče. A poté koupil první majitel chrániče, a levý byl dost ohnutý. Mám dle toho soudit, kolik má moto motohodin?  Chtěl bych tu mít někdy kupce na moto který mi tu bude tvrdit, že stav motohodin neodpovídá, protože jsou odřený/vyměněný plasty, a ošoupaný stupačky a vyměněná rozeta  a11 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#27 03.11.2017 17:39:32

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: KTM EXC 300


MichalEXC napsal(a):

Člověk který se chce něco naučit a nejezdí jen po louce, tak těžko udrží motorku v zánovním stavu po dobu 60Mth.
Já kupoval motorku s podobným nájezdem ( 52Mth) a konkrétně koleno tam bylo laděné FMF s carbon krytem. To staré, dojebané, vyrovnávané, dostalo několikrát řádně na prdel. Vypadalo hůř než tohle. Jediná věc kterou koleno napoví, je o schopnostech jezdce. Lempl co se snaží jezdit bomby ho dojebe za 4 vyjížďky a 20 Mth. Plasty? Spotřebák. První věc co to při pádu odnese. Soudit dle nich počet motohodin? Nejde. Ošoupaný stupačky? To může napovídat o pohybu jezdce při jízdě. Jestli pracuje dostatečně tělem, nohama, pohybuje se ve stupačkách, pak nevidim důvod proč by je po 60Mth nemohl ošoupat. Když někdo dřepí 50Mth ze 60Mth na prdeli v sedle, tak je těžko ošoupe. Rozeta..jak bylo psáno. Změna převodu třeba. Starou rozetu někdo viděl? Druhé přední kolečko 13-14z. To napoví o stylu jezdce. U mě po 60 Mth v perfektním stavu. Předchozí majitel moc netahal, já taky ne. Dle kolečka vpředu bych si klidně tipoval že moto má 20Mth. Hodně padal viz dojebaný plasty, šrouby od chráničů páček. Taky jsem měl třeba ohnutý chladiče. A poté koupil první majitel chrániče, a levý byl dost ohnutý. Mám dle toho soudit, kolik má moto motohodin?  Chtěl bych tu mít někdy kupce na moto který mi tu bude tvrdit, že stav motohodin neodpovídá, protože jsou odřený/vyměněný plasty, a ošoupaný stupačky a vyměněná rozeta  a11 

To jen svědčí o tom že jsi nekoupil moto s 52 mth big_smile

 offline 

 

#28 03.11.2017 17:41:17

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: KTM EXC 300


MichalEXC napsal(a):

Člověk který se chce něco naučit a nejezdí jen po louce, tak těžko udrží motorku v zánovním stavu po dobu 60Mth.
Já kupoval motorku s podobným nájezdem ( 52Mth) a konkrétně koleno tam bylo laděné FMF s carbon krytem. To staré, dojebané, vyrovnávané, dostalo několikrát řádně na prdel. Vypadalo hůř než tohle. Jediná věc kterou koleno napoví, je o schopnostech jezdce. Lempl co se snaží jezdit bomby ho dojebe za 4 vyjížďky a 20 Mth. Plasty? Spotřebák. První věc co to při pádu odnese. Soudit dle nich počet motohodin? Nejde. Ošoupaný stupačky? To může napovídat o pohybu jezdce při jízdě. Jestli pracuje dostatečně tělem, nohama, pohybuje se ve stupačkách, pak nevidim důvod proč by je po 60Mth nemohl ošoupat. Když někdo dřepí 50Mth ze 60Mth na prdeli v sedle, tak je těžko ošoupe. Rozeta..jak bylo psáno. Změna převodu třeba. Starou rozetu někdo viděl? Druhé přední kolečko 13-14z. To napoví o stylu jezdce. U mě po 60 Mth v perfektním stavu. Předchozí majitel moc netahal, já taky ne. Dle kolečka vpředu bych si klidně tipoval že moto má 20Mth. Hodně padal viz dojebaný plasty, šrouby od chráničů páček. Taky jsem měl třeba ohnutý chladiče. A poté koupil první majitel chrániče, a levý byl dost ohnutý. Mám dle toho soudit, kolik má moto motohodin?  Chtěl bych tu mít někdy kupce na moto který mi tu bude tvrdit, že stav motohodin neodpovídá, protože jsou odřený/vyměněný plasty, a ošoupaný stupačky a vyměněná rozeta  a11 

Mrkej jak vypadá motorka co na svoje mth vypadá dobře! pač tady ta 3stovka vypadá fakt nicmoc:  https://www.motoinzerce.cz/motorky/ktm/ … 0-exc.html

 offline 

 

#29 03.11.2017 17:51:20

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: KTM EXC 300


Jojo tu bych si určitě koupil  ano   a29 Neni ani divný že je tam od 8.10 a nikdo ji za 130 táců nechce  usch  usch  usch 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#30 03.11.2017 17:55:21

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: KTM EXC 300


MichalEXC napsal(a):

Jojo tu bych si určitě koupil  ano   a29 Neni ani divný že je tam od 8.10 a nikdo ji za 130 táců nechce  usch  usch  usch 

Co je na tom divnýho? V listopadu se fakt blbě prodávají motorky  wink Jinak cenu změnil teď měl tam 170. Do týdne bude pryč  wink 

Editoval Hoždy jitrnice :D (03.11.2017 18:03:21)

 offline 

 

#31 03.11.2017 18:17:52

Re: KTM EXC 300


Hele podle vzhledu a ještě k tomu fotek fakt nede soudit. Moje motorka byla před touhle sezónou jak nová a konkrétně třeba stupačky nový byly. Najel jsem 60 mth. A motorka vypadá jako by měla 600. Stupačky jsou neskutečně ošoupany pozohejdany rezavy.  Řetězovka hotová v 50mth.  vodítka řétězu tenky jak papír. Barva na rámu otlučená. Mám dvě sady kol jedny letos fungl nový a už dodřený jako prase. Stačí dva závody na kterejch je hodně blátivo a do toho místy písčitej podklad a všechno dostává šílený kapky.

 offline 

 

#32 03.11.2017 18:33:38

Re: KTM EXC 300


Hoždy jitrnice big_smile:

Vcera jsem byl jezdit s jednim dobrym jezdcem,  ma exc 250 tpi, druha prodana v cr. Najeto cca 30mth z duvodu zraneni v kvetnu na jiny moto ....skoda,  ze jsem ji nevyfotil,  to bys valil bulvy  lol  lol 

 offline 

 

#33 03.11.2017 18:36:26

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: KTM EXC 300


Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

MichalEXC napsal(a):

Jojo tu bych si určitě koupil  ano   a29 Neni ani divný že je tam od 8.10 a nikdo ji za 130 táců nechce  usch  usch  usch 

Co je na tom divnýho? V listopadu se fakt blbě prodávají motorky  wink Jinak cenu změnil teď měl tam 170. Do týdne bude pryč  wink 

Poslyš, tahle diskuze je dobrá jen k tomu, že udržuje inzerát v topu, ale jinak nikam nevede. Vzhled napoví, ale o ničem nerozhoduje. Rozhodují jiný věci, který z fotek nepoznáš, a nejde jen o motorku. Jde i o prodávajícího. Ale tohle tu vůbec nemínim rozepisovat. Napsal jsem jen svůj názor, a vím, že na foru se vždycky najde debil, který se bude vyžívat v tom, že bude tvrdit opak. Tím nemyslím Tebe, tak si to tak prosím neber. Pokud sundal z ceny 40 tisíc... Pro mě to znamená že zná hodnotu motorky, a prostě zkoušel najít vola co se chytí. Určitě tam zájemce měl, a protože je moto stále na inzerci a o 40 tisíc levnější, něco to znamená. 40 tisíc lidi prostě jen tak nesundají.  Já koupil svoji motorku rok 2015 za 170 tisíc. Nelituju, a věděl jsem proč koupit. Já si třeba rád připlatím i když oproti té leštěnce byla moje motorka hujda hnusná, ale prostě vím, co s tou motorkou NEbylo děláno, a to bylo rozhodující.


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#34 03.11.2017 19:01:31

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: KTM EXC 300


Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

Mrkej jak vypadá motorka co na svoje mth vypadá dobře! pač tady ta 3stovka vypadá fakt nicmoc:  https://www.motoinzerce.cz/motorky/ktm/ … 0-exc.html

víš co je průser u tohohle inzerátu ? že ty fotky nejsou aktuální, mrkni na datum a1 
takhle ta motorka vypadala když byla nová, jestli si myslíš, že takhle vypadá motorka po 110 mth, tak raději .....

 offline 

 

#35 03.11.2017 19:07:02

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: KTM EXC 300


Strejda-GC:

Tyhle inzeráty fakt nechápu. Jedna věc je, nacpat tam starý fotky a nasrat kupce kterej přijede k úplně něčemu jinýmu. Ale nechat na těch fotkách ještě to starý datum?  a11 To mi hlava nebere


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#36 03.11.2017 19:15:07

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: KTM EXC 300


Carel:

třeba Hoždy je evidentně spokojen big_smile

poznáš, že má přes 200 mth ?   big_smile 

http://img22.rajce.idnes.cz/d2201/13/13150/13150375_f8ac62310a6b26f17daa725ca6370219/images/IMG_20160415_164325.jpg?ver=0

 offline 

 

#37 03.11.2017 19:22:10

Hehe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 381
Založená vlákna
Motorka: KTM 300 XC-W!
Věk: 24
0 1

Re: KTM EXC 300


Strejda-GC:

 lol  lol  lol  ano 

 offline 

 

#38 03.11.2017 19:54:06

Re: KTM EXC 300


Hoždy tu zkouší jenom pošpinit inzerát.  Ten jeho inzerát je klasickej  moravskej podvod. Doufám, že na tu jeho 300 stovku někdo přijede a tomu kupujícímu rokzope držku.

 offline 

 

#39 03.11.2017 20:00:33

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM EXC 300


Míra 89 napsal(a):

Hoždy tu zkouší jenom pošpinit inzerát.  Ten jeho inzerát je klasickej  moravskej podvod. Doufám, že na tu jeho 300 stovku někdo přijede a tomu kupujícímu rokzope držku.

Klasickej moravskej podvod?
Tak jo,ted jsi tomu nasadil korunu  lol 
Ze je Hozdy u te moto se svym usudkem totalne mimo je bez debat,tim jsem si jisty. Ale ze jsme takove proflakle ku*vy jsem fakt netusil ty mistre  lol 

 offline 

 

#40 03.11.2017 20:14:32

Re: KTM EXC 300


Je to tak jak píšu mistře , za prahou udělat hranice a darovat vás slovákům.   usch 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů