Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

hlasovani pro kapelu na FB

#1 02.08.2017 20:50:49

hlasovani pro kapelu na FB


no doufam ,ze jsem to zaradil spravne. Kdyztak mne nekamenujte big_smile

mam prosbu,
kliknete na odkaz, otevre se vam Fb stranka, kde rozbalte komentare a najdete komentar od Dušan Rudický - Genothype.
tomuto komentari prosim udelte lajk.
Moc diky. Radi by jsme natocili profi klip smile
https://www.facebook.com/NinetyTwoProdu … 04/?type=3


suzuki Rm-Z 450

 offline 

 

#2 02.08.2017 21:23:03

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: hlasovani pro kapelu na FB


cuir:

Raději by za ty prachy měli kluci zamakat na svém hudebním umu, než na klipu  a11 

 offline 

 

#3 02.08.2017 22:02:06

Re: hlasovani pro kapelu na FB


Strejda-GC napsal(a):

cuir:

Raději by za ty prachy měli kluci zamakat na svém hudebním umu, než na klipu  a11 

urcite zamakam...uz jen natoceni klipu je nedocenitelna zkusenost, ktera me posune dopredu.
nicmene bych byl i docela rad za konstruktivni kritiku. Co je vylozene spatne, co ti fakt vadilo, proste at jasne vim kde je to nejvetsi pruser. Protoze lidi v okoli ti realnej nazor nereknou. dik smile


suzuki Rm-Z 450

 offline 

 

#4 03.08.2017 08:47:22

MaxTTR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 450 Racing
Věk: 35
2 1

Re: hlasovani pro kapelu na FB


Strejda-GC napsal(a):

cuir:

Raději by za ty prachy měli kluci zamakat na svém hudebním umu, než na klipu  a11 

Promluvil zkuseny hudebni kritik a reziser ...  big_smile 

 offline 

 

#5 03.08.2017 10:54:53

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: hlasovani pro kapelu na FB


cuir:

Poslouchal jsem to na bandzone, v první chvíli mě praštili přes uši bicí, hodně mimo rytmus, hlavně kopáky, jestli máte demo z nějakého studia, tak se divím, že vám to nesrovnal...ale podle produkce jste si to asi museli dělat sami...
Song 5 minut s jedním riffem, falešnou vybrnkávačkou a mnoha hluchými místy ? To vás přece nemůže samotné bavit big_smile

Líbí se mi barva hlasu zpěváka, ale spíše asi do jiné muziky, nějaké to sólo taky ok, crossover / metal mi k hudbě moc nesedí

Hele, nevím kam vás klip má posunout, ale řekl bych, že nikam, lidi v prvé řadě zajímá přece hudební produkce kapely a pak až ty věci kolem, pokud muzika šlape, tak klip je už jen extra třešnička na dortu  ano 
Ještě se zeptám, jak dlouho spolu hrajete?

 offline 

 

#6 03.08.2017 19:19:14

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Re: hlasovani pro kapelu na FB


Viděl bych to stejně jak Strejda, jen se zeptám, do klipu chcete použít nahrávku z Bandzone nebo je v ceně klipu i nahrávací studio?
Určitě bych to ale napřed secvičil co nejlíp a udělal lepší nahrávku z nějakého normálního studia a když se zadaří, nějaký klípek kvůli zviditelnění (posunutí) na YT / FCB vám udělá klidně nějaký šikovný studentík za pár šestek.
Já si klipy dělám sám, pro nás dostačující, ale chápu, že pro jiné ne.  smile 

 offline 

 

#7 03.08.2017 22:50:09

Re: hlasovani pro kapelu na FB


diky chlapi !
nahravky na bandzone jsou prave z toho studia..to jsme spolu hrali cca pul roku. Kde se realne slezem v rumeru jen jednou za tejden.
Ty kopaky je hodne velkej ulet, protoze zvukar rekl, ze tam nechce cizi bici a ze ma elektronicke bici. Na coz bubenik nebyl zvyklej a navic na tech elektronickejch bicich vypadavala druha slapka. Proste obcas sejmula a obcas ne.
Cele se to nahravalo najednou, cili zadne stopy a dohravani a prave kvuli nejakym zpetnym ozvenam se to nahravalo velice potichu.
Ja tomu nahravani moc nerozumim..nejsem schopnej to vyladit ani na to nemam vybaveni..stejne tak jsou na tom i ostatni z kapely. Ja predpokladam ,ze nahrani klipu znamena i nahrani hudby. Ze to neni o tom,ze dodame svoji nejakou studiovou nahravku. Ale je pravda, ze to nevim. A neni to vubec blbej dotaz.
je videt, ze tomu rozumite vic..me to ani nenapadlo big_smile
Od doby nahravek na bandzone jsme pribrali druheho kytaristu.
Tady jsou jakoze nejnovejsi nahravky, ale proste jen na mobil... lepe to fakt nezvladnem nahrat..takze kvalita zas naprd... big_smile
nicmene uz by tam mely bejt lepsi bici a i vybrnkavacka by mela bejt lepsi smile
jeste jendou diky za reakce... jsem moc rad za realnou zpetnou vazbu a fakt si neberte servitky. klidne to rozebrete vic do detailu..ikdyz ono z tech nahravek to asi moc nejde. treba basa , solova kytara, ty bici...nevim co z toho slysite nebo ne.. ja tim ,ze to znam tak slysim vsechno,ale co slysi clovek co to nezna nemam predstavu.

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=DOCaBlwUP3I

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=fyzvcrGPNgo


suzuki Rm-Z 450

 offline 

 

#8 04.08.2017 19:25:44

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: hlasovani pro kapelu na FB


cuir:

Mě ty odkazy nefungují  sad 
Jinak je fajn, že to bereš takhle a nemáš problém s kritikou  a2 perfektní přístup...čekal jsem odpověď "a co jsi dokázal ty" big_smile big_smile

Občas se zvukaři ve studiu nebo na koncertech je problém, když si prosazují svou a vůbec danému žánru nerozumí, s tím se asi setká každá kapela  sad 
Všímám si, že hodně nových kapel řeší svou nahrávku ve zkušebně nahráním materiálu přes ntb, kde mají Cubase nebo podobný program a jakžtakž dokáží sejmout zvuk přes mikrofony do pc a pak si s tím hrát, občas to v daném žánru není vůbec špatná cesta za pár korun.
Pak si člověk pořádně poslechne co vlastně hraje a může s tím pracovat dál. Další variantou jsou levná studia, kde si třeba sebou pozvete zkušeného hudebníka / kamaráda, co tomu rozumí a ten vám s tím pomůže. Za víkend se dá hezky sfouknout 15 minutový materiál v ceně 10 tisíc, na kterém se dá zase stavět. Možností je fakt spousty.

Co se týče klipu, dneska je plno šikovných kluků, co dokáží udělat žánrově pestrý klip, který sedí k muzice a prakticky jim k tomu stačí GoPro kamera + zrcadlovka a to vše za pár korun  key (dělají to ještě pro zábavu a získávají tak hlavně praxi, než postoupí dál smile

Ale základem všeho je: zkoušet zkoušet zkoušet  ano sem tam se svézt třeba koncertně s nějakou zkušenější kapelou podobného žánru, trošku se otrkat a nabrat zkušenosti  cool potkáte třeba i nové posily do kapely atd.

Pro mě je muzika velký koníček, dobrých 25 let, hlavně teda extrémní odnože metalu, ale občas zavítám i jinde  heh1 

 offline 

 

#9 04.08.2017 20:11:58

cimo2T
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 365
Založená vlákna
Motorka: HSQ TE 300
Věk: 28
2 0

Re: hlasovani pro kapelu na FB


Toto je moja kapela ked sme este aktivne hrali
http://bandzone.cz/noaconovysingel

 offline 

 

#10 05.08.2017 19:12:51

Re: hlasovani pro kapelu na FB


suzuki Rm-Z 450

 offline 

 

#11 05.08.2017 19:18:14

Re: hlasovani pro kapelu na FB


Strejda-GC napsal(a):

cuir:

............ 

no obcas nekde vystoupime..v nejakem klubu nebo tak. Nevim jednou za ctvrt roku...casteji asi ne...

vetsinou je to dobra party big_smile

jinak k odpovedi co jsi odeme cekal.. no tak nejak nejsem 20letej pubos co sezral moudrost sveta... takze moc nechapu proc bych tak mel reagovat... navic moc dobre vim,ze to neni nic extra a proto me zajim ten nazor. to ze hudbu resis vim ,protoze uz jsi to natuknul v jednom tematu kde jsme neco spolu resili. Myslim ze to bylo u prodeje moji crossky.
Tak se na to zkus prosimte podivat a bnejak konstruktivne napsat co ujde a co je naopak uplne v hajzlu...dik..odkazy jsou na ty dve pisnicky co jsi komentoval z bandzone. Muzu ti poslat v te mobilove kvalite jeste myslim dva songy..ale asi zbytecne...zajimal by ne pohled jestli se to s druhym kytaristou pohlo lepsim smerem a celkove jestli se za tu dobu udelal nejakej progres k lepsimu. Osobne si myslim ze ano. to ze to neni hitparada je mi naprosto jasne.
dik.


suzuki Rm-Z 450

 offline 

 

#12 05.08.2017 21:44:18

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: hlasovani pro kapelu na FB


cuir:

No já tvůj věk neznal, takže to byl takový tip, občas mám takovou zkušenost.
Připadá mi to takový nešvar dnešní doby.
Sebereflexe  ano 
Podle videa vidím, že nejste zadní hejsci big_smile což hodně vysvětluje.

Progres tam k lepšímu určitě je, otázka je, jestli to dělá živelnější sound nebo už to má ten správný směr. Z toho studia to je fakt zoufalství. Takhle, když vás vidím hrát "naživo" tak to je opravdu lepší, než předchozí zkušenost. Nějaká sehranost tam už je.

Z videa mě akorát praštilo do uší rozlazená kytara, nevím jestli to je technický problém a nebo mu tam ty riffy nesedly big_smile jako, zase to nebudu úplně zkoumat, protože nejsem Petr Janda   heh2 

Jak říkám, já se pohybuji v trochu jiném stylu muziky, ale nějaké svoje poznatky a zkušenosti rád pošlu dál, protože jsem si za těch X let zkusil spoustu projektů - kapel - koncertů - studií (analog / digital), tak to posoudit (snažím se rozumně) můžu smile

Chce to fakt zkoušet a věnovat se tomu tak, aby to všechno v kapele bavilo a mělo to nějaký smysl, a pak se výsledky dostaví.

 offline 

 

#13 05.08.2017 21:49:15

Re: hlasovani pro kapelu na FB


Strejda-GC napsal(a):

cuir:

No já tvůj věk neznal, takže to byl takový tip, občas mám takovou zkušenost.
Připadá mi to takový nešvar dnešní doby.
Sebereflexe  ano 
Podle videa vidím, že nejste zadní hejsci big_smile což hodně vysvětluje.

Progres tam k lepšímu určitě je, otázka je, jestli to dělá živelnější sound nebo už to má ten správný směr. Z toho studia to je fakt zoufalství. Takhle, když vás vidím hrát "naživo" tak to je opravdu lepší, než předchozí zkušenost. Nějaká sehranost tam už je.

Z videa mě akorát praštilo do uší rozlazená kytara, nevím jestli to je technický problém a nebo mu tam ty riffy nesedly big_smile jako, zase to nebudu úplně zkoumat, protože nejsem Petr Janda   heh2 

Jak říkám, já se pohybuji v trochu jiném stylu muziky, ale nějaké svoje poznatky a zkušenosti rád pošlu dál, protože jsem si za těch X let zkusil spoustu projektů - kapel - koncertů - studií (analog / digital), tak to posoudit (snažím se rozumně) můžu smile

Chce to fakt zkoušet a věnovat se tomu tak, aby to všechno v kapele bavilo a mělo to nějaký smysl, a pak se výsledky dostaví.

ktera ti prijde rozladena ? tak tak dobrej sluch teda fakt nemam... ja tam nic neslysim big_smile big_smile Ale je pravda, ze ten zadni kytarista mel natazene nove struny.


suzuki Rm-Z 450

 offline 

 

#14 05.08.2017 21:51:46

Re: hlasovani pro kapelu na FB


a jinak mi postni ze zvedavosti neco co te zajima a cim se bavis...


suzuki Rm-Z 450

 offline 

 

#15 05.08.2017 22:20:19

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: hlasovani pro kapelu na FB


cuir:

kolega v červeném tílku co hraje doprovod, ALE je otázka, jestli máte spolu dobře všichni nalazeno smile používáte ladičky ?

no hele, pro mě je srdeční záležitost GRIND CORE
https://cs.wikipedia.org/wiki/Grindcore

pohyboval jsem se třeba tady
http://bandzone.cz/rubufsomukufo
http://bandzone.cz/cerebralturbulency
http://bandzone.cz/socialdeformity

tohle je třeba před 10 lety a stálo to pár korun




tohle je pár měsíců staré, kdy jsme šli do studia pro zábavu natočit desku a udělali si sami k tomu vide ze studia při nahrávání big_smile



dokonce jsme kdysi s tím bordelelm byli v Óčku big_smile





komunita kolem tohoto stylu muziky je velká, takže jsem díky tomu i projel celou ČR nebo velkou část Evropy s kapelou   smile 

Editoval Strejda-GC (05.08.2017 22:21:58)

 offline 

 

#16 06.08.2017 16:20:00

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Re: hlasovani pro kapelu na FB


cuir napsal(a):

diky chlapi !
nahravky na bandzone jsou prave z toho studia..to jsme spolu hrali cca pul roku. Kde se realne slezem v rumeru jen jednou za tejden.
Ty kopaky je hodne velkej ulet, protoze zvukar rekl, ze tam nechce cizi bici a ze ma elektronicke bici. Na coz bubenik nebyl zvyklej a navic na tech elektronickejch bicich vypadavala druha slapka. Proste obcas sejmula a obcas ne.
Cele se to nahravalo najednou, cili zadne stopy a dohravani a prave kvuli nejakym zpetnym ozvenam se to nahravalo velice potichu.
Ja tomu nahravani moc nerozumim..nejsem schopnej to vyladit ani na to nemam vybaveni..stejne tak jsou na tom i ostatni z kapely. Ja predpokladam ,ze nahrani klipu znamena i nahrani hudby. Ze to neni o tom,ze dodame svoji nejakou studiovou nahravku. Ale je pravda, ze to nevim. A neni to vubec blbej dotaz.
je videt, ze tomu rozumite vic..me to ani nenapadlo big_smile
Od doby nahravek na bandzone jsme pribrali druheho kytaristu.
Tady jsou jakoze nejnovejsi nahravky, ale proste jen na mobil... lepe to fakt nezvladnem nahrat..takze kvalita zas naprd... big_smile
nicmene uz by tam mely bejt lepsi bici a i vybrnkavacka by mela bejt lepsi smile
jeste jendou diky za reakce... jsem moc rad za realnou zpetnou vazbu a fakt si neberte servitky. klidne to rozebrete vic do detailu..ikdyz ono z tech nahravek to asi moc nejde. treba basa , solova kytara, ty bici...nevim co z toho slysite nebo ne.. ja tim ,ze to znam tak slysim vsechno,ale co slysi clovek co to nezna nemam predstavu.

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=DOCaBlwUP3I

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=fyzvcrGPNgo

Kolik vás vyšly ty nahrávky co jsou na Bandzone a ze kterého je to studia a jak dlouho jste to nahrávali??? Ty nahrávky na YT jsou na tom zvukově líp než ty z toho studia a celkově je to živější a lepší i hudebně (kytarista nemá footswitch, když přepíná mezi kanály ručně?).
My jsme nahrávali taky celé najednou, v tom bych zas takový problém neviděl, ale ten zvukař vám to nějak zprasil. Nás vyšla nahrávka na něco málo přes 4000,-

tady bývalá
https://vimeo.com/51930211

tady současná
https://www.youtube.com/watch?v=f3eF0sfw_5k

Editoval Syphoon (06.08.2017 17:32:13)

 offline 

 

#17 06.08.2017 18:06:56

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: hlasovani pro kapelu na FB


Syphoon:

dobrý dotaz s tím studiem, protože to je fakt šílenství ta produkce  a31 

URBURA pecka  ano  mám rád ty CRUST věci ala DISRUPT heh1 

ty se pohybuješ kolem té Brněnské komunity F. Fuchs (RIP  sad  )  a spol ?

 offline 

 

#18 06.08.2017 18:31:14

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Re: hlasovani pro kapelu na FB


Strejda-GC:

Ne, v Brně jen sem tam hráváme, já su z Valach, jsme poskládaní z DEPRESY MOUSE, HOMOCONSUMENS

 offline 

 

#19 06.08.2017 21:38:20

Re: hlasovani pro kapelu na FB


Syphoon napsal(a):

Kolik vás vyšly ty nahrávky co jsou na Bandzone a ze kterého je to studia a jak dlouho jste to nahrávali??? Ty nahrávky na YT jsou na tom zvukově líp než ty z toho studia a celkově je to živější a lepší i hudebně (kytarista nemá footswitch, když přepíná mezi kanály ručně?).

no ty nahravky prave nahraval borec co tu ve vedlejsi dedine ma jakoze studio. Tak nejak to bylo domluvene ze ruka ruku myje. Moc jsem do toho nezasahoval. Nicmene da se rict, ze byly zadarmo..proste sluzbicka za sluzbicku a dopadlo to jak to dopadlo.
Me take prijdou nahravky z mobilu skoro az lepsi nez ty z toho studia.
Nahravalo se to fakt chvilku...jen jednu pisnicku jsme zahrali trikrat, protoze to vzdy nekdo solidne zprcal.
Cele se to nahravalo rovnou bez stop. takze realne jsme hrali nevim..odhadem 20-30 minut? vic asi ne..

A proto jsem to chtel resit trochu vic profi cestou. Samozrejme si umim najit nejake nahravaci centrum, kde to ale bez znamosti vychazi zhruba 5 litru za skladbu a ani se moc neresi jak dlouho tam clovek je. treba dokud nezdechne big_smile Ale jak to tak pozoruju stejne to nevyjde..coz se dalo i cekat...ale nevadi.
Jsem fakt rad za vase nazory.
ikdyz oba jste v hudbe ktera je pro me uz moc pekelna big_smile  heh1 

Kytarista ma Footswitch ,ale je sulin big_smile a zapomel ho doma aji s napajeci snurou na kombo big_smile


suzuki Rm-Z 450

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů