Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Drapák Rodeo 2017

#141 23.04.2017 21:40:21

Re: Drapák Rodeo 2017


Taky jsem si po prvý zajel Drápak a bylo to 45místo v A

 offline 

 

#142 23.04.2017 22:17:39

Thomaster
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1277
Založená vlákna
Místo: Východ
Motorka: oranžová 200
Věk: prej puberťák
0 1

Re: Drapák Rodeo 2017


roxteedy napsal(a):

tank napsal(a):

Thomaster napsal(a):

B skupina 10. Místo  gp 

Z "klučiny na détéčku " jsi udělal obrovskej krok dopředu -gratulace.

Joooo Thomaster jel taky super na to že letos najel jen 10 mth a ještě jezdí na ty dojety mrdce po mě s podvozkem kterej na tom dělal MikiberG kterej tomu nerozumí  lol   Vlk dojel někde za mnou kousek,  enduroracer měl smůlu, sloofa myslím někde kolem 50, Renda 40, a dal nevím

No .. ted uz bych konečně mohl začít jezdit a příští rok to bude Áčko  okok  lol 

 offline 

 

#143 23.04.2017 22:24:09

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: Drapák Rodeo 2017


roxteedy:
Sakryš sory (Mistr Vitek)-Viteka ml, (Ondřej Velísek) VLK, Rene toho zná každý né  lol  jinak ostatní tu nejsou zaregistrovaní ,teda nevím o tom.

Jinak pánové gratulace a hlavně že jste dojeli v pořádku  gp 

Editoval Pitr (23.04.2017 22:25:15)


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#144 23.04.2017 22:25:49

lečo
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 215
Založená vlákna
Místo: Zlín
Motorka: yamaha xt 125 r, WR 250 F
Věk: 22
0 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Zjisteni v nedeli rano, ze jsem prechozi den urval skoro cele uchyceni voditka z kyvky. Po provizorni oprave jsem tomu moc sanci nedaval, vlastne skoro zadnou 😃, ale podarilo se dojet


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3806_fb_img_1492953704485.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3806_fb_img_1492953696893.jpg

 offline 

 

#145 23.04.2017 22:36:17

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Drapák Rodeo 2017


Thomaster napsal(a):

roxteedy napsal(a):

tank napsal(a):


Z "klučiny na détéčku " jsi udělal obrovskej krok dopředu -gratulace.

Joooo Thomaster jel taky super na to že letos najel jen 10 mth a ještě jezdí na ty dojety mrdce po mě s podvozkem kterej na tom dělal MikiberG kterej tomu nerozumí  lol   Vlk dojel někde za mnou kousek,  enduroracer měl smůlu, sloofa myslím někde kolem 50, Renda 40, a dal nevím

No .. ted uz bych konečně mohl začít jezdit a příští rok to bude Áčko  okok  lol 

WOE lol  ale jo, jseš mladej, chceš a něco pro to děláš -proč ne


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#146 23.04.2017 23:40:39

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Prolog jsem jel jak ponocnej kvůli kamenným rukám, vyjel jsem si 232 místo.. Sobota dobrá líbilo se mi to. Jednou jsem se zakopal v bažině a asi 3x spadl. Bylo z toho 46 místo. Dnes jsem hned po startu skoro urazil víko u spojky takže konečná. Těšil jsem se že si polepším oproti sobotě  ale hold smolík pacholík. Snad příště. Až se dostanu k sestříhání videa ze sobota tak ho sem mrsknu.


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#147 24.04.2017 08:18:42

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapák Rodeo 2017


tady je video z CP 3 hodně lidí tvrdilo že to bylo to nejtěžší na trati mě se to jelo hezky ve 2:40 se tam snažím zadřít svoji 300  usch 
https://www.youtube.com/watch?v=TDT2Tg5VdBM


edit: 3:40 se snaží zadřít berga po mém vzoru i Miki big_smile

Editoval roxteedy (24.04.2017 08:52:59)

 offline 

 

#148 24.04.2017 09:34:48

Re: Drapák Rodeo 2017


Jsem se taky svezl v sobotu bylo to super... Zjištění je takové že jsem pěkná sračka  big_smile 

 offline 

 

#149 24.04.2017 09:44:17

Re: Drapák Rodeo 2017


Prolog jem zajel na 327. místě - 50tý od konce gp  lol a dá se říct, že je opravdu na chvostu
V sobotu jsem se před startem zajel kouknout na cp3, zakecal se s kamarádem a když jsem se vrátil na start, už tam byly poslední 2 jezdci, takže jsem si stačil jen sundat bundu a startoval jako předposlední lol ,
Jak jsem byl nasranej, zahodil jsem to hned na 1. gumách, za chvíli na kládě, kde Woxmen v neděli udělal víko a za chvíli v jedněch kořenech ... než jsem vyjel první korýtko, byl jsem tak nasračky, že jsem si řekl, že dojedu 1. cp a otočím to do depa a seru na to.
Pak jsem se ale kousnul a zkusil to dál. Za chvíli jsem si připadal jako závodník a "letěl kudlu"  lol  lol a přitom jsem si pěkně zapředjížděl, chytal jsem ale štaufy pomalejších, nejvíc v lomu a potom v korytech, ale až na jednoho blbečka s číslem 181 kdo mohl, tak pustil, žádný naschvály a kdo neuhnul, tak byl většinou jen vysílenej, že už nemohl .... moc pěkný den ano  ano . Trochu jsem si to zkomplikoval, že jsem vezl svůj tradiční baťoh s rozetou, řetězem, 2l benzínu, kdyby něco, 3 l vody, aby nechyběla, .... a dalších asi 5 kg harampádí ... to vše s myšlenkou, že bych to mohl potřebovat jako někde na tripu v RO  lol  lol To mě zbytečně vyšťavovalo, ještě když mi prasknul spodní pás baťohu.
Oproti prologu jsem se posunul o 44 míst dopředu. Cíl jsem měl o 50, takže jsem nesplnil. Celkově 39. místo ve svý kategorii B veterán

Na neděli jsem se odlehčil, jelo se mi o dost líp i když v sobotu večer byl parádní mejdááááán ano  lol  ano  lol a čekal jsem dno.
Nejhorší byly hluboký drážky, jedna měla snad metr a jel jsem nakonec na Hoždyho supermana, protože to už nešlo ani se zvadlejma nohama .... V jedný koleji jsem zůstal a byla to fuška. Potom začlo asi 15 min - odhaduju - chumelit, padali ostrý krupky, z toho červenýho bláta byla hned mazanina ... nešla přejet ani šikmí louka ...a přišla krize ...
Zajel jsem špatně 3x do A cp, v jednom jsem se otočil a 2 jsem vyjel. Naposled to byl poslední CP 14, kde jsem se snažil jet napřímo, ale nešlo to, tak jsem to omrdal okolo stromu, kde už byla pěkná kolej od Ačkařů. Taky mi tam prasknul pás na ledvině, ale byli tam nějaký olomoučáci, co mi to řekli, protože jsem si nevšim, že mi upadla a pomohli mi ji opravit ano  ano  ano , abych ji mohl aspoň pověsit na krk a dojet už jen kousek do cíle.
časem jsem si oproti sobotě pohoršil, ale celkově jsem se posunul o 5 míst ve svý kategorii na 34. místo.
Ve čtvrtek na laně po dálnici na Hradec to vypadalo dost tragicky, ale díky super lidem okolo z toho byl luxusní víkend. Do závodu jsem dal všechno, nemám snad nic kromě svý blbosti, na co bych se vymlouval. Mám čistý svědomí, že jsem nic neomrdal a poctivě vše projel.
Za mě závody parádně připravený, počasí bylo snad vymodlený, protože jak to vypadalo v týdnu, tak tohle byl malý zázrak a mazec přišel hned, jak jsme odjížděli z ubytování.
Za rok bych chtěl jet zase ano , protože to letos bylo peckový, až na absenci traťáků v neděli,

 offline 

 

#150 24.04.2017 10:09:16

Re: Drapák Rodeo 2017


roxteedy:
Těším se na tvůj report hlavně z neděle, protože si zajel jen o necelý 2 minuty horší čas, jak v sobotu Štěpán Houba, co jel 16. v Elite a je to palič fakt dobrej a jen v prologu byl o 3 min rychlejší jak ty.
Radima Krchovskýho jsi dal dokonce o 10 minut a kdo ho zná, jen nevěřícně kroutí hlavou, protože on se nikde nazaprcal a jeho časy sobota neděle jsou vcelku vyrovnaný.
Roberta Meyera jsi dal dokonce o 20 minut a to je taky dobrej jezdec, který má za sebou x let závodění a desítky beden. Ráno jsem s ním mluvil a taky nevěřícně kroutil hlavou.
Malýho Plechýna jsi dal v neděli o 8 minut a přitom víme jak jezdí. Prolog o cca 2.5 min rychlejší.

Prostě ze soboty na neděli jsi ty - zlepšení o + 27 minut a Miki - zlepšení o + 32 minut udělali progres ano  ano  ano 
Ale byl tam třeba Ján Chobot, co se zlepšil o +37 minut, takže asi nic neobvyklýho. Jen že v prologu byl o 3 vtařiny rychlejší než ty .... a kupodivu i v sobotu byl jen 2 místa před tebou s časem 2:17 ... a ejhle neděle 1:40  vyk! 

 offline 

 

#151 24.04.2017 10:32:20

Re: Drapák Rodeo 2017


gsxrm napsal(a):

Jsem se taky svezl v sobotu bylo to super... Zjištění je takové že jsem pěkná sračka  big_smile 

Čas se měří ve vteřinách, rychlost v km/hod .... ale jak změříš odvahu? To jen k tomu, že jsi pěkná sračka wink . Za mě  ano 

 offline 

 

#152 24.04.2017 10:35:33

Pavel_FR250R
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 59
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Freeride 250R
Věk: 32
0 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Janek:

Ahoj,

jen bez jakéhokoliv náznaku prudění, jak se ti mohlo podařit 3 x vjet do A? Bylo to dost viditelný a všude stáli maršálové a posílali každýho kam patřil............

Pavel

 offline 

 

#153 24.04.2017 11:04:18

Re: Drapák Rodeo 2017


Pavel_FR250R napsal(a):

Janek:

Ahoj,

jen bez jakéhokoliv náznaku prudění, jak se ti mohlo podařit 3 x vjet do A? Bylo to dost viditelný a všude stáli maršálové a posílali každýho kam patřil............

Pavel

V neděli nebyli skoro nikde. 1. si už nevybavím, ale zas koryto, kde B vyjíždělo vpravo, tam jsem se vracel, protože se to hodně zvedalo, 2 místo bylo koryto, kde B točilo vpravo do takových rozmrdaných kořenů a Ačko do něj sjíždělo přes takovou železnou lávku. Tam jsem si odbočky nevšiml, ale kus vyjet a nahoře vytlačit se to dalo. Na cp jsem jim řekl, že by to mohli jednoduše zamlíkovat a oni, že jsou od toho, aby označovali lístky a že traťáky neviděli od rána .... Poslední byl 14 cp, kde jsem si nevšiml odbočky vpravo. Tam jsem přijel už vyšťavenej a říkám "ty vole, to tu včera nebylo" A jeden traťák, taks to včera omrdal, ale nevšiml si, že jsem B lol  lol 
Když mi Roman říkal, že v sobotu projel 8. a 9. cp 2x, protože se ztratil, tak jsem si říkal, že to není možný, ale v neděli jsem jel a ztratil jsem se tam taky, protože to byla cesta a mlíko bylo až na odbočce ostře v levo do lesa a šlo to jednoduše přehlídnout. Ale vše moje blbost, že jsem si nezapamatoval.

 offline 

 

#154 24.04.2017 11:09:28

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Tímto nechci nikoho obviňovat z ojebávání atd.
Já jsem třeba rád i za to že jsem si vyjel skupinu B ikdyž jsem si věřil na A ale konkurence je velká a moje ruce to nedaly... Tenhle závod byl pro mě hrozně stresující. Od čtvrtka od rána jsem byl v křeči kvuli práci, logistika, zabalit, techniku doladit, dohady s přítelkyní, žádný trénink párkrát jsem byl v lese a jednou na mx trati, zimní příprava nic moc nebyl čas chodit 4x týdně, nemoci, Vánoce, rodina takže další stres z toho jestli to vůbec odjedu a promrdám 2800,- za startovný + další investice. Na penzion jsem za klukama dorazil až v půl 1 ráno v pátek atd atd atd. Všichni víme jak moc jsou závody ať finančně, logisticky, časově náročný tak proč  má někdo potřebu za každou cenu ojebat? Proč si to nejet prostě užít v duchu fair-play? Nedokážu si představit že bych ještě vymýšlel strategii jak omrdat trať. Za prvé na to nemám bednu a za druhý to nemám zapotřebí. Dám sem celé video ze soboty tak se můžete podívat jak jsem jel a jestli jsem někde omrdal a jestli jo tak jsem debil a nevšiml jsem si že jedu jinam to říkám předem.
V neděli smůla asi jsem se fakt moc těšil. Počasí vyšlo, chuť jet na trať taky...


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#155 24.04.2017 11:20:36

Re: Drapák Rodeo 2017


Janek:
Byl to první závod v životě jel jsem asi 10 od konce měl jsem kameru tak jsem na to koukal a do 9 cp než se to vyplatí jsem předjel přes 50 jezdců  jak píšeš nechtěli se nechat  big_smile a v lomu jsem strávil v koloně skoro půl hodiny.. Jel jsem b a dojel 83...polaci hodní  big_smile 

 offline 

 

#156 24.04.2017 11:58:18

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#157 24.04.2017 12:42:33

Marek Prokš
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Místo: Vítkov
Motorka: Sherco 300 SE, Sherco 300 SEF
Věk: 36
Tel: jo mám
0 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Tak já jel poprvé a bylo z toho 49 místo ve skupině B, ještě po druhém dni jsem byl 30-ty ,ale večer byla párty a já jsem stará alpa a33 ... Jediné co jsem si všiml tak ve druhém dni ubylo maršálu a dost lidí podvádělo a objíždělo těžké místa kde jsme se jebali v bahně klidně i 10 minut. Evidentně to nebyli lidi co jeli na bednu, vubec nepochopím co z toho ten člověk může mít, když si to nejzajímavější objede  ee4 . Bohužel celkový dojem z drapáku posral fakt že se nám v partě ztratili dvě motorku, tohle bych nepřal nikomu....


Dole to musíš rozkuřit!

 offline 

 

#158 24.04.2017 12:59:02

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Marek Prokš: Tohle vám fakt nezávidím a držím palce aby se našla ikdyž to je asi nereálný  sad Jak jste to měli zabezpečený? Kde jste parkovaly? Asi u silnice že? 😞


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#159 24.04.2017 13:04:04

Re: Drapák Rodeo 2017


Marek Prokš napsal(a):

Tak já jel poprvé a bylo z toho 49 místo ve skupině B, ještě po druhém dni jsem byl 30-ty ,ale večer byla párty a já jsem stará alpa a33 ... Jediné co jsem si všiml tak ve druhém dni ubylo maršálu a dost lidí podvádělo a objíždělo těžké místa kde jsme se jebali v bahně klidně i 10 minut. Evidentně to nebyli lidi co jeli na bednu, vubec nepochopím co z toho ten člověk může mít, když si to nejzajímavější objede  ee4 . Bohužel celkový dojem z drapáku posral fakt že se nám v partě ztratili dvě motorku, tohle bych nepřal nikomu....

V neděli se objevily drážky podél těch těžkých koryt a lidi to tam brali ve velkým a byli to jezdci na mé úrovni, který jsem pracně předjížděl, jedeš cik cak prřes ty bahnitý brody a oni tradá vrškem po levý straně pěkně pod větvema po už řádně projetý drážce. Jedeš korytem a z protisměru ti někde z louky na místě výjezdu z koryta přijíždí skupinka 4 jezdců s číslem na masce a tradá. Ty baráčky, kde se lidi šprcávali na kamenech, to taky objížděli pěkně po pravý straně ... ale, když to maj za potřebí, ať si jedou. Já nikoho NEOBVIŇUJU, jen jsou některý věci opravdu divný a2 

Ale to není nic proti tomu, že jedete domů bez 2 motorek a19  a31 

 offline 

 

#160 24.04.2017 13:18:08

Marek Prokš
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Místo: Vítkov
Motorka: Sherco 300 SE, Sherco 300 SEF
Věk: 36
Tel: jo mám
0 0

Re: Drapák Rodeo 2017


WoxmenRX: Byli jsme ve velké chatě asi 30 metru od cesty, motorky byli v dodávce řetězy spoutany k sobě, dodávka stala max. 10 metry od chaty a na tu stranu byli celou noc otevřené okna, kde jsme spali. Kousek od nás byla partia ,která tu noc pařila asi do 3 rána a stejně nikdo nic neslyšel  a31 


Dole to musíš rozkuřit!

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů