Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Smetiště

#21 10.04.2017 21:07:56

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Smetiště


Může mi prosím  někdo vysvětlit proč byl můj koment o tom že je dobře že za zraněného Janka pojede nějaký Polák který nemá problém s ničím ohledně drapaku a ne nějaké české tele které by si tady pak stěžovalo na organizátory,  Poláky,  počasí atd.  přesunut na smetiště?  Díky nějak jsem to nepochopil.

 offline 

 

#22 11.04.2017 08:28:00

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Smetiště


Joraell:

Pokud ho nekoupíš odjetej po "servisu"  jako nekolikatej majitel to se pak sere i tenhle wink 

 offline 

 

#23 11.04.2017 08:34:56

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: Smetiště


roxteedy:

Nj ale GPR 3 se sere od nova, několikrát jsem na něm měnil gumičky jak neorigo tak original, ale hrůza (vlastní zkušenost).  A třeba i novej Ohlins 2.0 (ten nízkoprofilovej) začne po pár hodinách týct taky.

Tento původní scott/ohlins jsem měl od nova a problém s ním nebyl nikdy.

Editoval Joraell (11.04.2017 08:36:02)


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#24 11.04.2017 09:04:09

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Smetiště


Janek napsal(a):

Joraell napsal(a):

Hergot Janku ty takovej vyznavač " naturálního ježdění" jsi používal tlumič řízení jo ?  a24 

Mimochodem toto je jedinej opravdu fungující tlumič co se nemusí pořád dokola opravovat.

Mel jsem ho snad 5 jizd a sel dolu. Nejvic mi vadilo zvednuti riditek o cca 30 mm. Jsem malej.


Roxano, tlumic mel v ruce mikiberg a rekl, ze je v poradku. Neni to zadna odjeta ludra po servisu.
Byl jety na silnicni motorce a vse muze potvrdit zdejsi clen ladinek, od kteryho jsem ho kupoval. Doma mam jeste puvodni montazni sadu na tu silnicni moto.
Ale chapu, ze chces zase skodit z tve podstaty.

Ty máš dobrou schyzu Janku skoč si s tím už fakt k dr.  ať ti napíše prášky já jen napsal co jsem viděl přímo o tom tvém tlumiči nepadlo ani slovo

 offline 

 

#25 11.04.2017 09:13:03

Re: Smetiště


roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

Joraell napsal(a):

Hergot Janku ty takovej vyznavač " naturálního ježdění" jsi používal tlumič řízení jo ?  a24 

Mimochodem toto je jedinej opravdu fungující tlumič co se nemusí pořád dokola opravovat.

Mel jsem ho snad 5 jizd a sel dolu. Nejvic mi vadilo zvednuti riditek o cca 30 mm. Jsem malej.


Roxano, tlumic mel v ruce mikiberg a rekl, ze je v poradku. Neni to zadna odjeta ludra po servisu.
Byl jety na silnicni motorce a vse muze potvrdit zdejsi clen ladinek, od kteryho jsem ho kupoval. Doma mam jeste puvodni montazni sadu na tu silnicni moto.
Ale chapu, ze chces zase skodit z tve podstaty.

Ty máš dobrou schyzu Janku skoč si s tím už fakt k dr.  ať ti napíše prášky já jen napsal co jsem viděl přímo o tom tvém tlumiči nepadlo ani slovo

Tak hlavně ty tenhle tlumič nemáš, máš čínskou, hodně nepovedenou kopii, tak si najdi téma, kde se ta čísnká kopie řeší a nemel tady píčoviny...

Editoval enduroracer (11.04.2017 09:18:58)

 offline 

 

#26 11.04.2017 09:34:19

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Smetiště


enduroracer napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):


Mel jsem ho snad 5 jizd a sel dolu. Nejvic mi vadilo zvednuti riditek o cca 30 mm. Jsem malej.


Roxano, tlumic mel v ruce mikiberg a rekl, ze je v poradku. Neni to zadna odjeta ludra po servisu.
Byl jety na silnicni motorce a vse muze potvrdit zdejsi clen ladinek, od kteryho jsem ho kupoval. Doma mam jeste puvodni montazni sadu na tu silnicni moto.
Ale chapu, ze chces zase skodit z tve podstaty.

Ty máš dobrou schyzu Janku skoč si s tím už fakt k dr.  ať ti napíše prášky já jen napsal co jsem viděl přímo o tom tvém tlumiči nepadlo ani slovo

Tak hlavně ty tenhle tlumič nemáš, máš čínskou, hodně nepovedenou kopii, tak si najdi téma, kde se ta čísnká kopie řeší a nemel tady píčoviny...

Mluvím o tomhle typu tlumiče tu činu co jsem měl jsem prodal na polským patentu za 2x tolik než jsem to koupil nejakymu trotlovi ze západních Čech  wink  ps: kde máte Fanyho?  Janek se mu nedovolal?

 offline 

 

#27 11.04.2017 09:40:54

Re: Smetiště


roxteedy:

Ja vim, ze bys ten tlumic chtel pro sebe, ale to si ho necham radsi dal jako tezitko na stole lol 

By me zajimalo, co a kde jsi videl. Napada me jediny misto. Jsi zmanipulovany papousek, jako jsem byl driv ja ....

 offline 

 

#28 11.04.2017 09:49:38

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Smetiště


Janek napsal(a):

roxteedy:

Ja vim, ze bys ten tlumic chtel pro sebe, ale to si ho necham radsi dal jako tezitko na stole lol 

By me zajimalo, co a kde jsi videl. Napada me jediny misto. Jsi zmanipulovany papousek, jako jsem byl driv ja ....

Na ty druhy motorce o který jsi kdysi tvrdil že je moje to bylo furt dokola  wink já ten tlumič sundal vadila mi výška řídítek a navic ještě  nejezdím takový bomby jako se jezdí na Pehu nebo v Ralsku  wink 

 offline 

 

#29 11.04.2017 10:47:21

Re: Smetiště


roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

roxteedy:

Ja vim, ze bys ten tlumic chtel pro sebe, ale to si ho necham radsi dal jako tezitko na stole lol 

By me zajimalo, co a kde jsi videl. Napada me jediny misto. Jsi zmanipulovany papousek, jako jsem byl driv ja ....

Na ty druhy motorce o který jsi kdysi tvrdil že je moje to bylo furt dokola  wink já ten tlumič sundal vadila mi výška řídítek a navic ještě  nejezdím takový bomby jako se jezdí na Pehu nebo v Ralsku  wink 

Ale vzdyt je tvoje, tak co povidas? Pokud vim, misto sixday spanelky mas ve finale tu ludru, cos tu nabizel....

 offline 

 

#30 11.04.2017 10:50:35

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: Smetiště


Jazdíme z Aliexpress-u stali 99€ išli na 81€ len raz ročne vymeníš olej a ideš ďalej, do 10€ viem na laseri vypáliť a frézovať hocaké príruby napr.:
http://m.motoride.sk/c/7282/ako-namonto … enere.html

Editoval bobkuuu (11.04.2017 10:52:32)


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#31 11.04.2017 10:51:38

Re: Smetiště


bobkuuu napsal(a):

Jazdíme z Aliexpress-u stali 99€ išli na 81€ len raz ročne vymeníš olej a ideš ďalej, do 10€ viem na laseri vypáliť hocaké príruby napr.:
http://m.motoride.sk/c/7282/ako-namonto … enere.html

A funguje?

 offline 

 

#32 11.04.2017 11:04:58

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: Smetiště


Jasan presna kopia Scotta, je tam vlakno tam si precitaj


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#33 11.04.2017 11:58:07

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Smetiště


enduroracer napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

roxteedy:

Ja vim, ze bys ten tlumic chtel pro sebe, ale to si ho necham radsi dal jako tezitko na stole lol 

By me zajimalo, co a kde jsi videl. Napada me jediny misto. Jsi zmanipulovany papousek, jako jsem byl driv ja ....

Na ty druhy motorce o který jsi kdysi tvrdil že je moje to bylo furt dokola  wink já ten tlumič sundal vadila mi výška řídítek a navic ještě  nejezdím takový bomby jako se jezdí na Pehu nebo v Ralsku  wink 

Ale vzdyt je tvoje, tak co povidas? Pokud vim, misto sixday spanelky mas ve finale tu ludru, cos tu nabizel....

No jasně protože to byla ludra tak jsem si ji koupil pro sebe  lol Já nemám motorku na to abych se u ní tahal za lofase stačí mi že je po technické stránce OK na krásu a práci s lofasem mám ženskou.

Edit moderátor,

Editoval roxteedy (11.04.2017 11:59:55)

 offline 

 

#34 11.04.2017 13:32:18

Re: Smetiště


bobkuuu napsal(a):

Jasan presna kopia Scotta, je tam vlakno tam si precitaj

Měl jsi je oba rozebrane a vedele sebe na stole? Videl jsi jak a co a kde co obracene okopirovali?

 offline 

 

#35 11.04.2017 14:15:29

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: Smetiště


Nie mne stačilo že to 40. chalanom 2 roky funguje tak som ho kúpil aj ja, o 2roky sa vymení mašina za rely a tam už bude Scottlendyard  okok 


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#36 11.04.2017 14:19:17

Re: Smetiště


bobkuuu napsal(a):

Nie mne stačilo že to 40. chalanom 2 roky funguje tak som ho kúpil aj ja, o 2roky sa vymení mašina za rely a tam už bude Scottlendyard  okok 

To je skoda ze ne, pak bys pochopil ze nefunguje. Snad ale dobre placebo a dobra zprava ze se ještě někdo nezmrzacil  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů