Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Cvičení, fyzička, strava atd.

#21 17.03.2017 07:57:11

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


jopr napsal(a):

Hoždy:

To shrnutí je přesný  ano , nikdy jsem, ale nepochopil, proč žerete ty výživový pilulky atd. Místo toho si raději vezmu ovoce a zeleninu. Po cvičení místo aminokyselin, lžíce medu atd. Vždycky se musím smát,  když si někdo myslí,  že z prášků atd. sraček zhubne, nebo bude vypadat, jak model, aniž by hnul brvou.

Názor jak od mojí babičky  lol Nevíš o tom vůbec nic  smile 

 offline 

 

#22 17.03.2017 08:02:56

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


Jopr:

To shrnutí je přesný  ano , nikdy jsem, ale nepochopil, proč žerete ty výživový pilulky atd. Místo toho si raději vezmu ovoce a zeleninu. Po cvičení místo aminokyselin, lžíce medu atd...............................................................................................................................................................


To proto že když začneš to tělo zatěžovat nadměrně tak ti množství vitamínů a látek z přirozené stravy nestačí a jejich taková škála, kterou potřebuješ, že se to nedá všechno požrat z přirozené stravy (kontraproduktivní - byl by jsi tlustej jako prase jenom z toho  usch ), navíc potřebuješ je do organizmu dostat okamžitě a než strávíš např. hovězí maso po tréninku, tak ti zhruba 1,5 hod tělo "žere" vlastní svaly. Proto naliješ do sebe protein a tělo si okamžitě bere výživu z něho a né z tebe.

Editoval Hoždy (17.03.2017 08:03:50)

 

#23 17.03.2017 08:11:05

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


Jednoduchá rovnica, príjem energie (>=<) výdaj energie znamienko si už musíš dosadiť sám
Aké vlny?  žiadne sacharidy paleo strava
Pivo? to je vit.B energia a keď ich dáš viac potom žereš a priberáš a si ako prietokový ohrievač  beer   a22 


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#24 17.03.2017 08:27:01

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


SethX:

Jasně ty babičko.
Hoždy : do 25-ti jsem makal skoro denně v posilovně, kolo, box, fotbal atd sporty a nikdy jsem nic nežral a byl jsem na tom líp, než většina těch, co se ládovali všemožnýma sračkama.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#25 17.03.2017 08:36:15

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


jopr: 1.) nejsou to sračky - mluvím o doplňcích které jsou vyráběny z přirozené stravy. A taky bohužel strašně moc lidí to neumí používat správně.
        2.) kdyby jsi je bral tak jak máš věř tomu že by jsi na tom byl ještě mnohem lépe - máš nějakou fotku jak jsi tenkrát vypadal?

Editoval Hoždy (17.03.2017 08:37:35)

 

#26 17.03.2017 08:57:06

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


Hoždy:

Sračky myslím obrazně. Hele vím, jak to myslíte, ale mi nejsme vrcholový sportovci, ikdyž hodně kluků co jsem poznal jsou, nebo byliale měl jsem na to prostě jiný pohled a já si chci život užívat a né počítat na gramy co můžu a nemusím, radši si dám ovar ( to tlustý ) atd.
Fotky nemám, zní to blbě, ale nemám ani svýho syna atd, když byl malý. Buď kyksly pc co jsem to tam měl uložený atd. sere mě to, přišel jsem takhle o tisíce fotek, ale když prijedeš na Kladno, kluci ti řeknou, sami se divý, že  jsem poloviční


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#27 17.03.2017 08:57:54

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


sirr napsal(a):

Ty umělé sračky jsou vyrobéné mnohdy z přirodních věcí, aby natom pár lidí zbohatlo , správné využití možná až pro profy  (ta omáčka v prospektech je jen reklama, aby se bez toho sportovci neobešli..)
Aby člověk snížil váhu platí pravidlo nižšího příjem potravy - většího výdej energie , pro zlepšení fyzizkého fondu opakování a zvyšování zátěže,  a není nad rady, kterýma si řídily právě naši předkové  ano 
Med,detox,bílek atd..  bohatě postačí ano 

 ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#28 17.03.2017 09:07:37

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


jopr napsal(a):

sirr napsal(a):

Ty umělé sračky jsou vyrobéné mnohdy z přirodních věcí, aby natom pár lidí zbohatlo , správné využití možná až pro profy  (ta omáčka v prospektech je jen reklama, aby se bez toho sportovci neobešli..)
Aby člověk snížil váhu platí pravidlo nižšího příjem potravy - většího výdej energie , pro zlepšení fyzizkého fondu opakování a zvyšování zátěže,  a není nad rady, kterýma si řídily právě naši předkové  ano 
Med,detox,bílek atd..  bohatě postačí ano 

 ano 

Ano ale popisuješ tady jak mít velkej fyzickej fond a být zároveň suchej jak švestka. Mě osobně se šlachovitý tip člověka nelíbí  nee1 i když zrovna na enduro ideální.

 

#29 17.03.2017 09:18:34

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


Na me funguje spousta bilkovin. Snazim se si drzet cca 1.5-2g bilkovin na 1kg hmotnosti a zatim je to dobre. Telo se tim necha presvedcit ze ma spoustu zivin a nenabira do zasob. Samozdrejmosti je spousta vitaminu.
K tomu cvicim 3x tydne cele telo a chodim behat a pak to jezdi uplne samo.
Myslim si ze sacharidove vlny a podobne diety jsou pro normalni lidi k nicemu, jen to rozhodi fungovani celeho organismu a po vysazeni diety muze byt efekt opacny.

 offline 

 

#30 17.03.2017 09:28:01

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


peTTR:

Dostat dolu pandero je strasne jednoduchy. Zustat trvale bez pandera je orisek. Jak pise sojkin, je to o zmene stravovacich navyku.
1. Podivej se na svy predky, kterym se podobas. Jestli mate sklon k nadvaze, jste korpulentni .... budes to mit tezky. Jestli jste slachouni, mas dobry gen zaklad.
2. Podivej se na zdravotni stav. Jestli mate geneticky dany sklony k trablum s klouby, ... vyvaruj se zbytecny zateze a setri se a res to jen stravou.
3. Cviceni povazuj tu cinnost, kdy aspon na 10 minut zvednes svou tepovou frekvenci na 100-110 tepu. Muze to byt rychla chuze, schody, lehce se probehnout nejlip na spickach, kettleball nebo sandbag - to je skoro genialni cviceni... A delej to rano! Tim se nastartujes a telo cely den jede upe v jinym rezimu, nez kdyz se nastartujes kafickem a cigarkem. Fakt to staci - obyc 10 minut. Plavani je super, ze setri aparat, ale vetsinou narocny na logistiku a stoji lovaky. Jdi tou nejjednodussi cestou.
Kazdy cviceni ti opotrebovava a nekdy doslova huntuje telo. Spis se ho vyvaruj. Nejaky crossfity, kruhovy treninky, fitka, ... nech pro sportovce popr. natcisky, co koukaj radi do zrcadla - to uz je zivotni styl, "nabozenstvi", svym zpusobem te to nuti kupovat doplnky na regeneraci, ... Pohlti te to, ale mesic o vanocich vynechas a co jsi mesice drel je fuc.
4. Strava je fenomen. Co dal odkaz Sojkin, z toho bych se odsrelil  wink . Ne ze by to nefungovalo, ale z toho, jak bych shanel suroviny a z te doby pripravy. Zas bych sel cestou jednoduchosti, zaradit treba 30-40% ovoce a zeleniny. Max lehce dusit, ... doma se nam osvedcil parni hrnec, kde das vse najednou a az to zapipa mas vse vc. masa v top chuti hotovy.
Dulezity je jist rano az tak po 8.00 a vecer do 19.00 . Je to z duvodu fungovani organu v tele, kdy hlavne funguji ledviny a cisti krev. Kdyz se nazeres, temer vsechnu energii sebere zaludek a organy, ktere maji cistit nebo neco produkovat nemaj z ceho brat.
5. Detox je kapitola sama o sobe a jestli chces nejakou zmenu, mel bys tim zacit. Nejcistsi, nejrychlejsi ... pust. Jestli detox potrebujes zjistis nadno. A) jsi casto nemocny B) dej si lehkou veceri a uz potom nic nejez a nepij a zkus vydrzet dalsi den. Jestli te bude brzy bolet hlava jako strep, nevolnost .... jsi zasrany resp. tvoje krev je plna chemie, ktera se uvolnuje ... Pokud to zvladnes bez obtizi, jsi na tom dobre. Taky je dobry klistyr a vycistit streva.
Kazdopadne jestli je tva postava a redukce tuku zalozena na 5-6 denim intenzivnim cviceni tydne, je to hodne spatne. To jen zeres, kupujes toaletak, seres a utracis penize za sport
7x10 min lehce nad 100 tepu tydne  + pochopit, jak funguje telo ..... a kdyz k tomu das motorku + treba to plavani a jeste lip kettleball, budes se i citit zdrave.
Muj hrob je lenost, turnusova prace a zblepty z kafomatu  wink 

 offline 

 

#31 17.03.2017 09:39:35

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


přihodím parafrázi z rozhovoru s Víťou Kuklíkem na serveru Kolama dolu http://www.kolamadolu.cz/vita-kuklik-30 … o-kodo077/, už zpoplatněnýho...

říká tam něco v tom smyslu, že pro enduráka jsou nejdůležitější nohy, většina těch špičkovejch vypadá jako tintítka (Jarvis apod.), ale nohy prej stojej za to  wink  big_smile 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#32 17.03.2017 09:45:10

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


Janek: Proč je intenzivní trénink hodně špatně? Proč to teda každej co chce být "na nějaké lepší úrovni" dělá stejně nebo dokonce znám lidi co mají trénink i 10-12 týdně vždy po cca 1hoď. Pokud člověku stačí vypadat jako ty ok - nemám proti tomu nic a pro hodně lidí to bude "vysněná postava"  lol  ale za mě  nee1  Uź jen to že tělo začíná intenzivně spalovat až po nějakých 30-40min tréninku. Nad tepovkou co tu píšeš 100 -110tp (mimochodem to se i uprdneš a máš víc) tak rada 7x 10min týdně mi příjde že si tady z lidí děláš prdel!!!!???  Jinak já se při tréninku dostávám i nad 160tp/min.

A s tím žraním a sraním nemáš o5 pravdu a evidentně žádnou zkušenost.  ano  lol  Pokud intenzivně makáš (logicky více sežereš, tělo si sté stravy vezme víc) a tak chodíš srát pořád stejně v 9:00 ráno po kafíčku   lol 

Editoval Hoždy (17.03.2017 09:52:41)

 

#33 17.03.2017 09:54:09

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


Já bych to hoši shrnul, tak že se to shrnout nedá  lol  Na každýho člověka funguje jinej trenink a jiná strava a hlavně každej má jiný cíle. Koho to zajímá at si o tm něco načte a pak zkouší co na něm bude fungovat, protože jen načtená teorie je k ničemu  smile 

 offline 

 

#34 17.03.2017 10:08:52

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


Hoždy:

Problém je v tom, že  každý je jiný. Metabolismus atd a jak píše Janek i geny. Někdo může jíst,  jak lokomotiva a je pořád hubený a naopak. Ideální pro tebe je co? Znám kluky co maj svaly, jak Arnold a u lopaty brečí za 10 minut, že už nemůžou (příklad). Je jasný, že vypadat skvěle a mít fyzičku je dřina a hlavně strava ( dost drahá), ale myslím, že pettr chtěl shodit jen panděro a trochu vylepšit fyzičku, pokud dobře počítám je mu cca 23. Pokud v tomto věku má už panděro, myslím,  že  nemá cenu mu tady radit detox atd. , jako vrcholovým sportovcům , ale třeba se mýlím a chce na sobě zamakat  ano . Já bych mu radil víc pohybů a změnu jídelníčku ( víc ovoce a zeleniny). Já  si do práce beru kefír smichaný v kádince se směsí vloček rozinek atd. věcí a dále banán,  jablko, okurku,  papriku, pomeranč, mrkev, kivi atd. To sežeru a když přijdu ve 3 domu, dam si s klidným srdcem guláš s 10-ti, ovar atd. nezdravý jídla a vim, že  nepřiberu. Samozřejmě musíš k tomu i sportovat.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#35 17.03.2017 10:20:43

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


Hoždy napsal(a):

Janek: Proč je intenzivní trénink hodně špatně? Proč to teda každej co chce být "na nějaké lepší úrovni" dělá stejně nebo dokonce znám lidi co mají trénink i 10-12 týdně vždy po cca 1hoď. Pokud člověku stačí vypadat jako ty ok - nemám proti tomu nic a pro hodně lidí to bude "vysněná postava"  lol  ale za mě  nee1  Uź jen to že tělo začíná intenzivně spalovat až po nějakých 30-40min tréninku. Nad tepovkou co tu píšeš 100 -110tp (mimochodem to se i uprdneš a máš víc) tak rada 7x 10min týdně mi příjde že si tady z lidí děláš prdel!!!!???  Jinak já se při tréninku dostávám i nad 160tp/min.

A s tím žraním a sraním nemáš o5 pravdu a evidentně žádnou zkušenost.  ano  lol  Pokud intenzivně makáš (logicky více sežereš, tělo si sté stravy vezme víc) a tak chodíš srát pořád stejně v 9:00 ráno po kafíčku   lol 

Ja odpovidal na dotaz, jak shodit pandero cca 5-8 kg, aby se trochu lip jezdilo na moto.
Neodpovidal jsem na dotaz, jak se stat spickovym sportovcem.
Pokud se mou radou bude pettr ridit, uspech je zaruceny a dojde k trvale zmene k lepsimu v jeho zivote.

Telo si ze stravy muze vzit jen tolik, kolik mu dovolis. Dochazi k tomu hlavne ve streve pres jeho steny. Pokud ma clovek streva zaneseny - jsou to doslova cary sracek, tak neni kudy by se ziviny do tela dostavaly resp. se dostavaji v male mire a jako clovek spis fungujes jako prutokac na hovna - tohle je jednoducha znalost pro deti zakladni skoly.
Detox se tyka prave ocisty organu a krve - to samo o sobe zpusobi vetsi radost ze zivota .... a hlavne si telo pripravis na neco noveho. Zacit po mesicich obzerstvi kruhovym treninkem a dalsima pitomostma je jen cesta k jojo efektu.
Kdyz jsem byl do 35 let, tak jsem na to koukal jinak a dnes lituju kazdy zateze, kterou jsem kdy zvednul za ucelem formovani postavy. O mnoho let jsem si tim zkratil plnohodnotny zivot s ohledem na pohyb, bolest, ....

 offline 

 

#36 17.03.2017 10:23:16

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


SethX:

Ale když jsem to Petrovi napsal hned na začátku, tak nechtěl věřit big_smile

Brutálně se tady míchají hrušky a jablka, aerobní a anaerobní práh, šílené recepty, nikde nečtu o regeneraci ....

Vůbec se tady neřeší věk, fyzické parametry, zdravotní stav (nejblíže byl Janek), vytrvalost, psychická odolnost, životní styl a návyky tazatele ....

Já když vidím třeba Vendu Š. nebo "starce" MČR ve veteránech jak to dávají i s pupíkem   big_smile


jopr :
škoda těch fotek, mohla být sranda  a2 

 offline 

 

#37 17.03.2017 10:34:37

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


jopr: Jenom pozor - co jsem tady napsal já je nastaveno pro normální lidi co chtějí nějak vypadat, nějak se zlepšit. S vrcholovýma sportovcema to nemá nic společného - jejich stravu a tréning bych nechtěl mít  ani za prachy ! Takže bohužel je to o tom makat a nijak to pár minutama laxního tréningu týdně neomrdáš  ne Janek zapomněl dodat že nepije alkohol, kdežto já si klidně tě 15 pivek týdně lupnu a i přesto shazuju tuk a nabírám svalstvo  cool  ano 

 

#38 17.03.2017 10:35:32

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


ja bych cvicil podle tohodle chlapka  ano 

https://www.youtube.com/watch?v=5F-sMKdQeow&t=10s


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#39 17.03.2017 10:40:38

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


Strejda-GC: Vůbec se tady neřeší věk, fyzické parametry, zdravotní stav (nejblíže byl Janek), vytrvalost, psychická odolnost, životní styl a návyky tazatele ....

jaktože né? napsal jsem hned na začátku že naprostej základ je zajít si za výživovým poradcem a ten už ti automaticky řekne co a jak  ano  Všechno co někde vyčteš je jen objektivní záležitost která nikomu nebude sedět na míru  ano 

Co se týče Vency Šolína tak ten má pneumatiku ze zdravotních důvodů a rozhodně nepotřebuje s tím jak jezdí enduro 20 dní v měsíci zlepšovat svůj fyzickej fond  lol 

 

#40 17.03.2017 10:54:22

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


mkrata:  ano   ano2 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů