Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

rád bych pořídil enduro do 40tisíc

#101 08.02.2017 17:56:01

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


xfany:

fando, máš pravdu jako vždy, mohli si naběhnout tisíce lidí, kór když p.Kozel připravoval nějaké závodní biky, takže jsem to bral tak, že prostě to není pro něj lukratvní resp. nemá cenu se tím zabývat, kdy čas strávený opravou se nevyplatí v hodnotě dílu, ale to mohl říct rovno po rozebrání tlumiče (mailovou korespondenci mám neboj, nestřílím od boku jako někdo).


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#102 08.02.2017 18:10:49

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Slow napsal(a):

...takže pak nastává nerudovská otázka "kam s ním"
Třeba Faryn je tu profláknutý skrze tlumiče, takže pokud by se podařilo "provařit" i lidi co dělají motory, karburátory tak jen + pro tohle forum

Hele není ti divný, že sem nikdo nepíše "dělám servis motorů, klidně zavolejte a domluvíme se ..." (jedinej, co pamatuju, Babafantikexcajp to sem napsal)
Ono jakej je zájem dělat motory? Každej skuhrá:
"a ten ventil je opravdu potřeba měnit ... víš, pane A voni jsou titánový a strašně drahý ... dobře pane B jestli chceš nechat starý, dám ti je zpátky, ale svý maj už za sebou, je to tvoje volba .... " ..... za měsíc na offmoto .... no měl jsem motor u pana A a ten kretén mi tam nechal starý ventily a jeden prasknul ... přece by měl vědět, že když jsou titáááánový, maj se vyměnit, jsem mu jasně řekl, ať vymění vše, co je potřeba a on to zkurvil  ...."
A takovej chychytráků jsou plný fóra. Je to nevděčná práce. Třeba za výměnu rozvodů ti naučtujou za práci skoro tolik, co za rozpůlení a složení motoru.
Po mně chtěl mechanik za r+s motoru, výměna ojky, nějaký gufera, ložiska .... prostě motor bez hlavy, kterou jsem si nechal dělat jinde a montoval jsem si ji sám - za práci 2000,- A teď se zeptej ladičů podvozku, kolik stojí práce, kterou mají za ani ne půl dne hotovou relativně bez rizika jakýhokoliv posrání, když už to mají najetý  lol  lol . No a budeš vědět, proč nikdo moc nechce dělat motory

 offline 

 

#103 08.02.2017 18:20:00

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Slow napsal(a):

xfany:

fando, máš pravdu jako vždy, mohli si naběhnout tisíce lidí, kór když p.Kozel připravoval nějaké závodní biky, takže jsem to bral tak, že prostě to není pro něj lukratvní resp. nemá cenu se tím zabývat, kdy čas strávený opravou se nevyplatí v hodnotě dílu, ale to mohl říct rovno po rozebrání tlumiče (mailovou korespondenci mám neboj, nestřílím od boku jako někdo).

Ano, diky za uznani pravdy.

 offline 

 

#104 08.02.2017 20:50:01

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


K tomu servisu:
- když někdo doveze nesmysl, může to mít kdejaký následný průběh. Nezlehčuju, nehaním, nechválím. Jak píše Janek, běžné. Ale i situace, kdy chlapovi na dílně tu a tam přistanolu podobně neřešitelný věci a dá se udělat ze 2 kusů jeden, můžou pomoct. Ale od toho jsou telefony a maily.
- Dovézt motor v krabicích? To tu už taky bylo a šlo to... Sám Fanda to ví. Ale taky je potřeba říct, že s potem na čele a hromadou sprostých slov a hodin navíc ...
Vlastník takového "případu" si musí uvědomit, že tím, co donesl "dalšímu" mechanikovi, se vrátil o pár "metrů" víc zpět, než byl na začátku (nebo třeba tolik ne). A zadarmo to prostě lidi pak už nedělají. Případ od případu... Prostě jde udělat spousta věcí... Je to o domluvě, možnostech, zásadách, kompromisech tam, kde to jde....

Slow:
Asi doplním po delší době nějakou fotodokumentaci ve vlákně - nějak to flákám....
Už dávno to není jen TT a XT.
Dělám DR, LC4, EXC, 950 i 990ky, KXF, ER5, XRV, XLV, XR, WR, XVS, SM510, 2T, 4T, Bandity, Z750ky, nějaký 500 scootery.... nebo i VN1500... nebo ČZ125C... nějaký Jawky 50 21,22 a aktuálně 23....
Čeká mě R1150R a Hornet 600...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#105 08.02.2017 20:58:48

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Jasny tak nejak to je cca, ale tezko se bavit rozumne z hovadem ktere tu rozhazuje kecama o nejakem rocniku 1 a 2 ZS a ikdyz se splete vidi pozna chybu nekdo ho upozorni tak stejne nerekne aspon bůůůů tvl ja se splet sorry, jen pytel hoven kolem sebe.....pak mu rad nebo se s nim bav normalne  a31
Druhej expert tu je chvilku....ale vlastne cte ale stejne se pta co a jak bylo....nevi.....proste dalsi chytrej.....ani mu ty chodci ve tme nejdou lol  
Jak ty cubky v kancelarich....lepsi flaknout s telefonem nez rict je no mate recht....

 offline 

 

#106 09.02.2017 09:14:00

Svarog
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: České Budějovice
Motorka: Yamaha XT 600
Věk: 38
0 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


xfany napsal(a):

Jasny tak nejak to je cca, ale tezko se bavit rozumne z hovadem ktere tu rozhazuje kecama o nejakem rocniku 1 a 2 ZS a ikdyz se splete vidi pozna chybu nekdo ho upozorni tak stejne nerekne aspon bůůůů tvl ja se splet sorry, jen pytel hoven kolem sebe.....pak mu rad nebo se s nim bav normalne  a31
Druhej expert tu je chvilku....ale vlastne cte ale stejne se pta co a jak bylo....nevi.....proste dalsi chytrej.....ani mu ty chodci ve tme nejdou lol  
Jak ty cubky v kancelarich....lepsi flaknout s telefonem nez rict je no mate recht....

Jen ty jsi letadlo a1 


Lítám tak,abych neproletěl komínem wink

 offline 

 

#107 09.02.2017 09:52:12

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Svarog napsal(a):

xfany napsal(a):

Jasny tak nejak to je cca, ale tezko se bavit rozumne z hovadem ktere tu rozhazuje kecama o nejakem rocniku 1 a 2 ZS a ikdyz se splete vidi pozna chybu nekdo ho upozorni tak stejne nerekne aspon bůůůů tvl ja se splet sorry, jen pytel hoven kolem sebe.....pak mu rad nebo se s nim bav normalne  a31
Druhej expert tu je chvilku....ale vlastne cte ale stejne se pta co a jak bylo....nevi.....proste dalsi chytrej.....ani mu ty chodci ve tme nejdou lol  
Jak ty cubky v kancelarich....lepsi flaknout s telefonem nez rict je no mate recht....

Jen ty jsi letadlo a1 

Je fakt videt jak to tu za ty leta letouci mas nactene vcetne kecu a hlasek, uplne si me posadil na prdel  lol 

 offline 

 

#108 09.02.2017 10:01:52

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


xfany:

Fando klid, tohle je majitel XT, stejná skupina jako TT....

 offline 

 

#109 09.02.2017 10:22:33

Svarog
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: České Budějovice
Motorka: Yamaha XT 600
Věk: 38
0 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Strejda-GC:

Za tu krátkou dobu co navštěvuji tyto stránky,jsem si jakž takž obrázek o zdejší společnosti udělal,ale přesto si dokáži spousty lidí a jejich příspěvků vážit a cením si jejich zkušeností o které se zde dělí,s těmi méně zkušenými. Díky všem,kteří přispívají konstruktivně a hlavně se nesnaží povišovat,nad nás zelenáče s XT  ano 


Lítám tak,abych neproletěl komínem wink

 offline 

 

#110 09.02.2017 10:44:48

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Svarog:

Hele ty obrázku, víš prd, jak to tady chodí a co se tady kdysi v tématech odehrálo.....
Nevím proč tady furt někomu cpeš svoje soudy o něčem nebo o někom

 offline 

 

#111 09.02.2017 10:47:18

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Strejda-GC napsal(a):

Svarog:

Hele ty obrázku, víš prd, jak to tady chodí a co se tady kdysi v tématech odehrálo.....
Nevím proč tady furt někomu cpeš svoje soudy o něčem nebo o někom

Proto ze to tu cte uz dlouuuho a nemel potrebu se ke kazde pitomosti vyjadrovat....jako ti "ostatni" ale nevydrzel to a zaregistroval se a ukazal vsem jak na to  lol 

 offline 

 

#112 09.02.2017 11:01:21

Svarog
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: České Budějovice
Motorka: Yamaha XT 600
Věk: 38
0 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


xfany napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

Svarog:

Hele ty obrázku, víš prd, jak to tady chodí a co se tady kdysi v tématech odehrálo.....
Nevím proč tady furt někomu cpeš svoje soudy o něčem nebo o někom

Proto ze to tu cte uz dlouuuho a nemel potrebu se ke kazde pitomosti vyjadrovat....jako ti "ostatni" ale nevydrzel to a zaregistroval se a ukazal vsem jak na to  lol 

Každý se soudí sám,pokaždé když vypotí myšlenku a tu vehementně prezentuje. Já vím kdo jsem a kde je mé místo a nemám zapotřebí se z někým dohadovad,vlastně o ničem. To zvládnete sami velmi dobře wink 


Lítám tak,abych neproletěl komínem wink

 offline 

 

#113 09.02.2017 11:09:46

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Svarog napsal(a):

xfany napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

Svarog:

Hele ty obrázku, víš prd, jak to tady chodí a co se tady kdysi v tématech odehrálo.....
Nevím proč tady furt někomu cpeš svoje soudy o něčem nebo o někom

Proto ze to tu cte uz dlouuuho a nemel potrebu se ke kazde pitomosti vyjadrovat....jako ti "ostatni" ale nevydrzel to a zaregistroval se a ukazal vsem jak na to  lol 

Každý se soudí sám,pokaždé když vypotí myšlenku a tu vehementně prezentuje. Já vím kdo jsem a kde je mé místo a nemám zapotřebí se z někým dohadovad,vlastně o ničem. To zvládnete sami velmi dobře wink 

Tak dekujem ze jsi tu v tematu sel "kolem" se svim prispevkem č. #95 co jsi vypotil a vis kdo jsi  lol  ano 

Editoval xfany (09.02.2017 11:45:05)

 offline 

 

#114 09.02.2017 11:10:31

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Jo, já taky děkuji, bylo to fajn  a2 

 offline 

 

#115 09.02.2017 11:15:52

haus1
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: kousek od MB
Motorka: 690EnduroR ; EXC 450 Six Days ; XRV 750 RD07 ; CRF 1000A
0 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Slow napsal(a):

NoEnd napsal(a):

Slow:

Za prvé se Fanda s těma stránkama opravil (V EDITU). No a za druhé - právě v té druhé polovině vlákna se mimo jiné řešily i ty servisy v okolí  wink 

já čtu od začátku a né od konce, a čtu pomalu usch (možná by bylo fajn udělat výtah, nebo to celkově dost promazat, ikdyž promazáním ztratí celý příběh na "poetičnosti" jak se tam někde kolem strany 20psalo..)proto fajn udělat přehled či "osnovu"

Centrál - p.Kozel
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=40983

s centrálem jsem se asi po roce, roce a půl rozloučil (měl jsem jiný..)

No vidis, a ja tlumice ze vsech svejch motorek vozim prave p. Kozlovi, protoze s nim jsem max spokojenej.

A pak si ma clovek po precteni nejake internetove diskuze vybrat a udelat obrazek...  a1 

 offline 

 

#116 09.02.2017 11:40:23

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


haus1 napsal(a):

Slow napsal(a):

NoEnd napsal(a):

Slow:

Za prvé se Fanda s těma stránkama opravil (V EDITU). No a za druhé - právě v té druhé polovině vlákna se mimo jiné řešily i ty servisy v okolí  wink 

já čtu od začátku a né od konce, a čtu pomalu usch (možná by bylo fajn udělat výtah, nebo to celkově dost promazat, ikdyž promazáním ztratí celý příběh na "poetičnosti" jak se tam někde kolem strany 20psalo..)proto fajn udělat přehled či "osnovu"

Centrál - p.Kozel
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=40983

s centrálem jsem se asi po roce, roce a půl rozloučil (měl jsem jiný..)

No vidis, a ja tlumice ze vsech svejch motorek vozim prave p. Kozlovi, protoze s nim jsem max spokojenej.

A pak si ma clovek po precteni nejake internetove diskuze vybrat a udelat obrazek...  a1 

A jsme zpatky presne u toho,  co pise výše janek....

 offline 

 

#117 09.02.2017 11:42:05

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


enduroracer napsal(a):

haus1 napsal(a):

Slow napsal(a):


já čtu od začátku a né od konce, a čtu pomalu usch (možná by bylo fajn udělat výtah, nebo to celkově dost promazat, ikdyž promazáním ztratí celý příběh na "poetičnosti" jak se tam někde kolem strany 20psalo..)proto fajn udělat přehled či "osnovu"

Centrál - p.Kozel
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=40983

s centrálem jsem se asi po roce, roce a půl rozloučil (měl jsem jiný..)

No vidis, a ja tlumice ze vsech svejch motorek vozim prave p. Kozlovi, protoze s nim jsem max spokojenej.

A pak si ma clovek po precteni nejake internetove diskuze vybrat a udelat obrazek...  a1 

A jsme zpatky presne u toho,  co pise výše janek....

No a ted jakoby nahodou pujde nekdo kolem a zepta se a co pise???  lol 

 offline 

 

#118 09.02.2017 11:43:01

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


haus1:

jj, může být, proto jsem nikde nepsal sálodlouhé debaty jaký je to servisák/neservisák, prostě u mého případu se  mohlo sejít víc věcí a zrovna ten centrál byl zralej tak na vyhození, stačilo to říct a věci by se ubíraly jiným směrem..


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#119 09.02.2017 11:48:32

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Strejda-GC napsal(a):

xfany:

Fando klid, tohle je majitel XT, stejná skupina jako TT....

jj, my jsme prostě podlidi, teda "podendůráři" usch , zato vy narcisisté zdejší top (o Fandovi, ať už pod jakýmkoliv nickem, jsem to věděl, tebe jsem bral jen jako namistrovaného)
chlapci šáhněte si do trenek...


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#120 09.02.2017 13:19:20

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Slow:

 a2 
Edit Janek - obrázek za hranou a2 . Omlouvám se, ale doufám, že chápeš

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů