Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

rád bych pořídil enduro do 40tisíc

#81 07.02.2017 12:31:28

honzaWR450F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 635
Založená vlákna
Místo: Prajzská
Motorka: KTMEXC400,YamahaXt660X
Věk: 43+
Tel: 5palec pro slepýše
1 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Bohuzel jsem zhruba v te dobe byl u Ricipiho.Mlademu jsem tehdy chtel koupit pitbika,tak jsme jeli na inzerat.Majitel nas dotahl k Ricipimu jako svemu dvornimu mechanikovi.
Do 2 minut jsem mel cukani mu rozmlatit hubu.....sorry ale ty jeho kecy a to co jsem videl,oservisovanou motorku z brutalne presponovanym retezem,ktery zakryval to,ze tam byla tusim v zadnim kole osa mensiho prumeru a spousta brutalit ... a31  a neskutecnych prasaren... a31 
Ovsem Fantic Cabalero byl hezkej,jen pritom na me hral hrozne ramena,mlel blbosti a byl fakt na ranu....Tot moje osobni zkusenost.


Aprilia AR350,Dr 350,DR600,DR650SE,CR250,WR450F,KTM EXC 400 2007 a ted už jen Yamaha X660X asfaltomrd..

 offline 

 

#82 08.02.2017 06:42:36

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


hrazda:
gratulace k GG, tak snad se ještě to BMW letos podívá ven z garáže usch 

jinak celý román o 78 stranách jsem nečetl, stačilo tak do první 1/2. a22 
Kdyby mikiberg od stolu netipnul, že se to "potkalo" (což mohlo a nemuselo) tak to bylo 78 stran mlácení prázdné slámy, invektiv a osočování jeden druhého.

Myslím, že přínosnější by bylo hodit na stůl kontakty na lidi co se opravami motorů (v tomto případě KTM) zabývají a jsou s nimi dobré zkušenosti, neb koupit si teďka nějakou zanovější KTM/HQ ve 4T osobně nevím komu je dát na servis v okolí do 70km.

Taky mám u jednoho kdysi "doporučovaného" odborníka na tlumiče centrál na XT, kdy jsem s 1/2roční frekvencí telefonoval.. to už bude tak 7let.


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#83 08.02.2017 07:25:52

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Slow napsal(a):

hrazda:
gratulace k GG, tak snad se ještě to BMW letos podívá ven z garáže usch 

jinak celý román o 78 stranách jsem nečetl, stačilo tak do první 1/2. a22 
Kdyby mikiberg od stolu netipnul, že se to "potkalo" (což mohlo a nemuselo) tak to bylo 78 stran mlácení prázdné slámy, invektiv a osočování jeden druhého.

Myslím, že přínosnější by bylo hodit na stůl kontakty na lidi co se opravami motorů (v tomto případě KTM) zabývají a jsou s nimi dobré zkušenosti, neb koupit si teďka nějakou zanovější KTM/HQ ve 4T osobně nevím komu je dát na servis v okolí do 70km.

Taky mám u jednoho kdysi "doporučovaného" odborníka na tlumiče centrál na XT, kdy jsem s 1/2roční frekvencí telefonoval.. to už bude tak 7let.

Mel jsi to precist cele, pak by jsi nemusel vypadat jen jako chytrej, ale byl by jsi.

 offline 

 

#84 08.02.2017 08:03:47

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Slow napsal(a):

Myslím, že přínosnější by bylo hodit na stůl kontakty na lidi co se opravami motorů (v tomto případě KTM) zabývají a jsou s nimi dobré zkušenosti, neb koupit si teďka nějakou zanovější KTM/HQ ve 4T osobně nevím komu je dát na servis .....

Servis motoru tu nabizel Baba exc fantic, ajp, ted tu ma novy nick, ale dela, ze to neni on, .... motor mu vozi az od Brna - vyplati se to  ano 
Tezko ti doporucit servis do 70 km, kdyz mas uvedeno vychodni cechy ...

U koho mas central? Kdo je ten doporucovany?

 offline 

 

#85 08.02.2017 09:44:19

martin.hsb
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 115
Založená vlákna
Místo: Mladá Boleslav
Motorka: Husqvarna FE450 2014
Věk: 40
Tel: Takový ten placatý, bez tlačítek...
0 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Na motory jedině Richici...  usch 
Ne, vážně, myslím, že na opravu motoru jedině k někomu, u koho je záruka, že už to opravdu dělal a ty jeho motory stále jezdí...

Editoval martin.hsb (08.02.2017 09:46:46)

 offline 

 

#86 08.02.2017 16:51:29

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Janek:
Asi víš jak to povětšinou chodí v offiko servisech aut či motorek.. a i to, že né každý z nás je vybaven potřebným náčiním a potřebnými zkušenostmi, odvahou rozhodit, proměřit, složit motor.
(osobně si nemyslím, že jsem úplně levej, ale třeba rozvody na autě si nechávám nastavovat od lidí co to umí)

Takže mě zajímá jako člověka, který si koupí dejme tomu KTM (což se asi v životě nestane), komu dát dejme tomu motor na servis, předpokládám, že ostatní údržbu zvládne průměrný člověk sám, a vidle dělá třeba Faryn usch 

ber to obecně:
KTM  - Franta xxx z Prahy
XT,TT - Raduz xx od Olomóce
atd.

Tady se vyskytují tři skupiny lidí:
1. ti kteří si servisovat moto nechávají u odborníků (pár lidí už to tu psalo ano ) a mohou posoudit kvalitu, cenu, doporučit vs nedoporučit
2. ti kteří jsou schopni a vybaveni si větší servis dělat sami
3. ti kteří se si myslí, že "patří" do druhé skupiny a vidět je to všude kolem..

btw. to vlákno mi nepřipadalo jako prezentace konstruktivního přístupu k problému, jen pár výkřiků do tmy a pak se k tomu nabaloval další balast..


2:martin.hsb - a ke komu? kdo ti doporučí "toho" pravého (kde vezmeš reference?, pokus x omyl?)


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#87 08.02.2017 17:00:49

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Slow napsal(a):

Janek:
Asi víš jak to povětšinou chodí v offiko servisech aut či motorek.. a i to, že né každý z nás je vybaven potřebným náčiním a potřebnými zkušenostmi, odvahou rozhodit, proměřit, složit motor.
(osobně si nemyslím, že jsem úplně levej, ale třeba rozvody na autě si nechávám nastavovat od lidí co to umí)

Takže mě zajímá jako člověka, který si koupí dejme tomu KTM (což se asi v životě nestane), komu dát dejme tomu motor na servis, předpokládám, že ostatní údržbu zvládne průměrný člověk sám, a vidle dělá třeba Faryn usch 

ber to obecně:
KTM  - Franta xxx z Prahy
XT,TT - Raduz xx od Olomóce
atd.

Tady se vyskytují tři skupiny lidí:
1. ti kteří si servisovat moto nechávají u odborníků (pár lidí už to tu psalo ano ) a mohou posoudit kvalitu, cenu, doporučit vs nedoporučit
2. ti kteří jsou schopni a vybaveni si větší servis dělat sami
3. ti kteří se si myslí, že "patří" do druhé skupiny a vidět je to všude kolem..

btw. to vlákno mi nepřipadalo jako prezentace konstruktivního přístupu k problému, jen pár výkřiků do tmy a pak se k tomu nabaloval další balast..


2:martin.hsb - a ke komu? kdo ti doporučí "toho" pravého (kde vezmeš reference?, pokus x omyl?)

Sam prosimte pises ze jsi to necetl cele snad jen 1-2 strany, tak kde beres ten soud? Jak muzes vedet kdo mu tam nabidl pomoc...kdo to chtel vsechno doresit, kdo mu doporucil kde to delaj dobre?
Nejdriv ctete pak muzete krafat, nejak zjistuju sice az dnes, ze tu celou dobu vlastne  trolite "vy"  lol 
Jak muzes cist plno lidi to pobavilo, plno lidi si s toho veme priklad co a jak......jen slow opet neco nevi jak s tim nalozit.

Ono napsat treba do tematu jak na motosky po roce jak udelat zasterku je fakt pecka.....nebo dat nekam neco jako zajimavost a pritom uz to tam je....sprej na pneu....jak muzes pichnout tubliss atp.

E ok do prvni 1/2 ne jedna dve strany.....to nic nemeni.

E: Proc neodpovis na otazku kde si nechal central u jakeho doporuceneho mechani.....to ti prijde konstruktivni? S toho si mame vybrat ke kteremu to dat nebo ke kteremu to nedat?

Editoval xfany (08.02.2017 17:13:22)

 offline 

 

#88 08.02.2017 17:17:28

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


xfany:
Fando ty fakt nezklameš ano , děkuii, že jsi přidal další podnětnou informaci (nebudeš kandidovat ve volbách?)
1/2 není to samé co 1-2, to by snad po 1 či 2 třídě ZŠ mohlo být jasné ne?
78str blábolů ze kterých se po selekci stane 7stránek konstruktivních příspěvků mi příjde jako moc velký "odpad"

zkus mrknout třeba na Thumpertalk, jestli je to tam jako tady...já vím jsme jen "češi" mad 


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#89 08.02.2017 17:22:23

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Slow:

Za prvé se Fanda s těma stránkama opravil (V EDITU). No a za druhé - právě v té druhé polovině vlákna se mimo jiné řešily i ty servisy v okolí  wink 

 offline 

 

#90 08.02.2017 17:28:03

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


NoEnd napsal(a):

Slow:

Za prvé se Fanda s těma stránkama opravil (V EDITU). No a za druhé - právě v té druhé polovině vlákna se mimo jiné řešily i ty servisy v okolí  wink 

Diky, mas u me pivo....klidne poslu postou na to silu mam ale na nic jednodusiho ne...proto odpovidam tobe a ne jemu.

Jinak co rikas na to jqk odpovedel kam dat na repas central a prijit o nej na 7 let? Mozna bych zasel na trumpet tlach...tam jsou kadri.

 offline 

 

#91 08.02.2017 17:33:42

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


xfany napsal(a):

Jinak co rikas na to jqk odpovedel kam dat na repas central a prijit o nej na 7 let?

Řekl bych, že u Ditrowa jsme se sice všichni divili jeho trpělivosi, ale trvalo mu podstatně kratší dobu než prozřel a sehnal si na servis někoho jiného.  lol 

 offline 

 

#92 08.02.2017 17:34:49

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


NoEnd napsal(a):

Slow:

Za prvé se Fanda s těma stránkama opravil (V EDITU). No a za druhé - právě v té druhé polovině vlákna se mimo jiné řešily i ty servisy v okolí  wink 

já čtu od začátku a né od konce, a čtu pomalu usch (možná by bylo fajn udělat výtah, nebo to celkově dost promazat, ikdyž promazáním ztratí celý příběh na "poetičnosti" jak se tam někde kolem strany 20psalo..)proto fajn udělat přehled či "osnovu"

Centrál - p.Kozel
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=40983

s centrálem jsem se asi po roce, roce a půl rozloučil (měl jsem jiný..)

Editoval Slow (08.02.2017 17:36:33)


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#93 08.02.2017 17:37:03

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Slow napsal(a):

já čtu od začátku a né od konce, a čtu pomalu usch 

Ten tvůj NICK fakt sedí  lol 7 let  lol 


E: teda rok a půl - než jsi to (ne)vyřešil usch 

Editoval NoEnd (08.02.2017 18:04:07)

 offline 

 

#94 08.02.2017 17:41:04

Svarog
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: České Budějovice
Motorka: Yamaha XT 600
Věk: 38
0 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


xfany:

Zajímalo by mne co jsi do toho vlákna přidával ty sám,když si se sám potom komlet odfiltroval. Se stydíš,či co? wink 


Lítám tak,abych neproletěl komínem wink

 offline 

 

#95 08.02.2017 17:41:27

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


NoEnd napsal(a):

xfany napsal(a):

Jinak co rikas na to jqk odpovedel kam dat na repas central a prijit o nej na 7 let?

Řekl bych, že u Ditrowa jsme se sice všichni divili jeho trpělivosi, ale trvalo mu podstatně kratší dobu než prozřel a sehnal si na servis někoho jiného.  lol 

jj, to jsem pochopil, jen jak tu kluci psali, přivez někomu motor v bedně, 90% lidí tě pošle...takže pak nastává nerudovská otázka "kam s ním"
Třeba Faryn je tu profláknutý skrze tlumiče, takže pokud by se podařilo "provařit" i lidi co dělají motory, karburátory tak jen + pro tohle forum


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#96 08.02.2017 17:42:25

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


NoEnd napsal(a):

Slow napsal(a):

já čtu od začátku a né od konce, a čtu pomalu usch 

Ten tvůj NICK fakt sedí  lol 7 let  lol 


E: teda rok a půl usch 

To jo a jeste se v tom vlakne co dal odkaz ani nedosctes ze neco nedopadlo a je to uz tak dlouho.....fakt lepsi jit na trumpet tlach ....tam to uspesne mazou a delaj admini vynatky z temat....aby to bylo pro nekoho knstruktivni.
Kuli nemu si mohli nabehnout stovky lidi jako on......nebo ta mince ma dve strany.....a je to kapanek jinak ne 

 offline 

 

#97 08.02.2017 17:44:59

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Svarog napsal(a):

xfany:

Zajímalo by mne co jsi do toho vlákna přidával ty sám,když si se sám potom komlet odfiltroval. Se stydíš,či co? wink 

Muzes se me optat v jinem vlaknu rad ti odpovim, aby slow nemel zase praci si stezovat....i kdyz pochybuju ze to pochopis kdyz vemu v potaz tvoje datum registrace lol 

 offline 

 

#98 08.02.2017 17:48:53

Svarog
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: České Budějovice
Motorka: Yamaha XT 600
Věk: 38
0 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


xfany napsal(a):

Svarog napsal(a):

xfany:

Zajímalo by mne co jsi do toho vlákna přidával ty sám,když si se sám potom komlet odfiltroval. Se stydíš,či co? wink 

Muzes se me optat v jinem vlaknu rad ti odpovim, aby slow nemel zase praci si stezovat....i kdyz pochybuju ze to pochopis kdyz vemu v potaz tvoje datum registrace lol 

Na rozdíl od některých,číst umím a přečetl jsem tady toho již dost,bez toho aniž bych se k hromadě pitomostí musel sám vyjadřovat,na to jsou tu jiní odborníci. a1 


Lítám tak,abych neproletěl komínem wink

 offline 

 

#99 08.02.2017 17:50:09

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Svarog napsal(a):

xfany napsal(a):

Svarog napsal(a):

xfany:

Zajímalo by mne co jsi do toho vlákna přidával ty sám,když si se sám potom komlet odfiltroval. Se stydíš,či co? wink 

Muzes se me optat v jinem vlaknu rad ti odpovim, aby slow nemel zase praci si stezovat....i kdyz pochybuju ze to pochopis kdyz vemu v potaz tvoje datum registrace lol 

Na rozdíl od některých,číst umím a přečetl jsem tady toho již dost,bez toho aniž bych se k hromadě pitomostí musel sám vyjadřovat,na to jsou tu jiní odborníci. a1 

Tak diky za otazku a zas nekdy  a14 

 offline 

 

#100 08.02.2017 17:53:43

Svarog
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: České Budějovice
Motorka: Yamaha XT 600
Věk: 38
0 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


xfany:

Pic cool 


Lítám tak,abych neproletěl komínem wink

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů