Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

rád bych pořídil enduro do 40tisíc

#61 05.02.2017 13:08:21

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


NoEnd napsal(a):

Janek:

Není . . .

Napad jsi mě jako první lol 
Řekl bych, že bude brzy v inzerci wink   .....  tím nemyslím nic špqtně o tobě ano 

 offline 

 

#62 05.02.2017 13:22:00

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Janek:

No to by mě Hrazda pěkně nasral.  smile  Ale po osobním setkání věřím, že to pravda nebude. Snad . . . Ale víš jak, u žádné charity si nemůžeš být jistej, že to bude na správnou věc  big_smile :-D

Editoval NoEnd (05.02.2017 14:09:33)

 offline 

 

#63 05.02.2017 13:47:33

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


NoEnd:

doufám, že to nebude mít stejný "příběh" jako u Ditrowa big_smile

 offline 

 

#64 05.02.2017 13:55:01

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Strejda-GC:

Takovou groteskní telenovelu už bych asi po druhé nezvládl.  roll 

Hrazda bude v klidu, on to má trochu jinak a hlavně má partu se kterou může jezdit a radit se o technice. Dokonce i toho dvoutakta měl před tím možnost si několikrát vyzkoušet.

Editoval NoEnd (05.02.2017 13:58:03)

 offline 

 

#65 05.02.2017 15:41:32

hrazda
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 25
Založená vlákna
Motorka: GG EC 300 R
0 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Hoši!!!!! Vůbec nejsem v obraze o čem je tady teď ta vaše debata  a11 
Samozřejmě platí nikdy neříkej "nikdy" ,ale prodávat ji opravdu v plánu nemám.
Máme ted v partě Hondu, TE410, Betu 450 a dr350. Kluci je přikoupili k těžkým a tak jsem chtěl taky něco lehkýho abych netrhal partu big_smile

Editoval hrazda (05.02.2017 15:46:40)

 offline 

 

#66 05.02.2017 16:09:03

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


hrazda:

v pohodě  big_smile  nechci tě vůbec strašit nebo dokonce házet negativní světlo na Noenda wink 

byla tady kdysi story, kdy prodal motorku a nový majitel si s ní neuměl poradit big_smile big_smile big_smile
jestli máš jeden volný večer, tak si můžeš počíst, doporučuji komplet, ať víš souvislosti big_smile  beer 

http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=10036&p=1

 offline 

 

#67 05.02.2017 20:05:12

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Strejda-GC:

 roll Lituju, že jsem na ten odkaz zase kliknul. 3,5 hodiny lol Asi už po třetí co jsem to četl. Jak začnu pár příspěvků  . . . už se nedá přestat  lol  Nejdrsnější je, jak asi čtyřikrát za těch 1500 příspěvku se gratuluje k úspěšnému HappyEndu a o pár stránek dál je všechno zase naopak a zase od začátku. a14 Nakonec byl rád že to po roce vrátil tak nějak alespoň do stavu, plus/mínus, ve kterým to koupil. By mě zajímalo jak to jede teď. Asi si udělám na jaře vejlet do Ostravy big_smile 

Editoval NoEnd (05.02.2017 20:08:00)

 offline 

 

#68 05.02.2017 20:26:29

hrazda
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 25
Založená vlákna
Motorka: GG EC 300 R
0 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


No jsem teprve za 15tou stranou a už mě to nebavilo, tak jsem šel zkontrolovat tu svoji co jsem od něj koupil.
V garáži jsem ji prohlížel a prohlížel a musím říct, že mě NoEnd pěkně podfoukl!
At jsem hledal jak jsem hledal, tak po ventilech ani památky  ou2   a1 
Ne ted vážně. Neodolal jsem a byl to dnes za barákem na chvilku provětrat.
Studený start v pohodě...na čtvrté kopnutí. Po ohřátí na poprve.
Jede pekelně...ostatně to jsem čekal, páč jsem se párkrát svezl na EXC300. V nižších otáčkách v pohodě, ve vyšších se trochu dusila, pak se párkrát chytla...hromady sněhu a nedalo se moc letět tak myslím, že na ni byla zima, podle teploty chladiče, když jsem na něj šlahal. Zatím nebudu s ničím laborovat dokud to pořádně neprojedu.
Pak jsem zapojil blinry....zkusil a byla tma...toho jsem se bál.
Jak jsem říkal Tomášovi.....elektrika jde mimo mě smile  tak pokud bude problém s evidenčkou, tak to budu muset někomu dát udělat.
Jinak je malá vůle v krku řízení, trochu je mastná levá vidle, přepákování vypadá v pohodě a musím přidělat ten chcípák.....chcípat přes kvalt to je mi nějak proti srsti  big_smile 
Takže musím konstatovat, že vlastně nic tak závažného a že jsem pořídil dobře! ano 

Editoval hrazda (05.02.2017 20:27:40)

 offline 

 

#69 05.02.2017 20:42:35

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


NoEnd napsal(a):

Strejda-GC:

 roll Lituju, že jsem na ten odkaz zase kliknul. 3,5 hodiny lol Asi už po třetí co jsem to četl. Jak začnu pár příspěvků  . . . už se nedá přestat  lol  Nejdrsnější je, jak asi čtyřikrát za těch 1500 příspěvku se gratuluje k úspěšnému HappyEndu a o pár stránek dál je všechno zase naopak a zase od začátku. a14 Nakonec byl rád že to po roce vrátil tak nějak alespoň do stavu, plus/mínus, ve kterým to koupil. By mě zajímalo jak to jede teď. Asi si udělám na jaře vejlet do Ostravy big_smile 

Podej pak referát, taky sem tuhle story sledoval od začátku do konce a zajímá mě co s tim převtěleným zlem do KTM je ted  a1 

 offline 

 

#70 05.02.2017 21:06:19

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


SethX:

 ano2 


Stejně lituju, že jsem tu motorku tenkrát prodal . . .  Budu se muset letos hecnou a sehnat a nebo postavit nějakej rodinej domek, u ktetrýho vybuduju pořádnou velkou garáž, abych ty motorky měl kam dávat a už nikdy nemusel nic prodat.  smile 

 offline 

 

#71 05.02.2017 22:13:59

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


NoEnd:

Já mám dojem, že motorka žije, dokonce trochu pozlobila majitele a byl tam menší úraz sad
Ale ve finále dobrý  ano 

 offline 

 

#72 06.02.2017 20:04:06

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Zdar všem, dnes jsem přečetl celý téma o ty prokletý Kateřině, doporučuju, o spoustě lidi tady na fóru jsem si diky tomu udělal obrázek  big_smile   usch 

 offline 

 

#73 06.02.2017 20:14:26

martin.hsb
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 115
Založená vlákna
Místo: Mladá Boleslav
Motorka: Husqvarna FE450 2014
Věk: 40
Tel: Takový ten placatý, bez tlačítek...
0 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Tvl, tak jsem si to přečetl taky... Tolik času mne to stálo, ale nedalo se přestat. a30 Chtěl jsem vědět, jak to dopadne!  a1 
Musím uznat, že ten borec, co koupil tu Káťu má trpělivosti na rozdávání.
Edit: upraveno, abych nekazil čtení budoucím čtenářům téhle telenovely...  lol 

Editoval martin.hsb (06.02.2017 20:52:38)

 offline 

 

#74 06.02.2017 20:27:33

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


martin.hsb napsal(a):

Tvl, tak jsem si to přečetl taky... Tolik času mne to stálo, ale nedalo se přestat. a30 Chtěl jsem vědět, jak to dopadne!  a1 
 

Bacha na spoilery příběhu vyk! 

Když tu vykecáš pointu, tak o to ochudíš ostatní  lol Taky by jsi nebyl  rád, kdyby jsi začal číst detektivku a někdo by ti vykecal kdo je vrahem  smile 

Editoval NoEnd (06.02.2017 20:30:32)

 offline 

 

#75 06.02.2017 20:40:16

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


NoEnd:

Je mi to jasny, naštěstí tenhle příběh ma tolik zápletek ze by to bylo na dlouhý vyprávění, četl sem to celou šichtu v praci a pak jeste půlku odpoledne  big_smile  každopádně respekt typkovi s Kateřinou ze to nevzdal chvílema uz sem z toho byl otravenej za něj. A servisak at shoří v pekle  ee3 

 offline 

 

#76 06.02.2017 20:55:57

martin.hsb
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 115
Založená vlákna
Místo: Mladá Boleslav
Motorka: Husqvarna FE450 2014
Věk: 40
Tel: Takový ten placatý, bez tlačítek...
0 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


NoEnd napsal(a):

martin.hsb napsal(a):

Tvl, tak jsem si to přečetl taky... Tolik času mne to stálo, ale nedalo se přestat. a30 Chtěl jsem vědět, jak to dopadne!  a1 
 

Bacha na spoilery příběhu vyk! 

Když tu vykecáš pointu, tak o to ochudíš ostatní  lol Taky by jsi nebyl  rád, kdyby jsi začal číst detektivku a někdo by ti vykecal kdo je vrahem  smile 

Už jsem svůj příspěvek upravil...  wink 
I další generace tak mají možnost čerpat zkušenosti z téhle telenovely.  lol 
Jen se musím pořád smát, vždy si vzpomenu na minimálně dva nejmenované přispěvatele (sorry Miki a Fando, Vás znám osobně) a jejich: Já to říkal, já to říkal...  usch 

 offline 

 

#77 06.02.2017 21:16:22

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


martin.hsb napsal(a):

NoEnd napsal(a):

martin.hsb napsal(a):

Tvl, tak jsem si to přečetl taky... Tolik času mne to stálo, ale nedalo se přestat. a30 Chtěl jsem vědět, jak to dopadne!  a1 
 

Bacha na spoilery příběhu vyk! 

Když tu vykecáš pointu, tak o to ochudíš ostatní  lol Taky by jsi nebyl  rád, kdyby jsi začal číst detektivku a někdo by ti vykecal kdo je vrahem  smile 

Už jsem svůj příspěvek upravil...  wink 
I další generace tak mají možnost čerpat zkušenosti z téhle telenovely.  lol 
Jen se musím pořád smát, vždy si vzpomenu na minimálně dva nejmenované přispěvatele (sorry Miki a Fando, Vás znám osobně) a jejich: Já to říkal, já to říkal...  usch 

Jo jo pocitam ze tam je mrak smazano....pecka bylo kdyz tam frknul fotku po nastaveni rozvodu jakto ze zase nejde?? Tvl a co ty omackane ventily na pistu kamo??
Neee kucí  delam 100 motoru rocne to delam spravne  lol 

 offline 

 

#78 06.02.2017 22:09:13

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


xfany napsal(a):

martin.hsb napsal(a):

NoEnd napsal(a):


Bacha na spoilery příběhu vyk! 

Když tu vykecáš pointu, tak o to ochudíš ostatní  lol Taky by jsi nebyl  rád, kdyby jsi začal číst detektivku a někdo by ti vykecal kdo je vrahem  smile 

Už jsem svůj příspěvek upravil...  wink 
I další generace tak mají možnost čerpat zkušenosti z téhle telenovely.  lol 
Jen se musím pořád smát, vždy si vzpomenu na minimálně dva nejmenované přispěvatele (sorry Miki a Fando, Vás znám osobně) a jejich: Já to říkal, já to říkal...  usch 

Jo jo pocitam ze tam je mrak smazano....pecka bylo kdyz tam frknul fotku po nastaveni rozvodu jakto ze zase nejde?? Tvl a co ty omackane ventily na pistu kamo??
Neee kucí  delam 100 motoru rocne to delam spravne  lol 

Neee , to už bylo  lol 


Co shoří neshnije

 offline 

 

#79 06.02.2017 22:17:38

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


Takovej dotaz na zúčastněný, jak vubec dopadl Ričipiči přiznal se nekdy k tomu co a proc udělal a neudelal? Nejvíc me zajímá ten uplne první problem s motorem kdy to ztratilo kompresi "pres noc"

 offline 

 

#80 06.02.2017 22:44:39

Re: rád bych pořídil enduro do 40tisíc


koll napsal(a):

Takovej dotaz na zúčastněný, jak vubec dopadl Ričipiči přiznal se nekdy k tomu co a proc udělal a neudelal? Nejvíc me zajímá ten uplne první problem s motorem kdy to ztratilo kompresi "pres noc"

No hele, házet to jen na Richichichiho by bylo dost nefér, jelo v tom spousta jinech chytrolínů .... pravda je někde mezi

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů