Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

KTM exc 300 výměna pístu

#81 02.11.2017 05:05:51

curcab
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 367
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 33
0 0

Re: KTM exc 300 výměna pístu


Jarynn napsal(a):

Janek:

Jo jezdim 95 ,zadne doaditivovane power atd neliju. Nevim jak s filmem,ten pist neni mazly,zhoblovany,spis mi pripadne vytluceny. Oznaceni nevim ,nemam to jeste doma,cekam na pist. Jak dovezu zjistim.

Ahoj.  jezdil jsi od zacatku s ventasem?  Kdyz jsem ja koukl na pist po 100 hodinach ,ale na 2013, vypadal podobne ,byl jezdeny bez vent. Pak jsem koupil ventas a ted po dalsich 100 hodinach vypadal pist nesrovnatelne lepe.  Kolega ma 90mth na stejnem motoru, jsem zvedavy jak to bude vypadat u nej.


i pád na držku je pohyb vpřed.

 offline 

 

#82 02.11.2017 10:05:02

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM exc 300 výměna pístu


curcab:
No to je jedna z moznosti co mi vrta hlavou. Prvnich cca 80 mth jela bez ventilatoru a faktem je ze od doby co jsem dal karbonovy kryt vyfuku tak varila dost casto. Nic katastrofalniho ale obcas foukla a v rumunsku ve snehu to byl parnik,tam varila furt.. Dokud tam kryt nebyl tak me ani nenapadlo tam dat ventilator ale jak jsem to zavrel a teplo nemuze ven a topi to smerem k chladicum tak se fest zvedla teplota. Ani me nenapadlo ze by to mohlo byt tim, ale jak to videl jeden kamos ze ho mam tak mi rikal ze ho vsichni co ho v okoli meli a jezdi prasarny vyhodili ze furt varili....

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů