Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Suzuki DRZ400 střílí do výfuku a nejde do otáček

#1 27.11.2016 18:04:52

dogos
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 3
Založená vlákna
Motorka: DRZ400
0 0

Suzuki DRZ400 střílí do výfuku a nejde do otáček


Zdravím, mám menší problém a žádám prosím o radu. Moje suzuki DRZ400 SM rv.07  se nechce do otáček a přitom střílí do výfuku. Motor běží jen se sytičem a když dám plný plyn otáčky se zvýší, ovšem u středního pásma se začne dusit a střílet do výfuku. Když ji nahodím a sytič vypnu i s plynem chcípne. Koupil jsem ji s tím, že docela pálila do výfuku ovšem to jsem přičítal dynojetu. Takové caviky začala dělat až po výměně statoru dobíjení. Pro jistotu jsem objednal opravnou sadu na karbec a co šlo jsem vyměnil, ovšem výsledek stejný. Myslíte, že je možnost, že se statorem odešlo i CDI? Popřípadě co dalšího může být špatně?

 offline 

 

#2 27.11.2016 19:15:35

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: Suzuki DRZ400 střílí do výfuku a nejde do otáček


Zdar ,máš dobře nastavený karburátor? Bohatost směsi. Pokud bude karbec v pořádku tak už bude problém někde jinde. Tohle mi motorka taky začala dělat po změně teploty. Zkus a uvidíš.


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#3 27.11.2016 20:18:32

Re: Suzuki DRZ400 střílí do výfuku a nejde do otáček


já bych to viděl buď na ten stator, nebo ještě -jestli si dobře vzpomínám- jsou pod nádrží dvě tenčí hadičky k regulaci karburátoru a ty když nejsou nasazené, chová se to zvláštně. Mám za to, že se stahují když se sundává nádrž, ale už si to moc nepamatuju

 offline 

 

#4 27.11.2016 20:26:28

dogos
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 3
Založená vlákna
Motorka: DRZ400
0 0

Re: Suzuki DRZ400 střílí do výfuku a nejde do otáček


Karbec se teď pořádně naladit nedá, vůbec nereaguje na točeni šroubem bohatosti. Na ty hadičky kouknu, díky smile

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů