Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

ISDE 2016 Španělsko

#61 13.10.2016 02:41:53

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: ISDE 2016 Španělsko


ISDE, 2. den: Romančík opět táhl World Trophy Team

Text: Petr Šour | Zdroj: CzechEnduro, Motosport Bozkov | Foto: CzechEnduro, FIM | Zveřejněno: Včera | Zobrazeno: 902x

Stejně jako včera i druhý den 91. ročníku Šestidenní ve Španělsku exceloval Jaromír Romančík. V posledním šestém testu vyhrál člen českého World Trophy Teamu svoji třídu E2 a mezi jezdci bez rozdílu tříd byl třetí. Celkově zakončil den 23. místem v absolutním pořadí jednotlivců, v cíli jsou i všichni tři jeho kolegové.
Celkem dlouhej článek na
http://www.motorkari.cz/motosport/endur … 35235.html

Editoval MotoDriver (13.10.2016 02:47:34)


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#62 13.10.2016 07:54:19

Re: ISDE 2016 Španělsko


Díky moc za info a odkazy .... jak na zlatém podnose lol  ano  ano 

 offline 

 

#63 13.10.2016 13:49:19

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: ISDE 2016 Španělsko


sirr: tvl dobrý ano  a22 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#64 13.10.2016 13:56:13

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: ISDE 2016 Španělsko


sirr: Jo crossfit je svinstvo kolikrát jsem měl taky před kolabsem  lol 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#65 13.10.2016 15:10:51

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: ISDE 2016 Španělsko


Day 2 - Video highlights - FIM ISDE 

https://www.youtube.com/watch?v=tM6-7geEtYI


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#66 13.10.2016 19:47:27

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: ISDE 2016 Španělsko


https://www.facebook.com/enduromagazin/ … 331126067/

sice pole louky les, ale ani profici to neumi vyjet

ted by se jim ta zelena ef07 hodila  lol 

Editoval seznam (13.10.2016 19:49:06)


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#67 14.10.2016 08:09:59

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: ISDE 2016 Španělsko


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#68 14.10.2016 15:23:32

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: ISDE 2016 Španělsko


sirr:

Jestli s dobře dívám na tu apku,tak Austrálie 22 místo,Francie tam vůbec není  ( WT )
V JuniorTrophy je Francie 4tá a Austrálie 9tá.


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#69 14.10.2016 17:31:03

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: ISDE 2016 Španělsko


kura enduro test a jedou na MX trati sad
ale respekt, že i 4 den jedou pořád palbu jak cyp  gp 




a něco z depa ano 




ale kluci bojujou  ano 

Dnes špatný začátek....avšak parádní konec.
Ráno ještě lehce pršelo, ale od jedenácti hodin se začalo proklubávat sluníčko a trať pomaloučku vysychala a to začalo sedět našim jezdcům. Na 5 testu dokonce všichni čtyři byli v pořadí v top 20.
Dnes vypadl jezdec Portugalska a skvělými časy, které zajížděli jezdci české reprezentace pojeli jezdce Švédska, kteří jsou v týmech za námi. Znamená to, že jsme se v pořadí posunuli na páté místo vyk! 

Editoval Strejda-GC (14.10.2016 17:35:21)

 offline 

 

#70 14.10.2016 18:22:19

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: ISDE 2016 Španělsko


nějaké info od klubových jezdců  gp 


KBS ÚAMK Unhošť


ni třetí den se enduro jezdci týmu KBS ÚAMK Unhošť při letošní Šestidenní neztratili. V absolutním pořadí klubových týmů (CT) je v polovině soutěže Jan Balaš čtvrtý, Jakub Horák 45. a Marek Borák dvě příčky za ním. Perfektní výkon, především na motokrosech, předvedl Balaš, v obou skončil absolutně druhý s mankem pěti a dvou desetin sekundy mezi jezdci CT, kterých ve středu odstartoval 360.


V polovině 91. Šestidenní vede absolutní pořadí jednotlivců CT Američan Josh Toth, třetí Balaš na něj ztrácí 1:23,68 min., 42. Horák 9:23,67 min. a 47. Borák 10:53,95 min.


Po třetí etapě stále osmí
Osmé místo patří v kategorii klubových týmů (CT) trojici KBS ÚAMK Unhošť Jan Balaš, Jakub Horák a Marek Borák. Kvalitní výkony všech neznamenaly žádný progres v pořadí, protože ztráta na týmy před sebou po druhém dnu byla poměrně velká. Horší čas než parta manažera Ladislava Krupičky zajeli průběžně třetí Španělé z RFME Teamu 1 a především pátí Italové z celku MC Pavia, kteří se v polovině letošní Šestidenní poroučeli až za unhošťské mušketýry. Naproti tomu byl ve čtvrtek součet tří finských juniorů o necelých 45 vteřin nižší, což stačilo k tomu, že mladí soutěžní jezdci SUOMI po třech etapách předstihli KBS ÚAMK Team z Unhoště o dvanáct sekund.
I tento výsledek má vysokou sportovní hodnotu. Lepší než Krupičkovi hoši jsou tři americké a pojednou italském, španělském, britském a finském týmu. Na rozdíl od soupeřů ale KBS ÚAMK Unhošť neposílil žádný jezdec, který loni startoval v kategorii World Trophy nebo Junior World Trophy.


Balaš je čtvrtým nejrychlejším Čechem vůbec
„Mým přáním je, dostat se do elitní padesátky také v porovnání s trofíky,“ touží jednoznačná jednička unhošťské sestavy Jan Balaš. V polovině soutěže mu v tomto velmi obtížném srovnání schází na vysněnou metu a druhého nejrychlejšího Čecha vůbec Patrika Markvarta 45 sekund. Posledním výše postaveným Čechem je zatím už jen obrovský rival z domácího šampionátu a člen World Trophy týmu České republiky Ondřej Helmich. Oba dělí za tři dny necelá sekunda…

Balašovo gala představení zaslouží velký obdiv. Proti němu bylo hned první den vysoké startovní číslo, které Honzu hendikepovalo už jen v kategorii CT. Od středy si díky svým výkonům sice polepšil, protože je mezi „klubáky“ zatím absolutně třetí, přesto se dostane na trat až poté, co mu ji „upraví“ 132 závodníků trophy i dvacet žen.


Třetí den letošní ISDE (International Six Days Enduro) zavedl startovní pole severozápadně napřed do Zunigy k enduro testu, následoval přejezd k motokrosové průbě v Gastiainu. Třetí částí každého kola byl návrat na Circuito de Navarra k tradiční extrémní erzetě, která je stejná každý den. Ve dvou okruzích čekalo na soutěžní jezdce celkem 280 kilometrů. Totožný kurz bude na pořadu také v pátek.


Hlasy v cíli třetího dne

Ladislav Krupička (manažer KBS ÚAMK Unhošť): „Ve čtvrtek nás potkaly skoro zázraky přírody. Od startu lilo jako z konve, na což napřed doplatili hlavně trofíci. Nám sice mrholilo, ale zase byla již projetá trať víc uklouzaná. Na některých úsecích v kopcích se držela voda, ale kluci zaslouží pochvalu. Jeli dobře a vyrovnaně. Na blátivou trať jsme si zvykli výrazně líp než třeba domácí Španělé. Ti perlili dva dny na suchu, ale dnes na nablýskaných a oslintaných kamenech dost ztráceli. V horách pak ve druhém kole už lilo všem, závodníci byli promáčení i když jeli celý den v pláštěnkách. Na závěr každého kola je každý den extrémní test motokrosového rázu. Moc deště na Circuito de Navarra dnes nespadlo, tak se zase za motorkama prášilo. Půlka Šestidenní je za námi, nároky na motorky i fyzičku budou stoupat. Zítra jedeme stejný program jako dnes a oba testy v horách budou krutý.“

Jan Balaš (E3/KTM 300 2T): „Ještě není všechno podle mých představ. Mám namožený sval na levé ruce, ani pořádně nevím od čeho. Celej den jsem byl promoklej a na tvrdým kluzkým povrchu byla nepříjemná mazanice. To je horší než klasický bláto. Od motorky lítaly jen kameny. Druhej dnešní kros mně ale vyšel náramně. Jinak celkem dobrý, pár výhybek a varovných ran za sebou mě na druhém enduro testu donutily trochu ubrat. Nechtěl jsem se sbírat ze šutrů. Motorka drží, jen jsem měl zkroucený zadní brzdný destičky. Asi to zavinila prasklá pružina na brzdovým pedálu. Před předáním motorky do depa jsem stihl všechno opravit i vyměnit zadní gumu. Podle počasí s Láďou (Krupičkou) zvážíme, jestli nedáme ráno novou i dopředu, kterou jinak měníme každý druhý den. Na rozdíl od Kuby (Horáka) můžu říct, že před startem nemusím už nic dohánět. Dám si jedno pivo a ulehnu.“

Jakub Horák (E1/Husqvarna 250 4T): „Hodně nám to dne klouzalo, dvakrát jsem dostal výhybku a vyjel z tratě. Ještě, že jsem to pokaždé stačil vybalancovat a o víc než nějakých patnáct vteřin jsem celkem nepřišel. V polovině druhého kola mně ale přestalo fungovat přední tlumení. Před předáním do depa jsem za patnáct minut stihl přední vidlici vyndat. Poznal jsem, že z ní vytekl olej. Nasadit jsem musel náhradní z tréninkové motorky, teď si se závodním originálem pohraju a zítra ráno mám deset minut na to, abych měl motorku v pořádku. Budu to potřebovat, protože terén v horách bude dost nebezpečný a nejvíc si přeju, abychom hlavně dojeli v pořádku do cíle.“

Marek Borák (E1/KTM 250 4T): „Dnes se mi jelo zatím nejlépe ze všech dnů a měl jsem slušné časy, i když jsem v tom dešti občas musel sundat brýle. Jsem rád, že jsme všichni v cíli bez vážnějších problémů. Už myslíme na zítra, kdy si dáme stejnou trať.“


Startovní čísla, třídy a motocykly soutěžních jezdců klubového týmu KBS ÚAMK Unhošť
468 - Jakub Horák - E1 - Husqvarna 250 4T
568 - Marek Borák - E1 - KTM 250 4T
668 - Jan Balaš - E3 - KTM 300 2T

 offline 

 

#71 14.10.2016 18:24:50

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: ISDE 2016 Španělsko


kdo se chce kochat super fotkama od CZ profi fotografa, tak tady ano 

 a20  http://www.bakulfoto.com/index.php?a=is … -spanelsko  a20 


http://www.bakulfoto.com/enduro/isde016/foto/3cesi/dsc_0736.jpg

http://www.bakulfoto.com/enduro/isde016/foto/3cesi/dsc_0754.jpg

Editoval Strejda-GC (14.10.2016 18:26:12)

 offline 

 

#72 15.10.2016 11:52:58

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: ISDE 2016 Španělsko


 vyk!   Itálie a Španělsko jsou ze hry venku a naši se rázem posunuli na 3.místo
Teď hlavně jet na jistotu  vyk! 

 offline 

 

#73 15.10.2016 14:49:24

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: ISDE 2016 Španělsko


A už se zase prašilo  gp 

 offline 

 

#74 15.10.2016 15:33:26

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: ISDE 2016 Španělsko


Už je to ofiko  ano 

Kvarteto World Trophy týmu ve složení Markvart, Hádek, Romančík a Helmich jsou již v cíli.
Po dnešním dnu jim patří 3.místo v celkovém pořadí světové trofeje.
Náš tým podal vynikající taktický výkon a projevil tak disciplinovanost. Po včerejších výsledcích jsme předpokládali, že italské družstvo se nebude chtít spokojit s druhým místem a bude útočit na vedoucí Američany a rovněž Španělé budou chtít získat medaili a stáhnout náskok Angličanů. Podle toho jsme zvolili taktiku na sobotní den a přikázali jsme jezdcům našeho trophy týmu, aby na rychlostních zkouškách jeli se stoprocentní jistotou bez poškození motocyklu a vyhnuli se zbytečným rizikům a zbytečným pádům. Na prvním měřeném testu měl pád člen italského trophy týmu. Zlomil si ruku a soutěž pro něho skončila.
Na včerejším měřeném testu, kde dominovali čeští jezdci měl ošklivý pád člen španělského trophy týmu Cervantes, pětinásobný mistr světa a tovární jezdec KTM. Po lékařské prohlídce musel zůstat v nemocnici a tím španělský národní tým ztratil možnost bojovat o medaile.
Naši jezdci se tak dostali na třetí místo za jezdce USA a Velké Británie.

 offline 

 

#75 15.10.2016 18:27:20

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: ISDE 2016 Španělsko


Možná díky bojovnému srdci Italů a Španělů je nás tým třetí  smile 
Je otázka, jestli podobný risk by udělali i naši a nebo by byli uspokojení z aktuálního výsledku......


 offline 

 

#76 15.10.2016 19:30:30

Re: ISDE 2016 Španělsko


Strejda-GC:

já jim to moc přeju  , gratuluju ai trošinku zavidím tongue  ano  ano 

 offline 

 

#77 15.10.2016 19:38:44

GG300
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Motorka: BXT 300
Věk: 55+
3 0

Re: ISDE 2016 Španělsko


Strejda-GC:  "......soutěž, která si klade za cíl prověřit odolnost a vytrvalost jak jezdců, tak strojů.... Šestka končí 6.den gp 

 offline 

 

#78 15.10.2016 20:05:59

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: ISDE 2016 Španělsko


Je to otázka náhledu na věc, já to beru, že naši lepší nejsou, ale závod nakonec dojeli na lepším umístění smile
Kdyby Itálii nebo Španělsku stačilo jejich umístění a jeli údržbu, tak budeme rádi za šesté místo, které opravdu vybojovali zaslouženě  ano 

Mám to tak i v jiných sportech, fandím těm, kteří v závodě zkusí něco na víc zabojovat, než třeba ten jehož výsledek na desátém místě je oslavován a v rozhovoru ještě řekne, že je spokojen, protože na víc neměl díky konkurenci a dalším příčinam smile

 offline 

 

#79 15.10.2016 20:14:55

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: ISDE 2016 Španělsko


Medaile by byla fajn tak nebo tak a určitě by to zvedlo naladu v našem protiendurovem státě.Držim jim palec. ano  Za tu dřinu si zaslouži metal každej kdo tam vleze.

Editoval babaexc (15.10.2016 20:17:38)

 

#80 15.10.2016 21:57:01

Re: ISDE 2016 Španělsko


Před startem bych na ně nevsadil ani ojetý AJP lol 
Opravdu překvápko ano  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů