Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Počítadlo motohodin

#41 08.09.2016 12:17:24

Re: Počítadlo motohodin


Ono dívat se na otáčky v číselné formě není nějak moc intuitivní. Pokud máš ručičkový ukazatel nebo nějaké kostičky na LCD displeji tak na to mrkneš a víš. Na tohle se podívaš a přeskakují tam nějaká čísla a víš stejně kulový. Jinak při enduru si stejně nedokážu představit na co bych to využil.

 offline 

 

#42 08.09.2016 12:58:35

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: Počítadlo motohodin


Janek napsal(a):

Robinsson napsal(a):

babaexc: nevím na jaké použití to plánuješ, ale jednou jsem jedno takové co umělo jak hodiny tak otáčky měl, ale bylo to celkem nepoužitelné strašně pomalu se to aktualizovalo. Vypadaly myslím nějak takto


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … erem-1.jpg

Měl jsem ho taky a jak píšeš, otáčkoměr nepoužitelný ne 

Takový otáčkoměr je výborný, jen na nastavování volnoběhu ano  dnešní 4T mají v manuálu běžně předepsaný volnoběh 2000ot/min i víc vyk!  a to už je řádný rachot a většina lidí jezdí s volnoběhem "blaf-blaf" jak u Nortona nebo XR s dvacetikilovou klikou, ale dnešním motorům s totálním podčtvercem, krátkou ojnicí, nízkým pístem a lehounkou klikou to vůbec nedělá dobře a11 


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#43 09.09.2016 07:43:28

Re: Počítadlo motohodin


Raduz TT600r napsal(a):

Objednával a posílal jsem to Kick-Startovi, tak se ho poptej, kdyžtak můžu objednat i tobě.

Pridelal jsem ho na sekacku na travu, chtel jsem zjistit kolik toci motor pri plnem vykonu. Neprezilo ani jedno poseceni zahrady. Je v nem kurevsky draha baterka CR2450.

 offline 

 

#44 09.09.2016 10:11:46

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Počítadlo motohodin


Minimálně 150 MtH mi na EXC běhá měřič, koupený ve Vari Libice k sekačce. Ukazuje otáčky a motohodiny.


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů