Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nedojeté Milovice

#1 17.10.2009 22:19:09

Martin.V11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 538
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna WR250,Motoguzzi V11
Věk: Ve vývinu
0 0

Nedojeté Milovice


Tak jsme dnes vyrazili do Milovic,ale nedojeli sad technika byla proti nám,nebo spíš Tomiho Husar. Podělalo se gufero na vodní pumpě,takže jsme celý den dolejvali vodu do té potvory,ještě že jsme jeli kolem Labe kde jí je dost tongue .Vodní pumpu a gufero jsme měli asi čtyřikrát venku(takže to máme namáklé lol ,viď Tomi). Na konec jsme skončili v pískovně za Otradovicema.Dál jsme to raději nepokoušeli.Tady je pár fotek video přidá zítra vrchní střihač Kotek smile http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/452_000.jpghttp://www.offmoto.com/uploads/thumbs/452_dsc00278.jpghttp://www.offmoto.com/uploads/thumbs/452_img_5573.jpghttp://www.offmoto.com/uploads/thumbs/452_img_5559.jpghttp://www.offmoto.com/uploads/thumbs/452_dsc00298.jpghttp://www.offmoto.com/uploads/thumbs/452_dsc00297.jpghttp://www.offmoto.com/uploads/thumbs/452_dsc00294.jpghttp://www.offmoto.com/uploads/thumbs/452_dsc00265.jpghttp://www.offmoto.com/uploads/thumbs/452_dsc00254.jpghttp://www.offmoto.com/uploads/thumbs/452_dsc00243.jpghttp://www.offmoto.com/uploads/thumbs/452_dsc00265.jpg

 offline 

 

#2 17.10.2009 22:34:58

Martin.V11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 538
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna WR250,Motoguzzi V11
Věk: Ve vývinu
0 0

Re: Nedojeté Milovice


Jáárda napsal(a):

Martin.V11:
no hurá sláva  a24  jsme s Jindrou úpně strašně moc netrpěliví . Zaplať pán bůh že jste doma  smile  ano 

Byl to mazec ano pořád jsme se v tom šťourali key  smile nevim co ten Tomi má pořád s tou vodou,když se nevykoupe v louži tak jí musí alespoň nabírat z řeky lol  tongue .Dvakrát jsem padnul na hubu,ale rehábko kotníku probíhá úspěšně lol těš se vezmu si tě do parády a29 

 offline 

 

#3 17.10.2009 22:39:18

Martin.V11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 538
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna WR250,Motoguzzi V11
Věk: Ve vývinu
0 0

Re: Nedojeté Milovice


Jáárda napsal(a):

Martin.V11 napsal(a):

Jáárda napsal(a):

Martin.V11:
no hurá sláva  a24  jsme s Jindrou úpně strašně moc netrpěliví . Zaplať pán bůh že jste doma  smile  ano 

Byl to mazec ano pořád jsme se v tom šťourali key  smile nevim co ten Tomi má pořád s tou vodou,když se nevykoupe v louži tak jí musí alespoň nabírat z řeky lol  tongue .Dvakrát jsem padnul na hubu,ale rehábko kotníku probíhá úspěšně lol těš se vezmu si tě do parády a29 

Marťo  smile  těším  a2 půjdem na tu rehabilitaci vědecky  a20  zavři oči a plnej  usch  yes 

 ano  lol hmm máš lepší nápady jak já lol 

 offline 

 

#4 17.10.2009 22:55:47

Jindra dr350
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1483
Založená vlákna
Místo: hoštice-vodochody
Motorka: suzuki dr350s
Věk: na rozbití huby akorát
0 0

Re: Nedojeté Milovice


Jáárda napsal(a):

Martin.V11 napsal(a):

Jáárda napsal(a):


Marťo  smile  těším  a2 půjdem na tu rehabilitaci vědecky  a20  zavři oči a plnej  usch  yes 

 ano  lol hmm máš lepší nápady jak já lol 

to nejsou moje nápady  a21  to mám vyčtený  a24 

to sem zvědav co se stane tomimu na OFFsviňi heh2  heh2  heh2  heh2 


a22 nevim co s tim??? a když vim tak stejně nevim a22
http://www.offmoto.com/uploads/908_bart_svlekaci.gif

 offline 

 

#5 17.10.2009 23:04:39

Martin.V11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 538
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna WR250,Motoguzzi V11
Věk: Ve vývinu
0 0

Re: Nedojeté Milovice


Jáárda napsal(a):

Tomi nám nepřispěje  a11  do vlákna  a9  nebo co ? a24 

Asi rozebírá Husabrka,nebo zase pere hadry lol 

 offline 

 

#6 17.10.2009 23:08:03

Jindra dr350
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1483
Založená vlákna
Místo: hoštice-vodochody
Motorka: suzuki dr350s
Věk: na rozbití huby akorát
0 0

Re: Nedojeté Milovice


čim to je že má takovýho peška  heh1  heh1 


a22 nevim co s tim??? a když vim tak stejně nevim a22
http://www.offmoto.com/uploads/908_bart_svlekaci.gif

 offline 

 

#7 17.10.2009 23:19:40

Martin.V11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 538
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna WR250,Motoguzzi V11
Věk: Ve vývinu
0 0

Re: Nedojeté Milovice


Jindra dr350 napsal(a):

čim to je že má takovýho peška  heh1  heh1 

Peška nemá,spíš si z toho děláme prdel.V podstatě je to jediná závada co na Husarovi měl ano .No a to že vjede do kdejaké louže za to může jeho hlava lol Voda ho přitahuje tongue 

 offline 

 

#8 17.10.2009 23:23:55

Jindra dr350
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1483
Založená vlákna
Místo: hoštice-vodochody
Motorka: suzuki dr350s
Věk: na rozbití huby akorát
0 0

Re: Nedojeté Milovice


Martin.V11 napsal(a):

Jindra dr350 napsal(a):

čim to je že má takovýho peška  heh1  heh1 

Peška nemá,spíš si z toho děláme prdel.V podstatě je to jediná závada co na Husarovi měl ano .No a to že vjede do kdejaké louže za to může jeho hlava lol Voda ho přitahuje tongue 

aha tak na offsvini mu připravim necky usch  usch  heh2  heh2  heh2  heh2  heh2 


a22 nevim co s tim??? a když vim tak stejně nevim a22
http://www.offmoto.com/uploads/908_bart_svlekaci.gif

 offline 

 

#9 18.10.2009 01:07:59

Jindra dr350
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1483
Založená vlákna
Místo: hoštice-vodochody
Motorka: suzuki dr350s
Věk: na rozbití huby akorát
0 0

Re: Nedojeté Milovice


Jáárda napsal(a):

Jindra dr350 napsal(a):

Martin.V11 napsal(a):


Peška nemá,spíš si z toho děláme prdel.V podstatě je to jediná závada co na Husarovi měl ano .No a to že vjede do kdejaké louže za to může jeho hlava lol Voda ho přitahuje tongue 

aha tak na offsvini mu připravim necky usch  usch  heh2  heh2  heh2  heh2  heh2 

bacha až se bude rochnit aby jste ho nespařili  a24 

a pověsily na trojnožku  heh2  heh2  heh2  heh2 


a22 nevim co s tim??? a když vim tak stejně nevim a22
http://www.offmoto.com/uploads/908_bart_svlekaci.gif

 offline 

 

#10 18.10.2009 12:23:18

Michalitalia
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 13
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: suzuki rmx 250
Věk: 31-jak kdy
0 0

Re: Nedojeté Milovice


Martin.V11 napsal(a):

Jindra dr350 napsal(a):

čim to je že má takovýho peška  heh1  heh1 

Peška nemá,spíš si z toho děláme prdel.V podstatě je to jediná závada co na Husarovi měl ano .No a to že vjede do kdejaké louže za to může jeho hlava lol Voda ho přitahuje tongue 

Bych řekl ,že Tomiho neskonalá šikovnost  a um opravit cokoliv,nas dostali zase o krok v před a1  a1  a1  a1  ano ano když je někdo vyučen v oboru a práce je mu koníčkem  a nestaví se k ní zády a má sebou vše potřebné a umí sehnat i GUFERO ZA 120 Kč..... big_smile  big_smile  big_smile tak se dá vše opravit ...Má Brašule to pojala za pracovní výjezd a já to nacenil.ano  ano  ( navíc v So  50%přirážka mě udělali neskutečnou radost lol  lol Tomi fakturu dám Helče at ti jí hodí jo?).Jinak  Husar spíše připomínal průtokový ohřívač ale naše dokonalá sladěnost vše překonala.Při dolévání nemrznoucí směsi z Labe  vždy přesně po 10min, cca zastávka na pár vteřin (vše prováděno za jízdy  až na povolení víčka chladiče) roll nás dovedli opět první  na startovní čáru...
V Kostelci po té co jsme nafotili místo činu  lol  lol  lol( jak jsme se dočetli z policejních pásek) měl i Indoš menší servis ..známe z vyprávění pač jsme zapoměli s Tomim otáčet hlavu a dívat se za sebe zdali jsme kompletní....... až když jsme přibrzdili  a dolévali vodu jsme si uvědomili že něco je špatně...ano .BYLO NÁS PĚT původně......tato situace nás donutila vzít do rukou plně nabité telefony a zavolat a zjistit důvod toho proč jsme dva ou2 
vše bylo jasné.... Indošovo DR potřebovalo litr oleje ...jako mé RMx zase benzín při přejezdu kolejí opět zakuckalo a já s ledovým klidem přepnul na rezervu...tento problém se opakoval při přejezdu dálnice u HP . to už jsem tak klidný nebyl pač jsem zjistil že rezervu už jsem pustil v kostelci...
po přejetí mostu  se však RMko  naklonilo dolů a tuny benzínu se nahrnuli do motoru a já dojel (jako pokaždé) ugh2  ugh2
jinak výlet to byl zdařilí,  nic mě nebolí ou2 nejsem unavený ou2 vždyt jsem vůbec nepadal ano  
co dodat k Pískovně....opět jsme si to užili a že původní tvary jsou ta tam..... usch  usch  usch 

 offline 

 

#11 18.10.2009 12:45:08

Michalitalia
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 13
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: suzuki rmx 250
Věk: 31-jak kdy
0 0

Re: Nedojeté Milovice


Jáárda napsal(a):

Michalitalia:
Mišule Ty jsi střevo  ano2  teda básnický , jsem chtěl napsat  a4  a1  ano 

pardon střevo ne ,ale Kreten  to jo  ano 

 offline 

 

#12 18.10.2009 12:46:31

Michalitalia
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 13
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: suzuki rmx 250
Věk: 31-jak kdy
0 0

Re: Nedojeté Milovice


Michalitalia napsal(a):

Jáárda napsal(a):

Michalitalia:
Mišule Ty jsi střevo  ano2  teda básnický , jsem chtěl napsat  a4  a1  ano 

pardon střevo ne ,ale Kreten  to jo  ano 

ty vole ten Eriček ne a ne nám dát ty videa .... zase je línej jak On roll  big_smile 

 offline 

 

#13 18.10.2009 12:49:26

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 784
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
Web
0 0

Re: Nedojeté Milovice


to je hlavni duvod proc bych nechtel vodou chlazenou motorku - vodni chlazeni je jen potencionalni zdroj poruch ou1 

 offline 

 

#14 18.10.2009 13:00:25

Martin.V11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 538
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna WR250,Motoguzzi V11
Věk: Ve vývinu
0 0

Re: Nedojeté Milovice


HTB napsal(a):

to je hlavni duvod proc bych nechtel vodou chlazenou motorku - vodni chlazeni je jen potencionalni zdroj poruch ou1 

No za tuhle závadu nemůže Husaberk,ale kutil kterej měnil gufero před Tomášem sad . Jinak myslím že jsou to spolehlivé motorky,svezení nádhera ano motor  ano jestli máš možnost si ji půjčit skus to,třeba změníš názor a odpustíš i to že je vodník smileJá vím voda do motorky nepatří usch (moto ano  jednohoho našeho kamaráda)

 offline 

 

#15 18.10.2009 13:03:18

Michalitalia
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 13
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: suzuki rmx 250
Věk: 31-jak kdy
0 0

Re: Nedojeté Milovice


HTB napsal(a):

to je hlavni duvod proc bych nechtel vodou chlazenou motorku - vodni chlazeni je jen potencionalni zdroj poruch ou1 

no nevim na Rmku sice voda je taky ale serou se tam uplně jiné věci...... ne 

 offline 

 

#16 18.10.2009 13:04:36

Michalitalia
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 13
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: suzuki rmx 250
Věk: 31-jak kdy
0 0

Re: Nedojeté Milovice


Jáárda napsal(a):

Michalitalia napsal(a):

Michalitalia napsal(a):


pardon střevo ne ,ale Kreten  to jo  ano 

ty vole ten Eriček ne a ne nám dát ty videa .... zase je línej jak On roll  big_smile 

to víš, Hloubětínská střela  a13 

cože myslel si Hloubětínská střeva ? big_smile 

 offline 

 

#17 18.10.2009 16:42:01

tomi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 518
Založená vlákna
Motorka: Husaberg FE450, Moto Guzzi V11 Le mans
Věk: 1968
0 0

Re: Nedojeté Milovice


Michalitalia napsal(a):

Martin.V11 napsal(a):

Jindra dr350 napsal(a):

čim to je že má takovýho peška  heh1  heh1 

Peška nemá,spíš si z toho děláme prdel.V podstatě je to jediná závada co na Husarovi měl ano .No a to že vjede do kdejaké louže za to může jeho hlava lol Voda ho přitahuje tongue 

Bych řekl ,že Tomiho neskonalá šikovnost  a um opravit cokoliv,nas dostali zase o krok v před a1  a1  a1  a1  ano ano když je někdo vyučen v oboru a práce je mu koníčkem  a nestaví se k ní zády a má sebou vše potřebné a umí sehnat i GUFERO ZA 120 Kč..... big_smile  big_smile  big_smile tak se dá vše opravit ...Má Brašule to pojala za pracovní výjezd a já to nacenil.ano  ano  ( navíc v So  50%přirážka mě udělali neskutečnou radost lol  lol Tomi fakturu dám Helče at ti jí hodí jo?).Jinak  Husar spíše připomínal průtokový ohřívač ale naše dokonalá sladěnost vše překonala.Při dolévání nemrznoucí směsi z Labe  vždy přesně po 10min, cca zastávka na pár vteřin (vše prováděno za jízdy  až na povolení víčka chladiče) roll nás dovedli opět první  na startovní čáru...
V Kostelci po té co jsme nafotili místo činu  lol  lol  lol( jak jsme se dočetli z policejních pásek) měl i Indoš menší servis ..známe z vyprávění pač jsme zapoměli s Tomim otáčet hlavu a dívat se za sebe zdali jsme kompletní....... až když jsme přibrzdili  a dolévali vodu jsme si uvědomili že něco je špatně...ano .BYLO NÁS PĚT původně......tato situace nás donutila vzít do rukou plně nabité telefony a zavolat a zjistit důvod toho proč jsme dva ou2 
vše bylo jasné.... Indošovo DR potřebovalo litr oleje ...jako mé RMx zase benzín při přejezdu kolejí opět zakuckalo a já s ledovým klidem přepnul na rezervu...tento problém se opakoval při přejezdu dálnice u HP . to už jsem tak klidný nebyl pač jsem zjistil že rezervu už jsem pustil v kostelci...
po přejetí mostu  se však RMko  naklonilo dolů a tuny benzínu se nahrnuli do motoru a já dojel (jako pokaždé) ugh2  ugh2
jinak výlet to byl zdařilí,  nic mě nebolí ou2 nejsem unavený ou2 vždyt jsem vůbec nepadal ano  
co dodat k Pískovně....opět jsme si to užili a že původní tvary jsou ta tam..... usch  usch  usch 

Nemám co dodat. Jen, že jsem byl o malinko víc nasranej než vy všichni na mě usch 

 offline 

 

#18 18.10.2009 16:45:47

tomi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 518
Založená vlákna
Motorka: Husaberg FE450, Moto Guzzi V11 Le mans
Věk: 1968
0 0

Re: Nedojeté Milovice


HTB napsal(a):

to je hlavni duvod proc bych nechtel vodou chlazenou motorku - vodni chlazeni je jen potencionalni zdroj poruch ou1 

Pokrok nezastavíš, a pokud to myslíš s endurem trochu vážněji, tak se vzducháčem už dnes moc parády nenaděláš. Tím nemyslím, že ty motorky jsou špatný, jen prostě dojdeš k hranici, kterou i přez veškerý jezdecký um nepřekonáš wink 

 offline 

 

#19 18.10.2009 19:05:44

tomi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 518
Založená vlákna
Motorka: Husaberg FE450, Moto Guzzi V11 Le mans
Věk: 1968
0 0

Re: Nedojeté Milovice


Dědek TT600r napsal(a):

tomi napsal(a):

HTB napsal(a):

to je hlavni duvod proc bych nechtel vodou chlazenou motorku - vodni chlazeni je jen potencionalni zdroj poruch ou1 

Pokrok nezastavíš, a pokud to myslíš s endurem trochu vážněji, tak se vzducháčem už dnes moc parády nenaděláš. Tím nemyslím, že ty motorky jsou špatný, jen prostě dojdeš k hranici, kterou i přez veškerý jezdecký um nepřekonáš wink 

tak to já můžu klidně zůstat u kozy a2 protože já tu hranici nezahlídnu ani dalekohledem a7 hvězdářským a3  lol 

Důležitý je, aby to každýho bavilo, našel si to svoje a podle toho si pořídí motorku. Mě na silnici taky stačí vzducháč usch , protože tam posunovat nějaký hranice, aby jsi někoho neohrožoval jaksi nejde nee1 Jen jsem reagoval na příspěvek HTB, že zůstat u vzducháče jen kvůli "dalšímu potencionálnímu zdroji poruch" je prostě kravina wink 

 offline 

 

#20 18.10.2009 19:41:43

tomi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 518
Založená vlákna
Motorka: Husaberg FE450, Moto Guzzi V11 Le mans
Věk: 1968
0 0

Re: Nedojeté Milovice


A navíc tenhle silniční vzducháč mě fakt bavil smile 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů