Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

MOTOPS.cz nedodaná zásielka

#1 02.04.2016 09:37:33

MOTOPS.cz nedodaná zásielka


Zdravim, ma niekto skusenosti s eshopom MOTOPS z Chebu? Obednal som si u nich diely za dost penez a zaplatil som predom na ucet, teraz nedvihaju telefon a neodpovedaju na mail. Pred kupou som si cital nejake pozitivne recenzie na motorkarich ale nevsimol som si ze to bolo z pred 3 rokov a teraz si bucham hlavu o stenu, lebo nové recenzie na heureke hovoria o opaku.  Jedná sa o cca 3000 kc. Jak by ste to riesili? Vdaka

 offline 

 

#2 02.04.2016 10:16:22

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: MOTOPS.cz nedodaná zásielka


tommy11490:

S penězi se rozluč  a7 
http://obchody.heureka.cz/motops-cz/recenze/

 offline 

 

#3 02.04.2016 10:46:55

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Re: MOTOPS.cz nedodaná zásielka


To je doba, hanba blít!!!  a31 

Možná, pokud máš nějaké číslo objednávky, tak se směřovat podle toho a výpis z účtu, že jsi ty peníze poslal. Někdo za tu společnost musí být zodpovědný. pokud se s ním nespojíš tak jedině soudně, ale to se ti asi nevyplatí uplně. Jinak mě nenapadá vůbec nic. Je to prostě sázka do loterie platit předem, bez papíru v ruce    a11 


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#4 02.04.2016 10:55:41

Re: MOTOPS.cz nedodaná zásielka


Mam aj cislo objednavky aj vypis učtu, samotny eshop ma vypisane vsetky nalezitosti ako konatel, ičo, dič atd. Sudne by sa to urcite nevyplatilo, kezde do 5000kc to nie je TČ.

 offline 

 

#5 02.04.2016 11:24:15

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: MOTOPS.cz nedodaná zásielka


tommy11490:

zkusil bych se obrátit na ČOI, už jsem takto v minulosti úspěšně řešil problém s uznáním záruky

http://www.coi.cz/


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#6 02.04.2016 14:54:14

Re: MOTOPS.cz nedodaná zásielka


tommy11490:
Ahoj, prosím tě, cos tam tak výhodnýho kupoval?

 offline 

 

#7 02.04.2016 16:56:57

Re: MOTOPS.cz nedodaná zásielka


Ja mám tiež skúsenosť
Všetko skladom a samé veci ktoré sú inak len po e-bayi. Vravím si super ano 
Objednám a dva týždne nič. Píšem že čo sa deje. Že veci ešte neprišli ale nabudúci  týždeň pošľú.....
Tak sme si vymenili ečte zopár mailov a telefónátov.  Prešlo ešte 14 nedieľ a veci príšli ....Never more ne  ne  ne  ne 
Objednával som v máji prišli  septembri....

 offline 

 

#8 02.04.2016 20:38:24

Re: MOTOPS.cz nedodaná zásielka


tommy11490:
O to nejde jestli je to do 5000,- Jestli jsi prokazatelně poškozený a obratíš se na soud, budes samozřejmě požadovat i proplacení soudních poplatků a právníka a dalších případných nákladů spojeným s vymáháním peněz, jde jen o to jestli máš na to nervy-a kapitál... (a ještě jena věc, to že vyhraješ soud a dostane se Ti pravomocného verdiktu ve Tvůj prospěch ještě neznamená že ty peníze uvidíš hned-a nebo vůbec-bohužel záleží na spoustě okolností...) Určitě ale vyzvi e-shop dle uvedeneho kontaktu na e-shopu k nápravě, pošli doporučene-s dodejkou, když, to bude bez odezvy, obešli majitele dle OR. Když se nebude dít nic obrat se na COI (budes mít v ruce důkaz, že jsi že své strany udělal maximum, aby jsi se domohl svého práva na dodání zboží, nebo vrácení peněz).K tomu samo najdi výpis účtu, kde můžeš prokázat zaslání peněz, vytiskni si z e-mailu nějakou notifikaci, kterou jsi dostal po objednani a kde jsou veškeré údaje, včetně c.objednávky, detail zboží atd. Tak bych to osobně řešil já. Vše dat do kupy a v případě že u e-shopu neuspejes, obrat se se všemi dokumenty na COI. Každopádně to nenech jenom tak, je to strašný svinstvo takhle vyjebavat se zákazníkama!. Preju hodně úspěchů a hlavně dobrý nervy.

Editoval Dandyss (02.04.2016 21:19:10)

 offline 

 

#9 02.04.2016 21:23:11

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: MOTOPS.cz nedodaná zásielka


hoši, já  vím, že vás tím spíše naseru, ale co vás proboha nutí v dnešní době posílat prachy předem????  vždyť je těhle ojebu plný internet a i občas v TV na to upozorňuji a pořád se někdo vždycky najde sad
prachy dopředu jedině přes PayPal, kde funguje dobře MONEY BACK při nedodržení podmínek obchodu, ale jinak ne.......

přeji, ať  ČOI pomůže, bude vás tam více, snad to k něčemu bude

 offline 

 

#10 02.04.2016 21:34:25

Re: MOTOPS.cz nedodaná zásielka


Strejda-GC napsal(a):

hoši, já  vím, že vás tím spíše naseru, ale co vás proboha nutí v dnešní době posílat prachy předem????  vždyť je těhle ojebu plný internet a i občas v TV na to upozorňuji a pořád se někdo vždycky najde sad
prachy dopředu jedině přes PayPal, kde funguje dobře MONEY BACK při nedodržení podmínek obchodu, ale jinak ne.......

přeji, ať  ČOI pomůže, bude vás tam více, snad to k něčemu bude

Ne tím nikoho nenasereš, tak to prostě je! ano  Pro ty co to nedělají tak jak popisuješ, jsou takovéhle negativní zkušenosti doufejmě dostatečně odstrašující a změní přístup-ve finále jde ale o jejich love...

 offline 

 

#11 02.04.2016 23:43:42

Re: MOTOPS.cz nedodaná zásielka


dik za rady, predom normalne neposielam ale toto bola vynimka, kezde studujem v cz a som tam na kolejich a posta na koleje chodi, len ak to nie je dobierka, inac musim ist na postu. Chcel som si usetrit cas a peniaze za lacnejsie postovne. Poucil som sa  a16 

 offline 

 

#12 18.04.2016 10:28:09

Re: MOTOPS.cz nedodaná zásielka


Prekvapivo sa mi obchod po mesiaci ozval a po dohode mi vratili peniaze  ano2 . Vyzerá to tak, ze si zacinaju plnit svoje závazky. Snad podobne dopadli aj ostatni, čo pisali negativne recenzie na heureke.

Editoval tommy11490 (18.04.2016 10:29:13)

 offline 

 

#13 18.04.2016 10:58:46

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: MOTOPS.cz nedodaná zásielka


tommy11490:

Tak to ti gratuluju,myslel jsem,že už prachy neuvidíš.Já mněl koupit za pěkné peníze kola na auto a borec chtěl taky poslat prachy předem,tak jsem nakonec koupil jiný o 2tis.dražší.Ty 2tis bych projel v naftě,když bych pro ně jel,mněl jsem to dost daleko.Tyhle jsem mněl 30km.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů