Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

prosim o radu servisaky

#21 01.04.2016 20:12:06

Re: prosim o radu servisaky


WERDISKO napsal(a):

Když tak čtu, že stačí 66KW nebo 77KW v naftě... Já mám v turbobenzínu  (1300kg kombi) 147 KW a zas až tak to nejede lol 

Jezdil jsem ve Fordech všech možných variací ST, RS, Mustang 200 - 360 hp 5V a to i na polygonu v rámci testování, kdy se z gum hulilo .... 6V v Mondeu ST bylo vůbec zklamání ne  ne a proti Naftě 2.2 nebo čiplý 2.0 jsou ty benzíny líný svině ne . Teda RS 360 hp jelo a13  a13   ano ale jinak bída ... hravý a zábavný to ale je ano  ano  ano  . Ty nový 4Vecobust jsem nejel.

Při dnešní nabídce benzínových motorů bych si TD v Railu asi nekoupil - jedině jako služebák, dodávku nebo za půl zdarma se známou historií.
Na druhou stranu je tu super chemie do nafty a pokud se používá, není moc čeho se bát ani u railu. Jen chce vědět, co funguje a co jsou vyhozený peníze. Jen je navýhoda, když kupuješ starej sráč.

Osobně jsem rešil s jednou ženskou, co koupila Focuse 1.6TDCI v ESA 59000 km .... a zjistil jsem z databáze, že auto mělo +300 000 km a bylo to dvouletý auto ... nebýt záznamů, nepoznal by to nikdo nee1 ... a co jsem z toho měl? Výhružky, dopisy od právníků ESA ... bezesný noci.
Proto už nikam nejezdím na rady ohledně koupě ojetiny ... nemá to smysl poslouchat lži pohádky .... kupuješ ojetinu? zjisti si v databázích, zaplať za to ... ale současný podvody už nejsem schopnej poznat nee1  ... nepoznám už ani auto po vytopení před 1/2 rokem, pokud je to dobře udělaný.

 offline 

 

#22 01.04.2016 20:14:25

Re: prosim o radu servisaky


xfany napsal(a):

Nova dacia se zarukou a za malo penez ano 

Přesně tak Logan v Kombi - prostorný, žádný polokombi, jak se dnes dělá z malých aut pod 200 000,- ano  ano 

 offline 

 

#23 01.04.2016 20:19:13

Re: prosim o radu servisaky


Janek napsal(a):

xfany napsal(a):

Nova dacia se zarukou a za malo penez ano 

Přesně tak Logan v Kombi - prostorný, žádný polokombi, jak se dnes dělá z malých aut pod 200 000,- ano  ano 

Jenze ted se dovis maximalni cenu co je Michal ochotnej dat....pod 150 a jsme  riti  lol 

 offline 

 

#24 01.04.2016 20:19:28

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosim o radu servisaky


Janek napsal(a):

xfany napsal(a):

Nova dacia se zarukou a za malo penez ano 

Přesně tak Logan v Kombi - prostorný, žádný polokombi, jak se dnes dělá z malých aut pod 200 000,- ano  ano 

jako pracovni auto super...ale jinak v zadnym pripade...

 offline 

 

#25 01.04.2016 20:20:55

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: prosim o radu servisaky


xfany napsal(a):

Nova dacia se zarukou a za malo penez ano 

Lepsi je Thalie ano 

 offline 

 

#26 01.04.2016 20:21:44

Re: prosim o radu servisaky


To je fuk, je to pracovni auto ....tak ze nove se zarukou  lol 

 offline 

 

#27 01.04.2016 20:24:55

Re: prosim o radu servisaky


xfany napsal(a):

Jenze ted se dovis maximalni cenu co je Michal ochotnej dat....pod 150 a jsme  riti  lol 

To je v poho ... zbytek přes homecredit na splátky lol  lol 

 offline 

 

#28 01.04.2016 21:18:49

Felipe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 282
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC
Věk: 3+
Tel: služební a zvoní
3 0

Re: prosim o radu servisaky


Hoši hoši... Frantík to vymyslí a Rumun to postaví... jste duševně v pohodě? Citroen Axel...

 offline 

 

#29 01.04.2016 21:28:58

Re: prosim o radu servisaky


Felipe napsal(a):

Hoši hoši... Frantík to vymyslí a Rumun to postaví... jste duševně v pohodě? Citroen Axel...

Ty jsi v pohode?

 offline 

 

#30 01.04.2016 21:31:34

Re: prosim o radu servisaky


xfany:

Chtel bych do cca 200tkc

Bohuzel se bude jednat o pracovni auto-musi byt "reprezentativnejsi" nez Thalie ci Dacie.
Jinak osobne pro soukrome potreby bych Dacii klidne vzal-je tam zauka a chvili nemusis nic resit.

 offline 

 

#31 01.04.2016 21:36:44

Re: prosim o radu servisaky


1,4i Vtec 73kW
Jel v tom v realu nekdo?
Vsude ctu, ze to jede "slusne" a nezere to?
Civic je jestek tomu nadherny ! Vypada hezky a je to kvalitni Japonec

 offline 

 

#32 01.04.2016 21:37:34

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosim o radu servisaky


mikagen napsal(a):

xfany:

Chtel bych do cca 200tkc

je tam zauka a chvili nemusis nic resit.

 heh11  heh2  heh2  heh2 u mě to o bylo 500km:-)tkaze sem chvily nic neresil....

 offline 

 

#33 01.04.2016 21:46:29

Re: prosim o radu servisaky


Filip - SANDOKAAN napsal(a):

mikagen napsal(a):

xfany:

Chtel bych do cca 200tkc

je tam zauka a chvili nemusis nic resit.

 heh11  heh2  heh2  heh2 u mě to o bylo 500km:-)tkaze sem chvily nic neresil....

Co vim tobe nevydrzi nic :-D

 offline 

 

#34 01.04.2016 22:21:56

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: prosim o radu servisaky


mikagen napsal(a):

1,4i Vtec 73kW
Jel v tom v realu nekdo?
Vsude ctu, ze to jede "slusne" a nezere to?
Civic je jestek tomu nadherny ! Vypada hezky a je to kvalitni Japonec

Obecne bych se japoncovi vyhnul,pokud nevemes noveho nebo zanovniho.Agregat vydrzi fest,ale kara z niceho nic lehne popelem.Je to furt ok a najednou je z niceho nic po nem. Osobni skusenost-2xcivic,1x colt, vse bylo ale starsi 5let. 1x mazda mpv,od nova,po 120 tis kruhy pac to zralo vic oleje jak benzinu,po 4letech komplet shnile potrubi topeni v zadu-nd cca 17000kc. Po8 letech total prohnila. Japonec nakonec.

 offline 

 

#35 01.04.2016 23:16:06

Felipe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 282
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC
Věk: 3+
Tel: služební a zvoní
3 0

Re: prosim o radu servisaky


Jarynn napsal(a):

mikagen napsal(a):

1,4i Vtec 73kW
Jel v tom v realu nekdo?
Vsude ctu, ze to jede "slusne" a nezere to?
Civic je jestek tomu nadherny ! Vypada hezky a je to kvalitni Japonec

Obecne bych se japoncovi vyhnul,pokud nevemes noveho nebo zanovniho.Agregat vydrzi fest,ale kara z niceho nic lehne popelem.Je to furt ok a najednou je z niceho nic po nem. Osobni skusenost-2xcivic,1x colt, vse bylo ale starsi 5let. 1x mazda mpv,od nova,po 120 tis kruhy pac to zralo vic oleje jak benzinu,po 4letech komplet shnile potrubi topeni v zadu-nd cca 17000kc. Po8 letech total prohnila. Japonec nakonec.

Už jsem to tady psal, ale asi tomu moc nikdo nevěří a1 
Je to jako házet.......
A pak přišli na technologii z Rumunska a1 

 offline 

 

#36 02.04.2016 07:33:22

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: prosim o radu servisaky


nejsem servisák, tak nevím jestli sem něco psát...
Nepsal jsi jak velké auto a jaké vzdálenosti (benzín vs nafta) a jestli silnice mimo město či rovnou město..
jsem ulítlej na italy, takže s to berte s rezervou lol 
nafta do 5ti let bude nespíše jen filtrem......a pěkné story http://dfens-cz.com/je-vyndat-dpf-prasarna/

Koncern Fiat a atmo benzín..ano, ale tak včetně Euro 2, pak pápá (takže 1999 a vejš pápa, takže pro tebe pasé)..teď to zachraňuje 1.4T a 1.75TBi pro A-R, ale zase to není takovej hadwarovej průser jako TSI

1.9 a 2.0 JTD jedny z nejlepších dieselů minulých dob (trošku to kazí dvouhmota a převodovky u AR), ale jinak nevím a zásadnějších problémem..

za mě AR159sedan (či SW) 1.9JTD bez DPF ideálně starý 8V s 88kW, motor sice žádnej trhač asfaltu, ale poctivý železný ingot co vydrží (bez hydroštělů, atd) a auto i po letech vypadá k světu... ano
 
a jako malé Grande Punto (1.4i do města co nejede nebo 1.9JTD 8V 88kW či 96kW)


Dacie a Renault lol http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=2176
nová Škoda podle sloganu "Simply never!"


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#37 02.04.2016 07:51:31

Bohouš
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 22
Založená vlákna
Motorka: tt600, yzf600, jawičky
Věk: 41
0 0

Re: prosim o radu servisaky


Slow napsal(a):

nejsem servisák, tak nevím jestli sem něco psát...
Nepsal jsi jak velké auto a jaké vzdálenosti (benzín vs nafta) a jestli silnice mimo město či rovnou město..
jsem ulítlej na italy, takže s to berte s rezervou lol 
nafta do 5ti let bude nespíše jen filtrem......a pěkné story http://dfens-cz.com/je-vyndat-dpf-prasarna/

Koncern Fiat a atmo benzín..ano, ale tak včetně Euro 2, pak pápá (takže 1999 a vejš pápa, takže pro tebe pasé)..teď to zachraňuje 1.4T a 1.75TBi pro A-R, ale zase to není takovej hadwarovej průser jako TSI

1.9 a 2.0 JTD jedny z nejlepších dieselů minulých dob (trošku to kazí dvouhmota a převodovky u AR), ale jinak nevím a zásadnějších problémem..

za mě AR159sedan (či SW) 1.9JTD bez DPF ideálně starý 8V s 88kW, motor sice žádnej trhač asfaltu, ale poctivý železný ingot co vydrží (bez hydroštělů, atd) a auto i po letech vypadá k světu... ano
 
a jako malé Grande Punto (1.4i do města co nejede nebo 1.9JTD 8V 88kW či 96kW)


Dacie a Renault lol http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=2176
nová Škoda podle sloganu "Simply never!"

Jééé, hlavně né itala, alfa je krásný auto, ale starší nebrat smile 

 offline 

 

#38 02.04.2016 08:42:42

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: prosim o radu servisaky


Bohouš:

jsem rád, že to tak češi berou, Fiat/Alfa auta za babku a poměr cena/hodnota/design někde jinde než Schade/VW.
Když už auto, tak ať to trošku i vypadá jako auto a ne jak krabice na kolech (většina Schade jako FobieII, Roomster, Yeti..a teď ten krásnej zadek Ochcávií a SB)
btw:Schade Fobie III design skoro 20let starého Stila a v ČR se to oslavuje lol se Kabáň probral z komatu ne?)

Ano na A-R se tu a tam mění některé podvozkové komponenty, ale svezení...zeptej se někdo kdo jezdil třeba s Fobii RS a pak sednul do 147JTD, prej RS usch 
A Ochavie vs 159  lol trošku jinej level (a je ještě napůl GM)

sry za off topic


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#39 02.04.2016 15:59:51

Re: prosim o radu servisaky


Janek:

Hoj pane.
Mohl by jdi mi polat tip na ty prisady do nafty, co skurecne funguji a nejsou jen vyhozene penize?
Klidne SZ.
Dikes, mam k tem naftalinum njak bliz

 offline 

 

#40 02.04.2016 16:05:57

Carlitos13
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 579
Založená vlákna
Místo: Ústí nad Labem
Motorka: 1090 adv r
Věk: 40
Tel: 731309504
0 0

Re: prosim o radu servisaky


vlastním toto

http://www.sauto.cz/osobni/detail/ford/ … oFrom=list

myslím že fordy jsou neprávem podcenovaný auta,motor musí při správné udržbě vydržet stovky tisíc km,pokud se k tomu budu chovat jak prase a asi nic nevydrží,výbava a komfort super,podvozkově není co vytknout,neskutečný koráb,motor 103kw,slušný zátah,spotřeba průměrná 6l,chorvatsko jsem jel 4 lidi a plnej kufr za 5,1l za mě ford ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů