Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Relé starteru - Husqvarna

#1 28.03.2016 22:59:37

Relé starteru - Husqvarna


čau všichni
prosim vas potreboval bych info
mam husqvarnu te 510 2006....jednou jsem sebou slehl a zacal mi bezet starter do beziciho motoru....bylo mi receno ze to bude nejspis rele starteru
klasicky jsem hledal po netu ale nenasel a tak jestli nekdo nevite kde ho sehnat
diky

 offline 

 

#2 29.03.2016 11:09:31

Re: Relé starteru - Husqvarna


Vo_ta:nemusi bejt rele,pokud ano mužeš to dat z jine motorky

 offline 

 

#3 29.03.2016 12:19:36

Re: Relé starteru - Husqvarna


Alf666:

ja vim ze to nemusi byt, ale par dni predtim v tom relatku praskalo a naopak starter vubec bezet nechtel. Při tom praskání mi to vytlouklo baterku, tak jsme si rikali, ze to bude nejpravdepodbnejsi smile
jinak samozrejme prepinac na riditkach dostava taky sodu(taky ho nevylucuju)....nejakej pad uz zazil smile
ok dik za radu..v tom se vubec nevyznam....takze kdyz sezenu podobnej tak to je jedno na jaky moto je urceny?

 offline 

 

#4 29.03.2016 13:41:39

Re: Relé starteru - Husqvarna


Vo_ta:klidne ze skutra,pokud tam praska,a tomu nerozumiš ...muže bejt špatny kontakt...vyčistit prostrikat kontaktolem...aneb nekomu to dovez aby nenadelal vic škody

 offline 

 

#5 29.03.2016 14:14:18

Re: Relé starteru - Husqvarna


Vo_ta napsal(a):

Alf666:

ja vim ze to nemusi byt, ale par dni predtim v tom relatku praskalo a naopak starter vubec bezet nechtel. Při tom praskání mi to vytlouklo baterku, tak jsme si rikali, ze to bude nejpravdepodbnejsi smile
jinak samozrejme prepinac na riditkach dostava taky sodu(taky ho nevylucuju)....nejakej pad uz zazil smile
ok dik za radu..v tom se vubec nevyznam....takze kdyz sezenu podobnej tak to je jedno na jaky moto je urceny?

Funkce bude stejná, ale rozdíl je v ostatním - přívod konektoru, má/nemá to pojistku, 2, 3 nebo 4 piny, uchycení ??? ......
Dej fotku ano 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_rele.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_rele1.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_rele2.jpg

 offline 

 

#6 29.03.2016 19:16:48

Re: Relé starteru - Husqvarna


ok dekuji za rady...az se dostanu domu tak sem hodim foto...
jinak ikdyz tomu nerozumim tak se vse snazim delat sam....kdyz to nahodou clovek podela nauci se to tou svoji blbosti smile....a pak nemuze se furt nekam jezdit kvuli kazdej kravine smile

 offline 

 

#7 11.04.2016 23:38:25

Re: Relé starteru - Husqvarna


tak relatko tam mam takovehle.....nebyla tam jedna pojistka nevim zdali to ma vliv na funkcnost...
fakt nevim jak zkontrolovat kde je chyba....az se mi vrati motor tak zkusim vse ocistit a prubnout ho.....


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5123_img_20160403_180243.jpg

 offline 

 

#8 12.04.2016 09:34:21

Re: Relé starteru - Husqvarna


Jestli ti samovolně spíná startér, nejdřív bych prošel dráty od tlačítka, jestli je nemáš někdeš proklepaný a nespojují se ti ... třeba někde pod maskou, u krku řízení, ....
Koukám do schematu na TE510 2010 a to je neskutečnej elektrobordel lol ... hodně štěstí ano 
2006 je ještě karbec, tak to bude snad výrazně jednodušší, ale nedohledal jsem schema.

 offline 

 

#9 12.04.2016 11:03:13

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Relé starteru - Husqvarna


Vo_ta:

měl js podobnej problém u TE 450 a bylo to totálně zasraným tlačítkem startování na řidítkách, rozebrat, vyčistit a uvidíš


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#10 12.04.2016 14:09:18

Re: Relé starteru - Husqvarna


dráty se zdáli v pohodě tak na oko....jeste na to kouknu vic....zkusim kouknout na to tlačítko....
jinak je pravda ze s tim karbecem je to o hodne vic znat smile je tam jen par kabelu a polovina ke svetlum smile

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů