Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Domlouvání společnýho poježdění- ČR

#281 16.12.2016 13:32:17

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


tank:
Jako čekání na Honzu, nebo servis po telefonu  lol. Motorku mám vychytanou, že by mohla na Dakar  lol  lol .
Hoždy: No myslím,  že příští dny utrží Joprovo sebevědomí opět pár ran na tomto fóru,  až se Honza rozepíše  lol 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#282 16.12.2016 13:44:06

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Hoždy napsal(a):

Janek napsal(a):

jopr napsal(a):


Ok, s tim celým dnem máš pravdu (jako vždy ), nerad bych do tebe pořád narážel a drbal ti záda přední pneu  lol 

To mam kliku, ze nemas progres jako hozdy ... musel bych vozit pro tebe v esusu gulasek  lol 

Kdyby měl progres jako Hoždy tak by nechtěl jet s tebou  lol Házet ramena na borce s ájépéčkama by ti šlo - největší prdel je že budete jezdit podobně  lol 

Od nekoho,  kdo jezdi s cenduristama,  to sedi lol 

 offline 

 

#283 16.12.2016 13:53:24

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


jopr napsal(a):

tank:
Jako čekání na Honzu, nebo servis po telefonu  lol. Motorku mám vychytanou, že by mohla na Dakar  lol  lol .
Hoždy: No myslím,  že příští dny utrží Joprovo sebevědomí opět pár ran na tomto fóru,  až se Honza rozepíše  lol 

Takze pro klid fora ... a kdyz to beres tak ... zustan radsi doma  ano 

 offline 

 

#284 16.12.2016 14:26:05

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


enduroracer napsal(a):

Hoždy napsal(a):

Janek napsal(a):


To mam kliku, ze nemas progres jako hozdy ... musel bych vozit pro tebe v esusu gulasek  lol 

Kdyby měl progres jako Hoždy tak by nechtěl jet s tebou  lol Házet ramena na borce s ájépéčkama by ti šlo - největší prdel je že budete jezdit podobně  lol 

Od nekoho,  kdo jezdi s cenduristama,  to sedi lol 

Jezdím s cenduristama - je to fajn banda  ano  Ale neboj triálek je taky domluvenej  ano Pro jistotu jsem se označil ať každej ví že začínám a že se rozhodně nehodlám pouštět do větších akcí  ano2 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3861_20161214_0852501.jpg

 

#285 16.12.2016 15:40:49

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Hoždy napsal(a):

enduroracer napsal(a):

Hoždy napsal(a):


Kdyby měl progres jako Hoždy tak by nechtěl jet s tebou  lol Házet ramena na borce s ájépéčkama by ti šlo - největší prdel je že budete jezdit podobně  lol 

Od nekoho,  kdo jezdi s cenduristama,  to sedi lol 

Jezdím s cenduristama - je to fajn banda  ano  Ale neboj triálek je taky domluvenej  ano Pro jistotu jsem se označil ať každej ví že začínám a že se rozhodně nehodlám pouštět do větších akcí  ano2 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 852501.jpg

Zase si nelzi...... lol 

 offline 

 

#286 16.12.2016 15:46:17

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Janek napsal(a):

jopr napsal(a):

tank:
Jako čekání na Honzu, nebo servis po telefonu  lol. Motorku mám vychytanou, že by mohla na Dakar  lol  lol .
Hoždy: No myslím,  že příští dny utrží Joprovo sebevědomí opět pár ran na tomto fóru,  až se Honza rozepíše  lol 

Takze pro klid fora ... a kdyz to beres tak ... zustan radsi doma  ano 

ja si rikam do ceho se hrnes, protoze jak napise např. jo to jsem dal v pohode tak musis bud mlcet nebo bejt za hajzla a napsat pravdu.

 offline 

 

#287 16.12.2016 16:07:30

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Hoždy napsal(a):

enduroracer napsal(a):

Hoždy napsal(a):


Kdyby měl progres jako Hoždy tak by nechtěl jet s tebou  lol Házet ramena na borce s ájépéčkama by ti šlo - největší prdel je že budete jezdit podobně  lol 

Od nekoho,  kdo jezdi s cenduristama,  to sedi lol 

Jezdím s cenduristama - je to fajn banda  ano  Ale neboj triálek je taky domluvenej  ano Pro jistotu jsem se označil ať každej ví že začínám a že se rozhodně nehodlám pouštět do větších akcí  ano2 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 852501.jpg

Alespon,  ze si se našel  ano..... Teď začne ten spravnej progres,  hlavne bacha na krtky,  at nakyho neprejedes,  jsou chráněný...

 offline 

 

#288 16.12.2016 16:55:03

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


 lol 

enduroracer napsal(a):

Hoždy napsal(a):

enduroracer napsal(a):


Od nekoho,  kdo jezdi s cenduristama,  to sedi lol 

Jezdím s cenduristama - je to fajn banda  ano  Ale neboj triálek je taky domluvenej  ano Pro jistotu jsem se označil ať každej ví že začínám a že se rozhodně nehodlám pouštět do větších akcí  ano2 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 852501.jpg

Alespon,  ze si se našel  ano..... Teď začne ten spravnej progres,  hlavne bacha na krtky,  at nakyho neprejedes,  jsou chráněný...

 lol Tvl nevím jak u vás ale u nás na moravě je krtek škodná  lol 

 

#289 16.12.2016 16:59:42

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


 wink 

Hoždy napsal(a):

 lol 

enduroracer napsal(a):

Hoždy napsal(a):

Jezdím s cenduristama - je to fajn banda  ano  Ale neboj triálek je taky domluvenej  ano Pro jistotu jsem se označil ať každej ví že začínám a že se rozhodně nehodlám pouštět do větších akcí  ano2 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 852501.jpg

Alespon,  ze si se našel  ano..... Teď začne ten spravnej progres,  hlavne bacha na krtky,  at nakyho neprejedes,  jsou chráněný...

 lol Tvl nevím jak u vás ale u nás na moravě je krtek škodná  lol 

Hledal jsem jestli se ty potvory můžou zrakvit a našel jsem parádní TIP pro Funnyho ano  https://www.zena.cz/bydleni/jak-se-navz … 1481903829    jinak fakt je asi chráněnej zákonem kterej nehodlám nikdy porušit  ano  wink 

Editoval Hoždy (16.12.2016 17:00:03)

 

#290 16.12.2016 20:06:01

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


jopr:
Jasně že na janka.. lol  však ho známe, jak to vodí. Tak jen abys tam nezmrznul...


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#291 16.12.2016 20:50:41

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


tank napsal(a):

jopr:
Jasně že na janka.. lol  však ho známe, jak to vodí. Tak jen abys tam nezmrznul...

 ano  usch 

 

#292 16.12.2016 20:55:54

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Hoždy napsal(a):

tank napsal(a):

jopr:
Jasně že na janka.. lol  však ho známe, jak to vodí. Tak jen abys tam nezmrznul...

 ano  usch 

Hoždy -proč se motáš do debaty velkejch kluků ? lol  Bavím se s joprem...a oba víme svoje.


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#293 16.12.2016 21:13:46

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


tank:

 ano  jo, jo, chtěl jsem si opět dobře zajezdit a něco se přiučit , ale koukám,  že se tu nesmí nic napsat.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#294 16.12.2016 21:54:23

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


jopr:
Tak jezdi a nepiš smile  nebo všechno zapři smile. Já mám pauzu. Moto na servisu (plechy spojky, zohýbaný chladič....prostě spotřebák smile  ), navíc i mazda mimo provoz. Ale s Jankem to odjeďte i za mne ano 


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#295 16.12.2016 22:17:29

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


tank napsal(a):

Hoždy napsal(a):

tank napsal(a):

jopr:
Jasně že na janka.. lol  však ho známe, jak to vodí. Tak jen abys tam nezmrznul...

 ano  usch 

Hoždy -proč se motáš do debaty velkejch kluků ? lol  Bavím se s joprem...a oba víme svoje.

Co víte?  lol 

 

#296 17.12.2016 03:42:44

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


xfany napsal(a):

ja si rikam do ceho se hrnes, protoze jak napise např. jo to jsem dal v pohode tak musis bud mlcet nebo bejt za hajzla a napsat pravdu.

Rikal jsem si, konecne mas cas ... tak dej vedet, kdyby nekdo chtel pojezdit ... no zase neprozretelnost  a21 
Driv se jen jezdilo, dneska se o tom vic povida a vypravi pohadky  lol 
Ja jsem hajzl i kdy mlcim ... premyslel jsem dlouho, proc to tak je a prisel jsem na to - nejak jsem se nepoved  lol  lol 

 offline 

 

#297 17.12.2016 05:45:06

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Janek napsal(a):

xfany napsal(a):

ja si rikam do ceho se hrnes, protoze jak napise např. jo to jsem dal v pohode tak musis bud mlcet nebo bejt za hajzla a napsat pravdu.

Rikal jsem si, konecne mas cas ... tak dej vedet, kdyby nekdo chtel pojezdit ... no zase neprozretelnost  a21 
Driv se jen jezdilo, dneska se o tom vic povida a vypravi pohadky  lol 
Ja jsem hajzl i kdy mlcim ... premyslel jsem dlouho, proc to tak je a prisel jsem na to - nejak jsem se nepoved  lol  lol 

Jo to je fakt, zkus jako ovce kejvat, ale mam tuseni ze to taky uz neklapne lol 

 offline 

 

#298 17.12.2016 07:07:48

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


tank napsal(a):

jopr:
Tak jezdi a nepiš smile  nebo všechno zapři smile. Já mám pauzu. Moto na servisu (plechy spojky, zohýbaný chladič....prostě spotřebák smile  ), navíc i mazda mimo provoz. Ale s Jankem to odjeďte i za mne ano 

Škoda, já mám po servisu a 3 vyjížďky se mi nic neposralo  lol 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#299 17.12.2016 09:59:04

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Ciste nahodou Praha okoli ted?
Rad bych s mistry zitra vyrazil ale nestiham :-(
(budu offline, tak pripadne tel viz profil)

Editoval Alexanderovic (17.12.2016 10:31:41)

 offline 

 

#300 20.12.2016 09:02:37

Maloch2
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 65
Založená vlákna
Místo: Nové Osinalice
Motorka: Freeride 250R 2015
Věk: 41
0 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Přesunuto z tématu Freeride, děkujeme za pochopení, váš kozel

Zdravím Vás chlapi,
jsem tu nový a neumím se tu ještě orientovat tak se omlouvám jestli můj dotaz patří jinam-už jsem přecijenom v pokročilém stádiu demence.
Jsem hrdým majitelem Fr 250 a hledám kolegy na občasné vyjížďky v okolí Mělníka. Najde se někdo?

Editoval Maloch2 (20.12.2016 09:18:01)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů