Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Domlouvání společnýho poježdění- ČR

#241 26.10.2016 22:16:10

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Sally napsal(a):

Jarynn:

jo rozumim ti. Ale ty mě moc ne. Nikoho nepomlouvám a tebe bych taky nepomluvil a je mi jedno, jak jezdí jiní. Poměřovat se nepoměřuju, jen si to tak beru do huby. Jde o to, že krom fyzičky není v ničem jinčím rozdíl. A to musí jít poznat když jeden najede 50 a druhej 150MTH, ale když přesto může ten slabší jet s nima... Připadá mi, že pořád směřujete k závodům. Ježdění s kámošema je o tom, že tempo se udává podle nejpomalejšího, nejmého zdatného přece a ten když dojede nahoru, tak ostatní už valí dám a on taky, ale to se chce zamyslet nad hobíčkovským poježděním v lese a nebo závody apod. S HOždym jsem jel v podstatě poprvé v životě celý den první a jo panečku to je výhra jako kráva. Jezdit první je taková hračka, že mi to nechce doteďka ani věřit! Jezdim nejradši poslední (ani nevim proč), jet první všude je obrovská výhoda v tom, že vyjedu nahoru a vždycky čekám a to i v tom případě, že všichni vyjedou v pohodě zacož ten poslední. A to samé je i se střelcama, povětšinu jezdí první... heh2 

Ano tady ve spouste veci souhlasim,konecne jsi to napsal jako beloch  ano 

 offline 

 

#242 26.10.2016 22:21:11

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Mam kamose rikam mu jajinek...ja....ja ja...ja ja.........dlouho nic a pak no vis ja......

 offline 

 

#243 26.10.2016 22:33:34

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Jedno poježdění dvou lidí a je počtení na měsíc  lol 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#244 26.10.2016 22:40:31

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Sally napsal(a):

Filda:

Už jednou jsem ti psal, že máš blbou připomínku zcela zcestnou a zbytečně.  ano 

xfany:

Jo to sedí  ano

Jarynn:

aspoň v nečem... usch 

A já ti několikrát psal,že píšeš sračky a děláš to doted',tak co  lol s tou knihou jsem to myslel dobře,fakt bych si ji koupil,zajímalo by mě,jak jezdit jako profík,jen nemít takovou fyzičku  ano 


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#245 26.10.2016 22:50:30

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Psal si,že s jinčí ligou,takže asi střelci ne? Nebo se plácají stejně jako ty,nebo já nebo kdokoliv jiný? Nebo mi vysvětli co je pro tebe jinačí liga.

Právě že chtěl,zajímalo by mě,jaké další sračky vyplodíš  ano 


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#246 26.10.2016 22:59:28

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Chlapci, co na tom nechapete? Sally proste rad pomeruje pindiky. Tak mu trochu usnadnete tu praci a hlaste dylky.

Za me 15cm.

Edit: Cenzura 18+  ugh1 

 offline 

 

#247 27.10.2016 00:04:03

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Alexanderovic napsal(a):

Chlapci, co na tom nechapete? Sally proste rad pomeruje pindiky. Tak mu trochu usnadnete tu praci a hlaste dylky.
http://blog.staxus.com/wp-content/uploa … kake-4.jpg
Za me 15cm.

4cm.......

 offline 

 

#248 27.10.2016 06:34:19

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Filda napsal(a):

,zajímalo by mě,jak jezdit jako profík,jen nemít takovou fyzičku  ano 

Tady se klonim k salynce, protoze to ma jak Körber - jezdi jak profik, ale nema fyzicku  lol 

Sally, o co ti jde? Proc to sem vubec pises?
Kdo s tebou jel a to i na memorialu, tak do jednoho mi rikali, ze jezdis pekne, nikdo ti v tomto meritku neuprel ani prd.
Ale ze se chovas jako pi*a, to vi davno i ti, ktery s tebou ani nejeli, jen te ctou. Fotka pred hlavakem je memento tveho dosavadniho enduro pribehu a jsem moc rad, ze vznikla - je to vic nez kniha ano 
Jednou me kuba psal "je jedno, jak jezdis. Kdyz nejses curak, tak na tebe na kopci zbytek pocka"

 offline 

 

#249 27.10.2016 08:42:29

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Janek napsal(a):

Filda napsal(a):

,zajímalo by mě,jak jezdit jako profík,jen nemít takovou fyzičku  ano 

Tady se klonim k salynce, protoze to ma jak Körber - jezdi jak profik, ale nema fyzicku  lol 

Sally, o co ti jde? Proc to sem vubec pises?
Kdo s tebou jel a to i na memorialu, tak do jednoho mi rikali, ze jezdis pekne, nikdo ti v tomto meritku neuprel ani prd.
Ale ze se chovas jako pi*a, to vi davno i ti, ktery s tebou ani nejeli, jen te ctou. Fotka pred hlavakem je memento tveho dosavadniho enduro pribehu a jsem moc rad, ze vznikla - je to vic nez kniha ano 
Jednou me kuba psal "je jedno, jak jezdis. Kdyz nejses curak, tak na tebe na kopci zbytek pocka"

Nádherně řečeno, nedokázal bych to lépe, to vystihuje vše  ano 

Editoval Jarynn (27.10.2016 08:43:07)

 offline 

 

#250 27.10.2016 09:05:18

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


xfany napsal(a):

4cm.......

Meri se ve ztoporenym stavu. A nepodcenunte to! Udelame z toho pak tabulku. Tamhle Kostebuch se bude chtit domluvit na vyjizdku v Krusnejch horach, koukne do tabulky, zjisti ze Metro ma o 2cm mensi pero, tak si s takovym looserem radsi ani nebude nic domlouvat a bude tam bloudit sam. Protoze jakmile nebudou na stejny urovni, tak to bude samozrejme stat uplne za hovno.  a2 

 offline 

 

#251 27.10.2016 09:16:21

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Alexanderovic: Já mám zase opačnou teorii... Když ho někdo bude mít malého, musí jet zákonitě lépe, protože si nemá co přisednout!  lol Ono takový přisednutí může dost zbrzdit nejen jezdce, ale i celou partu... Nedej bože, když si ti přilepí pravá na levé stehno a levá na pravé  lol 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#252 27.10.2016 09:30:50

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Alexanderovic: Proč jsi zrovna zmínil mě? Jinak já mám 35cm takže nikoho tahat nikde nebudu.

 offline 

 

#253 27.10.2016 09:54:15

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


WoxmenRX napsal(a):

Alexanderovic: Já mám zase opačnou teorii... Když ho někdo bude mít malého, musí jet zákonitě lépe, protože si nemá co přisednout!  lol Ono takový přisednutí může dost zbrzdit nejen jezdce, ale i celou partu... Nedej bože, když si ti přilepí pravá na levé stehno a levá na pravé  lol 

Tak samozrejme si muzes vybrat jaka dylka ti vyhovuje. Dulezity je abys mohl pracovat s nakym smerodatnym udajem. Kdyz ti nekdo napise ze jezdi takhle prikry vyjezdy, tak uz to fotka/video/popis zkresluje a nemas presnej udaj. Takovou dylku prirozeni jen tak neokecas.

 offline 

 

#254 27.10.2016 09:55:47

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


metro napsal(a):

Alexanderovic: Proč jsi zrovna zmínil mě? Jinak já mám 35cm takže nikoho tahat nikde nebudu.

Nahoda...
Tvl za 35cm bys uz naopak moch tahat  lol 

 offline 

 

#255 27.10.2016 11:34:18

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


WoxmenRX napsal(a):

Alexanderovic: Já mám zase opačnou teorii... Když ho někdo bude mít malého, musí jet zákonitě lépe, protože si nemá co přisednout!  lol Ono takový přisednutí může dost zbrzdit nejen jezdce, ale i celou partu... Nedej bože, když si ti přilepí pravá na levé stehno a levá na pravé  lol 

Tvl, tak proto jezdím hovno, já si na něm celou dobu sedím  lol 
Metro: velká závist  ano  máš ho cenťák většího  lol 

Editoval jopr (27.10.2016 11:36:28)


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#256 27.10.2016 11:55:02

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Já se omlouvám za překlep mělo to být 35mm. To se už asi nesvezu. a19 

 offline 

 

#257 27.10.2016 12:21:36

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


metro napsal(a):

Já se omlouvám za překlep mělo to být 35mm. To se už asi nesvezu. a19 

S Fandou  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#258 01.11.2016 10:50:28

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Hoždy napsal(a):

CruZz napsal(a):

Tohle nekonečný poměřování pindíků je nějaká úchylka?

Já sem teda nestrannej pozorovatel. Ale zahlídl sem tu video nějakýho husťáka co pak nepřejel větev?

To sou ty kecy pak docela úsměvný.

Nicméně se nenechte rušit a pokračujte v měření.

To jsem byl asi já big_smile Byl jsem death a nebyla to větev  wink 

To je zajímavý, žes o tom 2. dnu, ze kdy byl natočený šot lol, napsal původně tohle:

Hoždy napsal(a):

....druhej den nemusím komentovat: Stačí mi radost že jsem v nejtěžším kopci druhého dne pojel Romana a málem i Vencu.  Takže až bude někdo hodnotit jak jezdím tak ať aspoň jsou to lidé co tam byly nebo nedojížděli po mě!....

 
Takže když údajně death pojíždíš o světelný rok lepší jezdce, ale zadřeš se na větvi, nechápu to ... lol  
Krom toho to bylo po obědě, jestli mě paměť nešálí, kdy jsme skoro hodinu kecali, jedli a pili  lol 

Ale ještě že seš takovej charakter, co má rád tu upřímnou pravdu ano  ano  ano 

 offline 

 

#259 01.11.2016 13:22:50

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


A kdyz neco nahodou zaskripe, tak  jako jezdi jen rok a na to je to preci super az litaj sra..ky  super pokrok...... lol 

 offline 

 

#260 06.11.2016 13:46:55

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Janek: Však taky že je to pravda - hold se někdy zadaří a někdy né. To že jsem na tu větev prostě nenajel a nechtěl jsem riskovat držku "vyčerpanej" je moje blbost. Pro pitomý kecy jezdím off celkem 3 roky a asi 3 měsíce z toho v "extrému" od Srpna minulýho roku. Předtím pouze MX a seznamovačka s motorkama. Všehovšudy mám nahrkáno asi 250 mth z toho 110 od srpna minulýho roku. A navíc je fajn že tu něco o mě rozmázneš a hned mě vybanuješ abych na to nemohl reagovat  ano  ano  ano  jsi pán  ano 

Funny nedávno jsi měl video jak jsi odhodil berga do potoka. Udělat to já tak jsem za největší p..u ale u tebe je to sranda. Jinak to byl totálně mrzáckej výkon  ne 

Editoval Hoždy (06.11.2016 13:48:40)

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů