Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Domlouvání společnýho poježdění- ČR

#221 25.10.2016 17:25:15

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Sally napsal(a):

Tak byl u mě na návštěvě Hoždy a očividně ho bolí ruky ještě teďka, že nic nenapsal gp  heh2 Byli jsme v polovině půlky a Hoždy se doprošoval přestávky, že už nemůže na ruce, že by to chtělo přestávky a výjezdy dále od sebe a více je protáhnout z hora ať tam není tolik kamení atd. lol  lol (Ano má pravdu ten chlapec, ale to jen pro slabší kousky). No nakonec jsme objeli tak, tak 50% naplánované trasy a na posledním výjezdu jsme několikrát slyšeli omezovač a nepěkná slova jako ku... pi.. atd. Nevim, jestli tam do chuděry motorky vzteky nekopal nebo tak. Každopádně Hoždy shořel jako papír a v podstatě si to vůbec nedával. Nadruhou stranu na jeho obranu musím říct ať se každý zamyslí, jak na tom kdo byl po dvou sezónách? Hoždy jezdí dva roky a na tu dobu jezdí slušně. Jde vidět, že najeto ještě zdaleka nemá a kolikrát ani neví moc, jak na to. Ze sjezdů se strašně bojí, jde vedle motorky a potom stejnak spadne a motorka hore kopyta. heh2  poc  Má se co učit, ale kdo se neměl co učit po dvou sezónách? Člověk normálně soudný uzná, že za dvě sezóny jezdí slušně.
Reklama to každopádně na náš terén není (beru jen slabší kousky na kterých se můžu pobavit, slyšel jsem, že je to v módě a je to zábavné a23 ), a Hoždyho poškozovat taky nechci. Sám mi dal svolení ať napíšu co si myslim. Toť vše a tímto jen doufám, že sem Hoždy dá videjko, které bych rád viděl... ano 

Kde jsi ho proved? Klidne sz

 offline 

 

#222 25.10.2016 17:30:15

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Sally: Čest zkusím něco střihnout ale záběry jsou na prd. Kamera směřuje moc dolů.

 

#223 25.10.2016 17:57:28

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Sally: Jinak k hodnocení pojezdu u tebe. Máte to tam pěkně namotaný a je toho hromada. Na drážce nejsou nějak extrémě prudký výjezdy ale v kombinaci s jejich délkou a hlavně všude mokrá břidlice!!! je to fakt očistec  poc . Normálně jsem se svojí červenou 754 měl největší trakci v potocích (nafoukáno 0,35bar)! lol Žlutá mitas c19 klouzala jak hajzl ...... ještě jsem v takových to podmínkách nejezdil a jsem rád za tu zkušenost  ano Sally jezdíš jak drak a já nejsem schopnej vydržet to tempo bez jakékoliv pauzy 5 hodin v kuse a nejen já ale nějak ti ta sestava odpadla celá  usch Di si s tím na závody woe budeš se umísťovat na prvních příčkách!  ano 

 

#224 25.10.2016 18:19:41

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


jopr napsal(a):

honzaWR450F:

No kámo mě do smíchu taky nebylo. Příjezd, seznámení s klukama, obléknutí a když chci sundat motku, zděšení já jsem čůr.., kluci v poho, to musí jít i bez klíčku. Volám p. Procházku a radí co babaexc už vykoumal. Hele úleva jako prase a chci to sundat z vozíku a babaexc, ty vole máš podkovu na kotouči. Hm klíč mám na klíčích od motky, tak 150 km zpátky domů rozbrusku nemám. Johny5 a nešlo by to roztáhnout, ale čím. No s tím kladivem už to tu bylo, další úleva a šlo se jezdit, že jsem byl suverénně nejhorší,  to ti je snad jasný  lol 

Nejsi sám, komu se stalo něco takovýho  deb1 
Byl jsem za vola, ale nasmáli jsme se a já se 1. svezl na dalších dvou strojích a 2. měl výmluvu po návratu domů, proč se v neděli jet projet za klukama znovu.
Není vždycky všechno tak černý  wink 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#225 25.10.2016 20:08:30

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Hoždy napsal(a):

Sally: Jinak k hodnocení pojezdu u tebe. Máte to tam pěkně namotaný a je toho hromada. Na drážce nejsou nějak extrémě prudký výjezdy ale v kombinaci s jejich délkou a hlavně všude mokrá břidlice!!! je to fakt očistec  poc . Normálně jsem se svojí červenou 754 měl největší trakci v potocích (nafoukáno 0,35bar)! lol Žlutá mitas c19 klouzala jak hajzl ...... ještě jsem v takových to podmínkách nejezdil a jsem rád za tu zkušenost  ano Sally jezdíš jak drak a já nejsem schopnej vydržet to tempo bez jakékoliv pauzy 5 hodin v kuse a nejen já ale nějak ti ta sestava odpadla celá  usch Di si s tím na závody woe budeš se umísťovat na prvních příčkách!  ano 

Nemuzu si pomoct -na tu kombinaci pneu jsi prisel sam nebo ti poradil nekdo kdo te nema rad?  lol 
Obe stoji fakt za hovno a obe najednou musi byt peklo, a v tom pocasi a terenu asi dvojnasob.Byli jsme v sobotu pravdepodobne kousek od sebe a zas takova tragedie to ale s tim mokrem nebyla.

Editoval Jarynn (25.10.2016 21:43:35)

 offline 

 

#226 25.10.2016 20:21:29

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Sally:

Hmm tak vy jste nebyli v lokalite kde jsme se naposled potkali? Pak to chapu. Pokud jste tam byli tak netusim o cem mluvis,pac my jsme vyjizdeli v 9h a vraceli cca ve 3. Mokro bylo,ale zadna katastrofa, to zas ne. Podle ceho to poznavas nevim,ale v lese to bylo relativne v poho. Cerny puntik mi zustal na 2 nebo 3mistech,neco nedal nikdo,neco kluci v poho a ja jsem.se valel,mam to tam schovane na priste :-D

 offline 

 

#227 25.10.2016 20:29:38

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Sally:

Tak to jo  ano 

 offline 

 

#228 25.10.2016 20:40:38

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Sally: Petr vyjel jen o jeden kopec víc než já a taky se trápil jako kráva s gumou - se ho zeptej. Za to obtjížděl a nejel druhý potok který jsme jeli jen mi dva.  wink K tobě příště jedině Fimku gumu ano  wink 
Jinak tu c19 ve předu mám ještě z léta.

 

#229 25.10.2016 20:51:21

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Sally napsal(a):

Hoždy:

Jo trápil to já vím deb1 to si, ale nevybereš. Miloš měl FIMku a taky žádná hitparáda...  poc 

Jn čekal jsem od něho víc u mě jel slušně  a2 

 

#230 25.10.2016 22:21:15

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


 lol 

 offline 

 

#231 26.10.2016 19:05:55

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Sally napsal(a):

xfany:

Můžeš mi vysvětlit co se ti nezdá? Není lepší vůbec nereagovat? Pokud si aspoň trošku soudný, tak uznáš, že Hoždy jezdí krátce a není to zas až tak špatný. Já jezdím dýle a je to o něco lepší než Hoždy. Vzpomeň si, jak jsi jezdil ty po dvou sezónách. Pokud mě mysl nešálí, tak jsi jezdil na HSB 650? Taky jsi jezdil a vypadal jinak než teďka o x let více... heh2 

Prave pro to, a to plati i na tebe a Milose.

 offline 

 

#232 26.10.2016 19:12:42

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Sally napsal(a):

xfany:

Co platí na mě i Miloše? Trošku jsem to nepobral... Víš já nejsem ING. jako ty. Titul nepotřebuji k životu... lol 

Tak si to po sobe precti  ano 

 offline 

 

#233 26.10.2016 19:28:04

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Sally napsal(a):

Tak je to jasné, že s rokama se člověk vyvíjí a mění, jak v jízdě, tak v životě jako takovém atd. A tak proč skrátka neuznáš, že Hožďy jezdí na ty zkušenosti co má slušně a ,že já se můžu s tebou rovnat? Pořád se jenom vysmíváš, že je to strašná píčovina. To jako, že jezdíš o x let dýle, jak já znamená, že nemůžu jezdit stejně dobře ne-li lípe, jak ty? Vysvětli mi tvoje měřítko... ano  cool 

Nic ti vysvetlovat nebudu, mas svou hlavu vcetne tech dalsich tobe podobnych. Naopak me to casem vysvetlete vy. Jednou az....

Zdravim z RO spolecne s tvejma bejvalejma kamosema ano 

 offline 

 

#234 26.10.2016 21:09:18

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Sally napsal(a):

xfany:
.... Párkrát jsem se hodně slušně svezl z jinčí ligou a krom fyzičky a rychlosti mi k nim moc nechybělo. Jde o to, že se dokážu dostat kam oni jen ne tak rychle a nevydržim takový terén celý den. ...

Není to motorka, ale dvě kola to jsou. Jen abys věděl, co to znamená něco umět ano 
https://www.youtube.com/watch?v=K_7k3fnxPq0
jezdíš +/- stejný hovno, jako každej jinej, rozdíly jsou fakt v rádu hovna. Na nic si nehraj ..... a pokud si chceš hrát, jet potáhnout Volňase, Cyproše, .... na drapáky. Rád ti přijedu fandit ... jsem zvědavej, jak dáš kvalifikaci a jak dojedeš až do posledního CP v limitu. 
Že Hoždy jede kulový, víme všichni (až na něj) dávno. Resp. jede hovno podobný tvýmu, mýmu, .... stovkám dalších. Naštěstí jeho zdobí charatker ano 

 offline 

 

#235 26.10.2016 21:13:02

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Sally:

Prosimte kdyz uz se tu chces semenit svyma mistrovskyma kecama,hod si to do nejakeho vlakna kam se to vice hodi. Nebo by to mohl udelat nejaky moderator nebo tak, funkcionaru je tu dost.Jinak je.mi uplne u riti jak jedes,na drku jsi jel krasne, na ostre nevim ale snad jo,ale lidsky jsi u me mrtve maso. Cist po tobe ty slinty zastuzeneho pubose me fakt neba. Sorry.

 offline 

 

#236 26.10.2016 21:22:37

CruZz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 180
Založená vlákna
Místo: Liberec
1 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Tohle nekonečný poměřování pindíků je nějaká úchylka?

Já sem teda nestrannej pozorovatel. Ale zahlídl sem tu video nějakýho husťáka co pak nepřejel větev?

To sou ty kecy pak docela úsměvný.

Nicméně se nenechte rušit a pokračujte v měření.

 offline 

 

#237 26.10.2016 21:36:27

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


CruZz napsal(a):

Tohle nekonečný poměřování pindíků je nějaká úchylka?

Já sem teda nestrannej pozorovatel. Ale zahlídl sem tu video nějakýho husťáka co pak nepřejel větev?

To sou ty kecy pak docela úsměvný.

Nicméně se nenechte rušit a pokračujte v měření.

To jsem byl asi já big_smile Byl jsem death a nebyla to větev  wink 

 

#238 26.10.2016 21:50:41

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Sally napsal(a):

Hoždy:

Ovšem i když jsi byl death, tak by bylo na oko více lahodící, kdyby ses otočil a na tu větev, jak tady píšou v pohodě najel s rozjezdem a prostě by jsi to přejel. Je to tak? Než se death snažit přetlačit 120 kilo + sebe?

 lol  Nebylo to nic těžkýho ale prostě jsem se předtím posral (nevím proč) jezdil jsem i 3x takový a už nebylo cesty z5. Každopádně každýmu se stane něco úsměvnýho během dne a Janek je zrovna takovej dobrák že to všechno zveřejní. Trochu rozumnej člověk si položí otázku jaktože mě má natočenýho když jezdí bomby. Aha z nějakýho důvodu jezdil v zadu (že možná proto aby nebrzdil zbytek)? wink  ano  V jednom má pravdu já a on jezdíme +/- stejný hovno ale ty se jinde  ano  wink 

Editoval Hoždy (26.10.2016 21:53:15)

 

#239 26.10.2016 21:52:38

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Sally:

Ale kdo se chce pomerovat jsi ty panacku  lol 
Mistr sveta Sally,jedu se strelcema,uplne jak oni,jen mi to dyl trva a nevydrzim tempo  lol Ctes to vubec co pises? Me je fakt jedno jak jedes,ale to podani,to je good  lol 
Hozdyho si ty blazne vubec neber do pusy,nesahas mu ani po kotniky i kdyz pojedes 100x lepe..
A uprimne,radeji pojedu prez pul republiky za tim hajzlikem panem x a treba se skoro nepovozit, jen pokecat,nez tech par kilaku za tebou,pac bych ti stejne nestacil a ty bys me.urcite pred celou republikou pomluvil jake jedu prd  lol 
Jsi fakt blázen,skoda na moto ti to docela jde.. No co uz..

 offline 

 

#240 26.10.2016 22:11:59

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Domlouvání společnýho poježdění- ČR


Doufám,že někdy napíšeš knihu,jde ti to ano 


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů