Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Funkční držák mobilu na moto

#1 17.02.2016 18:07:55

Funkční držák mobilu na moto


Zvažuji koupi držáku mobilu na moto i MTB (5"). Ideální takový, který skutečně chrání před klasickým enduro bordelem (prach, bahno) a nemá příliš vysokou světlou výšku. Ať s tím o všechno nechytám (větve, pády, kotrmelce). Jestli někdo máte osobní zkušenost s konkrétním výrobkem, sem s tím, za každý dobrý tip budu rád.  Preferoval bych typ pro podélné uchycení na hrazdu řídítek s možností rychlého přehození na bika bez vercajku. Pokud možno skutečně waterproof, nejen reklama v názvu, ať to hned neprochčije při prvním deštíku, nebo vodním cachtání. Ideální osobní zkušenost s daným výrobkem. Předem děkuji.
Zatím horký kandidát - i když výškově vyosený -je na kolo

http://www.hop-tablet.cz/hop-tablet/esh … 496L-modra

tohle jako záloha

http://www.aliexpress.com/item/4-0-or-5 … 4.1.SJI3gU

tenhle je bez kloubu, takže nižší světlá výška, ale to uchycení na rychloupínák, nevím, nevím - nemáte to někdo?

http://www.aliexpress.com/item/Bike-Mot … .30.TRxW2U

Editoval Ataman (17.02.2016 18:11:31)

 offline 

 

#2 17.02.2016 18:36:08

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Funkční držák mobilu na moto


Ataman:

No, ten druhý mi teď přišel a chystám se na montáž a zkoušky bojem smile. Bral jsem ho i kvůli výšce, vejde se mi tam v pohodě mob + powerbanka. Jen trochu mám obavy z toho systému uchycení mezi držákem a pouzdrem -nevím, kolik ten zaklapovací systém vydrží, prostě uvidím...


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#3 17.02.2016 20:01:34

kiwibibo
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1289
Založená vlákna
Motorka: KTM XC 300, Honda Dominator NX 650
Věk: 29
Web
15 10

Re: Funkční držák mobilu na moto


Mam odskusany ten posledny, uz mam treti, vždy bolo treba kúpiť väčší pri kupe vacsieho mobilu smile Ten rychloodopinaci system ale nefunguje spolahlivo - pri velkych otrasoch sa to puzdro vypne z drziaku a leti k zemi, ja som to u vsetkych troch vyriesil tenkym srobom ktory som vrtol durch cez zadnu stenu puzdra a prisroboval k drziaku napevno.. ta objimka drzi na riadidlach dobre - ked do toho napr kopnes nohou pri pade tak sa to pootoci na riadidlach ale urcite to neodleti preč.. ovladanie cez prednu foliu funguje.. pouzivam to na navigáciu v cudzom terene.. pristavim,  rozsvietim displej, pozrem na mapu a frcim dalej..


exc.300.blogspot.com

Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing.

 offline 

 

#4 17.02.2016 20:29:26

Hellborn
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 558
Založená vlákna
Místo: Želechovice (MORAVA)
Motorka: WR450F, Suzuki TL 1000S
Věk: 30
Tel: Samsung
0 0

Re: Funkční držák mobilu na moto


Já mám ten druhej odkaz doma už půl roku, ale nebyl čas to vyzkoušet.
Pouzdro se zdá příjemny a kvalitní (nevím, kolik ale opravdu vydrží)
Zipy jsou překryty takovou pogumovanou krytkou, takže úplně vodotěsny na potápění asi ne, ale v dešti by to neměl být problém.

Nejslabší článek je ten držák na řidítka s klackem. V pouzdře drží jen silou vůle a není tam žádný systém na úplně "docvaknutí".
Prostě to normálně rukou tahem vyndáš. Do terénu určitě k ničemu, i na kole by to upadlo při přejetí po kočičích hlavách.
Řeším přilepením a demontovat se bude jen z řidítek, držák nebude rozebiratelný.

Objednával sem z nějakyho českyho eshopu s cenou do 300Kč a dodáním do týdne


Až se ti před očima promítne celej tvůj posr*nej život.....tak ať je na co koukat

 offline 

 

#5 17.02.2016 21:15:11

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Funkční držák mobilu na moto


Hellborn:
Zaklapnout mi to jde docela natvrdo, rukou se musím solidně opřít,abych to uvolnil. Otázka je, co s tím udělá čas a vibrace. na kole si to umím představit bez problému.


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#6 17.02.2016 21:31:55

kiwibibo
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1289
Založená vlákna
Motorka: KTM XC 300, Honda Dominator NX 650
Věk: 29
Web
15 10

Re: Funkční držák mobilu na moto


Odpoviem za teba - aj na kole to v prvom horšom zjazde stratíš - odskúšané smile Jak tam je váha telefonu, tak sa to rozklepe a proste vycvakne... Na cestnom bajku by som tomu ale veril (pokiaľ neprejdeš kanál)..


exc.300.blogspot.com

Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing.

 offline 

 

#7 17.02.2016 22:33:50

wrap
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 100
Založená vlákna
Místo: MT
Motorka: Honda CRF 450 X
0 0

Re: Funkční držák mobilu na moto


Taky by se mi nějaký držák šiknul libí se mi ten z 3. odkazu. Má nějaký otvor na připojení kabelu k nabíjení telefonu ?

 offline 

 

#8 17.02.2016 22:54:19

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Funkční držák mobilu na moto


kiwibibo:
 ano není nad osobní zkušenost. nějak to zkusím vykunit, Ten šroubek skrz...


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#9 18.02.2016 07:49:42

Motors
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1144
Založená vlákna
Místo: Vepřov
Motorka: WR250F
Věk: Víc než Ježíš
3 0

Re: Funkční držák mobilu na moto


Koupil jsme si loni toto http://www.sunnysoft.cz/zbozi/169PCI-03 … cerne.html a dal to na řidítka přes chránič řidítek. Uchycení super, ale zásadní problém byli otřesy, které dostával telefon v terénu. Po celodení vyjížďce přestal telefon fungovat a pomohl až reset. Takže pro mě je lepší koupit pořádnou navigaci a telefon strčit do batohu.


Kdo sem postavil ten kopec, jsem říkal jako malý. Teď jsem za kopce vděčný a2 
Když se příliš soustředím abych nespadl, tak spadnu

 offline 

 

#10 18.02.2016 09:28:40

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Funkční držák mobilu na moto


Motors:

Mám navi garmin, ale telefon jsem dostal gratis jako dobný bonus. A staříci už zase potřebují i vidět na display, takže proto zkouším telefon. V pouzdru se nechá docela dobře utěsnit a vypodložit. A pokud odejde....RIP.


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#11 18.02.2016 09:42:53

Re: Funkční držák mobilu na moto


tank napsal(a):

Motors:

Mám navi garmin, ale telefon jsem dostal gratis jako dobný bonus. A staříci už zase potřebují i vidět na display, takže proto zkouším telefon. V pouzdru se nechá docela dobře utěsnit a vypodložit. A pokud odejde....RIP.

Stariku dam ti gratis PDA Asus i z turist mapama a silnice.....at teda na to dobre vidis  wink Fest drzak-obal taky asi najdu.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5166_rumunsko_6102009_foto_009.jpg

 offline 

 

#12 18.02.2016 12:17:29

Re: Funkční držák mobilu na moto


díky za věcné připomínky ano 

 offline 

 

#13 18.02.2016 14:50:02

Barney.m
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 130
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: DR 350
Věk: '93
0 0

Re: Funkční držák mobilu na moto


Už dvě sezóny jezdím s tím z druhého odkazu. Jak tady někdo psal, že ten spoj nedrží - musí se to poměrně silou zacvaknout až na doraz a potom to drží.  smile Mi se tohle rešení i tak nepozdávalo a hned ze startu jsem to slepil a je klid.

Jediné co, tak jsem zlomil oba ty "plíšky" za které taháš jezdce zipu. Ale nic neřešitelného, nakoupíš malé kroužky na klíče a šoupneš je místo nich.  a1 

http://s11.postimg.org/q0ee1538j/IMG_20140802_153554.jpg

 offline 

 

#14 18.02.2016 21:37:52

wrap
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 100
Založená vlákna
Místo: MT
Motorka: Honda CRF 450 X
0 0

Re: Funkční držák mobilu na moto


Barney.m: Vidím na foto že tam máš kabel k nabíjení, je v tom obalu na něj speciální otvor nebo to máš daný přes zip ? smile

 offline 

 

#15 18.02.2016 22:27:28

Barney.m
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 130
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: DR 350
Věk: '93
0 0

Re: Funkční držák mobilu na moto


Nemá, dávám přes zip. Otvor na nabíječku je asi blbost, každý telefon má konektor jinde, lepší mi přijdou dva jezdci na zipu a drát protáhnout kde potřebuješ. smile

 offline 

 

#16 19.02.2016 09:37:55

kiwibibo
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1289
Založená vlákna
Motorka: KTM XC 300, Honda Dominator NX 650
Věk: 29
Web
15 10

Re: Funkční držák mobilu na moto


Barney.m napsal(a):

.....Jak tady někdo psal, že ten spoj nedrží - musí se to poměrně silou zacvaknout až na doraz a potom to drží.  smile Mi se tohle rešení i tak nepozdávalo a hned ze startu jsem to slepil a je klid.

Ten spoj nedrží aj keď ho zacvakneš nadoraz tak ako má byť... viem, že to ide celkom silou, ale pri tých otrasoch sa to proste tou váhou telefonu tak rozklepe, že to nakoniec vypne a odletí, vyplo mi to tak v prvom kamenistom zjazde na bajku. Bez zošróbovania/zlepenia to proste v teréne nedrží!

Aký v tom vozíš telefon? Mám nový mobil LG G3 s rozmermi 146 x 75 x 9 mm a zatiaľ som nenašiel dostatočne veľké puzdro, do ktorého by vošiel hmm


exc.300.blogspot.com

Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing.

 offline 

 

#17 19.02.2016 14:22:13

Barney.m
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 130
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: DR 350
Věk: '93
0 0

Re: Funkční držák mobilu na moto


Xperia M... Ten vnitřek pouzdra má myslím 17x4 cm, to je maximálně 5", ale s hodně tenkými rámečky. Dneska se prodávají jenom samé velké kurvy telefony, takových 4,7" akorát do ruky moc výběr není...  a8 

 offline 

 

#18 19.02.2016 16:49:06

kiwibibo
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1289
Založená vlákna
Motorka: KTM XC 300, Honda Dominator NX 650
Věk: 29
Web
15 10

Re: Funkční držák mobilu na moto


Zrovna včera som do ruky zobral do ruky moj starý Xperia M a musel som sa zasmiať, že ako som na takom malom mobile niečo mohol robiť smile Tá skladnosť je ale na motorku omnoho praktickejšia, to je pravda smile


exc.300.blogspot.com

Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing.

 offline 

 

#19 19.02.2016 18:19:31

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Funkční držák mobilu na moto


kiwibibo:

Mám v tom nasoukany huawei y6, místa dost. Budu muset ještě dovycpat


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#20 26.02.2016 07:34:41

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Funkční držák mobilu na moto


Xfunny2 napsal(a):

tank napsal(a):

Motors:

Mám navi garmin, ale telefon jsem dostal gratis jako dobný bonus. A staříci už zase potřebují i vidět na display, takže proto zkouším telefon. V pouzdru se nechá docela dobře utěsnit a vypodložit. A pokud odejde....RIP.

Stariku dam ti gratis PDA Asus i z turist mapama a silnice.....at teda na to dobre vidis  wink Fest drzak-obal taky asi najdu.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … to_009.jpg

Platí to ještě ? Nějak jsem přehlédl...holt slepý stařík....


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů