Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

STK na YZ

#1 19.01.2016 12:29:40

Solňa
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 91
Založená vlákna
Místo: Trhová Kamenice
Motorka: KTM EXC 200
Věk: Čtvrt století
0 0

STK na YZ


Zdravím pánové, chci se zeptat, zda nemá někdo zkušenost s postavením krosky na papíry. Pročetl jsem několik fór a všude se psalo že to není možné, ale na netu se nedávno objevila YZ 125 na papírech. Nevíte jak to dotyčný dokázal? Psal jsem mu, ale prý je to už dávno co to někdo dělal a kontakt je nedohledatelný. Zde odkaz: http://www.motoinzerce.cz/motorky/yamah … z-125.html


Neříkej hop, když neskáčeš

 offline 

 

#2 19.01.2016 12:34:49

Koštěbuch
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 334
Založená vlákna
Místo: přerov
Motorka: Gas Gas 515 FSE
Věk: 28
0 3

Re: STK na YZ


seženeš doklady přerazíš vin a doufáš ???  hmm 

 offline 

 

#3 19.01.2016 12:45:32

Felipe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 282
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC
Věk: 3+
Tel: služební a zvoní
3 0

Re: STK na YZ


Dřív šli dělat různé zápisy do TP atp. (GII - TDI) lol 
Dnes ti to nikdo nedokáže legalizovat - to buď jak psal Koštěbuch a nebo pořídit tu v inzerci.

 offline 

 

#4 19.01.2016 12:46:07

duso
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 619
Založená vlákna
Motorka: XR600 97
Věk: 29
2 0

Re: STK na YZ


asi to bol dovoz z nejakej krajiny kde sa dá prihlásiť aj kros alebo to bola dáka verzia špeci ale určite dovoz...u nás som už videl všetko možné na papieroch od CRF 450 R po KTM 380 SX

 offline 

 

#5 19.01.2016 17:16:00

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: STK na YZ


Měl jsem YZ 426 normálně na RZ. Přiveženo "pravděpodobně" se sportovním průkazem z D, a zřejmě úředník nevěděl co s tím, tak tomu přidělil RZ. Mělo to WIN a nálepku na rámu s nějakými údaji.................nemělo to však kromě světla vpředu a vzadu žádnou elektrovýbavu. Takže STK v dnešní době asi nerealizovatelná. Žádné tlumené, dálkové, žádné brzdové, žádné směrovky, žádný tachometr, žádná spínací skřínka, žádný klakson.............prostě jen chcípák na řidítkách - nastartuješ - svítí, chcípne motor a je tma.
STK probíhala na vozíku a to pouze kontrolou WIN a rozměru pneu....................s konstatováním technika - ono to asi po silnici stejně moc nejezdí. Dnes už to má asi šestého majitele od dovozu ano 

 offline 

 

#6 19.01.2016 19:44:13

Re: STK na YZ


Brůča:

Yz 250 delali kdysi na enduro,takze meli papiry 125 mozna taky. Ale postavit dnes krosku papiry,pokud nepouzijes z jine motorky a to je hodne tezke aj znamy dnes uz na to jsou kratky.
90. leta jsou davno pric. To slo vse.

Legalni cestou by to taky slo pres statny zkusebnu atd. ale bude to stat tolik casu a penez, ze si koupis za to novou motorku.

 offline 

 

#7 19.01.2016 20:13:15

Šéďa
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 387
Založená vlákna
Místo: Plzeňský kraj
Motorka: Ktm exc 450
Věk: 30
Tel: mám
0 0

Re: STK na YZ


V německu to prej jde taky


Když řežu....., musíte mi přidat plyn.

 offline 

 

#8 23.01.2016 15:28:46

Solňa
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 91
Založená vlákna
Místo: Trhová Kamenice
Motorka: KTM EXC 200
Věk: Čtvrt století
0 0

Re: STK na YZ


No my jsme se na to Yz jeli koukat a kupoval ho nakonec kámoš, na papírech to sice bylo, ale nikdo neví, jestli jsou ještě teď platné, páč to dlouho leželo v depozitu. Elektrika bídná, žádné dobíjení baterky, takže to svítilo, jen když byla nabitá baterka. Umístění baterky v airboxu takže to asi fakt není žádný med smile


Neříkej hop, když neskáčeš

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů