Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

POLICIÉÉ

#341 26.11.2019 09:53:15

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: POLICIÉÉ


S.h.I.t. napsal(a):

roxteedy: hele já mi taky nic moralizujíciho o ježdění nenapsal a stejně to na mě taky šije. Holt nechápe psaný text ani kontext a jen má potřebu se hádat a být za vola.

nj to je klasika vždycky když vyplodí hovadinu a už neví kudy kam převede to na osobní útoky a překroutí všechno možný aby zakryl svoji hloupost  ano 

 offline 

 

#342 26.11.2019 10:02:21

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: POLICIÉÉ


Janek napsal(a):

JirkaR napsal(a):

A další vlákno zakydaný honěním ega a prokazováním pravdy za každou cenu.  a31 

Díky za přínos tématu a názor  ano 

Jen jdu opět proti proudu a snažím se podpořit ty, kteří reálně jezdí vč. Roxtedyho ... aby si příliš nebrali negativní kritiku a nepovažovali se za idioty, kteří potřebují nějakou radu, jak se chovat v lese.
Statistika nehod srážek se zvěří + odhadovaná škoda v Kč, řešeno PČR - takže jen hlášený srážky a tudíž jen podíl.
2010       3219             126 482 000,00   
2011       3693             144 797 200,00   
2012       5513             217 435 100,00   
2013       6348             203 840 000,00   
2014       7409             250 940 600,00   
2015       9199             298 744 300,00   
2016       10448             363 535 800,00   
2017       12043             436 743 800,00   
A kolik z těch stamilonů škod kompenzovali majitelé honiteb? Číslo nula je dost pravděpodobný.
Když jsem vzal srnu zánovním autem, byla z toho škoda za + 100 000,- Kdo ti co dá, když nemáš pojistku? Jakto že já musím mít povinný ručení, ale majitele a pronajimatele honiteb nemusí mít povinně pojištění za škody způsobené jejich používáním. Až ti kvůli srážce se zvěří někdo zmrzačí blízkého nebo ten umře, protože i to se stává nebo ti jen způsobí škodu, kterou si ty sám musíš řešit .... jak na to budeš koukat. A k max drzosti, kdyby sis tu zvěř, která není vlastně ničí naložil a použitelný zbytek chtěl sníst a chytnou tě, máš na krku ještě asi trestný čin pytlácví.

Zvěř napáchá ročně v lesích škody i za desítky milionů, například 35 000 000 a opět jen zlomek toho, s čím si dal někdo práci.
Dál škody páchané zemědělcům, majitelům pozemků okolo honiteb ... co jsem o tom kdysi četl, tak pokud si nejsi schopný do 5 dnů zajistit záznam od policie, posudek soudního znalce, ... a to vše odeslat tomu, kdo honitbu vlastní, máš smolíka. Zákonná lhůta je tak krátká, že jako neznalý jsi vyřazený. Zpravidla ti potom, pokud chceš jít cestou dohody, nabídnou nej nefinanční náhradu ve formě naturálií. Když chceš peníze, tak se suď, opět je břemeno hozený na tvou hlavu.

Zemědělci zničili téměř všechnu vodu a tvoří mrtvou půdu používáním chemie jen ze sobeckýho zájmu maximalizovat výnos a vydělávat. Co se používá některá chemie u nás, tak např. v americe prokázali jako rakovinotvorné a mají to zakázené. Ty hovada tu regulerně mají podíl na vysokým nárůstu rakoviny, ale jsou to strašný chudáčci - opět tvořená image.
Když je sucho, tak řvou o další dotace z našich daní, že bylo sucho, když moc prší, řvou o další dotace, že bylo moc mokro, když je normální rok, tak řvou o dotace, protože byl normální rok, ale to nikdo nemohl tušit ....
Jejich neschopnost je jedna z příčin záplav, které opět působí škody na našich majetcích, když prší třeba jen jeden den ...

Těžba dřeva tunel jako prase. Přetížený kamiony se dřívím působí škody na komunikacích v řádech miiard - opět placeno z daní třeba i tvých. Kůrovec, schválně se zeptej, kam putuje ve velkým použitelný kůrovcem zasažený dřevo nakládaný na vagony .... budeš koukat.

Škody a to je uvedený jen krátký výčet, páchaný zemědělci, myslivci, uživateli honiteb, lesníky, rozkrádání,  ..... jsou miliardový a platíme je všichni. Ano, je to zjednodušený pohled, ale ....

Myslím, že chtít po státu, kde žiju, platím daně, ... neni tolik, aby třeba v blízkosti krajskýho města byla vybudovaná lokalita enduro parku nota bene když se ta lokalita třeba pro enduro stejně využívá .... nejde o nějaký hektar, kde s bídou namotáš pár zatáček ....A ať se o to stát stará. Když můžou vynakládat miliony na ochrany fotbalových stadionů těžkooděnci a zas jen řeší problémy něčího koníčku ... 2 správci enduroparku nejsou tolik. Klidně to půjdu dělat za průměrnou mzdu v ČR.
Stejně stát za to naše ježdění stejně má nákladovou položku, náklady na perzekuci, nahánění, pořizování techniky, za chvíli na nás pošlou dron za miliony na sledování .... místo toho, aby se něco vytvořilo, tak se bude jen potírat a jsou v součtu vyšší náklady. Prevence je vždy levnější, než řešit následky ....

Proč jsem tu napadaný, že brečím, že chci, aby se o mé potřeby staral stát .... Jen jsem to uvedl v kontextu toho všeho marastu, kde žijeme. (A potom se ten, kdo napadá, cítí ukřivděný, když uvedu věci do obrazu)
Tím marastem nemusím omlouvat svý chování, ale díky tomu marastu si ho omluvit mohu.
Mít nějaký přehnaný výčitky svědomí z toho, že v jedný stopě přejede třeba i 10 motorek za sebou polem, že jezdím v lese .... to prostě není u mě na pořadu dne. Vůbec netvrdím, že je to správný a vím, že za každou nesprávnou věc ponesu následky = oblíbené zdejší slovo karma ano 
Náš zásah do přírody je v porovnání s těmi, kdo nejkíc kříčí, minimální ano 

A co s tím aktivně děláš aby jsi zjednal nápravu když ti to tak vadí? Jak podporuješ ty co aktivně jezdí včetně mě? Jako tlacháním na fóru? To má určitě velký vliv na změnu...

 offline 

 

#343 26.11.2019 10:04:30

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: POLICIÉÉ


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#344 26.11.2019 10:41:26

Sendy
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 128
Založená vlákna
Motorka: Běta 450 RR, Vmax, BMW GS1150
0 0

Re: POLICIÉÉ


A tak to dopadá když někomu rupnou nervy:

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/kri … paign=null

 offline 

 

#345 26.11.2019 10:47:09

Re: POLICIÉÉ


Janek:
Co máš dnes, skoro každý začíná jako samouk, hlavní návod a příklad je "učitel youtube", ježdění se smrsklo do omezaných lokalit a tím dojde ke koncentraci lidí a proto některá místa vypadají, jak vypadají, a souhlasím, je to někdy skoro k pláči, ale má to svý důvody. Stejně jako bezohlednost jezdců je na to možný pohlížet jako na bezohlednost státu, organizací financovaných státem, který nedokáže zajistit lokality na ofiko ježdění. Záleží jen na úhlu pohledu.
Enduro se rozdělilo a spousta lidí začla vyznávat termín Hard nebo Extrem, něco, co dřív nejezdili ani špalčkáři. Takových míst je v některých lokalitách republiky jako šafránu a doslova se vyzobávají v rozloze území a směřuje k nim skoro každá vyjížďka. Opět dochází ke koncentraci na malým plácku.
Nejhorší jsou takový ty vychcánci, co sami nic nevymyslí, ale nechají se vodit jinými, nahrajou si trasu do mobilu a potom jezdí místo huntovat do bezvědomí, protože je mimo jejich region bydlení a je jim to jedno

Sorry za esej (Jen mé osobní zkušenosti)
Tohle ti musím podepsat!!! Ego člověka je strašná sviňě! :-D Kdyč člověk potká skupinku enduráků oblečenou jako ze spartesu a jede s nimi, tak se nestačí divit co mu říkají. Ty vole nevoď na ty moje trasy cizáky, nejezdi tam, jsou to moje trasy. Já sem boss a tady to řídím. Hned v zápětí jedou všichni jeden kopec na 4x a dole se točí kolem nohy, že vybrousí díru v průměru 2m do hloubky 30 cm a ještě si u toho připadají jako frajeři! A člověk co s nima jede se jednou otočí a ještě bezůhoně přes zadní kolo. Když člověk bossa pojede byť jen na jednou klacku, kopci, tak je problém, protože boss musí být nejvýše (nejlepší), když té partičce člověk ukáže kaňonek a oni řeknou, že to jde sjet jen dolů a někdo už to jezdí léta nahoru a řekne jim ať tam zajedou a oni se cíleně a směšně odtrhnou na první křižovatce, že už jedou domů heh2 Tohle vše způsobuje, že výjezd, který někdo načne (zkusí z místa) a tak se tak začne jezdit. Poté přijede partička nováčků (spartesáci) :-D a uvidí drážku z podkopce a tak si ji natáhnou, když to jde až zezdola z louky! :-D Za měsíc přijedou ti co to najeli a nestačí se divit, propláchlá drážka vodou až na louku 30 cm hluboká, na louce vyplavený šutry a hromada hlíny, listí atd. Potom zvoní u daného člověka myslivec z vesnice a začíná větu. Pi.o vo.e co to má znamenat ta hromada na té louce? A teď to vysvětli nimrodovi se kterým je člověk za dobře, že to ty ne, ale to oni.... Vysvětli mu to.... Jelikož je to u dané obce a jezdí tam cizáci s širokého okolí, tak to padne vždy na místní!!! A cizáci jsou v pohodě... Tady zase platí, že boom asfaltomrdalů, kteří si koupili endura se chtělí titulovat extrem enduristama a tak musí vyjet co jiní umí vyjet z místa a nenadělají paseku, tak si to ulehčí (a zároveň ukážou komukoli kdo jde kolem kde jezdí endura!!!) není to jejich je jim to jedno. Hlavně mají nálepku extreme enduristi, my jsme dobří atd. v hospodě... my jsme to fakt vyjeli, teď musíte i vy dva co jste dnes s náma nebyli atd... To, že ta strávili celé dopoledne to už neventilujou :-D
Proto se na domácí půdě jezdí s tzn. oči na šťopkách, šrotování v hlavě kudy, kam, kdyby někdo teďka přijel atd. takže vyjížďka stojí za hovno, je to ve stresu člověk si to neužije, je pod scifi tlakem (málokdy totiž člověk narazí na nějakýho negativistu vyloženě v dřážce, která je těžko přístupná). Proto je lepší jet k sousedům o 20 km dále, kde přijedu a odjedu a je to u prdele a tak to berou i začínající asfaltomrdalové.
A vše je jen a jen o člověku!!!
Stačí si říct:
Pi.o nebude se otáčet na lesní cestě přes nohu, ale tak aby to nešlo poznat, že tu vůbec někdo byl!
Nebudeme natahovat výjezdy z pod cesty, když začínají za cestou. Neumíme vyjet, nejezdíme to. Pojedem to až se to naučíme. Naučme se to na nějaké louce, stráni z místa atd...

Jen to jen a jen o člověku. Ale člověk ve smečce se chová jinak než jako jedinec a to je taky problém!!!
Jezděte ve dvou, třech lidech a nebude nikdy sklízet takový aplaus jako když se jede ve 12ti lidech a každý hecuje atd.
Jezdím cílené vyjížďky na 2H na velmi malém plácku ujedu 10-15 km za 1,5-2H 3x přejedu lesní cestu, jinak jsem v takových terénu, kde bych ani já pěšky nešel. Plní to účel mého ježdění a nikoho neseru, neprovokuju a nejdu slyšen téměř a hlavně nejsu 100% viděn! Jenže když ten samý den o hodinku později projedou asfaltomrdalové, jak hovada po lesní cestě a potom na louku a hurá nahoru přes cestu výjezdem, tak potom vzniká, že zvoní nimrod doma a říká: Dnes jsem tě viděl, co to má znamenat!!! A tím vzniká to, že se člověk nemůže díky cizákům svízt pořádně ani za svým vlastním barákem!!!
A to nevim kdo má na triku, když ti cizáci jsou z města a nemají kde jezdit? Tak jedou tam kde se jezdí prostě. Ale... zase o člověku. Když nemám kde jezdit, tak se chovám na návštěve jako člověk a s díkem, že se vůbec můžu tam a tam projet. Když má někdo bílí koberec a pozve vás dále, tak tam taky nepůjdete, když víte, že máte ponožky od bláta. Jasné v lese se to hovadství na motorkách ztratí, ale na bílém koberci ne....

 offline 

 

#346 26.11.2019 10:49:56

S.h.I.t.
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 107
Založená vlákna
Místo: Hradec Králové
Motorka: KTM LC4 400 SC
Věk: 33+
Tel: placatej, velkej
0 0

Re: POLICIÉÉ


Janek: ten elaborát snad radši bez komentáře... Snůška vyk!  vyk!  vyk! . Ale hlavně že ses strašně ublizenej že se ti stát nepostara o teplý místečko pro tvoje hobby a ideálně i s prací a22 

Editoval MODERATOR (09.12.2019 12:23:46)


1=1, 2=10, 3=11, 4=??

 offline 

 

#347 26.11.2019 11:21:29

Re: POLICIÉÉ


roxteedy napsal(a):

.... Jak podporuješ ty co aktivně jezdí včetně mě? Jako tlacháním na fóru? To má určitě velký vliv na změnu...

Slovo má velkou moc, je jednou z nejmocnějších věcí ne-li nejmocnější.
Například tě přimělo věřit, že jsem chtěl podpořit i tebe, což je samozřejmě nesmysl.  lol 
Tak díky za pomoc ano ověřeno v praxi, jak to funguje a že to má smysl ano 

 offline 

 

#348 26.11.2019 11:36:34

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: POLICIÉÉ


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

.... Jak podporuješ ty co aktivně jezdí včetně mě? Jako tlacháním na fóru? To má určitě velký vliv na změnu...

Slovo má velkou moc, je jednou z nejmocnějších věcí ne-li nejmocnější.
Například tě přimělo věřit, že jsem chtěl podpořit i tebe, což je samozřejmě nesmysl.  lol 
Tak díky za pomoc ano ověřeno v praxi, jak to funguje a že to má smysl ano 

Kde jsem napsal ze ti něco věřím? Byl to dotaz k tvému nesmyslnemu tvrzení na který jsi opět neodpověděl a jen se z toho snažíš vybruslit jako vždycky když se sám zamotas do vlastních nesmyslu....

 offline 

 

#349 26.11.2019 12:05:43

Re: POLICIÉÉ


roxteedy napsal(a):

Kde jsem napsal ze ti něco věřím? Byl to dotaz k tvému nesmyslnemu tvrzení na který jsi opět neodpověděl a jen se z toho snažíš vybruslit jako vždycky když se sám zamotas do vlastních nesmyslu....

Jen se z toho snažíš vybruslit jako vždycky když se sám zamotas do vlastních nesmyslu....

 offline 

 

#350 26.11.2019 12:23:47

Re: POLICIÉÉ


tank napsal(a):

No krasa a nadhera. Celej zivot v zemedelstvi...a az tady se dozvidam, ze vlastne skodim. Janku, ty musis byt renesancni clovek. Tak hluboke znalosti o kazdem oboru...nebo mas v hlave ideologicky hnojnik. Skoc si za Gretou...ale nemel o vecech, o kterych nic nevis. A amerika...tvoje konstrukce jen pobavi. To ti vzkazuje hovado ze zemedelstvi, kdyz uz jsi nas tak krasne pojmenoval.

Nemusim mit znalosti a ani je nemam, ale staci mi, kdyz si vzpomenu, jak vypadalo celni sklo a predni svetla u auta pred 15 lety po jedny ceste od jara do podzimu. Humus od tisicu nalepenyho hmyzu vseho druhu. Nepobiraly to ostrikovace, mycky ....pekne nechat prekryty necim vlhkym, aby to slo potom sundat. Prilba pri silnicnim jezdeni byla hmizi hnus .....dnes? Za cely rok nemusim sklo nebo svetla umyt od hmyzu .....
Soucasna forma zemedelstvi je zabijak ekosystemu, poskozuje lidske zdravi, staci se podivat, kde globalne je nejvyssi vyskyt rakoviny na svete. Ze by zapadni evropa?
Ono si staci prestat lhat .... U  nekoho stejny pripad jako jizda osetym polem .. .

 offline 

 

#351 26.11.2019 12:58:27

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: POLICIÉÉ


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Kde jsem napsal ze ti něco věřím? Byl to dotaz k tvému nesmyslnemu tvrzení na který jsi opět neodpověděl a jen se z toho snažíš vybruslit jako vždycky když se sám zamotas do vlastních nesmyslu....

Jen se z toho snažíš vybruslit jako vždycky když se sám zamotas do vlastních nesmyslu....

z ničeho se vybruslit nesnažím naopak se chci dobrat toho jak to vlastně je a po tobě chci jen odpovědi na moje otázky ohledně tvých nesmyslných tvrzení tak odpověz a nepiš omáčku, k těm ložiskům se už asi odpovědi nedočkáme tak to zkus aspoň tady  smile  ano 

A co s tím aktivně děláš aby jsi zjednal nápravu když ti to tak vadí? 

Jak podporuješ ty co aktivně jezdí včetně mě?

edit: toto jsou tvoje slova tak je si je obhaj nebo jsi lhal?   "snažím se podpořit ty, kteří reálně jezdí vč. Roxtedyho"

Editoval roxteedy (26.11.2019 13:02:35)

 offline 

 

#352 26.11.2019 20:13:02

Re: POLICIÉÉ


Janek napsal(a):

Zemědělci zničili téměř všechnu vodu a tvoří mrtvou půdu používáním chemie jen ze sobeckýho zájmu maximalizovat výnos a vydělávat. Co se používá některá chemie u nás, tak např. v americe prokázali jako rakovinotvorné a mají to zakázené. Ty hovada tu regulerně mají podíl na vysokým nárůstu rakoviny, ale jsou to strašný chudáčci - opět tvořená image.
Když je sucho, tak řvou pro další dotace z našich daní, že bylo sucho, když moc prší, řvou o další dotace, že bylo moc mokro, když je normální rok, tak řvou o dotace, protože byl normální rok, ale to nikdo nemohl tušit ....
Jejich neschopnost je jedna z příčin záplav, které opět působí škody na našich majetcích, když prší třeba jen jeden den

tank napsal(a):

No krasa a nadhera. Celej zivot v zemedelstvi...a az tady se dozvidam, ze vlastne skodim.

Tanku, nechci se Janka zastavat, ale v tomhle ma bohuzel pravdu.
Tak se te zeptam.
Mate na kazdy ha ktery obdelavate 1 velkou dobytci jednotku?
Kolik mate vynos z 1ha ozime psenice, 68q? nebo vice? Kdyz mate pod 65q/ha brecite a zadate o extra dotace kvuli suchu? Sedlaci s konma sklizeli 35q-40q. kdyz byl dobry rok a povedlo se pres 40q drzeli dozinky cely tyden jak slavily. Dnes jsou vynosy 1,5 az 2 nasobne a presto obili dovazime.
Taky strikate repku (na technicke vyuziti) pred sklizni Roundupem?
Kolikrat strikate za 110dni polorane brambory proti plisni? Minimalne 8x kdyz je dobry rok, kdyz prsi 10x-12x. Ja to dal letos na dva postriky a co mam pro sebe na jidlo tak na jeden.
Jakou zivotnost ma u vas dojnice krmena silazi? Za 3 roky jde otravena na jatka?

Za kolik let se vam podari opakovane pohnojit pole hnojem. Za 4, 5, nebo i vice let? Jinak navalite chemii ktera je dodana rostlinam v te nejsvrchnejsi casti pudy. Ty si tak nemusi behem sve vegetacni doby vytvori dostatecne hluboky korenovy system aby si "sahli pro ziviny" ktere byly zapraveny do pudy orbou. Nenatlaci po korenech behem vegetace do spodnejsich vrstev vodu.  Po sklizni zustane v pude jen male mnozstvi korenoveho systemu ktere neni schopno uzivit rostliny v dalsim roce, atd….   Puda se postupne stava mrtvou protoze hektarovy vynos je to o oc tu bezi. Nechat na jednom miste 4roky vojtesku je neekonomicke, navic pak prorusta jako plevel do obili.

 offline 

 

#353 26.11.2019 22:16:56

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: POLICIÉÉ


tank:

To tvoje motto v podpisu mluví za vše  ano 

 offline 

 

#354 26.11.2019 22:37:12

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: POLICIÉÉ


koll napsal(a):

tank:

To tvoje motto v podpisu mluví za vše  ano 

Jo. Životní zkušenost...


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#355 26.11.2019 23:13:37

Re: POLICIÉÉ


1,6VDJ/ha je vyborny, to maji malo kde a ty dojnice taky dobry ano 
Jeste dopln ten ha vynos, a pri jakem zadate o proplaceni skody za sucho.

tank napsal(a):

Jak jsem psal -jestli chcete idylku, zpátky na stromy. Nežerte, nebo si zaplaťte za kilo masa někde od 600 víc

10 roku jsem v obchode NEkoupil 1dkg syroveho masa. Vse co spotrebuji mi beha po dvore a dupe v kralikarne. Navic je moznost koupit divocaka v kuzi, s hlavou, vyvrhnuty 50,-/kg, srnci za 100,-/kg vyvrhnute, v kuzi bez hlavy.
Byt 1/2 republiky jako ja tak zkrachujete do dvou let.

edit:
proc jsi odmazl tu puvodni 1,6VDJ/ha??

Editoval kick-start (26.11.2019 23:16:05)

 offline 

 

#356 26.11.2019 23:34:00

Re: POLICIÉÉ


tank napsal(a):

Janek:

Tak se vrat zpatky na strom...

Vyborny argument, niceni se obhaji jmenem pokroku  ano 

 offline 

 

#357 26.11.2019 23:59:36

S.h.I.t.
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 107
Založená vlákna
Místo: Hradec Králové
Motorka: KTM LC4 400 SC
Věk: 33+
Tel: placatej, velkej
0 0

Re: POLICIÉÉ


Janek: Zrovna ty o argumentech radsi pomlc. To co predvadis je jeden argumentaqcni faul za druhym, k tomu okorenenuy lhanim a prekrucovanim. Ostatne, neni az tak s podivem ze za temer kazdym zaneřáděným vlaknem stoji tvoje inektivy vuci ostatnim.

Editoval MODERATOR (09.12.2019 12:24:57)


1=1, 2=10, 3=11, 4=??

 offline 

 

#358 27.11.2019 00:02:50

Re: POLICIÉÉ


kick-start: diky, po tom vsem ......vazim si toho  ano .

 offline 

 

#359 27.11.2019 07:26:12

Re: POLICIÉÉ


tank napsal(a):

V polabi, na cernozemi, se spickovou genetikou, presnymi stroji, a delat 40?  Zbytecne zasrana debata.

Nechci debatovat, chci jen to cislo. Hektarovy vynos ozime psenice letos mame XYq/ha.
Misto XY dopln cislo.

 offline 

 

#360 27.11.2019 09:11:38

hansr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: východ
Motorka: 300
Věk: 10,7 let
Web
0 2

Re: POLICIÉÉ


Kick-start: ty hnidopichu, proč by ti to měl říkat.. jdi radši dělat něco uzitecnyho..

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů