Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)

#161 29.07.2016 09:28:58

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Pojezdíš top lokality se super partou a pak večer u piva vymejšlíš jak všechny nasrat na offmotu  lol To je místní sport.   heh2 

 

#162 29.07.2016 09:48:45

cimo2T
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 365
Založená vlákna
Motorka: HSQ TE 300
Věk: 28
2 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


za klavesnicou je kazdy palic a strelec ale realita je casto ina teraz nenarazam na nikoho tu ale konkretne na seba ked sa jazdi v parte so slabsimi jedincami tak si clovek mysli aky je strelec a palic ale ked sa zveze v parte kde on je ten slabsi clanok alebo na zavodoch tak prichadza vytriezvenie a ak to ma v bedni vporiadku tak si stoho nieco zobere ale ked nie tak hlada vyhovorky guma tlmice motorka atd. ale ako hovori kamos tlmice ani guma za teba plyn neotocia  a1  takze drzte kurva spolu a neporovnavajte sa ale berte si priklad ztych lepsich lebo len to vas niekam posunie  beer 

 offline 

 

#163 29.07.2016 09:50:22

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


cimo2T napsal(a):

za klavesnicou je kazdy palic a strelec ale realita je casto ina teraz nenarazam na nikoho tu ale konkretne na seba ked sa jazdi v parte so slabsimi jedincami tak si clovek mysli aky je strelec a palic ale ked sa zveze v parte kde on je ten slabsi clanok alebo na zavodoch tak prichadza vytriezvenie a ak to ma v bedni vporiadku tak si stoho nieco zobere ale ked nie tak hlada vyhovorky guma tlmice motorka atd. ale ako hovori kamos tlmice ani guma za teba plyn neotocia  a1  takze drzte kurva spolu a neporovnavajte sa ale berte si priklad ztych lepsich lebo len to vas niekam posunie  beer 

Wauu ano 

 offline 

 

#164 29.07.2016 10:23:58

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


xfany napsal(a):

cimo2T napsal(a):

za klavesnicou je kazdy palic a strelec ale realita je casto ina teraz nenarazam na nikoho tu ale konkretne na seba ked sa jazdi v parte so slabsimi jedincami tak si clovek mysli aky je strelec a palic ale ked sa zveze v parte kde on je ten slabsi clanok alebo na zavodoch tak prichadza vytriezvenie a ak to ma v bedni vporiadku tak si stoho nieco zobere ale ked nie tak hlada vyhovorky guma tlmice motorka atd. ale ako hovori kamos tlmice ani guma za teba plyn neotocia  a1  takze drzte kurva spolu a neporovnavajte sa ale berte si priklad ztych lepsich lebo len to vas niekam posunie  beer 

Wauu ano 

Připojuji se k Fandovi  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#165 29.07.2016 10:40:43

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


cimo2T:

Jak píšeš. ano 

 offline 

 

#166 29.07.2016 10:59:22

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Jarynn napsal(a):

Janek napsal(a):

Jarynn napsal(a):

Janek:..... Jen z meho uhlu pohledu docela humus vlákno,....

Humus je dobrej, chvíli to smrdí, ale potom zahrádka pookřeje a roste jak politá živou vodou ano  ano  lol 

Ty Janku, nekdy mas asi fakt pocit ze jsi stredobodem vesmíru ze jo?Pokus se nekdy trosku zamyslet co pises...Klidne se do me obuj svym obvyklym spusobem radoby ironie,jen ti nejak unika smysl toho co jsem tady psal.... a11 

Ten smysl mi opravdu uniká a2 , jsi jeden z těch, co tam nebyl, co sem píše a prudí aniž by u toho byl a věděl, o něčem. Tak se odkliď, přečti si to tu a pokud máš nějaký výhrady, piš do tématu na zkalitnění fóra ano 

Podívej se pořádně, jak to tu začlo a možná to uvidíš jinak
1. nejdřív jsem přesunul příspěvky z jinýho tématu sem, protože patřily k k tomuhle pojezdu - v mmj tvém heslu - nemazat, co se napíše, s čímž většinou souhlasím, pokud nejde vyloženě o drsňárnu typu ožuch atp.
2. nějak se to dostalo do roviny, 1. video od enduroracera .... a přišlo Hoždyho video, ke kterýmu ještě dodal,

Hoždy napsal(a):

enduroracer: to není ani půlka ale urazil jsem kameru  lol

3. na to napsal míra,

Míra 89 napsal(a):

Hoždy chtělo by to začít méně tlachat a mnohem víc jezdit.  Je to hrůza.... Kdyby ta motorka mohla,  nakope tě do prdele.  a11

4. Až potom jsem tak nějak psal a odpovídal jsem mírovi http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=284857#p284857, protože s mírou souhlasím a nesouhlasím s tím, co píše hoždy, protože jsem u toho byl a viděl. Jezdím zle, ale oči mám dobrý a nevidím nic proti ničemu dát radu i když sám umím prd. Do příspěvku jsem dal 6 smajlů, žádný sprostý slovo ...., aby to nikdo vč. tebe nemohl brát jako nějaký útok, ale aby bylo jasně patrný, jak to myslím. Jenže to by nesměl být hoždy tak zaslepený svým sebevědomím a reagovat tak, jak reagoval a následně reagovat na něco, co se ho vůbec netýkalo, jenže on to v té své zaslepenosti ani nepoznal, že píšu úplně někomu jinýmu a o někom jiným - a rozjel svý bomby + sz mě a potom už to pro mě byla jen legrace typu roxana, protože to nemá smysl brát jinak. To má smysl, až to trochu vychladne.
5. proč jsem do toho šel tak jak jsem šel? Proč ne? Vůbec není nutný tu dělat nějaký obraz toho, že odhozy jsou následkem jízdy v těžkým terénu, že se jel nějaký extreme po kterým bolí ruce a plíce.
V pátek lehce zprchlo, od rána byly kořeny krásně suchý a to tak, že ses na nich v pohodě rozjel, podklad byl tak perfektní, jako snad nikdy a kdybys chtěl připravit něco echt pro trakci, tak uděláš přesně tohle - krásně kyprý, guma brala eňo ňuňo.
Nejelo se nic, kde by bylo třeba nějak extra zatnout zuby, přemýšlet kudy kam .... a nevěřím, že se jelo něco, co by nevyjeli borci v A drapák kromě mx střelců bez zkušeností v lese.
Neděle už byla čerstvě po dešti, ale pořád paráda, jen kořeny a tráva uklouzaný, podle mě se nejelo nic těžkýho, u mrdalů bysme si museli máknout jinak do svýho fondu. Ano, padal jsem víc, ale ne kvůli terénu, ale kvůli svý blbosti. Ale fakt se nechci zabívat tím, kdo jak jel nebo nejel, až na jednoho máme máslo na hlavě všichni, pokud by měl měřit výkon. Pokud by se měl měřit fun factor víkendu, tak za mě pecka. ano 

Dám jeden příklad za všechny, po příjezdu jsem si obcházel motorky ostatních, abych se pokochal, .... a u hoždyho jsem si všimnul evidentně špatně nastavený spojkový páčky a tak mu to říkám, že mu zabírá fakt moc daleko, protože vím, že KTM má spojku na dost krátkým záběru a z tohodle musí mít vytahanou ruku, špatný úchop .... tak jsem si vyslech, jak je to správně a že to tak vyhovuje, .... když potom v sobotu v závěru po pár nezdarech vyklepával ručky, že nemůže spojkovat, už jsem to nevydržel a bez zeptání jsem mu páčku trochu přenastavil, aby to měl lepší ... po příjezdu mi sám řekl, že to tak bylo lepší - bylo to jen logický, že to tak bude, protože jsou nějaký zákonitosti, který platěj.
Hoždy je strašně fajn, je s ním sranda, snaží se, .... ale pochopení elementárních zákonitostí mu trvá hodiny, dny a měsíce .... přitom by si mohl svoji cestu usnadnit, a stačilo by k tomu nejezdit takový bomby hlavně zde. Jeho reakce jsou nepřiměřený schopnostem a skilu.

Jeho výtky k údajnýmu ojebávání - to mě fakt pokakej. Pro něj má smysl rvát se stopou, kterou vyjede místní vodič i když on sám končí každým pokusem o 5 metrů níž, než byl ten předchozí. A odůvodňuje to tím, že je to pravý mačkání, ta správná enduro dřina, co k tomu patří, že si aspoň potrénuje fyzičku, když už to nevyjede. Jenže po takovým trénnku už mu dojdou síly a nevyjede další ještě lehčí výjezd a zase trénuje fyzičku a je zákonitý, že už se to dokonce vyjížďky nezlepší a nezvedne. Ještě bych to pochopil, kdyby jel fyzičku systematicky v rámci svého života ... ale on tu píše, že si v rámci svý přípravy měsíc vysadí, jen chlastá a griluje .... přibere x kilo ..... Je mi to šumák, taky by se mi to asi líbilo, ale potom nemá absolutně žádný smysl rvát se těžkou v tu chvíli nesjízdnou cestou a hlásat,jak je to dobrý na fyzičku, protože je opět zákonitost, že když budeš 3-4 měsíce dřít fýzu a potom na to 1 měsíc sereš, tak o téměř všechno natrénovaný přijdeš a všechno to jsou z jeho strany hlavně jen řeči bez podloženýho výsledku.
A když mu to řekneš, tak seš zase špatnej a jedeš internetový bomby, protože se přece taky v kopci zajebáváš jako on a nemůžeš mu proto radit.

Jenže kdyby si našel tu lehčí v tu chvíli pro něj jetelnou - podle něj ojebávací - drážku a vyjel by 2-3 čistě (zatímco jiní pitomci se dřou na fyzičku v té těžší), trénoval by to, proč do lesa jezdí - a to jízdu ma enduru a měl by šanci na nějaký progres.

Jenže on svoji pitomost vůči těm, co už tohle pochopili, vydává za svoji přednost, ale tak to není. K čemu je, že se mačká, až z něj lítaj sračky (s píš z něj ale lítaj sračky tady), když ví, že přijede domů, na ježdění nemá tolik času, aby na tom seděl třeba 2x v týdnu a mohl mít nějaký progres, o kterým furt vypráví ..... jenže prostě jezdí náhodně, když to vyjde nebo se to naplánuje ... žije v jiným realitě, než by třeba chtěl. Je jako většina z nás .... a to je potom opět zákonitost, že žádný progres nepřijde nebo jem velmi pomalý, že za 5-6 let ježdění na tom bude tak, jako 16ti letý kluk, co začne jezdit 3x týdně 1/2 roku.
Vidět to bylo na enduroracerovi. Už párkrát jsem s ním byl jezdit, ale posledních pár týdnů do toho víc šel a progres je markantní ... ale samo to nepřijde. Na druhou stranu to samo odejde, když to není systém nebo talent shůry.

Takže ať si hoždy okolo sebe kope jak chce, ty si Jaryne moralizuj jak chceš. Jedu si po svým, kdyby mi byl hoždy ukradenej a chtěl se škodolibě těšit na jeho další odhazovací video pod kopcem, neztratil bych s ním ani řádku
A kdyby mi sral tak, jak si myslíš, tak mu rovnou u stolu řeknu, pojď ven ....

A když se ti to nelíbí, tak to jednoduše nečti a když už to čteš, byť se ti to nelíbí, tak si potom nestěžuj, že to čteš - nikdo tě nenutí.
Píšu tu jen to, co s tímhle tématen souvisí

Další vzpomínka - když jsem tu psal po hoždyho 1. návštěvě u Vendy, kdy se rozepisoval jak to bylo hardpureextreme, že vlastně nic moc nejeli a že přijdou těžší věci .... tak jsem byl jím taky osočený, že vím hovno, že jsem u toho nebyl .... a že nic nevím .... Když potom odjel memoriál, tak už to najednou bylo jinak. To jen k tomu, že jen čas ukáže, kdo má dnes pravdu nebo se jí blíží.
Jen jsem zvědavý, jaká bude hoždyho příští motorka wink 

 offline 

 

#167 29.07.2016 11:28:21

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Janek: Jen v krátkosti. Hodně věcí je pravda a souhlasím s něma. Jenom dodám pár věcí které lecos vysvětlují.
Spojka byla nastavená tak jak od tebe ale z ničeho nic mi to přestalo sedět a fungovat - proto jsem to přenastavil naopak a s tím dojel k vencovi. 1. Den jsem si odboural rychle fýzu protože jsem prostě neodhadl jaké mám rezervy a nadstandardně jsem si od začátku nakládal (2 měsíce kalba - narodila se mi dcera ). Hned jsem říkal že je to jen otázka zbytku dne a že druhý den budu ready a to se i potvrdilo. Trakce i terén byl s novej ale žádnej velkej hard- bylo sucho. Všechno tu bylo ok než mě tady napadl Míra (kterej tam ani nebyl) a Janek mu začal přicmrndávat. Všichni jsme jeli a vyjeli to samé +/- stejnou stopou . Jezdíme stejný hovno ale ty Jankovi kecy a moudra hlavně na netu nee1  od začátku jsem ti říkal starej se o sebe! Já tam taky jel kvůli sobě a vyčištění hlavy ale ty jsi z toho zase udělal Roxana styl  a31 

 

#168 29.07.2016 12:24:26

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Janek:

Mi je.uplne sumak co kdo jede nebo nejede,vubec jsi nepobral ve sve zaslepenosti co a proc ti to pisu. Pro me za me si treba vykousejte oboci...

 offline 

 

#169 29.07.2016 12:32:18

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


S Jankem jsem byl jezdit 2x. Poprvé byl u mě na Šuku a znal jsem ho jen z vyprávění. Čekal jsem že pojede strašný bomby, ale opak byl pravdou. Dojem jak kdyby s tím před měsícem začal! Na Šumperáku jsme si všichni mohly zahrát šachy než se za doprovodu urputného pičování které se rozléhalo po našem kraji konečně asi po 30min. vyškrábal nahoru. Nebyl první ani poslední co se s tímhle kopcem perou ale co potom jel za pecky na netu ve svých očím "Graham Jarvis" tak jsem jen nevěřícně kroutil hlavou. Např. Sandokan to zajel 2x lépe a po vyjížďce říkal jak se za svůj výkon stydí a že to pro příště napraví. (a to taky udělal  ano ) V zimě a na jaře jsem se mačkal a progres byl na úkor ohromné dřiny. To že se tohle dělo asi před 4mi měsíci a omývá se to tu pořád dokola když už jsem dávno z tohoto tempa vysadil (2x týdně minulost), protože mám úplně jiné priority, tak mě hlava nebere! Teďka u Venci měl Janek opoznání lepší fyzičku než na Šuku, ale technika pořád bídná ne  (tak jako u nás všech na podobné úrovni). Takže až si zase na hajzlu z časopisu motockl načte jak se to má správně dělat - tak ať se to prve naučí a potom může poučovat ostatní  ne . Dvakrát jsme se viděli 2x ukázal hovno a na netu největší střelec. Jezdím kulový vím to  ne navíc na to není toho času už tolik ale nemrzí mě to ano Když si ten nějakej čas udělám parádně si to užiju. Tímto tady končím, protože si tady kdejakej hňup myslí že bez pisálkování na offmotu nemůžu žít ne  ne  ne                                    Prosím o smazání profilu ano  ano  ano 

Editoval Hoždy (29.07.2016 13:46:41)

 

#170 29.07.2016 13:50:33

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy:

Toz ja ti povim ze jestli to myslíš vážně, tak je to největší kktina co muzes udelat  hmm 

 offline 

 

#171 29.07.2016 13:58:59

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Jarynn napsal(a):

Hoždy:

Toz ja ti povim ze jestli to myslíš vážně, tak je to největší kktina co muzes udelat  hmm 

Proč? Jinak dneska jsme obědvali tresky od vás  ano Dobré jak hrom ano 

Editoval Hoždy (29.07.2016 14:04:31)

 

#172 29.07.2016 14:17:23

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

Jarynn napsal(a):

Hoždy:

Toz ja ti povim ze jestli to myslíš vážně, tak je to největší kktina co muzes udelat  hmm 

Proč? Jinak dneska jsme obědvali tresky od vás  ano Dobré jak hrom ano 

Protože teď máš horkou hlavu, až vychladneš, tak to bude  ano . Koukni na mě, byl jsem na Pehu, u Janka a s Xfanym ( 3 nejtěžší vyjížďky ),  jinak jsem byl i s jinýma klukama. Udělali jste tu ze mě totálního kokota a jsem v poho, protože jezdím půl roku cca jednou za 14 dní a vím, že se vám nemůžu vyrovnat a beru to, ale baví mě to. Na chatě objevuju a najíždim trať, abych třeba za 5 let  lol  někoho mohl pozvat na vyjížďku. Jsem v poho, vzdyť je to tu jen virtuální svět.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#173 29.07.2016 14:18:00

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Tak a dost...od ted se budem jen chvalit....Hozdy super, je videt ten progres, jeste trochu makni, ale zase ne moc a je to tam....Janku taky super, zustan jaky ses, ses nejlepsi....babaexc taky super typek, bezva nápady, rady....jopr ty uber, nebo ti offmoto za chvili bude malý, fakt ses dobrej...kluci z chemicky nejlepsi borci z offmota, super parta...xfanymu jsem naspal osobne, ze je dobrej a jsem rad, ze muzu byt jeho kamarad....a jestli jsem na nekoho zapomnel, sorry, vsichni jste borci lol 

 offline 

 

#174 29.07.2016 14:20:07

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


enduroracer:  lol ty zase válíš jak s těma plácačkama  lol 

 

#175 29.07.2016 14:21:03

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


enduroracer:

Konecne   lol  

 offline 

 

#176 29.07.2016 14:25:37

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Jarynn napsal(a):

enduroracer:

Konecne   lol  

A hned je na tom offmotu lepe....enduro je to prece jen konicek, zivot je uplne o necem jinym...jeden umi to, druhy zase tohle.... Tak na sebe buďme hodni a slušní  gp 

 offline 

 

#177 29.07.2016 14:28:39

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Romane diky!! Vlastne vsem diky....ja jsem ted tak rad za tu nasi partu kde nejsou rozepre kdo jak jede nebo kdo na koho dela levarny jak tenkrat pete tam na vychode....jezdite super a jsem rad ze se muzu vzdy neco priucit...jak tady od neznamich mechaniku a nebo zavodniku....diky moc!! Ano najdou se vyjimky ale to patri k tomu vsemu a mi se tim probijem!!
Hozdy jedes dobre neboj, jopr taky super nic si nenalhava toho si cenim nejvic! No nejde vyjmenovat vsechny tak jak si vzpomenu pisnu sz. Jeste jednou diky!!

 offline 

 

#178 29.07.2016 14:28:41

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Sally napsal(a):

enduroracer:

fakt pěkný výkon. Pěkné videjko i to od Hoždyho. Chtěl bych příště jet taky, tak doufám, že to některý lidi neodradí gp  beer 

Diky Sally, od tebe si toho cenim, co jsme si, to jsme si, příště jedes s nama!

 offline 

 

#179 29.07.2016 15:02:39

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Ja se z vas jednou fakt poseru  lol  lol  lol 

 offline 

 

#180 29.07.2016 15:08:58

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Teď si všichni budou navzájem kouřit čuráky  heh1 
A jinak tohle opravdu je odstrašující příklad toho, jak by to nemělo v partě na výjezdu vypadat  a12 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů