Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)

#81 27.07.2016 08:01:55

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Roman (enduroracer)  ano , jo vypadá to jednoduše,  když se to umí.
Kluci co se doma upeče, má se tam taky sníst.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#82 27.07.2016 08:02:49

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Janek napsal(a):

No, nejak jsem tusil, ze to takhle dopadne, tak jsem radsi nic nepsal a mluvil o vikendu jen s manzelkou. Tak se to trochu eliminuje a na stebetani uz moc lidi nezbyva.
Za me velky podekovani Hozdymu za organizaci, uzil jsem si jeden z nej enduro vikendu  ano  ano , vse vyslo paradne az luxusne.
Hozdy byl spatnej v sobotu po obede, ale rozhodne nebyl nejslabsi. V nedeli jel pekne, sedl mu teren,  kdy bylo vic traverzu. V nedeli jsem to do obeda regulerne brzdil ja a po me to prevzal Fox.
Hozdy to zas pekne tahnul vecer a byla sranda. Az se vykasle na honeni sebevedomi a da vic do treninku, pomuze mu to.
Nemit to takovou dardu, v sobotu bych jel klidne k Hozdymu pojezdit na Roxiho drazku  a1 

Co tak sleduju, tak jsem vsichni +/- stejny hobici, jednou to jde lip jednomu, jindy druhymu, umime vyhoret na volovinach, nema smysl si nalhavat neco jinyho ..... a potom jsou zavodnici, ktery nas prevysuji o az nekolik svetelnych let ....
Cim driv si to pripustime, tim driv skonci tyhle roxokecy.

Janku tak aby bylo jasno já jsem opět s chytrejma kecama úplně z cesty u inzerátu někoho kdo s tím nemá nic společnýho nezačal a jediný co jsem sem napsal bylo hodnocení víkendu božským Enduroracerem přetlumočené Aldou. Že jedeme všichni +- stejný hobby proti střelcům typu Cyproš atd. jsem psal už dávno jen jsem si dovolil u toho mít názor že na závodech by měl člověk závodit big_smile Od tý doby co jsem dovolil mít svůj názor a upadl jsem kvůli tomu v nemilost "elity" (ne že by mi to vadilo takový lidi k životu nepotřebuju) už jen brnkám na strunu která s váma chvěje a evidentně mi to jde když na můj příspěvek reagujete jako slepice na plivanec  wink 

 offline 

 

#83 27.07.2016 08:11:29

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


allan napsal(a):

kluci omlouvám se,pustil sem to já. Nebyl v tom záměr aby to takdle dopadlo.Roxi díky že jsi mě takhle podělal,jsi fakt kámoš ee5 

V čem jsem tě Aldo podělal že jsem napsal pravdu o Hoždym kterou si všichni šuškaj akorát mu to nikdo neřekne? Nebo že jsi mi přetlumočil co  ti o tom víkendu někdo řekl?  To se za to dotyčný stydí? Nechápu...

 offline 

 

#84 27.07.2016 08:29:47

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Zdar, racerovi díky za super video, stejně to vypadá jako absolutní rovina, ale my víme co jsme jeli. Moje video stojí za vyliž, protože úhel na hov.. když jsem seděl dobrý, jak jsem se postavil na prd. Já jsem si to každopádně užil i když ne uplně na vrcholu sil, věděl jsem že to nebude uplně ono, z mojí zdravotní stránky a taky to tak vypadalo. Do poslední chvíle jsem zvažoval že to vzdám, ale není to každý měsíc tak jsem to risknul. Prostě jsem nebyl ve formě, nemám naježděno skoro nic, vyjma toho RO před měsícem jsem na tom moc neseděl a u nás není ani co moc jezdit. Do toho se mi nacpala nějaká vyróza cca týden před startem, takže sil nebylo nazbyt. Sobota šla, na mě moc záhul takže jsem se uplně vyšťavil a neděle jsem se vyloženě trápil. Každopádně také myslím, že zpoustu toho bych vyjel hnedle, kdyby mě tam někdo "nezaprcal". Snažil jsem si dávat odstup, ale často to nestačilo. Musím říct že se mi moc dobře jelo za 200exc který mě táhnul a bavilo mě to. Jinak myslím hlavně že jsme si to užili. Je vidět kdo jezdí a kdo spíš o tom kecá, ale je důležité zúčasnit se a ne psát nějaký řeči kolem, výmluvy a pomluvy. Škoda že si nám to nepřijel ukázat jak se to jezdí. Jinak se samozřejmě omlouvám za tu neděli, to jsem fakt úplně vyhořel, kde se dalo. Ale jak píšu, motorka za to určitě nemůže, je to jen o schopnostech řidiče. Díky Hoždymu, že to zase vyjednal, Vendovi že nám ukázal, že je to krásný sport a je stále na čem pracovat a co vylepšovat. Byl to zase maximální odvaz, a myslím že na ČR bestovka.

Kdo nezažil ať drží pysk  !!! 


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#85 27.07.2016 08:32:08

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


roxteedy napsal(a):

allan napsal(a):

kluci omlouvám se,pustil sem to já. Nebyl v tom záměr aby to takdle dopadlo.Roxi díky že jsi mě takhle podělal,jsi fakt kámoš ee5 

V čem jsem tě Aldo podělal že jsem napsal pravdu o Hoždym kterou si všichni šuškaj akorát mu to nikdo neřekne? Nebo že jsi mi přetlumočil co  ti o tom víkendu někdo řekl?  To se za to dotyčný stydí? Nechápu...

právě proto že všichni víme že Hoždy nejede nic moc,tak není třeba to tady rozpatlávat,no nic další zkušenost ne dal bych si po hubě

 offline 

 

#86 27.07.2016 08:47:23

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Pašáci jsem jen přihlížející co jezdí kulový navíc vás většinu vůbec neznám ale fořád nechápu kde se tu bere ta rivalita ? Jestli  ten mě pojezdí ten zas ne ? mi je u zadku. Myslím že každej z nás jezdí pro radost a je to snad uplně fuk jestli jeden líp nebo hůř ne ? Proč napadá jeden druhýho ?

 offline 

 

#87 27.07.2016 09:01:02

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


allan napsal(a):

roxteedy napsal(a):

allan napsal(a):

kluci omlouvám se,pustil sem to já. Nebyl v tom záměr aby to takdle dopadlo.Roxi díky že jsi mě takhle podělal,jsi fakt kámoš ee5 

V čem jsem tě Aldo podělal že jsem napsal pravdu o Hoždym kterou si všichni šuškaj akorát mu to nikdo neřekne? Nebo že jsi mi přetlumočil co  ti o tom víkendu někdo řekl?  To se za to dotyčný stydí? Nechápu...

právě proto že všichni víme že Hoždy nejede nic moc,tak není třeba to tady rozpatlávat,no nic další zkušenost ne dal bych si po hubě

aha takže všichni se Hoždymu za zády smějete a máte z něj prdel že si nevidí do huby ale já jsem zmrd protože mu to napíšu rovnou... to je celej problém týhle partičky kde se všichni pomlouvaj všechny ale když to někdo vytáhne na svetlo světa je špatnej... jsem rád že jsem z toho vystoupil a nemusím poslouchat jakej jsi ty křivák že jedeš jezdit k Vendovi a neřekneš to ostatním, jakej je Mikiberg zmrd a nic neumí, jaký jste oba sráči že jedete do Rumunska na závody a bojíte se přihlásit proto jedete jen po trati a jakou na mě vy dva šijete boudu a využíváte mě a pak mě odkopnete a já nebudu mít s kým jezdit protože jste jediný široko daleko a podobný sračky  lol
víš moc dobře jakej jsem a že věci říkám tak jak jsou a že jinej nebudu nemám potřebu lhát abych vypadal před někým dobře  wink  

 offline 

 

#88 27.07.2016 09:08:41

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


no nic hoši tak já zase půjdu Mikymu podržet tašku nebo koupit svačinu abych náhodou neupadl v nemilost  lol  jsem rád že jsem vám zase hnul žlučí ale je to pořád dokola a začíná to být nuda zkuste vymyslet něco novýho a já se VRÁTÍM  ano 

 offline 

 

#89 27.07.2016 10:11:09

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Nejezdím nic moc a nikdy jsem netvrdil opak. Progres je a to je hlavní. Minulej rok jsem tam polovinu věcí nevyjel. Teď  jsem nedal jen 2 kopce a musím dodat že půlka výpravy to brala ojebávkama. Ojebávky se snažím nejezdit.

 

#90 27.07.2016 10:31:37

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


jenda62 napsal(a):

Pašáci jsem jen přihlížející co jezdí kulový navíc vás většinu vůbec neznám ale fořád nechápu kde se tu bere ta rivalita ? Jestli  ten mě pojezdí ten zas ne ? mi je u zadku. Myslím že každej z nás jezdí pro radost a je to snad uplně fuk jestli jeden líp nebo hůř ne ? Proč napadá jeden druhýho ?

Jo, tak tohle jsem taky nepochopil a proto už jezdím sám pro radost.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#91 27.07.2016 10:47:29

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


jopr:

To mam radost ze nejsem sám, po takovém počtení jsem uvažoval jestli má cenu na offmoto ještě chodit,když tady jsou takoví blbci!
Ale naštěstí je tady i dost rozumných offmotaku co rádi poradí a chápou ze jezdit se dá i pro radost a ne jenom pro sekundy.
Potřebu měřit si kdo ho má většího mají stejně nejvíce ti s malými pindikama :-)


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#92 27.07.2016 10:47:49

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


roxteedy napsal(a):

aha takže všichni se Hoždymu za zády smějete a máte z něj prdel že si nevidí do huby ale já jsem zmrd protože mu to napíšu rovnou... to je celej problém týhle partičky kde se všichni pomlouvaj všechny ale když to někdo vytáhne na svetlo světa je špatnej...

Nejde o to, co napíšeš rovnou, ale jak to píšeš a myslíš - ta tvoje zloba, hrubost a konfrontační styl.
Hele, Hoždymu jsem to řekl, že nejede a že to bude muset vyjezdit, což budou 100vky hodin .... nevím, proč bych o tom měl někde šuškat. Ano bavil jsem o něm třeba i s Romanem od Sandokana, ale neberu to jako pomluvu. Neřekl jsem nic, co jsem neřekl Hoždymu.
Pomluvu definuju jako něco, co bych neřekl v přítomnosti toho, o kom se bavím, kdyby byl u toho.
Třeba ten Roman nejel o nic mo líp, než Hoždy, v těžších výjezdech taky nedal, ale má o poznání víc talentu  ano a stačilo by řádově 1/3 k tomu, co potřebuje Hoždy, aby jeli stejně. Ale má to shůry dáno ..... na rozdíl od Hoždyho, ale tak to prostě je a není na tom nic špatnýho, že jezdí, jak jezdí. Nechápu, proč ti jde tolik o to, kdo jak jezdí a21 
Kde se všichni pomlouvaj? Že řeší ježdění na motorkách což bylo více méně z hecu???? Jo, teď to trochu zamrzlo už v nasranosti, ale hold ledy tají pomalu.
Problém vidím v tom, že někdo měl a má vztahy postavený víc na pragmatičnosti - jezdím s tím, s kým je to pro mě výhodný jezdit - nespojuje je už tolik enduro a kamarádský vztah, ale to okolo - možnost kšeftu, dostat se ke známostem, know how, .... To píšu hlavně o tobě

Přestaň se brát tolik vážně ano 

 offline 

 

#93 27.07.2016 11:00:08

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


seznam napsal(a):

jopr:

To mam radost ze nejsem sám, po takovém počtení jsem uvažoval jestli má cenu na offmoto ještě chodit,když tady jsou takoví blbci!
Ale naštěstí je tady i dost rozumných offmotaku co rádi poradí a chápou ze jezdit se dá i pro radost a ne jenom pro sekundy.
Potřebu měřit si kdo ho má většího mají stejně nejvíce ti s malými pindikama :-)

Až pochopíš, že se dá jezdit pro radost a na sekundy současně, potom uvidíš, že není blbec jako blbec lol  lol 
Pro mě jsi třeba blbec ty, co pořád řeší jakou gumu a přitom jezdíš jen pro radost, nehoníš sekundy .... takže že by ti v pohodě stačila E09 a naučil by ses krásně driftovat lol  ano 

 offline 

 

#94 27.07.2016 11:12:59

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


seznam:

Tak já se klukům co umí jezdit na jednu stranu nedivím, že když s nima jede jouda jako já a zdržuje, tak jsou nasraný, oni se chtej svézt, na druhou stranu se právě divím té nenávisti. Oni taky hned nejezdili bomby a mrdalům, jako jsem já to obrovsky pomůže, zajezdit si s nima. Jak píše Hoždy, ten progres tam je, ale když se to zvrhne v to co se to tu občas zvrhne, tak mi to hlava nebere.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#95 27.07.2016 11:39:42

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


jopr:

On ale nikdo nic nehoni, krome urazeny, nasrany roxanky, ktera si mysli, jak jsou vsichni nakrknuty, kdyz neco napise, ale nechape, ze je vedle a max. pro smich ostatním... ten vsude hlasi, ze s komparzem nejezdi, ze vsude čeká,  jak vyjel tam a tam driv, nez hozdy...on zapomnel, jak jezdil dva roky zpatky....mně jediny co vadi, kdyz nekdo hlásí, jaky jede bomby a jede kulový.... Jasne, ze se lip sveze vyrovnana skupina, kde to lepe odsejpa, ale nikdo jiny tady ani jinde nepsal, ze nepojede se slabšíma....to naopak lidi tady pak radi prekrucuji, ze ta a ta parta si vzala sebou slabšího,  aby se mu mohli smat a honili si ego....ted to taky vzniklo, ze roxana napíše,  jak se pomlouvame, ale my si to vsechno řekli a zasmáli se tomu uz u Vendy....ja si to moc užil a byl to letos nejlepší enduro vikend...

 offline 

 

#96 27.07.2016 11:54:05

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Je úplně prdel jak kdo hodnotí můj výkon. Každej tam měl silnější i slabší chvíle a měl by se starat hlavně jen a pouze o sebe aby se zlepšil. Z mého pohledu jsem 1.den nepatřil k nejslabším: (odjebal jsem se těma přídavkama co jsem si furt nakládal a to se taky projevilo v druhé půlce dne - zhasnul jsem jak svíčka bohužel u těch nejtěžších a nejhezčích věcí  a7  ne ) a druhej den nemusím komentovat: Stačí mi radost že jsem v nejtěžším kopci druhého dne pojel Romana a málem i Vencu.  Takže až bude někdo hodnotit jak jezdím tak ať aspoň jsou to lidé co tam byly nebo nedojížděli po mě!   ano  Jinak víkend byl top (pojezd i grupa) a je jen škoda že to tu potom klasicky dosíraj lidi co tam ani nebyli! a21 

Editoval Hoždy (27.07.2016 11:58:30)

 

#97 27.07.2016 11:57:21

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


enduroracer: ano 

 

#98 27.07.2016 11:57:46

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


enduroracer:

 ano  já to nemyslel konkrétně na nikoho a je mi jasný,  že se sveze líp vyrovnaná skupina. Já měl taky pocit, ze jsem mistr světa,  než jsem poznal, že video zkresluje a než jsem se svezl s vámi a zjistil, že umím HOVNO. Jak psal Fanda, to je ten vývoj a každý si tím musí projít  ( mluvím o sobě ). Kde kdo by si mohl myslet, ze nenávidím Honzu  ( Janek ), když se tu do mne pořad strefuje, ale poznal jsem ho osobně a super i poježdéní, takže v jeho případě vůči mě střílí slepýma,  mě nenasere  lol 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#99 27.07.2016 13:08:40

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


https://www.youtube.com/watch?v=cdfNzD4 … e=youtu.be

Editoval Hoždy (27.07.2016 16:38:21)

 

#100 27.07.2016 13:14:22

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

https://youtu.be/cdfNzD4ICy8

pěkná kompilace big_smile

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů