Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)

#281 08.08.2016 14:44:52

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy: Ale já nikdy nikomu netvrdil, že jedu líp než ten druhej, vždycky mě potěší pochvala, když se něco povede, ale to není často.
Např. zjara u mě byl kamrád, co na moto na rozdíl ode mě fakt umí ano  ano  ano , neměl den, nevedlo se mu a já měl radost, že jsem byl TEN DEN v "lepší" ... jebnže bych si nikdy nedovolil tvrdit, že jedu líp. Tobě se jednou povede jedna věc líp, jak někomu jinýmu a máš z toho generální závěr, žes udělal progres a ten druhý jede hovno ne  lol  lol 
Nikoho neobelhávám, že mám nějaký progres .... ani sebe vyk! ... je to všechno přímo úměrný vynaložený námaze a já ji nevynekládám. Když jezdím, tak je to lepší, když nejezdím jako např od téhle akce, nemůžu čekat, že to spadne z nebe.
Vůbec nepopírám, že jsem se dost místech trápil ... ale je mi + 40, jezdím na několik generací starý motorce .... přesto mi to nebere radost. Je mi buřt, jak jedeš ty nebo jinej .... žije se mi s tím lehce, už jsem to vnitřně přijal, klidně objíždím, když vím, že by mi to vzalo moc sil, nervu se nejdebilnější drážkou, když nemusím nebo v ní hobluješ gumu ty lol  a proto si z toho můžu dělat prde*
O ničem to nevypovídá, jen o tom, že nachápu, na co ty si pořád hraješ a kdo tě v tom podporuje, protože tohle už nemůžeš mít jen za svý hlavy.

Já vím, Venca pizzu a ty 6 gulášů s jedním  lol  lol  lol 

 offline 

 

#282 08.08.2016 14:49:22

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


roxteedy: Tak zaprvé Janek tady na mě tahá špínu a snaží se mě všemožně zesměšnit alespoň na netu když v reálu na to nemá a rozhodně se mu nebudu ještě za nic omlouvat!!! A za druhé to že taháš ke mě nějaký píčusy co mi tam neskutečně rozmrdali půlku kopce  ne  ne  ne  tak za to nakopat do prdele.  a30 Neumíte jezdit trochu normálně a jedete všechno na frézu. Kvůli takovým lemplům jako jste vy nám to tam brzo zatrhnou!  ne 

 

#283 08.08.2016 14:51:54

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Hoždy:


tohle je přesně důvod proč tvrdím že jsi mentálně postiženej když ti sem dal video že nemáš pravdu a lžeš protože to přejel jak nic narozdíl od tebe tak místo aby jsi to uznal tak je ticho po pěšině a sypeš sem něco úplně jinýho ve snaze odvést pozornost od svého trapného omylu nebo spíš lži u které ti nedošlo že bude mít krátké nohy...  lol 

Neviděl jsem a myslel jsem že přetahoval ale podobných situací ale obráceně že se tam Janek mordoval a já s tím neměl problém bylo po kokot!  wink Janek je stejná .... jako ty a určitě by vám to moc slušelo za ručičku  ano 

Po kokot? To jsme asi byli každej na jinej akci, navíc Janek vyjel kopce, co tys nevyjel a musel objíždět, tak se na to vykašli, co chceš, proč lžeš? Vypadat dobře na offmoto?

 offline 

 

#284 08.08.2016 14:57:12

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


enduroracer: Je tady cokoliv těžký řešit. Jsem to já proti té vaší přitroublé partičce kde si vždycky na v zájem pěkně podržíte  a31 

 

#285 08.08.2016 15:09:00

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

roxteedy: Tak zaprvé Janek tady na mě tahá špínu a snaží se mě všemožně zesměšnit alespoň na netu když v reálu na to nemá a rozhodně se mu nebudu ještě za nic omlouvat!!! A za druhé to že taháš ke mě nějaký píčusy co mi tam neskutečně rozmrdali půlku kopce  ne  ne  ne  tak za to nakopat do prdele.  a30 Neumíte jezdit trochu normálně a jedete všechno na frézu. Kvůli takovým lemplům jako jste vy nám to tam brzo zatrhnou!  ne 

Hoždy byli jsme tam 3 a starou drážku jsme dali všichni na drc ty dva jezdí o dost líp než já takže na první pokus jim to nedělalo problém proto jsme najeli jinou stopu na kterou podle mě ani netrefíš protože až po ty kmeny který jsou prakticky nahoře není nic vidět  lol K "tobě" netahám nikoho žádný "u tebe" totiž neexistuje tak se prober už tam mám najetej 80km okruh (cca3x tolik km co jsi najel ty big_smile ) tak hledej šmudlo třeba se ti povede to za víkend objet  wink 

 offline 

 

#286 08.08.2016 15:10:33

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

roxteedy: Tak zaprvé Janek tady na mě tahá špínu a snaží se mě všemožně zesměšnit alespoň na netu když v reálu na to nemá a rozhodně se mu nebudu ještě za nic omlouvat!!!  

Zesměšnit se můžeš jen sám, stejně jako kdokoliv jinej ....
Třeba guláš jsem vzal tady z tvý zprávy ...

Hoždy napsal(a):

Nemá smysl o tom dál diskutovat. Jezdil jsi prd už na ŠUKU. Mohl jsem si tam v tý mezi pauze dát guláš s pěti  lol

Hele fakt si myslíš, že jsem se s tím drbal tolik hodin kvůli tobě?
Řekl jsem si, že když se tomu zasměje 5 lidí, až je bude bolet pajšl, tak to má smysl ... jestli ne, bylo to k ničemu. Je to jen sranda, kde má Jirka Progres hlavní roli a moc jsem mu do huby nepřidal ....
Přeci se nemůžeme smát jen sallymu (to bys tleskal, že?), ale jak by k tomu chudák přišel.
Moc toho neumím ..... umím srát lidi ... tak se to snažím jen trochu kompenzovat ano 

Hele ono to časem uvidíš určitě jinak ... něco jako 2T forever lol 

Hoždy napsal(a):

Zdravím bando, plánuji pořídit nový bike. Podmínkou je enduro a 2T-forever. .....

 offline 

 

#287 08.08.2016 15:11:08

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


roxteedy: Nepotřebuji nic hledat taky dál najíždím a mám toho mnohem víc než dřív.  wink 

 

#288 08.08.2016 15:12:05

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

enduroracer: Je tady cokoliv těžký řešit. Jsem to já proti té vaší přitroublé partičce kde si vždycky na v zájem pěkně podržíte  a31 

Tak mám podržet tobě a odsouhlasit ty lži, co z tebe padají? Když jste se hádali s roxanou, věřil jsem tobě, působíš velice věrohodně, do toho miki psal, jak makáš, lítaj z tebe sračky, jako to nikdo z nás nedokáže, tak jsem si řikal, že si zamakal a roxana asi závidí, nebo ho sere dělit se s tebou o mikiho přízeň, ale on nelhal, to ty lžeš tady lidem a co hlavně, sám sobě....

 offline 

 

#289 08.08.2016 15:19:52

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hele co je cil? Dostat z nej vic sracek? Nebo ty spravne slova? To je marny stejne jako u tech dalsich vorezprutu co si mysli ze jezdi jen hard a takovej ze nevylezou rano s pelechu lol 

 offline 

 

#290 08.08.2016 15:39:23

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Romane jedinej kdo tady kecá a mele hovna jsi ty máš to vše na kameře tak se na to ještě jednou podívej a soustřeď se chvilku na Janka (neuděláš to vím  ne ) a30 Nikdy jsem netvrdil že jedu hard,nejlíp bomby jako prase a vůbec tady to mínění co o mě máte je totálně mimo a je mi to u prdele! V zimě jsem jezdil hodně a celkem i slušně (měl jsem to vydřené) o tom taky Miky mluvil. To že za půl roku jsem šel zase dolů a to hlavně fízou je moje chyba ale nikomu to necpu a na závody se s tím nehrnu. Měli by jste se každej starat sám o sebe a nesrat se do druhých protože až budu potřebovat poradit jak se mám chovat a jak jít dál tak to nebude od člověka co vymetá swingers akce a šuká tam kluky do zadku že Fany! ne 

 

#291 08.08.2016 15:42:55

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


xfany napsal(a):

Jirko uz jsi lepsi jak Josef lol 

Fakt byly doby, kdy jsem si hledal v lese větev, když jste mi tu dávali sodu  a19 , ale po vzoru Honzy jsem se naučil počítat do pěti a jsem vyrovnaný člověk a beru i to druhé místo.  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#292 08.08.2016 15:45:50

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy:

Tak myslím chlapi, že uz to stačilo.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#293 08.08.2016 15:49:09

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


jopr napsal(a):

Hoždy:

Tak myslím chlapi, že uz to stačilo.

Ted to začíná být zajímavý big_smile......za chvíli spacák hodí video, jak hoždy někde na swingers dostavá za uši a bude to jak s tou kládou, kterou janek objel big_smile

 offline 

 

#294 08.08.2016 15:51:16

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


jopr napsal(a):

xfany napsal(a):

Jirko uz jsi lepsi jak Josef lol 

Fakt byly doby, kdy jsem si hledal v lese větev, když jste mi tu dávali sodu  a19 , ale po vzoru Honzy jsem se naučil počítat do pěti a jsem vyrovnaný člověk a beru i to druhé místo.  ano 

Presne lepsi vykrvacet a pak si nechat zakousnout psy do rukou a udelat si za porizene love plastiku kuze bez jizev.

 offline 

 

#295 08.08.2016 15:52:37

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


enduroracer napsal(a):

jopr napsal(a):

Hoždy:

Tak myslím chlapi, že uz to stačilo.

Ted to začíná být zajímavý big_smile......za chvíli spacák hodí video, jak hoždy někde na swingers dostavá za uši a bude to jak s tou kládou, kterou janek objel big_smile

Samozrejme ze mam ale ta jeho tam byla sama a mela poprve anus tak se asi doma pochlubila  lol 

 offline 

 

#296 08.08.2016 15:52:55

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

Romane jedinej kdo tady kecá a mele hovna jsi ty máš to vše na kameře tak se na to ještě jednou podívej a soustřeď se chvilku na Janka (neuděláš to vím  ne ) a30 Nikdy jsem netvrdil že jedu hard,nejlíp bomby jako prase a vůbec tady to mínění co o mě máte je totálně mimo a je mi to u prdele! V zimě jsem jezdil hodně a celkem i slušně (měl jsem to vydřené) o tom taky Miky mluvil. To že za půl roku jsem šel zase dolů a to hlavně fízou je moje chyba ale nikomu to necpu a na závody se s tím nehrnu. Měli by jste se každej starat sám o sebe a nesrat se do druhých protože až budu potřebovat poradit jak se mám chovat a jak jít dál tak to nebude od člověka co vymetá swingers akce a šuká tam kluky do zadku že Fany! ne 

A mě nikdo nikam nevezme  lol  lol  lol 

 offline 

 

#297 08.08.2016 15:56:53

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Janek napsal(a):

Hoždy napsal(a):

Romane jedinej kdo tady kecá a mele hovna jsi ty máš to vše na kameře tak se na to ještě jednou podívej a soustřeď se chvilku na Janka (neuděláš to vím  ne ) a30 Nikdy jsem netvrdil že jedu hard,nejlíp bomby jako prase a vůbec tady to mínění co o mě máte je totálně mimo a je mi to u prdele! V zimě jsem jezdil hodně a celkem i slušně (měl jsem to vydřené) o tom taky Miky mluvil. To že za půl roku jsem šel zase dolů a to hlavně fízou je moje chyba ale nikomu to necpu a na závody se s tím nehrnu. Měli by jste se každej starat sám o sebe a nesrat se do druhých protože až budu potřebovat poradit jak se mám chovat a jak jít dál tak to nebude od člověka co vymetá swingers akce a šuká tam kluky do zadku že Fany! ne 

A mě nikdo nikam nevezme  lol  lol  lol 

Zkus zrcadlo - ledacos ti to napoví  ano  lol 

 

#298 08.08.2016 15:58:44

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Janek napsal(a):

Hoždy napsal(a):

Romane jedinej kdo tady kecá a mele hovna jsi ty máš to vše na kameře tak se na to ještě jednou podívej a soustřeď se chvilku na Janka (neuděláš to vím  ne ) a30 Nikdy jsem netvrdil že jedu hard,nejlíp bomby jako prase a vůbec tady to mínění co o mě máte je totálně mimo a je mi to u prdele! V zimě jsem jezdil hodně a celkem i slušně (měl jsem to vydřené) o tom taky Miky mluvil. To že za půl roku jsem šel zase dolů a to hlavně fízou je moje chyba ale nikomu to necpu a na závody se s tím nehrnu. Měli by jste se každej starat sám o sebe a nesrat se do druhých protože až budu potřebovat poradit jak se mám chovat a jak jít dál tak to nebude od člověka co vymetá swingers akce a šuká tam kluky do zadku že Fany! ne 

A mě nikdo nikam nevezme  lol  lol  lol 

Tak ty jsi spal tak tvrde ze to ani nevis.....Jirkovi sem musel dat taky rohypnol....dalsi dny si myslel ze ho boli anus od sedacky ktm  lol  a juknete se mate na jedne pulce znamenko odemne....to davam kazdemu.

 offline 

 

#299 08.08.2016 16:03:38

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


 lol 

xfany napsal(a):

Janek napsal(a):

Hoždy napsal(a):

Romane jedinej kdo tady kecá a mele hovna jsi ty máš to vše na kameře tak se na to ještě jednou podívej a soustřeď se chvilku na Janka (neuděláš to vím  ne ) a30 Nikdy jsem netvrdil že jedu hard,nejlíp bomby jako prase a vůbec tady to mínění co o mě máte je totálně mimo a je mi to u prdele! V zimě jsem jezdil hodně a celkem i slušně (měl jsem to vydřené) o tom taky Miky mluvil. To že za půl roku jsem šel zase dolů a to hlavně fízou je moje chyba ale nikomu to necpu a na závody se s tím nehrnu. Měli by jste se každej starat sám o sebe a nesrat se do druhých protože až budu potřebovat poradit jak se mám chovat a jak jít dál tak to nebude od člověka co vymetá swingers akce a šuká tam kluky do zadku že Fany! ne 

A mě nikdo nikam nevezme  lol  lol  lol 

Tak ty jsi spal tak tvrde ze to ani nevis.....Jirkovi sem musel dat taky rohypnol....dalsi dny si myslel ze ho boli anus od sedacky ktm  lol  a juknete se mate na jedne pulce znamenko odemne....to davam kazdemu.

Slyšel jsem že Fanny každýho pojezdí ale konečně vím jak je to myšlený  ano  lol 

 

#300 08.08.2016 16:04:33

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

 lol 

xfany napsal(a):

Janek napsal(a):


A mě nikdo nikam nevezme  lol  lol  lol 

Tak ty jsi spal tak tvrde ze to ani nevis.....Jirkovi sem musel dat taky rohypnol....dalsi dny si myslel ze ho boli anus od sedacky ktm  lol  a juknete se mate na jedne pulce znamenko odemne....to davam kazdemu.

Slyšel jsem že Fanny každýho pojezdí ale konečně vím jak je to myšlený  ano  lol 

I tebe jsem mel.....treba da roxi video.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů