Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)

#181 29.07.2016 15:18:31

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Strejda-GC napsal(a):

Teď si všichni budou navzájem kouřit čuráky  heh1 
A jinak tohle opravdu je odstrašující příklad toho, jak by to nemělo v partě na výjezdu vypadat  a12 

Ty jedes strejdo taky dobre, pekna technika, vysledky se uz dostavily, jeste po tom předním kole to trochu zlepši a nebudu ti mit, co vytknout ano 

 offline 

 

#182 29.07.2016 15:24:10

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Smazááááááááááááááááát profil please!!!!!!!!!!!!!    lol 

 

#183 29.07.2016 15:25:48

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


enduroracer: Romčo ty jsi taky borec jezdíš top elitu ano  Jenom ty traverzy trošku polaď a bude z tebe druhej Cyproš  ano  ano2 

 

#184 29.07.2016 15:27:22

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


enduroracer:

Ne Rome, tohle je zbytečné, my to tady  máme fakt jinak.....
(I když tady může Janek hodit skeny toho starého konfliktu, který byl osobní a neměl nic společného s endurem)

 offline 

 

#185 29.07.2016 15:39:55

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Strejda-GC napsal(a):

enduroracer:

Ne Rome, tohle je zbytečné, my to tady  máme fakt jinak.....
(I když tady může Janek hodit skeny toho starého konfliktu, který byl osobní a neměl nic společného s endurem)

Ja vim Dane, delam si prdel, taky  u nas do sebe nemrdame a respektujeme se...hlavně my zacali od 0mth jezdit s hlinikem, takze nase sebevědomí bylo pod bodem mrazu od začátku a vedeli jsme hned,  jak to vypada, kdyz nekdo umi nebo neumi jezdit....taky mi mrzí,  jak to dopadlo, protoze ta akce byla fakt podařena....ale neni to tak horky, jak se na prvni pohled zda, kdyz si to jako nezúčastneny přečtes.....proste nektery lidi maji moc velky sebevedomi,  toho si vsiml po par vyjezdech i venca solin a pekne jsme se u toho nasmali, pak nevidi nalevo, napravo a jsou si sebou tak jisti, ze kazdy jiny nazor vyvola rozepři....

 offline 

 

#186 29.07.2016 15:53:42

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


enduroracer: Neznám nikoho kdo v tomhle sportu ale i jiném něčeho dosáhl a měl nízké sebevědomí  nee1 Každej si něco myslí ale jenom někteří to řeknou na plnou hubu. (pak je u vás za frajera a to se vám nelíbí) a je to i pochopitelné. Ostatní říkají jaký jezděj hovno i když si to samy nemyslej  a31 . Taková falešnost v tom je úplně zbytečně. Potom nevíš o daným člověku co si myslet  nee1 Vysoké sebevědomí mají téměř všichni!!! Sebevědomí mám a vždycky jsem měl. Je to špatná vlastnost ale žene mě do předu a díky němu vím že mě kdejakej ocas neposere. S tím že neposlouchám a neberu si rady k tělu to nemá co dělat, kdyby to tak nebylo nevyjel bych u Venci nic jak minulej rok  wink Jó na vojně bych měl asi těžkej život  lol 

 

#187 29.07.2016 16:01:02

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

S Jankem jsem byl jezdit 2x. Poprvé byl u mě na Šuku a znal jsem ho jen z vyprávění. Čekal jsem že pojede strašný bomby, ale opak byl pravdou. Dojem jak kdyby s tím před měsícem začal! Na Šumperáku jsme si všichni mohly zahrát šachy než se za doprovodu urputného pičování které se rozléhalo po našem kraji konečně asi po 30min. vyškrábal nahoru. Nebyl první ani poslední co se s tímhle kopcem perou ale co potom jel za pecky na netu ve svých očím "Graham Jarvis" tak jsem jen nevěřícně kroutil hlavou. Např. Sandokan to zajel 2x lépe a po vyjížďce říkal jak se za svůj výkon stydí a že to pro příště napraví. (a to taky udělal  ano ) V zimě a na jaře jsem se mačkal a progres byl na úkor ohromné dřiny. To že se tohle dělo asi před 4mi měsíci a omývá se to tu pořád dokola když už jsem dávno z tohoto tempa vysadil (2x týdně minulost), protože mám úplně jiné priority, tak mě hlava nebere! Teďka u Venci měl Janek opoznání lepší fyzičku než na Šuku, ale technika pořád bídná ne  (tak jako u nás všech na podobné úrovni). Takže až si zase na hajzlu z časopisu motockl načte jak se to má správně dělat - tak ať se to prve naučí a potom může poučovat ostatní  ne . Dvakrát jsme se viděli 2x ukázal hovno a na netu největší střelec. Jezdím kulový vím to  ne navíc na to není toho času už tolik ale nemrzí mě to ano Když si ten nějakej čas udělám parádně si to užiju. Tímto tady končím, protože si tady kdejakej hňup myslí že bez pisálkování na offmotu nemůžu žít ne  ne  ne                                    Prosím o smazání profilu ano  ano  ano 

A ted jeste to o chemikach, Beldorovi, Mikibergovi, jak jal uplny hovno...., ale rekni to tak, jako jsi to rikal v hospode, povidej a vypravej. Uz se ztracim v tom, kdo byl nejhorsi na Suku  lol Tvoje chorobna posedlost kazdyho hodnotit, porovnavat se a to vzdy bez souvislosti je opravdu zarazejici. Je zajimavy, ze vzdy soustredis na ty k tobe blizko a ne na ty, ze kterych by sis mohl vzit priklad.
U me je aspon vyhoda, ze ses me na suku dockal i kdyz jsem procvakl hadici a musel opravovat a potom jsem o nejaky sutr smolne ohnul rozetu, spadl mi retez a nahoru jsem se vyskrabal tak tak s preskakovanim retezu po deformovane rozete a nekde je i foto a video, jak rozeta vypadala + oprava a ze to nebyly zadny vymluvy nebo picovani o nicem. Treba jako kdyz se nekdo vymlouva na neserizeny ventily, kdyz moto jede normalne. U tebe jsem byl 3. den potom, co jsem byl 2 dny u mrdalu a dostal za usi - to jen k tvemu vytrhavani z kontextu deje. To ty bys mel uz krvavy mozoly a vyrysovany brisaky, protoze jedes jen bomby  lol na fyzicku. Nemam potrebu se omlouvat, jedu co jedu v podminkach jaky mam. Svuj skill nekamufluju, na mem tubekanalu mas verejne nejaky moje videa, kazdy se muze podivat ... a myslim, ze kazdy tady zasveceny ma predstavu o mem skillu, ze tu ohledne jezdeni nedelam ze sebe co nejsem, krom tebe, ktery udajne cekal jarvise.

Uz proste prekousni, ze roxi jede o dost lip nez ty.

 offline 

 

#188 29.07.2016 16:11:08

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Janek: hodnotíš všechny o kolo jen a pouze ty. S nikým jsem neměl u nás problém a nikdy netvrdil že jedou hovno. Nevidíš si do huby a obracíš sračky co vypustíš proti ostatním. Ty a Roxana jsou jediný 2 pasti lidi na jaký jsem narazil  a31  Zbytek je fajn a třeba Ostraváci jsou úplně super  ano To samý kucí z Kroměříže. Držíte s sebou jako parta a tak jste silní jinak po kuse ticho po pěšině. Myslíš že nevím jak jste od začátku byly na mě vysazený a pouštěly ty vaše pohádky do světa  ne (Allan, Fanny, Roxana) Nás je tady taky 30 a všichni v cajku akorád nejezděj to co mi. Jinak chtěl bych vidět videa s tvým skillem  lol 

 

#189 29.07.2016 16:11:55

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy:

ideální stav je, když velikost sebevědomí odpovídá schopnostem a dovednostem:)

 offline 

 

#190 29.07.2016 16:12:05

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy napsal(a):

enduroracer: Neznám nikoho kdo v tomhle sportu ale i jiném něčeho dosáhl a měl nízké sebevědomí  nee1 Každej si něco myslí ale jenom někteří to řeknou na plnou hubu. (pak je u vás za frajera a to se vám nelíbí) a je to i pochopitelné. Ostatní říkají jaký jezděj hovno i když si to samy nemyslej  a31 . Taková falešnost v tom je úplně zbytečně. Potom nevíš o daným člověku co si myslet  nee1 Vysoké sebevědomí mají téměř všichni!!! Sebevědomí mám a vždycky jsem měl. Je to špatná vlastnost ale žene mě do předu a díky němu vím že mě kdejakej ocas neposere. S tím že neposlouchám a neberu si rady k tělu to nemá co dělat, kdyby to tak nebylo nevyjel bych u Venci nic jak minulej rok  wink Jó na vojně bych měl asi těžkej život  lol 

Ja te Hozdy beru i s tim tvym sebevědomím,  protoze u tebe porad převažují kladne vlastnosti....sam vis, ze kdyz uz to přehánís,  tak si te koriguju lol.... Ono je tezky ti neco říct,  kdyz reagujes hned napadanim, jako kdyz ti mira napise,  ze misto tlachani, se mas radsi naucit se spojkou, napises mu, at jde chytat pokemony, ale koukni na video, jedes do kopce, držíš se všemi prsty jen řídítek, az to hodis na zada....Ono zdravi sebevědomí je určitě dobra vec, ale přehnaným sebevědomím uz otravujes lidi kolem sebe a skodis sam sobe....na druhou stranu, diky tomu si jel treba memorial lol.... Ono co chces? Mas najeto 80mth v tomhle terénu,  ono to prijde....

 offline 

 

#191 29.07.2016 16:13:15

zachvat
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 445
Založená vlákna
Místo: Jindř. Hradec
Motorka: Husaberg Fe450
Věk: 43
1 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Pokračujte, je to prdel ...  ano 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3017_smajl.jpg

 offline 

 

#192 29.07.2016 16:18:07

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hugila napsal(a):

Hoždy:

ideální stav je, když velikost sebevědomí odpovídá schopnostem a dovednostem:)

 ano 

 offline 

 

#193 29.07.2016 16:21:16

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


enduroracer: Jojo souhlas. S tím Mirou vůbec nešlo o to co napsal ale že zase nějaká .....! někde něco filtruje. Proto jsem tak reagoval  ano2 A k videu třeba jak jsem si zlomil blatník tak jsem chytnul celkem slušnej virgl - skočil na pařez a namlátil si slušně koule a potom jsem jí nešikovně pustil. A jeden z těch zahození jak jsem to zkoušel přes spojku byl jak z prdele vytaženej 4:20 Mikiberg https://www.youtube.com/watch?v=O4ckDYMu9d8 takže moudra a rady kde jako předloha je slowmotion sekvence odhozu  nee1 

 

#194 29.07.2016 16:49:19

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


 offline 

 

#195 29.07.2016 17:37:30

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoždy:
U toho, kdy jsi rekl o nekom, ze ten a ten jel hovno, jsem nebyl sam, takze nic neprevracim .... ty si fakt nepamatujes ty sracky, cos rikal? Tak nalitej jsi nebyl .... o strejdovi, mikiberg jak u tebe jel posledne hovno a zes ho pojel ..... Vrat se na zem, rikali jsme ti dva, at s tim prestanes a nehodnotis lidi podle jednoho dne jezdeni .... Jenze ty to mas nastavene mimo.
Ted teprv zacinam poustet humus, ale dostals varovani. Jsem hajzl, v tom mas pravdu, ale jen vuci lidem, co mi to tak podaji.
Abych te jeste popich, u tebe jsem byl potom, co jsem od 05/2015 - cca 03/2016 nesedel na motorce kvuli padlymu motoru ... Potom jsem si na 2. vyjizdce s fanym vykloubil loket, potrhal vazy a dalsi 4 tydny nejezdil. Na trip jsem odjizdel s najetymi 16.5 mth za cca rok z toho versina jen proto, abych zjistil, jestli zvladnu zatez 4 dny jezdit .... a ja byl ze svyho predvedenyho vykonu nadsenej a hodnoceni nejakyho zamindrakovanyho sebevedomeho jezdce mi to nekazi. To uz neni z tvy strany o sebevedomi, ale uplny blbosti.
Na rano ti udelam kompilaci 2 tveho jezdeni. Sice jsem ti rekl, ze se k tomu nesnizim, ale snizim - jsem hajzl. Bude videt, jak jsi to daval vlastne v poho hlavne tu nedeli a ze to fakt ovladas.  ano 

 offline 

 

#196 29.07.2016 18:57:02

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


HOŽDY tobě to prostě nevysvětlíme... Přitom já to nemyslím vůbec zle,  Pouze sem ti řekl pravdu smile 

 offline 

 

#197 29.07.2016 19:17:01

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Hoši s váma bych se chtěl někdy svézt, abych to viděl na vlastní oči..  big_smile..

 offline 

 

#198 29.07.2016 19:50:38

Kubajz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 793
Založená vlákna
Motorka: Beta 300RR
2 0

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


FidoExc napsal(a):

Hoši s váma bych se chtěl někdy svézt, abych to viděl na vlastní oči..  big_smile..

raději ani nechtěj, podle toho co tu čtu by tam s tebou byly za největší kámoše a pak na offmotu by tě pomluvili ...   a30  a31  usch 

 offline 

 

#199 29.07.2016 20:14:07

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Kubajz napsal(a):

FidoExc napsal(a):

Hoši s váma bych se chtěl někdy svézt, abych to viděl na vlastní oči..  big_smile..

raději ani nechtěj, podle toho co tu čtu by tam s tebou byly za největší kámoše a pak na offmotu by tě pomluvili ...   a30  a31  usch 

Offmoto neni stredobod světa, ja.proste nechapu jen to že si kluci.na vyjizdce uzijou( aspon podle.me.to musela byt super akce ano) , vecer se.placaji po zadech v hospode a pak.si tu plivou do xichtu. Korunuje to kral kralu s tim ze nechtel ale musi udelat video s chybami dalsiho co jede internetove bomby  :lol:Ty sračky co tu za ty roky nakydal.nevidi..To je za.me ta nejvetsi vsivarna, vytahovat tady co se kde reklo u piva.  To delaj ti nejvetsi zmetci  a31 a je jedno.z.jakeho duvodu. To neni moralizovani,to je holy fakt.Stejne si myslim.ze je vse trosku jinak,Janka neznam,Hozdyho jsem poznal a kdyby ne a cetl jsem to tu tak si taky myslim ze.mu fest jebe  lol 

 offline 

 

#200 29.07.2016 20:25:20

Re: Drapáci - ENDUROVÝ víkend (volume..3)


Jarynn:Jo když to člověk čte tak je to dobrá telenovela  usch 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů