Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Náhrada baterie v kameře

#1 05.01.2016 20:27:05

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Náhrada baterie v kameře


Ahoj, můžete mi někdo poradit ohledně náhrady baterie v kameře ? Kamera Easy pix. Nechal jsem ji dlouho bez povšimnutí a baterka to nedala. Bez šance nabít. Nejde mi ani tak o plnou náhradu. Udělal bych z ní vývod a baterku dal mimo. Problem je, že nevim volty. Výrobce všude uvádí jen kapacitu, ale volty ne. Byla tam li-polymer 1200mA. Nabiljela se i přes USB. Na adapteru do zásuvky je 5,5 v. Nevim jestli bych mohl použít toto napětí.


Co shoří neshnije

 offline 

 

#2 05.01.2016 20:29:15

dejvV
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 241
Založená vlákna
Místo: Všetaty
Motorka: JAWA PICO ! Praga ED250, Gilera RC600R, AfricaTwin XRV750 RD07
Věk: +30
Tel: na požádání
Web
0 1

Re: Náhrada baterie v kameře


doporučuji na repas prakticky jakékoliv baterie tuto firmy, z vlastní zkušenosti velmi dobré zkušenosti  http://www.topbattery.cz/repase-baterii/


Život  se dá prožít, proflákat, nebo enduro !

 offline 

 

#3 05.01.2016 20:37:11

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: Náhrada baterie v kameře


Zapoměl jsem napsat, že baterie je vestavěná. Když jsem ji vyndaval musel jsem rozebrat celou kameru. Je to kus "plastu" bez označení.


Co shoří neshnije

 offline 

 

#4 05.01.2016 20:53:40

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Náhrada baterie v kameře


Fireman napsal(a):

Ahoj, můžete mi někdo poradit ohledně náhrady baterie v kameře ? Kamera Easy pix. Nechal jsem ji dlouho bez povšimnutí a baterka to nedala. Bez šance nabít. Nejde mi ani tak o plnou náhradu. Udělal bych z ní vývod a baterku dal mimo. Problem je, že nevim volty. Výrobce všude uvádí jen kapacitu, ale volty ne. Byla tam li-polymer 1200mA. Nabiljela se i přes USB. Na adapteru do zásuvky je 5,5 v. Nevim jestli bych mohl použít toto napětí.

Nevím přesný označení kamery,ale našel info o baterii do Easypix GoXtreme baterry 3.7V 1200mAh. Cena kolem 24 oiro.

Editoval MotoDriver (05.01.2016 21:04:37)


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#5 05.01.2016 21:46:48

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: Náhrada baterie v kameře


MotoDriver napsal(a):

Fireman napsal(a):

Ahoj, můžete mi někdo poradit ohledně náhrady baterie v kameře ? Kamera Easy pix. Nechal jsem ji dlouho bez povšimnutí a baterka to nedala. Bez šance nabít. Nejde mi ani tak o plnou náhradu. Udělal bych z ní vývod a baterku dal mimo. Problem je, že nevim volty. Výrobce všude uvádí jen kapacitu, ale volty ne. Byla tam li-polymer 1200mA. Nabiljela se i přes USB. Na adapteru do zásuvky je 5,5 v. Nevim jestli bych mohl použít toto napětí.

Nevím přesný označení kamery,ale našel info o baterii do Easypix GoXtreme baterry 3.7V 1200mAh. Cena kolem 24 oiro.

Je to Easy pix xtacy. Už se snad ani neprodává a když, tak za nesmysl.


Co shoří neshnije

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů