Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Rozpěrky KTM

#41 31.08.2016 11:45:11

zachvat
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 445
Založená vlákna
Místo: Jindř. Hradec
Motorka: Husaberg Fe450
Věk: 43
1 0

Re: Rozpěrky KTM


Jarynn napsal(a):

jopr:

No právě že píše že to má přebastlené na jiné gufera, tak mu výkres origo rozměrů bude k prdu  lol 

A já zas pochopil, že chce nadělat rozpěrky s origo rozměrama, proto chtěl ten výkres asi .... to, že třeba dle rozměrů ložisek a gufer např. v Partsdepot by ten výkres mohl udělat sám, je zas jiná.

 offline 

 

#42 31.08.2016 14:12:25

Re: Rozpěrky KTM


Asi budu za chytrýho, ale výkres od ruky, podle kterýho by se dalo dělat, bych měl i ze špatných rozpěrek do 10 minut hotovej. Kdo tvrdí, že je strojař a neví si rady s takovou malicherností, je spíš obsluha zařízení big_smile .
Je to jako všude, jeden z deseti za něco stojí .... u ktm je výhoda, že když se projedou plochy od gufer, nechají se stočit a dá se přední gufero 34x47x7 místo původního 35x47x7 mm. Zadek má origo 32x47x7 a myslím, že to jde taky ještě utočit pro gufero 30x47x7, ale to si nejsem jistej.
Osobně se mi líbí verze dural + nerez kroužky, ale asi půjdu příště do racecap - na předek určitě ano 

Můžete zkusit i jenda62, bral jsem od něj jeho náboj komplet osazenej a dělá si to sám ano 

 offline 

 

#43 01.09.2016 07:25:01

Re: Rozpěrky KTM


Janek:
Přesně kvůli takovejm strojařům jsem se na to vyprdl a náboje jsem v podstatě přestal dělat... Každej je chytrej jak rádio tabulky má ve skříni pak laboruje o materiálu ale rozpěrku si změřit neumí.
Chytračit od počítače umí každej ale potom skutek utek .
Setkal jsem se i s takovejma kteří chtěli vědět z čeho ty náboje dělám přesné složení a tvrdost .
Na otázku z čeho mají vyroben originál mi už ale nikdo neodpověděl tak nevím co chtěj porovnávat a to že je to křehký porézní tenkej odlitek vidí snad každej proto nechápu smysl takových otázek smile Je mi z toho občas k  a31 

 offline 

 

#44 01.09.2016 16:13:03

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: Rozpěrky KTM


jenda62:

Proste sem je chtěl udelat tak jak maj bejt a ne nejaky pokusy z tich mejch zmršenejch, to je cely. Ze se k tomu musi nekdo vyjadřovat a zkoušet mne misto toho aby pomohl je uz druha věc. Příští tejden mam nocni tak na to vlitnu a uvidime. Mam zase zkušenost takovou ze kdyz udělám neco podle sebe a nahodou se na tom tomu kdo si to objednal neco nezdá tak pak poslouchám různý píčování, proto od určitý doby vzdycky kdyz někomu neco vyrabim rikam rovnou přines vykres presne jak to chces a tak to proste bude

 offline 

 

#45 02.09.2016 06:57:45

Re: Rozpěrky KTM


koll: muzes dat foto tvy zmrseny rozperky. Rad bych videl, co je na ni spatne, ze ti v kole funguje, ale nejde pritom omerit nebo z dalsich protikusu nejdou odvodit potrebny rozmery. Dik
Prumer pro osu-dany
Osazeni do loziska a prumer-dany
Dekla celkova-dana
Prumer pro gufero-dany
Delky jednotlivych prumeru nejdou omerit? - neverim

 offline 

 

#46 02.09.2016 07:46:47

Re: Rozpěrky KTM


Janek:
 ano  ano  lol  lol  lol 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů