Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (120)
Srazy (70)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Enduro CAMP

#81 08.04.2016 16:37:13

haus1
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: kousek od MB
Motorka: 690EnduroR ; EXC 450 Six Days ; XRV 750 RD07 ; CRF 1000A
0 0

Re: Enduro CAMP


mart:
Termin je posunutej o tyden drive, Vita Kuklik mel vsechny obvolavat...

Vláďa Ka-čer:
Ja Lado nejedu, zrusil jsem to a misto postoupil nahradnikovi.
Uvidime se az u Radka, nas budete moci trochu poskolit ;-)

 offline 

 

#82 08.04.2016 20:51:22

Re: Enduro CAMP


Vláďa Ka-čer:

Teď jsem dobalil, tak jedu ráno.  smile 

mart:

nový termín oznámil v e-mailu + teď ještě psali pár podrobnějších info. Tak si rychle zabal a zítra buď v Benešově  lol 

dobrý den,

tak už se nám přiblížil termín prvního letošního Enduro Campu !!

Příprava tratí a celého zázemí je v plném proudu a už ted se těšíme na víkend. Níže pár informací pro upřesnění:

Termín campu: 9.-10.4.
Lokalita:........

Pro ty, kteří chtějí dorazit již v pátek a spát v areálu v depu, tak není problém. My už tam budeme od rána vše dolaďovat a večer nejspíš narazíme i soudek s pivkem, abychom si udělali chut na víkend :-)

Jinak v sobotu bude registrace probíhat v hlavním stanu od 8:00 - 9:30, v 9:30 bude zahájení akce v hlavním stanu, kde vám vysvětlíme jak bude celý víkend probíhat. Vzhledem k tomu, že z této "rozpravy" půjdeme rovnou na krátkou rozcvičku, tak bych vás poprosil, abyste v 9:30 byli ve stanu již oblečení v motokrosovém oblečení a po rozcvičce v 10:00 začneme jezdit.

Takže kdo přijede v sobotu, prosím abyste dorazili max. kolem 8:30, abyste vše v pohodě stíhali.

těšíme se na víkend a sportu zdar.. enduru zvlášt :-)

Editoval RadoTP (08.04.2016 21:13:32)

 offline 

 

#83 08.04.2016 22:00:26

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1183
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Enduro CAMP


tak to je docela prekérka, upřesňující email ke mě nedorazil ne no nic, budu to muset s klukama probrat...


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#84 10.04.2016 15:45:40

Re: Enduro CAMP


První letošní termín už sice probíhá, ale přidám dojmy z loňského prvního termínu na Kavčáku v Benešově.

Organizačně si myslím, že to měli pořadatelé zvládnuté hodně dobře po všech stránkách. Ze základny jela každá skupina na příslušné stanoviště s vodičem, takže nikdo nikde zbytečně nebloudil, nemotal se, byl v tom pořádek. V pauzách na občerstvení se fasovalo nějaké pití, možná i ovoce. K obědu byl těstovinový salát. Lehký a dobrý. V případě zájmu, kdo chtěl, mohl promastit žaludek přikoupenou klobásou a zalít pivištěm a1 

Na jednotlivých stanovištích instruktor vysvětlil, na co se skupina zaměří, popsal techniku, názorně sám předvedl a šlo se na věc. V průběhu sledoval jezdce a individuálně si k sobě volal ty, kterým chtěl říci, co mají na technice změnit, zlepšit, apod. Skupiny byly poměrně početné, na každé sekci skupina trávila cca 30 minut, takže to bylo docela šup šup.  V podstatě se nejedná úplně o individuální trénink.

Jak už tady zaznělo, taky bych byl radši, kdyby se dalo jezdit jen enduro a extreme, než louka a cross, což mě osobně zas až tak nebaví. Na druhou stranu je fakt, že i tohle se člověku hodí.

Co se týče tamního terénu, tak vloni bylo děsně sucho a honě se prášilo a crossová trat byla tvrdá, jak beton. V lesíku to bylo trochu lepší.
Tento víkend je deštivo, takže to snad bude lepší.

Jinak co se týče dalšího programu, tak tam byla rozprava s výživovým poradcem, s mechanikem, se zdravotníkem. A podle mě zopakovat si pravidla první pomoci, resuscitaci, atd. je vždycky ku prospěchu. Dále mohli zájemci navštívit stánek maséru a nechat se dát trochu dohromady.
Navečer tam kluci skákali freestyle. Takže bylo i co sledovat a vyfotit.

Večer se v hlavním stanu promítalo video z průběhu dne a popíjelo. Byla možnost tam pozvat svého oblíbeného instruktora/závodníka na pohárek a moudře porozprávět  heh2 

Neděle pak probíhala ve stejném duch, ale zkrácené podobě.

Ještě jsem tu četl, jestli tam půjde pojezdit na něčem větším, jak je XT. Určitě to půjde, no a holt co by bylo na motorku nebo jezdce moc, tak to buď objedeš nebo nepojedeš. Nikdo tam určitě nechce, aby se stal nějaký zbytečný malér. A vloni jsem tam zahlédl Suzuki DR 650 nebo Hondu XR 650, už nevím přesně. Ale borec jezdil celý den, takže to určitě nějak jde.

Jinak s tím jídlem a dalším občerstvením, když si to člověk propočítá, je to slušná cena.

Do budoucna by mě spíš zajímalo něco individuálnějšího a víc poježdění, vzhledem ke strávenému času.

Takže Asi Roman Korber, Mario nebo Venda Šolín?

Editoval Larrs (10.04.2016 15:49:16)

 offline 

 

#85 10.04.2016 18:18:37

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Enduro CAMP


Larrs:

Korber ano
Mario má něco se zády sad

 offline 

 

#86 10.04.2016 21:12:56

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Enduro CAMP


Rychlý report z letošního ročníku:

Všechno fungovalo stejně tak popisoval Lars v minulém příspěvku, tzn 5 skupin po max 10ti jezdcích. Každá skupina měla svého vodiče, který ji vodil na jednotlivé disciplíny a pomáhal v případě technických problémů. Každá disciplína měla svého trenéra, který vždy skupině ukázal co chce jezdit (kolečko, konkrétní překážku apod), pak se díval jak to jezdíme a individuálně s každým řešil případné úpravy jízdy. Nakonec vždy bylo vyhodnocení, co kdo dělá dobře a na čem případně zamakat. Jedna lekce trvá 50 minut ve sobotu a 40 min v neděli, následně je 20 minut pauza. V sobotu bylo 5 lekcí, v neděli 4. Celkem jsem najel něco přes 5 mth.

K dispozici je mechanik, který promptně řešil technické problémy, zdravotník (co zároveň vedl i workshop na resuscitaci) a kluci s PowerPlate mašinama, co rozmasírovávali namožený svaly apod. Maséři letos nebyli, byla mašina.

V mezičasech na oběd apod byly workshopy na téma opravy a údržba motorek (s Lavorem), první pomoc a resuscitace, prezentace doplňků stravy Survival, helem Lazer, motooblečení Sette nebo pojištění (nejen pro motocross) od Sportgroup.

Letos byly super připraveny tratě.  ano  ano  ano  Motocross kompletně přebagrován, úplně čistá trať bez děr, kolejí, nově udělaný skoky s čistou hranou... Zcela nový extrem enduro s překážkama převezenýma ze SuperEnduro závodu (nebo to tak aspoň vypadalo, klády tam ještě měli navezené bokem).

V sobotu bylo pod mrakem, občas tak trochu poprchávalo, ale tratě byly na jedničku, ideální podmínky, krásně to kostičkovalo. Večer začalo pršel, takže ráno to bylo všechno oslizlý a bahnitý, takže byla legrace smile Během dnes se to ale rozjezdilo a odpoledne zase podmínky ideální (mimo těch lesních pasáží, ty byly bahnitý furt).

Disciplíny:

CrossCountry - vedl Víťa Kuklík. Jezdilo se napůl lesem (který byl v neděli ráno obzvlášť bahnitý a lahůdka) a na trati namotaný na louce. Bylo to hlavně o technice průjezdu tratí, zatáčky v koleji apod, takže si to závozdníci užili a pro nás ostatní to bylo aspoň zajímavý a je vidět, že je co zlepšovat. V neděli se jela trať na čas a nejlepší z každé skupiny pak dostali dárek a ocenění.

Motocross - vedl Ondra Helmich. Jezdila se horní část motocrossové trati, část motocross tréninku byla protažená do takové enduro pasáže lesem, takže to bylo o hodně zábavnější než čistě motocross loni. Cvičil se opět průjezd zatáčkou v koleji pod plynem, průjezd tobogánem s následným skokem apod.

Enduro - vedl Michal Rudolf. Jezdilo se v roklince ve lesíku, cvičily se hlavně výjezdy s kořenem a průjezd slušně zabahněnou enduro tratí, hluboký bahnitý koleje, výjezd klouzavou kolejí apod. V neděli ráno to byl docela mazec wink

Extreme enduro - vedl Radek Toman. Část trati byla přírodní a vedla lesíkem, jezdily se prudké krátké výjezdy s otočkou kolem nohy, pak to pokračovalo tou novou částí s umělýma překážkama - klády, gumy, polínka. Cvičilo se obojí, tzn průjez extrémní tratí "trialovým způsobem" tzn bez dotyku nohou a efektivní průjezd překážkama. V neděli se nejezdily ty polínka, protože to opět děsně klouzalo a vynechával se jeden výjezd. I tak to bylo slušný smile

Techniku jízdy vedl Robert Šíp a oproti loňsku to bylo rozmanitější. Od rozježdění (kolečko na louce, opět průjezd zatáčkou v koleji), pak jsme jezdili ve spodní části motocross trati, například: co nejpomalejší sjezd (tzn trénink balance), pak slalom ve výjezdu (vedení motorky, práce se spojkou), následně trénink celé kolečka na motocross - hlavně skoky, ve kterých mají enduráci myslím největší rezervy (aspoň teda já, konečně jsem aspoň trochu skákal lavice apod).

V naší skupince jsme měli 2 holky, mimo jiný Zuzku Nováčkovou a na trati mě vždycky zle pojela smile Taky jsme měli týpka na XR 400 a ten to teda moc nedával, hlavně enduro a extrém, takže měl spíš takovej individuální program.

Pro úplný začátečníky to není, viděl jsem tam kluka co měl nově ostrou a vůbec se nechytal, několikrát se rozsekal tak jezdil pak spíš jen lehký kolečko na trati, poslouchal a okukoval.

Ohledně motorek: většina KTM, letos víc 2T než 4T, dál Husky, nějaký Husabergy, pár Bet a Gasíků a myslím jedno TMko a jedno XR 400, kubatury všechno od 125 do 500+. Jezdci taková všehochuť od mladých kluků co jezdí cross/cc až po pár týpků přes 60 (respekt), většina slušně vyježděna. Úplných začátečníků tam moc nebylo. Na velkým tupým enduru by to šlo, pokud by jezdec byl vyježděněj. On i ten styl výuky je hodně směrem k závodnímu ježdění a technice jízdy. Já jsem tam měl Freeride 250R což bylo super na Enduro a Extrem a 450 EXC která byla lepší na ty crossový věci.

Letos se mi to líbilo ještě víc než loni, tratě byli super a viděl jsem na sobě i nějakej progres, tak to bylo fajn.  Jediný že byla fakt kosa, vždycky o přestávkách (20 minut) jsem slušně vymrznul a musel vyměnit asi 5 propocenejch triček smile

PS: Rado, v jaký jsi byl skupině? Na videu byl týpek na Husabergu myslím v modrý nebo bílý skupině, kterej enduro jezdil takovým hezkým, čistým stylem, tak nevím jestli jsi to byl ty.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4642_endurocamp_kavcak.png


E:překlepy

Editoval danka (11.04.2016 09:25:28)


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#87 10.04.2016 22:03:48

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1609
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: 55+
5 2

Re: Enduro CAMP


danka:

rado byl ten batůžkář -na bergu, samozřejmě. Myslím, že modrá, s námi v bílé nebyl.


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#88 10.04.2016 23:06:26

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Enduro CAMP


tank:

no škoda že jsme se tam nechytli, ale nějak nebyl prostor a na pohled není jak poznat, kdo je z offmota...


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#89 11.04.2016 09:47:36

Re: Enduro CAMP


danka:

Vyčerpávající a pěkný report  ano . Dost se mi líbilo, jak to měli komplexně pořešené. I když jezdím v podstatě jen lesní enduro, tak trénink motocrossu a cross country byl super  ano . Sice mi to nejméně šlo, ale o to víc mi daly rady Víti Kuklíka a Ondry Helmicha.

Pro úplné začátečníky to podle mě není a na těžký si to taky nedovedu moc představit. Ale byl jsem v červené skupině, kde kromě mě byli všichni aktivní závodníci, tak mám možná trochu zkreslený pohled..

Na kempu byl ještě jeden Berg a jezdil ho někdo s bílým dresem. Já jsem na fotce úplně vlevo. Tobě Lavor servisoval moto? Něco s karburátorem? Nebo to byl někdo jiný?  smile 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/355_12957487_1714900338728644_2571803683133642484_o.jpg

Editoval RadoTP (11.04.2016 09:49:28)

 offline 

 

#90 11.04.2016 10:52:40

Storeman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 528
Založená vlákna
Místo: Týn nad Vltavou
Motorka: KTM 350 Freeride a BMW F650 GS Dakar
Věk: 61
Tel: 728173269
Web
0 0

Re: Enduro CAMP


Danka to popsal přesně a tak bych chtěl ještě poděkovat organizátorů!  ano 

Na každém kroku bylo vidět, že si mákli!  ano 
Jak celá organizace, příprava tratí, okolní zabezpečení, jídlo…těstovinový salát se hodí a navíc chutnal. Občas si ho dávám i v restauracích, doma mi ho nikdo neudělá páč mám masožravou manželku! a1 

K tratím: Dával jsem všechno, jen pomaleji než ostatní. Skoky jsem nedával 20m ale jen 20 cm big_smile  a hlavně CrossCountry jízda v zatáčkách v kolejích – bída a utrpení.  sad 
Byl jsem tam jediný na Freeride 350 4T tak to bylo asi tím   lol 

Naopak se mi líbilo Enduro a překvapivě i Extreme.  ano 
a hlavně jsem ani jednou pořádně nespadnul. Asi 3x jsem položil motorku a sám zůstal na nahou. wink 

Takže za mě: „Hoši děkujem!“

Editoval Storeman (11.04.2016 11:02:22)


Ze silnice do terénu a zase zpátky.

 offline 

 

#91 11.04.2016 10:56:51

Storeman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 528
Založená vlákna
Místo: Týn nad Vltavou
Motorka: KTM 350 Freeride a BMW F650 GS Dakar
Věk: 61
Tel: 728173269
Web
0 0

Re: Enduro CAMP


danka:
Díval jsem se po Frírajdrech. V naší bílé skupině byl jeden, tak jsem se ho hned ptal jestli je na fóru a říkal že ne.  Ale v té skupině z holkami jsem si Freeride nevšimnul.  hmm 


Ze silnice do terénu a zase zpátky.

 offline 

 

#92 11.04.2016 16:00:56

Re: Enduro CAMP


Tak tady jsou výsledky všech skupin z měřeného kolečka  smile . Jednotlivě po skupinách viz foto.


pořadí    jméno        čas
0    Víťa Kuklík            1:32:00
----------------------------------
1    Radek Bučina        1:42:44
2    Michal Sehors        1:45:32
3    Martin Šoltés        1:45:68
4    Petr Budín            1:47:00
5    Radek Novák        1:48:63
6    Jan Jíra            1:48:64
7    Michal Hrstka        1:49:06
8    Petr Rothe            1:49:76
9    Milan Pokorný        1:51:47
10    Pavel Prchal        1:51:57
11    Trachta Martin        1:51:90
12    Ludvík Šamberger    1:53:11
13    Aleš Karásek        1:55:42
14    Petr Musel            1:56:05
15    Jiří Němeček        1:57:57
16    Rostislav Jira        2:00:29
17    Norbert Nývlt        2:01:70
18    David Matyska        2:02:37
19    MichalSvánovský    2:02:37
20    Michal Kašpárek        2:05:52
21    Zuzka Nováčková    2:05:70
22    Miroslav Kučera        2:06:32
23    Tadeáš Zeman        2:06:79
24    Pavel Sachl        2:07:18
25    Jakub Lebeda        2:11:53
26    Václav Arazim        2:13:34
27    Miroslav Havelec        2:13:83
28    Antonín Kořenek        2:19:74
29    Daniel Kafka        2:22:70
30    Vladislav Čermák    2:24:35
31    PetrJanoušek        2:24:61
32    Miloš Pavelec        2:27:62
33    Tomáš Chlad        2:27:85
34    Pavel Petřík        2:29:17
35    Milan Satrapa        2:29:56
36    Petr Munster        2:31:65
37    Tomáš Meszáros        2:32:04
38    Josef Hodač        2:32:14
39    Jakub Meszaros        2:33:87
40    Jiří Bartoš            2:35:10
41    Jana Kořenková        2:39:80
42    Miroslav Žipek        2:40:47
43    Martin Vencl        2:53:33
44    František Šitler        2:55:07
45    Jan Pikl            3:05:80
46    Jan Chaloupka        3:35:00
47    Jan Jelínek        NESTARTOVAL
48    Tomáš Kaas    NESTARTOVAL
49    Petr Butkovič    NESTARTOVAL
50    Petr Matoulek    NESTARTOVAL
51    Honza Čejkovský    NESTARTOVAL
52    Tomáš Vítek    NESTARTOVAL


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/355_11147574_1715133328705345_3282136196757209373_o.jpg

 offline 

 

#93 11.04.2016 20:28:50

milanride
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 503
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC TPI
Věk: 26
1 0

Re: Enduro CAMP


My zelení jsme to ráno odsrali big_smile

 offline 

 

#94 11.04.2016 21:16:38

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Enduro CAMP


Ještě rychle zareaguju:

RadoTP: ano, myslím žes to byl ty, kdo se nám líbil na videu z enduro sekce, takovej čistej, klidnej, technickej výjezd na Husaru...

Storeman: vidíš, mě vůbec nenapadlo, že to můžeš být ty. Měl jsi takovou modrou větrovku s modro-zeleno-červeným pruhem?
https://picasaweb.google.com/1020692729 … 2758818050 ?

Já jsem byl v oranžovým kompletu Sette a většinou na Free250, v neděli odpoledne pak na starý 450 EXC, protože ve Free se na enduru vysrala zadní brzda - v 50mth odešel pístek, to by fakt nemuselo sad

V naší skupině myslím hodně zářil právě tady kolega MilanRide - crosscountry v tom děsným bahně zajel za 1:51 což vnímám jako super výkon, já i s pádem 2:22, 4. místo z naší skupiny za závodnicí Zůzou Nováčkovou a Tondou Kořenkem, co očividně taky jezdí závody a mimochodem tam měl moc šikovnou dcerku.

Míla  dával úplně super ten extrém i v bahně, to mu sedlo! včetně skoků z výjezdu, skok přes kládu zadním kolem do polínek nebo ten dvoják na motocrossu.

Mimochodem mě slušně bolí stehna smile


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4642_endurocampi-238.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4642_endurocampi-159.jpg


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#95 11.04.2016 21:20:29

SojkinXR6R
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 592
Založená vlákna
Motorka: HQFE350, HondaXR600, YamahaTRX850, StadionS22, SimsonS51,
Věk: 33
Tel: s poškrábanym displejem
5 2

Re: Enduro CAMP


Hezký fotky a zážitky kolegové  ano 
Jede tu někdo na druhej termín ?  beer  heh2 


Kdo maže - ten jede,
Bláto louže kamení, to je naše znamení
Made in Japan

 offline 

 

#96 11.04.2016 21:28:16

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1202
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, KTM EXCF350-6D/2020,KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 56
10 0

Re: Enduro CAMP


danka napsal(a):

..... Tondou Kořenkem, co očividně taky jezdí závody......  usch nóó jezdí... mj. úspěšně dokončil 6D Sardinie 2014 ano  [/center]


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#97 11.04.2016 21:31:58

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Enduro CAMP


PETARDAK napsal(a):

danka napsal(a):

..... Tondou Kořenkem, co očividně taky jezdí závody......  usch nóó jezdí... mj. úspěšně dokončil 6D Sardinie 2014 ano  [/center]

No tak to mu to bahno moc nesedlo páč mě dal o 2 sekundy a to jsme na tý louce spadnul jak to na trati neumím smile

Překvapilo mě, že minulej rok jako total začátečník mě nejvíc posunulo enduro/extrem, tak letos jako furt začátečníka mě bavil i motocross a technika, třeba se už tolik nebojím skákat (když vidím kam, přes horizont do sjezdu mi to hlava fakt nepobere  a30 )


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#98 12.04.2016 12:17:29

GG300
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 222
Založená vlákna
Motorka: BXT 300
Věk: 55+
1 0

Re: Enduro CAMP


danka napsal(a):

PETARDAK napsal(a):

danka napsal(a):

..... Tondou Kořenkem, co očividně taky jezdí závody......  usch nóó jezdí... mj. úspěšně dokončil 6D Sardinie 2014 ano  [/center]

No tak to mu to bahno moc nesedlo páč mě dal o 2 sekundy a to jsme na tý louce spadnul jak to na trati neumím smile

Překvapilo mě, že minulej rok jako total začátečník mě nejvíc posunulo enduro/extrem, tak letos jako furt začátečníka mě bavil i motocross a technika, třeba se už tolik nebojím skákat (když vidím kam, přes horizont do sjezdu mi to hlava fakt nepobere  a30 )

Tonda není žádný mladík, jezdí hlavou, 6D není "sprint" a hlavně si nemůže dovolit se zramovat protože potřebuje mít při svém povolání zdravé ruce  smile 

 offline 

 

#99 12.04.2016 12:34:19

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1202
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, KTM EXCF350-6D/2020,KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 56
10 0

Re: Enduro CAMP


GG300 napsal(a):

Tonda není žádný mladík.... 

Kuwa, jak neni mladík ee3 ... šak to máš v avataru taky, "50+" vyk! tož zme, sakra ogaři v nejlepších rokách, néé vyk!  vyk!  vyk! 

Jinak 100% souhlas


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#100 12.04.2016 12:43:38

GG300
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 222
Založená vlákna
Motorka: BXT 300
Věk: 55+
1 0

Re: Enduro CAMP


PETARDAK napsal(a):

GG300 napsal(a):

Tonda není žádný mladík.... 

Kuwa, jak neni mladík ee3 ... šak to máš v avataru taky, "50+" vyk! tož zme, sakra ogaři v nejlepších rokách, néé vyk!  vyk!  vyk! 

Jinak 100% souhlas

"nerozvážný" mladík  a1 
jinak plný souhlas  okok 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů