Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

neřeší někdo nákup nové kačeny

#21 20.11.2015 19:11:32

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: neřeší někdo nákup nové kačeny


Hehe napsal(a):

motohellrider:

to jo řikal si to už ale gas ....  a30 

To si musi kazdy rozhodnout sam smile 
Jezdil jsem i gase i ktm. Asi tak pokud by byl gas vyrazne levnejsi nebranil bych, ale pokud je cena stejna, tak to asi moc smysl nema vzhledem k naslednemu prodeji, servisu, atd.

Editoval motohellrider (20.11.2015 19:13:41)

 offline 

 

#22 21.11.2015 08:34:44

Re: neřeší někdo nákup nové kačeny


Rozdil mezi EXC200 a EC200 je hlavne v tom ze KTM dvoustovka ma podctvercovy motor (64x60) oproti nadctvercove GAS GAS dvoustovce ktera ma (62,5x65). Vsechny ostatni 2T enduro motory ma KTM nadctvercove (nebo ctvercove 300) ale zrovna tahle jedina 200 je jina.
Jizda na dvoustovce GAS je diky tomu prijemejsi protoze se nemusi tak zbesile tocit jako KTM. KTM je sice o 5-7kg lehci, ale tech 107kg vahy GASe je porad parada. Z cele rady 2T endur KTM i GAS GAS je tahle GAS 200 motorka no1.
Jen skoda ze v te sleve nemaji verzi ER (se starterem) protoze jeho dodelani stoji v dilech 11tis.

 offline 

 

#23 25.11.2015 22:07:51

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Re: neřeší někdo nákup nové kačeny


danka napsal(a):

kornout:

Hehe s Freeride 250 myslím neuděláš chybu, já ji vzal k EXC450 a na 450 už skoro nevlezl, ten freeride je zábavnej!

Já to právě chci na pohodičku, nepotřebuju výkon, spíš obratnost. Taky jsem mrňavej a kvůli tomu často padnu. Když se chci zničit, skočím na krosku, ta má síly až až.
Uvidím příští týden, asi pro ní sfouknu.


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

#24 25.11.2015 22:48:58

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: neřeší někdo nákup nové kačeny


kornout napsal(a):

danka napsal(a):

kornout:

Hehe s Freeride 250 myslím neuděláš chybu, já ji vzal k EXC450 a na 450 už skoro nevlezl, ten freeride je zábavnej!

Já to právě chci na pohodičku, nepotřebuju výkon, spíš obratnost. Taky jsem mrňavej a kvůli tomu často padnu. Když se chci zničit, skočím na krosku, ta má síly až až.
Uvidím příští týden, asi pro ní sfouknu.

Pokud vis co chces, tak se ti to bude líbit ano  ano 

 offline 

 

#25 26.11.2015 07:12:58

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: neřeší někdo nákup nové kačeny


No a co to nove Sherco 290 X-Ride ???
Vaha 92kg, 290 2t, to by mělo být ještě lepší jak freeride!
A sherco jsou nejlepší ve šlapačkách, z kterých by to mělo vycházet  a25 


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#26 26.11.2015 17:27:50

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: neřeší někdo nákup nové kačeny


seznam:

myslím že Sherco 300 nakonec vzal Sandokan, tvůrce tohodle vlákna, ale nevím zda 4T nebo 2T ???


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#27 26.11.2015 19:27:30

Hehe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 381
Založená vlákna
Motorka: KTM 300 XC-W!
Věk: 24
0 1

Re: neřeší někdo nákup nové kačeny


offroaderTE:

2T... ano .

 offline 

 

#28 26.11.2015 21:32:14

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: neřeší někdo nákup nové kačeny


offroaderTE:

My s kámošem čekáme až bude k dispozici testovací ať mužem zkusit jaké je to na ni svezení!

Třeba s Hq 250 4t 2014, jsem byl zklamaný, možná je to kojila ne-zkusenostma  oko1 


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#29 26.11.2015 23:03:45

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: neřeší někdo nákup nové kačeny


offroaderTE napsal(a):

seznam:

myslím že Sherco 300 nakonec vzal Sandokan, tvůrce tohodle vlákna, ale nevím zda 4T nebo 2T ???

Nekecej  ou2  ou2  ou2  Jsem velký fanda sherca tak velký že jim fandím aby tu motorku dotahli ke spolehlivosti moc info k tomu nema a z druhe ruky ale technicke řešení jak elektronicke přívěry 2T třeba bude možne do budoucna si sám nastavovat pruběh přívěry ruzne režimy nebo mít vlastní soft k tomu i nastavení decelerace u 4T je fajn že jdou dopředu není to žádná technicka novinka ale líbí se mi že jsou jiní jakoby výbava navíc a snaží se to dělat jinak jdou vlastní cestou snad jejich kroky povedou tím správným směrem.

Tak jak to je Sandokane?


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#30 27.11.2015 17:05:24

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: neřeší někdo nákup nové kačeny


Tristan:

DOBRE JETO.-)

 offline 

 

#31 27.11.2015 18:45:08

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Re: neřeší někdo nákup nové kačeny


Vencam666 napsal(a):

kornout napsal(a):

danka napsal(a):

kornout:

Hehe s Freeride 250 myslím neuděláš chybu, já ji vzal k EXC450 a na 450 už skoro nevlezl, ten freeride je zábavnej!

Já to právě chci na pohodičku, nepotřebuju výkon, spíš obratnost. Taky jsem mrňavej a kvůli tomu často padnu. Když se chci zničit, skočím na krosku, ta má síly až až.
Uvidím příští týden, asi pro ní sfouknu.

Jeď raději koupit triálku ať mám s kým blbnout

vždyť si jí už prodal. Já to chci i pro kluky pak, Honzík už to dá a další rostou  a1 


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

#32 27.11.2015 20:15:28

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: neřeší někdo nákup nové kačeny


Filip - SANDOKAAN napsal(a):

Tristan:

DOBRE JETO.-)

To je jako vsechno? a11 

 offline 

 

#33 27.11.2015 21:23:07

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: neřeší někdo nákup nové kačeny


to Tristan,motohellrider:

to víte , že to není všechno....


když sem hledal novou trialku tak sem resil jakou novou?????chtelsem gase  s tím , ze už sem nejaky zkusenosti jak totam funguje mel.....ale sralo to (retizkový ) řazení utrialek tak sem brnkl romanovi sebkovi abych zjistil co a jak a  zajmalo me jento razení.....noi na 15ctce proste bylo a proste když se do toho blbe kopne a nebo blbe moto spadne(staci nesikovne oprit o strom) tak se puli motor kvůli blbosti.....takze sem gase zavvrhl protože je to dost castejproblemco vím i zokolí.....tak sem řekl ok pujdu do bety(shercu jsem se nejdriv vyhybal) byla skladem tak sem brnkl k palicovi a rek sem mu ze mu poslu mail a at mi zkusi poslatceny a termín dodání pár dílů co bude v mailu....jak sem otevrel mail taksem se lekl(100procentni navyseni nebo 90 procent oproti gasovi), termín +- mesic a mozná i drív....takze rikam na to kaslu...zkusim jak je na tomsherco......praktikoval sem stejnou metodu a svete div se ....normalni ceny(nekdy mensi nez gas a nekdy zase vyssí(+- stejný) dodani  - většina skladem a co nebylo do dvou tydnu....rikam ok....takze sherco bylodoma(mam 300ST -trial) od kvetna je doma a jen jezdima menim olej.....jde videt , že jsou pouzite lepsi materiály nez u gase......zpracovani perfekt....motorka brzdí, jezdí ,skáce:-)


další bonus je ze kamaradco jezdi tak vyrábí spoustu dílu do prvovýroby jak na gase, sherco,scorpu,betu,atd(nevim co všechno) takze par vecí semsi koupil uz primood nej za hezkeceny:)(stupačky sirsi,dorazy riditek, karbon kryt nadrze).....jinak podobnost sherco vsscorpa je jako ktm a hus.... ale spis ze 15 scorpa je 16ctka sherco(vysvetloval mi to tak ze je to vlastne jeden koncern) a ja dedukuju, že pokud to na scorpe facha taktopusti dal(v cr scorpu nechcou prodávat jinak bych ji klidne koupil) takze  ja priste mam uz davno rozhodle ze další trial bude sherco(proc nejsou na inzercích sherca trialy??? vsimsem si ze sou hned z inzerce fuc a betaagas se tam porad válí.....pokud bych nemel oznost sherca tak jdu do bety...-gas ani nahodou

jina věc je na enduru....ted jen co si myslim já a to jako clovekco enduruod sherca nejezdil - nekoupil bych si ho....a to jen proto, že naslednej prodej bude nahovnojak s gasem....podseknout a doufat ze se někdo najde....po skusenosti s gasem uz budu kupovat jen KTM a to z tohoto duvodu.....klidne provarimstejny(i když u kacenytakcenynepadaji) peníze ale bude rychle pryc....jinak nekdetu bylo foto nejakeho xride od sherca - pohledovese mi nelibi moc ale myslím, že fungovat bude ale kdo to potomkoupí??????to radsi free....líp se prodá.....



pohledove se mi sherco trialy líbí nejvíc ale tojen proto že ji beztak mám......



http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3293_img_2767.jpg

Editoval Filip - SANDOKAAN (27.11.2015 21:29:39)

 offline 

 

#34 27.11.2015 22:41:12

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: neřeší někdo nákup nové kačeny


Filip - SANDOKAAN napsal(a):

to Tristan,motohellrider:

to víte , že to není všechno....


když sem hledal novou trialku tak sem resil jakou novou?????chtelsem gase  s tím , ze už sem nejaky zkusenosti jak totam funguje mel.....ale sralo to (retizkový ) řazení utrialek tak sem brnkl romanovi sebkovi abych zjistil co a jak a  zajmalo me jento razení.....noi na 15ctce proste bylo a proste když se do toho blbe kopne a nebo blbe moto spadne(staci nesikovne oprit o strom) tak se puli motor kvůli blbosti.....takze sem gase zavvrhl protože je to dost castejproblemco vím i zokolí.....tak sem řekl ok pujdu do bety(shercu jsem se nejdriv vyhybal) byla skladem tak sem brnkl k palicovi a rek sem mu ze mu poslu mail a at mi zkusi poslatceny a termín dodání pár dílů co bude v mailu....jak sem otevrel mail taksem se lekl(100procentni navyseni nebo 90 procent oproti gasovi), termín +- mesic a mozná i drív....takze rikam na to kaslu...zkusim jak je na tomsherco......praktikoval sem stejnou metodu a svete div se ....normalni ceny(nekdy mensi nez gas a nekdy zase vyssí(+- stejný) dodani  - většina skladem a co nebylo do dvou tydnu....rikam ok....takze sherco bylodoma(mam 300ST -trial) od kvetna je doma a jen jezdima menim olej.....jde videt , že jsou pouzite lepsi materiály nez u gase......zpracovani perfekt....motorka brzdí, jezdí ,skáce:-)


další bonus je ze kamaradco jezdi tak vyrábí spoustu dílu do prvovýroby jak na gase, sherco,scorpu,betu,atd(nevim co všechno) takze par vecí semsi koupil uz primood nej za hezkeceny:)(stupačky sirsi,dorazy riditek, karbon kryt nadrze).....jinak podobnost sherco vsscorpa je jako ktm a hus.... ale spis ze 15 scorpa je 16ctka sherco(vysvetloval mi to tak ze je to vlastne jeden koncern) a ja dedukuju, že pokud to na scorpe facha taktopusti dal(v cr scorpu nechcou prodávat jinak bych ji klidne koupil) takze  ja priste mam uz davno rozhodle ze další trial bude sherco(proc nejsou na inzercích sherca trialy??? vsimsem si ze sou hned z inzerce fuc a betaagas se tam porad válí.....pokud bych nemel oznost sherca tak jdu do bety...-gas ani nahodou

jina věc je na enduru....ted jen co si myslim já a to jako clovekco enduruod sherca nejezdil - nekoupil bych si ho....a to jen proto, že naslednej prodej bude nahovnojak s gasem....podseknout a doufat ze se někdo najde....po skusenosti s gasem uz budu kupovat jen KTM a to z tohoto duvodu.....klidne provarimstejny(i když u kacenytakcenynepadaji) peníze ale bude rychle pryc....jinak nekdetu bylo foto nejakeho xride od sherca - pohledovese mi nelibi moc ale myslím, že fungovat bude ale kdo to potomkoupí??????to radsi free....líp se prodá.....



pohledove se mi sherco trialy líbí nejvíc ale tojen proto že ji beztak mám......



http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … g_2767.jpg

Pekna zprava ano 
a jak to endurko, zajimas se jeste o to?

 offline 

 

#35 28.11.2015 10:39:53

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: neřeší někdo nákup nové kačeny


motohellrider:

kdybch mel v poradku nohu tak je doma...ale protože mam kotník ted na hovno a nevím jestli to bude ok a nebo sem ho zkurv.nafurt tak nakonec ted neresim uz nic....jinak když to bude ok koupim ktm big_smile ale jen proto abych když nebude dobře počasí na trial abych se párkrát projel....jinak by byl trial na prvním miste ano 

 offline 

 

#36 28.11.2015 19:19:32

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Re: neřeší někdo nákup nové kačeny


Filip - SANDOKAAN napsal(a):

motohellrider:

kdybch mel v poradku nohu tak je doma...ale protože mam kotník ted na hovno a nevím jestli to bude ok a nebo sem ho zkurv.nafurt tak nakonec ted neresim uz nic....jinak když to bude ok koupim ktm big_smile ale jen proto abych když nebude dobře počasí na trial abych se párkrát projel....jinak by byl trial na prvním miste ano 

Já mám jít v lednu s kolenem a na kudlu(meniskuz + vaz), příští týden rezonance a jestli nebude chrupavka OK, tak už mi neudělaj plastiku vazu nikdy, už to koleno mám potřetí :-( jezdit na moto se s tím ale dá, jen delší skoky někdy hodně cítím, lyžovat s tím skoro nejde.
Tu freeride si ale stejně koupím, je v akci, nechám si jí několik let, takže tak moc to cenu neztratí za pár měsíců a navíc ještě se letos přeci svezu, hlásej zas teploty nad 0, takže bude blátíčko :-D

Editoval kornout (28.11.2015 19:21:27)


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů