Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

JAWA SPORT 590

#21 15.06.2015 07:31:42

Re: JAWA SPORT 590


babaexc:
Ptas se na rozmery prodavanych pistu (celkem opravnene protoze to fakt nikde nemaji specifikovany), ale pak pises ze uz to bubla a ze jsi to brousil s vuli 0,08. Tak uz mas hotovo nebo ne??

 offline 

 

#22 15.06.2015 08:06:29

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: JAWA SPORT 590


kick-start:

Jojo už to jezdi v patek jsem to brousil ale pist jsem měl dělanej od známého na 70,00 takže jsem to brousil na 70.08.Ty pisty co prodávaj mně zajimaj jen se zvědavosti jak to je.Řekl bych že by se měl uvádět průměr pistu a né průměr válce pro kterej pist je.

 

#23 15.06.2015 09:29:20

Re: JAWA SPORT 590


babaexc:
to ti zbylo na stene vlozky jen 2mm. Nezkousel jsi nahodou ten novy pist zvazit? Zajimalo by me o kolik je tezsi nez puvodni panelkovy. Jak moc ten motor ted s tim tezsim pistem vybruje? Mam totiz doma jeste i nahradni kliku a tak premyslim jestli ji budu muset nechat vyvazit na ten tezsi pist.
Ty mas ten pist udelany podle panelkoveho, takze na nem mas i nahore srazene hrany na prepousteci kanaly jako ma original panelka, nebo to mas jako u toho MZ bez srazeni?
http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/137_pist_panel.jpg

 offline 

 

#24 15.06.2015 11:06:46

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: JAWA SPORT 590


kick-start:

Jojo 2mm (spodek co kouká)a to ještě počitam do budoucna že tam par vybrusů dám  usch  Pist těžši je ale jen pocitově nevážil jsem ho.Motor nevybruje je to stejné jak před tim akorát musim trošku vic dupnout při startu a studenej pist majinko jinak než ten starej cdvrlika až se ohřeje motor.Saci kanaly mi dělal vejfukovej jsem malinko srazyl.Jezdi to znatelně lip motor má větši spodek a lip se vytáči.Dal jsem o dva zuby větši řetězové kolečko a sportka leti jak ďas  lol  lol  Až to trošku zajedu tak změřim otáčky jestli to vzrostlo.

Editoval babaexc (15.06.2015 11:12:55)

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů