Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nová enduro škola Mario Rybář

#41 27.05.2015 08:11:34

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


spacak:

Tak zatim jsem se nesetkal s ničim o čem pišeš.Mam buď štěsti nebo jsou enduraci prostě pohodaři.Osobně v tom nevydim žadnej problém.Přijede partička třeba v sobotu  nebo v patek večer a mužou spat na penzionu,v autě nebo třeba ve stanu u mně na zahradě  a1 ráno naskačem na motorky a mužem celej den blbnout po tratich.Pokecame,poradime,okoukáme.Novej terén,technika atd.Pokud se to někomu nebude zamlouvat muže jet domu.Přiště zas pozvou oni nás.Zase novej teren,každej jezdi trošku něco jiného takže je furt co se učit.

 

#42 27.05.2015 09:21:24

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


spacak napsal(a):

babaexc napsal(a):

spacak:

Tak zatim jsem se nesetkal s ničim o čem pišeš.Mam buď štěsti nebo jsou enduraci prostě pohodaři.Osobně v tom nevydim žadnej problém.Přijede partička třeba v sobotu  nebo v patek večer a mužou spat na penzionu,v autě nebo třeba ve stanu u mně na zahradě  a1 ráno naskačem na motorky a mužem celej den blbnout po tratich.Pokecame,poradime,okoukáme.Novej terén,technika atd.Pokud se to někomu nebude zamlouvat muže jet domu.Přiště zas pozvou oni nás.Zase novej teren,každej jezdi trošku něco jiného takže je furt co se učit.

Tak to jsem se jednou unáhlil ne   To je fajn že to klape ano  odhadoval jsem to proto, že tu čtu jak se lidi nemůžou domluvit na Rumunsko a nebo tzv. víkendový mord atd. tak beru zpět.  gp 

Ani se nebudu ptát kam tě za poslední dobu pozvali a byl jsi jezdit třeba na druhé straně republiky, nebo na rekord opačný a to je, jakou dálku jel někdo k tobě wink 
Je super že máš zkušenost, třeba cca 70 lidí jsi tak to prostřídal vzájemně?

Tak ono víš jak to je, máme obrovskou republiku a lidi nejsou zvyklí cestovat. Nafta drahá,benzín drahý, výuka drahá... A ještě je drahý chlast ,takže jet někam na noc je pro spoustu lidí finančně vyčerpavájící.. a1 

 offline 

 

#43 27.05.2015 09:35:11

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


Jinak pro kicka:
Jednu školu jsem zažil(u Romana K.),nedalo mi to  a jel jsem podruhé. Jel bych znovu,ale nemám zvládnutý domácí úkol z minula ,tak to postrádá smysl - není na čem stavět další dovednosti. Až se posunu tam kde je potřeba pro další výuku, pojedu zas.Jsem už starý pes na závodění,na ostré jezdím chvíli takže žádné velké výkony nebudou,učím se pomalu a padám rychle  a1 Ono asi na spoustu věcí člověk dokáže přijít sám ,to jo,ALE škola ti ušetří spoustu spotřebáku a snad i zranění, pochopíš trošku z jiné stránky jak to funguje.U Mária jsem nebyl, mám to za barákem a pořád zvažuju.Upřímně kvůli ceny- jezdíme dva a 2x2500 (jak to tedy cenově chápu)je dost peněz.Tím neříkám že je drahý,ale pro mě je to momentálně dost peněz které jsem ochoten do koníčku dát a můžu je vyjezdit jinak. Chtěl bych prubnout už jen pro srovnání.Já se posouvám fakt pomalu, ale na 16ti letém klukovi to zanechá velkou stopu ,tam ty posuny vidíš neskutečně..... ano 

 offline 

 

#44 27.05.2015 09:55:33

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


jen pro upřesnění, v odkazu od petrasvecova je v kolonce cena napsáno: 2500 Kč / osoba / 5 hodin

 offline 

 

#45 27.05.2015 09:59:02

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


Ja nikam daleko nejezdim dá se řict v okruhu tak maximálně 70km protože jezdim po ose.Sem tam se k někomu přifařim do auta takže jedu dál ale to je vyjimka.To same kluci co přijedou.Nikdo neni moc z daleka.Teda vlastně jedna vyjimka je od Brna LKK a spol.Prej se letos zase chistaji přijet.  ano2  ano2  ano 

 

#46 27.05.2015 10:22:25

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


spacak:
 a1  a1  a1 

 

#47 27.05.2015 10:59:03

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


Raisidlo77 napsal(a):

Dal bych ruku do ohně, že tam ještě před večerem bylo 2500 / 4h / max 4 osoby, ještě jsme se o tom bavili v práci. Nemám pravdu ?

Raisidlo77 - máš naprostou pravdu. Je to celkem úsměvná situace. Zdá se, že cena je velmi tržní a přizpůsobuje se operativně šuškandě usch  Když jsem psal včera svůj příspěvek k ceně kurzu, tak tam bylo jasně napsáno: Cena kurzu 2500,- Kč, účast max. 4 osoby a délka trvání v základu 4 hodiny. Lze však po dohodě v případě zájmu prodloužit. A těrazky hej blee1 

 offline 

 

#48 27.05.2015 18:07:25

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


Ataman:
no, ale tak jak jsi to teď napsal, tak to neříká, že to je 2500 za 4 lidi. Možná ne zcela vhodná formulace, každopádně kdyby to bylo 2500 za 4 lidi, tak to je 625/osobu a to mi zase přijde nějaké levné lol 

 offline 

 

#49 27.05.2015 18:13:16

Raisidlo77
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 48
Založená vlákna
Místo: Ždánický les
Motorka: GG EC300 '08
Věk: 23
0 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


badyšot: Ataman má pravdu, bylo tam 2500,-/kurz s tím, že kurz má 4h a mohou se jej účastnit max 4 lidé. Jsem sice 200km mimo, ale přeci jen bych si rád něco takového zkusil. Původně jsem se včera bavil s kamarádem, že s ním ve 2 by to bylo akorát, jenže s touhle cenou on do toho nepůjde sad. Není občas něco podobného i blíže (Brno) ?

 offline 

 

#50 27.05.2015 18:25:16

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


Raisidlo77:
jo, hele já se teď nezastávám Maria Rybáře. Furt nikde nevidím napsané, že 2500/kurz znamená, že to je za skupinu 4 lidí. Vidím cenu, kterou lze interpretovat 2 způsoby, protože je to ne zcela jasně srozumitelná formulace. 4 hodiny je jasný údaj a max. 4 lidi je taky jasný údaj. Že si skoro každý potenciální zájemce vybral pro sebe tu levnější interpretaci je docela pochopitelné smile 

 offline 

 

#51 27.05.2015 21:03:14

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


badyšot: já to taky viděl na dvě možnosti výkladu a možná proto ta změna na webu aby bylo jasno

 offline 

 

#52 08.06.2015 18:28:53

W.Geronimo
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 68
Založená vlákna
Místo: Šumava
Motorka: Husaberg FE570
Věk: 42
0 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


kick-start:A chodil si do školy nebo se psát a číst ucis do ted proto ze te to baví :-) Nevidím v odborném vedeni nic špatného ba naopak. A kdybych mel peněz na rozhazování tak si zaplatim kurzy i několikrát do roka.

 offline 

 

#53 08.06.2015 19:29:23

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


W.Geronimo:

Ja bych jel hned,ale je to podle mapy nekde az za ostravou a to je 300km.
Spis bych zkusil Kerbra to je blize a vydel sem jak jezdil strmy vrch v chynove.

 offline 

 

#54 08.06.2015 22:04:13

lesak
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 18
Založená vlákna
Místo: Holesov a okoli
Věk: cca 30
Tel: 777060216
0 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


Jelikož ještě nemám svoji vysněnou motorku(ale bude), tak bych klidně jel na tu školu. Budu se učit od začátku takže klidně objetu ji nějakou tu kačku za pár praktických rad do začátku. Není nic jednoduššího než začat blbě a potom se dlouho přeučovat na správný styl ježdění. Blbě se dá naučit vše ale dobře to trvá trochu déle.
ale je to jenom můj názor cool 

 offline 

 

#55 09.06.2015 20:48:54

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


lesak:

Aby to ubec bylo pro uplny enduro negramoty. Jestly nemas ubec nic najeto nebude taky nejlepsi. Musis se s motorkou trochu otukat a hlavne tento sport je taky hodne o fyzicce.

Treba ja se tak nejak endurem a krosem zabyvam 13let a povazuju se za amatera. Ale beru to, ze jezdim pro zabavu a to je hlavni.

 offline 

 

#56 09.06.2015 21:22:39

lesak
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 18
Založená vlákna
Místo: Holesov a okoli
Věk: cca 30
Tel: 777060216
0 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


jimird:
ja to chci taky jen pro zábavu, je to hlavně můj sen mít motorku. Prostě vyblbnout se. Podívat se po světe. Tak doufám že mi to klapne a nezabiji se hned na první vyjížďce.

 offline 

 

#57 10.06.2015 10:23:05

petrasvecova
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 26
Založená vlákna
Místo: Prostějov
Motorka: Free 250R, R1200GS Adv
Věk: 30
0 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


lesak:
Není vůbec problém, když se přihlásíš jako úplný začátečník s novou motorkou (otázka zda bude jetá nebo úplně nová), naučí tě úplné základy, aby jsi neměl už od začátku nějaký špatný zlozvyk :-) Určitě neboj, že půjdeš hned skákat klády a vyjíždět strmé výjezdy, je to jen na tobě co zvládneš a budeš chtít. Makačka to bude taková, jak moc se budeš držet křečovitě, třeba jsi talent a půjde ti vše s lehkostí :-) uvidíš...

 offline 

 

#58 27.06.2015 11:38:25

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


Tak Kucí, jako ten největší hobík, co po cca 10ti leté pauze koupil FREERIDE 250 a začal znova "skůšat" něco off, sem se s Mariem domluvil a zavítal k němu do školy.
Jedním slovem SUPER ano  ano  ano  vyk!  velmi postupně, prvek-po prvku, vysvětlení-rady jak a na co dát pozor-truofáš si? chceš zkusit?-NE, nevadí prubnem to jednodušej-některé věci na mou prosbu ochotně předvedl i na mojem FREE a ne na ostré KTM-300,(tady musím odbočit, FREE určitě výkon nechybí a z fungování a ovladatelnosti, byl i pan učitel přijemě překvapen)  mezitím vydechnutí a super pokec s príma klukem, který zná odpověď na každou otázku k jízdě, vybavení, technice aj. wink 
Určitě jsem domů neodjel (neodjedete) jako závodník, ale posun je markantní ano a hlavně, to mám porovnané v hlavě, co a jak zkoušet a trénovat doma... wink 

A k tolik "propírané" ceně: Mario přijel autem na trať, s pečlivě rozepsaným postupem "ušitým" pro mě, škola čistého času 6hodin! (teda ukončil sem to já hmm respektive moje odcházející paprčky, Mario by školil dál a dál...) závěrečný pokec, odjezd...
A teď počítejte: auto+vlek+palivo, KTM300+benzín, čas příprava+doprava+škola+doprava zpět = 8hod??? a to vše za 2.500,- když odečtu všechny jeho náklady tak se na mě (ten člověk s jednou z nejvyšších kvalifikací v oboru a mnohaletou praxí) vyloženě "napakoval"  usch  usch  usch znáte někoho, kdo je špička ve svém oboru a je ochotný makat za takové peníze???

p.s. a už si domlouváme, na příští měsíc další lekci ano  na kterou už je nabízena sleva a1 


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#59 11.09.2015 21:38:51

raimo
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 1
Založená vlákna
Místo: Frýdlant n.O.
Motorka: WR250F
Věk: 38
0 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


Jako úplný off začátečník jsem hledal nějakou školu kde se individuálně domluvím na tom co chci. Většina toho byla v čechách, vše mělo pevně daný program, termín, cenu ... no prostě nic podle mých představ.

Pak jsem našel kontakt na Maria. Dohoda super, individuální plán dle momentálního času a chuti. Vždycky odjezdíme cca 4 hodinky a úplně nejlepší je, že Mario kombinuje ukázku techniky s nácvikem a použitím v terénu. Takže např. natrénujete někde v závětří výjezd, přizvednutí předního kola, otočku přes nohu na místě a hurá na vyjížďku přesně tam kde to můžete použít. Samozřejmě to chce mezi lekcemi potrénovat jinak progress nepřijde :-).

Mario je správný magor, který vás na vyjížďce předjede po zadním nebo po předním, ale zároveň přesně odhadne na co máte. Proto se při tréninku nenudíte a trenky většinou zůstanou čisté  big_smile . Takhle jsem se povozil naposledy:


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4981_screenshot_2015-09-09-20-52-03.png http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4981_screenshot_2015-09-09-20-45-47.png http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4981_screenshot_2015-09-09-20-50-24.png

 offline 

 

#60 08.10.2015 15:05:57

Řezňa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 905
Založená vlákna
Místo: Třinec
Motorka: EXC 200
Tel: 776693366
4 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


Taky se pochlubím vlastní zkušeností. Nějakou dobu jsem uvažoval o motoškole Romana Korbera, ale bylo to daleko. Potom jsem objevil motoškolu Maria Rybáře.

Ozval jsem se Mariovi, proběhla nějaká komunikace a do 10 dní jsme jezdili. Měl jsem problém s dopravou mašiny k němu, navrhl, že to uděláme u mě - domluveno.  Proběhlo nějaká projíždka, nalezli jsme vhodnou lokalitu a učili jsme se. Probrali jsme co jsem nevěděl, neuměl, potřeboval...vše co mě zajímalo a bylo potřeba. Veškeré mé problémy nebo požadavky vyřešený k mé největší spokojenosti. Jezdili jsme celý den.
Velice profesionální přístup, jde vidět že ví co dělá, ale zároveň kamarádský a normálně podané rady.

Velice mi motoškola pomohla a do budoucna jí zase rád absolvuji  ano   ano   ano 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2278_gopr4438.jpg

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů