Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nová enduro škola Mario Rybář

#21 26.05.2015 12:25:16

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


k ceně enduro školy asi tak - 2500 za 4 lidi (což pořadatel uvádí jako strop) je cena na hlavu (pilot i naprostý vemeno)  625 ká, děleno 4 hodinami tréningu (lze prodloužit dle zájmu účastníků nebo stavu konta) za hodinku čisté akce 157 kč. Což mě při amortizaci stroje, dopravě na místo určení, projetém benzínu organizátora, zaplaceném stravném pro leadera a několika drobným, ale třeba podstatným radám, které mě ušetří zbytečná vydání (zranění, poškození nebo jen fyzické tahání stroje tam, kde to jde samo plynem) celkem rozumná cena, a to i když připočtu vlastní dopravu na sranda akci.

No a nadarmo se říká dobrá rada drahá. Tady to ani moc neplatí.  A když si vezmu, že bych si i rodině měl pokazit sobotu o víkendu tím, že bych měl učit 4 hodiny nějaký jelita skákat kládu + cesta tam a zpět, praní hader manželku jistě potěší, mytí stroje apod, Tak popravdě já bych se na to  po týdenním zaměstnání za 157 na hodinu vy.......... I když to jsou dobrý prachy, to zas jo usch 

Nehoruju ani za výcvik ani ježdění a la vlastivěda, či prásk vlevo, prásk vpravo. Rybára ani Petru Švecovou či koho to neznám a negomu, proč vás to všechny tak čertí, jen konstatuji fakta nahlas. ano světu mír heh2 

 offline 

 

#22 26.05.2015 12:37:03

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


sykator: Ataman:
nikdy jsem tu nepsal nic o cene, vubec nehodnotim jestli ta ci ona enduroskola za tu ci onu cenu je draha ci levna. Pisu o tom proc do enduroskoly nee, at stoji 100,- nebo 100.000-

 offline 

 

#23 26.05.2015 12:51:14

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


kick-start napsal(a):

Filda:
Prave ze je to presne naopak. Ja na ty veci pechazim sam protoze chci, kdezto ty v enduroskole jsi si ty vedomosti na co sam sam neprijdes koupil.

Strejda_GC
Presne jak pises, je to zabava/konicek. Uvidim nekde na zavodech, na Yoube, u kamose ...., nejakou techniku co se mi libi tak ji taky budu zkuset. A ne ze budu stat nekde v lajne a poslouchat vyklad jak se to ma a jeste za to platit, brat si na to den volna, dopravit se tam.
Ale je to kazdeho vec za co svoje vydelane prachy pusti.
Jako se mnozi z nas smeji tomu ze zensky dokazou utracet penize za zazracne hubnouci pilule, kdyz vsichni i ony samy vedi ze bez hejbani to nepude. Tak stejne ja se smeju tomu ze se najdou lidi co dokazou platit za to aby si zajedily po dohledem "odbornika".
Bojim se ze doba dojde tak daleko, ze mnozi z nas se bez kurzu ani spravne nevyserou lol 

Edit:
babaexc: konecne dobra myslenka co ma hlavu a patu.

No jasně  ano  lol 


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#24 26.05.2015 12:52:28

sykator
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 384
Založená vlákna
Motorka: Honda 450 CRF, KTM 250 EXC
Věk: 28
2 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


kick-start:

No mě třeba odradilo pouze jediné a to, že bydlim na druhé straně republiky. Jinak za tu cenu bych to právě prubnul (páč sem v životě přišel o víc než 4hoďky života a pár stovek).

Pro všechny:

Najde se zde někdo kdo má zkušinosti s Mariem Rybářem a jeho enduro školou? Nebo se můžeme bavit na jakejch jezdíme gumách a co lejem do svejch 2T páč s tim má každej aspoň zkušenosti....

PS: Ješte bych navrhnul, aby diskuze byla aspoň trochu konstruktivní, aby sem jedinci co mají alespoň nějaké zkušenosti s Enduro/ MX školou či kempem, hodili své poznatky, zážitky a zkušenosti (poměr cena x výkon) atd....

 offline 

 

#25 26.05.2015 13:00:33

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


sykator:

tady máš nějaké info
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=9194



EDIT :
ještě mě napadlo ohledně ceny :
já jsem si za to odpoledne v enduro škole dobře zajezdil, ruce mě slušně  bolely,  když pojedu na závod, dám opět  ty stejné peníze a taky si dobře zajezdim, nedostanu sice tolik info co a jak, ale  fun faktor podobný, tím chci říci, že odsuzovani platby za zábavu je špatný výklad celé věci

Editoval Strejda-GC (26.05.2015 13:10:14)

 offline 

 

#26 26.05.2015 13:47:35

sykator
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 384
Založená vlákna
Motorka: Honda 450 CRF, KTM 250 EXC
Věk: 28
2 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


Strejda-GC:

Jo tohle vlákno sem taky pročítal:D jen sem myslel abychom tohle vlákno hned nepotopili a neodsoudili k záhynu smile 

 offline 

 

#27 26.05.2015 14:15:51

Felipe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 282
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC
Věk: 3+
Tel: služební a zvoní
3 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


Myslím že to může být dobrá zkušenost.
 smile  - škoda že je to tak daleko mad 

 offline 

 

#28 26.05.2015 14:17:01

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


Smarja to jsou teda řeči big_smile Jako srovnávat Maria s nějakým šmelinářem co prodává hrnce tak to je teda hodně moc big_smile


Kdo ho někdy potkal na závodech ví, že je to pohodovej týpek, co dovede udělat srandu a na motorce mu to opravdu jede.  ano  Takže za mě, až se jednoho dne opravdu odhodlám naučit se jezdit tak klidně začnu touto školou. Protože ač jezdím už déle jak 10 let tak mi on má stále co nabídnout.


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#29 26.05.2015 14:41:48

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


Joraell:

já kdysi dostal darem kurz u Míry Lisýho a byť to stálo ranec a bylo cca to půldenní školení na letišti, dost mi  to dalo a některý věci, který jsem tam nasál si vždy před sezonou proberu v hlavě sám se sebou a chovám se podle nich,

a to už jsem na cest. enduru před tím školením něco najezdil a přesto mi to dost dalo

myslím že u všech sportů kde se můžeš zranit nebo i zabít je dobré absolvovat nějakou průpravu, sám dělám taky kurzy i když v úplně jiné branži a každému samoukovi během 5-ti minut dokážu, že ho to kamarád nebo on sám nenaučil tak dobře jak si sám myslel (takových mistrů jsou plný hřbitovy  a2 

extrémní kick.startovo hodnocení mě nepřekvapuje, vzhledem k jeho min příspěvkům to k němu sedí, závěr ať si udělá každý sám

já bych k Mariovi za těch pár šupů na kurz určitě šel, tak co Moraváci, přidá se někdo ?

Editoval offroaderTE (26.05.2015 14:44:02)


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#30 26.05.2015 14:51:22

jardy
Bahňák °
Fotogalerie
Příspěvky: 725
Založená vlákna
Věk: 25
1 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


offroaderTE:

kdy bys tam chtěl jít?? určitě to stojí za zkoušku ..


Auto se používá jen když nejede motorka.

 offline 

 

#31 26.05.2015 14:54:19

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


jardy:

první víkend v červnu mám zatím volno


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#32 26.05.2015 14:57:16

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


offroaderTE:

Já jen doplním:
Dosáhl někdy nějaký špičkový sportovec úspěchu bez odborného vedení?
Ty křížky kolem cest, kolik jich patří nezkušeným, co přecenily své schopnosti?


No a na otázku - můžeme se domluvit, ale až tak na červenec. Dřív to nedávám.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#33 26.05.2015 15:07:12

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


Raduz TT600r:

červenec Ok, Motors do toho půjde určitě taky a možná i další "experti" z naší bandy


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#34 26.05.2015 15:30:53

MichalD
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 1
Založená vlákna
Motorka: R1200GS LC
Věk: 40
0 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


já mám s Máriem osobní zkušenost. S manželkou jsme byli v jeho škole, já dokonce s BMW R1200GS. Fantastický člověk který neřeší kvantitu a peníze ale zejména kvalitu! Vysvětlil vše a hlavně se věnuje tréninku i nad rámec dohodnutého. Byli jsme ve škole celý den místo psaných 4 hodin, hlavně konkurenční motoškoly si dokáží vzít za individuální trénink i 5500 Kč na hlavu.
Posunuli jsme se že má žena položila základy jízdy v terénu (nikdy nebyla) na KLX 150 a já jsem si troufnul i na větší výjezdy a sjezdy + bezpečnou jízdou projel trať pro endura..
Za sebe můžu jen doporučit, takových učitelů je málo!

na videu není vidět sklon, kdo ale na trati někdy byl tak ví...
https://www.youtube.com/watch?v=ZHrE2dBAPbA


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4874_img_5044.jpg

 offline 

 

#35 26.05.2015 17:40:21

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


kick-startův příspěvek chápu spíš jako poznámku, že dnes hobby/koníček je spíš záležitost kde jde o výkon a ne o bavení se

 offline 

 

#36 26.05.2015 20:04:40

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


na webu to je takto :  Cena kurzu

2500 Kč / osoba / 5 hodin

http://www.enduroskola.com/enduro-kurzy/

 offline 

 

#37 26.05.2015 21:35:18

Raisidlo77
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 48
Založená vlákna
Místo: Ždánický les
Motorka: GG EC300 '08
Věk: 23
0 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


Dal bych ruku do ohně, že tam ještě před večerem bylo 2500 / 4h / max 4 osoby, ještě jsme se o tom bavili v práci. Nemám pravdu ?

 offline 

 

#38 26.05.2015 22:04:06

petrasvecova
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 26
Založená vlákna
Místo: Prostějov
Motorka: Free 250R, R1200GS Adv
Věk: 30
0 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


Tak pánové, informaci jsem sem dala proto, ze jsem mela osobni cest se školy zúčastnit a chtela jsem, aby jste o teto Mariove škole také věděli. Kdo se chce zdokonalovat, urcite se Mariovi ozvěte, kdo nechce a chce se učit sam, tak ok, nikdo mu to nebere. Individuální plán každému ucastnikovi je samozdrejmosti. Osobne jsme byli na kurzu skoro cely den, je to dáno i tím co člověk zvládne, jakou ma kondici apod. Urcite zkuste a uvidite sami smile

 offline 

 

#39 26.05.2015 22:11:44

milanride
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 516
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC TPI
Věk: 26
1 0

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


Raisidlo77 napsal(a):

Dal bych ruku do ohně, že tam ještě před večerem bylo 2500 / 4h / max 4 osoby, ještě jsme se o tom bavili v práci. Nemám pravdu ?

Taky bych řekl, že tam nebylo na osobu...

 offline 

 

#40 26.05.2015 22:34:55

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Nová enduro škola Mario Rybář


mě cena 2.500,- na osobu přijde rozumnější než za celou bandu. Kdyby to bylo za celou skupinu, tak je Mario v mínusu a radši se na to vykašle.


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů