Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START

#21 23.06.2015 09:53:40

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


Všímálek:

Muze byt. Jen ta voda se mi nezda ,rybarsky vlasec mi nikdy nenaboptnal ve vode,ale jak na neho sahnes necim ropnym tak jde do kytek,to ne fakt  a2 

 offline 

 

#22 23.06.2015 13:43:57

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


Všímálek:
On ten" silon na ryby" asi nebude tak uplne  silon a1  ano 

 offline 

 

#23 23.06.2015 20:40:03

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


Kámoš asi bude prodávat taky elektro Gase, ale on má 16" , takže to bude tak od 5ti let cca.
Cenu bych případně mohl zjistit, ale nevím jestli to má v tuhle chvíli cenu řešit.


Dej koním pít...

 offline 

 

#24 25.06.2015 22:38:27

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START




dnes byl uz i vejlet s batuzkem :-)

 offline 

 

#25 26.06.2015 07:04:33

SkejT
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 294
Založená vlákna
Motorka: YZ450, Kubeg START
Věk: 36
1 0

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


zavist velka  smile 
malej si to dava pekne  ano 
zrovna kdyz to zacinalo byt zajimavy jak to bude probihat na te drevene lavce tak to utnes  usch 

Editoval SkejT (26.06.2015 07:05:38)

 offline 

 

#26 26.06.2015 07:50:22

Koštěbuch
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 334
Založená vlákna
Místo: přerov
Motorka: Gas Gas 515 FSE
Věk: 28
0 3

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


možna raději  tongue  smile  Jinak kluci sleduju a hledím jakej je to problém tu něco takového sehnat... za pár let mě totiž bude čekat podobnej problém  hmm 

 offline 

 

#27 26.06.2015 07:51:53

jacob
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 128
Založená vlákna
Motorka: KTM 200 EXC 2016, Sherco Trial 2.9
Věk: 36
0 0

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


A na jak dlouhej výlet ti stačily baterie? Já mám většího Kuberga, překopanýho krapet....no a tak trochu se bojim jezdit někam dál, abych nemusel tahat :-) Nejsem si jist, estli by můj teď už 6tiletej rozdejchal kurtu  big_smile 

 offline 

 

#28 26.06.2015 17:05:57

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


Já se zatím odvážil na 6km výlet v terénu, což je s pauzami a tak cca 3/4 hodiny, ale baterka byla ještě v pohodě i přesto, že už toho má za sebou opravdu hodně. Výkon už ale potom není takový jako po nabití.
Možná mu tam jen tak pro pokus zkusim mrsknout baterky co mám do hexakoptery. Schválně jak dlouho to vydrží a jaký to bude mít výkon. smile


Dej koním pít...

 offline 

 

#29 26.06.2015 17:08:03

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


Filip - SANDOKAAN:

Kolik je tomu tvýmu prckovi? Vypadá to, že se toho nebojí.
Nicméně s bezpečností si moc hlavu nelámeš, co? Počítej s tím, že dřív nebo později to někam zapíchne, tak by od tebe bylo docela nezodpovědný, kdyby si kvůli ušetřený koruně něco udělal.
Jo a koukej makat na kole a ne si vozit zadek na šlapačce smile


Dej koním pít...

 offline 

 

#30 02.08.2015 19:17:33

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


malej standartne jezdi porád v sede ale pomaličku ho nutim aby se zdvihal do stupaček....samozrejme tréninky probihaji v brankách aby se ucil zatáčet....

no a největší problém mu dela jezdit z kopce.....brzdy.....nemá problém zabrzdit na pevnejsim podkladu ale proste brzdy na tehle moto jsou tragicky(spis ta zadni bubnová) taze když sem s nim včera jel 5km vejlet nahoru a dolu tak několikrát spadl protože vic brzdi predek..... takze ma spis strach jezdit z kopce protože se mu blbe brzdí

Semisi vyřešil jsi nejak brzdy???nebo se s tím ma smířit že to brzdi blbe.....ja sem premyslel že mozna i tu bubnovku mu zrušil a dodělal mu to na brzdy z kola ale nechce se mi s tím srát.....

třeba mas lepsí návod

Jinak kdo by vedel ostupen vetsím osetovi respektive gasovi zkuste dát info.....já bych ho asi koupil do zásoby protože asi bych ho nechtel po tomto benzinovou moto protože fakt je vyhoda ze když spadne nemusim resit startovaní...popaleniny od vyfuku atd

jinak video

 offline 

 

#31 02.08.2015 22:36:45

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


Filip - SANDOKAAN:

Jak jsem psal výše, o tom Gasovi bych věděl. Jen nevím jaká by byla cena, ale zkusim zjistit.

Jinak zadní brzdu nemá cenu řešit. To je shit a předělání by stálo nesmysl. On to ani není klasickej buben jak známe, to jsem si taky myslel. Je to takovej pochybnej systém.

U přední brzdy jsem dal jiný páčky s lepší pákou a nový brzdový špalky. O poznání se to zlepšilo.


A to že mu to zatím moc nejde neřeš. Lepší na něj v tomhle věku netlačit ať ho neodradíš a ať si jezdí jak chce. On na to za pár měsíců přijde sám.
S tím ježděním ve stoje taky. Ten můj se na tom nejdřív třásl jak rosol a teď už jezdí ve stoje i sám jak se mu chce.

Celkově bych do tohodle malýho zmetka neinvestoval, protože to nemá cenu. Opravdu fungující motorku z toho stejně neuděláš, pač je tam všechno levně udělaný a to dítě to vlastně v tomhle věku stejně neocení a nevyužije.
Kámoš si teď koupil funglovku Oseta 12,5 a prej to o poznání zlepšili, co se zpracování týká. Ale cena 30 tis je blázinec, vzhledem k užitné hodnotě.


Dej koním pít...

 offline 

 

#32 03.08.2015 20:50:29

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


Semis:


na tu 16ctku gase semisi klidne poptej..budu rád.....

mozna zkusim vymenit pačky..to by stálo za pokus.... a ještě sem si dnes rikal ze zkusim nechat navarit  cepy na kyvku abych tam mohl dat brzdu z kola ale asi na to vykašlu.....ani nevim jestli by byl problém při vysponovani retezu a jestli by pak spalky sedely na ráfek.....jinak predek mu brzdí dobře....(az moc a proto mu kolikrat  podjede predni kolo) a tak mozna zkusim dat vetsi packu jen na zadek protože ten nemůže umáčknout......... ještě sem premyslel ze tam dam dozádu kotouc z minibika(mam doma) zkusim se mrknout na to jak je to tam reseny a dam kdyztak vedet jestli se na to nevykašlu protože bud delam a nebo jezdim lol


jinak at si kazdej nemysli ze to tu tak se semišem pomlouváme....moto není spatna jen blbe brzdi a hlavne spis je problém v tom ze pokud někdo koupi za 30 novou tak je k placi to ze je to vlastne lepsi odrazedlo s dobrym motorem a par udelatkama


urcite nelituju ze ji mame doma(a koupil bych ji znovu) protože je to dobrej začátek a urcite o 100 lepsi,bezpecnejsi  jak minibike nebo podobny rozbíječi detí....

 offline 

 

#33 04.08.2015 22:05:15

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


Jasný, já to beru tak, že to je prostě na osvojení si základů toho prcka. Žádný lavice s tim skákat nebude.
Ideální na tom je, že to téměř nevyžaduje péči, je to tichý, nesmrdí to a podobně.
Když jedem kolem lidí lesem, tak nám ještě fanděj. To by se ti u benzíňáku nestalo a spíš by tě vyprudili.


Dej koním pít...

 offline 

 

#34 04.08.2015 22:16:25

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


Navnadili jste mě a začínám uvažovat, že bych taky neco podoneho porešil pro prcky ano  ano 
Akurat se divam a nic starsiho neni.

Dívam se sice po te 16, ale nasel jsem jen novou. Cili, kdyby jste o necem vedeli, dejte mi tipa ano  ano 

 offline 

 

#35 04.08.2015 23:27:06

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


motohellrider:
Miro vyhozene penize. Pokud se vylozene meboji zvuku motoru tak kazda cinska sracka za par kacek udela stejnou ne li vetsi sluzbu. Stejne jeto jen na chvilinku a pak to ztraci smysl. Pokud udrzi balanc a nechces s tim jezdit po sidlisti at to nevrci tak bych se tomu asi vyhnul. Urcite v te cenove kategoriikde se to pohybuje. Naviv dle meho nazoru jsou brzdy pro osvojeni zakladu to nej co potrebujes!! A to tyto strojky maji dle.majitelu horsi nez cinsky pitbike nebo mini cros, tam totiz jedine co funguje z podvozki jsou brzdy... lol 
.

 offline 

 

#36 05.08.2015 09:52:12

jacob
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 128
Založená vlákna
Motorka: KTM 200 EXC 2016, Sherco Trial 2.9
Věk: 36
0 0

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


No, ta elektrika je otázka tak 4-6 let, pak už motor klidně, záleží ale taky na konstituci, já mám chroustíka, takže pro něj motor byl těžký, až teď okolo 6,5 roku je na motor ok....

 offline 

 

#37 05.08.2015 10:08:30

kalimerro
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Motorka: Babetta - raketa
Věk: 39
Tel: 724453952
Web
0 0

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


Jarynn:
Hlavní přednosti vidím v tom, že se v tom právě nebudeš muset pořád vrtat aby to vůbec jelo, dále to ticho - to prostě (jak je popsáno i výše) sebere vítr z plachet snad většině prudičů a přeci jen je to dělané pro děcka takže i ta bezpečnost nebude k zahození. Řetěz, výfuk a další věci mají potenciál dítko slušně zranit. Úplně to vidím, jak bychom se bez potíží dostali společně do míst jako na kole. Na druhou stranu si toto vůbec nedokážu představit s čínou.
A nakonec kdo to trochu sleduje tak ví, že prodat to pak nebude fakt žádný problém.


Král defektů

 offline 

 

#38 05.08.2015 10:52:33

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


kalimerro:

Ano ticho je obrovská ale dle mne jediná přednost.Situace se mění ,když se dítě bojí zvuku,o tom žádná. Já jsem ten problém neměl,kluci byli od mala zvyklí že kolem nich něco vrčí a1  tak mám asi trochu blbý pohled. Čínských sra*ek mi prošlo rukama dost a jediné co plnilo účel byla právě ta úplně malinkatá minicros za pár korun,tuším tenkrát kolem 3k? Právě proto že podvozek nefunguje v podstatě nijak,ale to od toho neočekáváš a právě že to brzdí! Docela se mi myšlenka elektriky líbí,ale když čtu že kluci píšou jak je to udělané, tlumiče netlumí,brzdy nebrzdí???takže dětská hračka?? Co potom za ty peníze dostaneš? Úplně ten samý šrot jako čínu ..Neobhajuju čínské vehykly, užil jsem si s nima dost,ale agregát je nesmrtelný, řekl bych že vydrží určo víc než baterky v elektrice.Navíc bych asi stejně i když to jede potichu u toho vrčel svojí motorkou, tak mě to nezachrání  lol Neřekl bych ani popel kdyby se to dalo pořídit za 5k nové ano 

 offline 

 

#39 05.08.2015 11:20:53

SkejT
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 294
Založená vlákna
Motorka: YZ450, Kubeg START
Věk: 36
1 0

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


Jarynn:
mas pravdu v hodne vecech i s tou cinou, i presto hledem opravdu kvuli tomu ze nema vyfuk,motor,retez a kvuli tichu (vek prcka 3 roky presne)

 offline 

 

#40 05.08.2015 11:28:57

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Koupím OSET 12.5 nebo KUBERG START


Jarynn:

Koukáš na to moc pesimisticky.
Ber to tak že ty prckové obvykle nemají potřebu mít pod prdelí něco co vrčí, smrdí a hřeje jako kamna. Jim stačí že to jede. smile

Samozřejmě motorka brzdí myslím že tak nějak podobně jako kdejaká čína. Ono to vlastně je čína taky. Jen by z mého pohledu bylo lepší kdyby to šlo víc zlehka a účiněji. Udělat by to šlo, ale stálo by to prachy, které by nebyly adekvátní k ceně celého staršího stroje.
Teď vyšly nové modely, které jsou přepracované k lepšímu, ale zase dražší.

Mě se princip elektrobiku líbí čímdál víc. Hlavně pro tenhle styl ježdění kolem baráku. Klidně bych si koupil i nějakýho triala v elektrice, kdybych na to měl.....

Mimochodem k tomu Gasikovi na prodej.
Kamarád říkal, že budek mání ale za tak cca 14dní. Teď odjel na dovču a bude to řešit potom až přijede.


Dej koním pít...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů